Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το να λες μαλακιες δεν ειναι παντα τοσο κακο. το κακο ειναι να αγνοεις οτι τισ λες. το οποιο  μπορει να δικαιολογειται λογω χοζομαρας (η χαζομαρα ειναι παθηση εκ γενετης, το να εισαι χαζος δηλαδη δεν μπορεις να το αλλαξεις γεννιεσαι και ζεις με αυτο)
αυτο που δεν δικαιλογειται ειναι να μην παραδεχεσαι οτι λες μαλακιες  ακομα και οταν οι νοημονες στο αποδεικνυουν. αυτοσ ειναι ο λεγομενος χαζος και κομπλεξικος μαζι, συνδιασμος που σκοτωνει

θα αρκουσε μια συγνωμη για να σωσεις τα προσχηματα
το γεγονος οτι εισαι καραγκιοζης ειναι αρκετο απο μονο του!!συνεχισε να γραφεις μαλακιες......
Βγαλε τα σκατα απο το μυαλο σου και δες σε τι αναφερθηκα στην αρχη,χωρις την παραμικρη δοση ειρωνειας ή βρισιας...
Το ότι κατεβηκα στο επιπεδο σου,όντως ειναι βλακεια....
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
το γεγονος οτι εισαι καραγκιοζης ειναι αρκετο απο μονο του!!συνεχισε να γραφεις μαλακιες......
Βγαλε τα σκατα απο το μυαλο σου και δες σε τι αναφερθηκα στην αρχη,χωρις την παραμικρη δοση ειρωνειας ή βρισιας...
Το ότι κατεβηκα στο επιπεδο σου,όντως ειναι βλακεια....
μα αυτα που γραφεις διαβαζω και πεθαινω στα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πραγματικα εισαι διασκεδαστικος συνεχισε προσφερεις θεαμα, που ησουν κρυμενος τοσο καιρο
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά 3-4 μείναμε που ποστάρουμε ,αν τσακωθούμε μεταξύ μας να το κλίσουμε το μαγαζί.
Είναι λογικό κάποιοι να τσαντίζονται όταν γράφονται κριτικές για κοπέλες που δεν έχουν πρόσβαση.
Γιατί δεν φτιάχνετε ένα θέμα  cg στα Χανιά να  ησυχάσουμε
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εχω βαρεθει να γαμαω ...κατι αλλο ? :headbang: :headbang: :headbang:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
τελικα ρε παιδια ειναι το μοναδικο θεμα αυτο που ολο ψαχνομαι μονος μου για να μην ρωταω και πολλα τους υπολοιπους και τελικα δεν βγαζω νοημα....ο ενας εχει την καλη θεληση να δωσει πληροφοριες,ο αλλος δεν γραφει κανενα review ,αλλοι τσακωνονται και τελικα bourdela εχουμε γινει!
κανενα νοημα δεν εχω καταφερει να βγαλω...που ειναι αυτο το πυθαρι?πως κι που μπορουμε να βρουμε ακρη...σε ποιον να στειλω pm να με ενημερωσει...οταν στελενετε σε εμενα pm για πληροφοριες παντα ειμαι προθυμος ακομα και εγω που δεν πολυ συμμετεχω σε αυτο το forum τωρα που εγω ψαχνομαι εδω να βρω καμια ακρη στα χανια διαβαζω για τσακωμους,προσβολες και κρυφα pm που οι μισοι ξερουν και οι αλλοι μισοι θα επρεπε να ξερουν αλλα τελικα δεν ξερουν....
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Στειλε πμ στο xouzel και θα σε καλυψει σε οτι θες. Ειναι ο γκουρου της Χανιωτικης πιατσας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
του εχω στειλει αλλα απαντηση δεν εχω παρει...δυστηχως
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πότε;;; Αν ηταν πριν καιρο, λογικο μου ακουγεται. Τα ειχε παρει με καποιους εδω μεσα και δεν απαντουσε σε κανενα. Τωρα κανει καποια βηματα να επιστρεψει εδω και δε νομιζω να ειναι κακη ιδεα να ξαναπροσπαθησεις.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Fangio...η αληθεια ειναι οτι του εστειλα πριν κανενα μηνα που ξανακατεβηκα κρητη αλλα ηταν τοτε που ελειπε απο εδω μεσα...το θεμα ειναι οτι τελικα στις 26 σελιδες που εχει το θεμα τις μισες τσακωνονται ρε φιλε!
τεσπα...δεν ξερω ποτεθα μπει ο προαναφερθεν κυριο αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι το τελευτιο μου βραδυ στα χανια για αυτον τον χρονο και δεν βλεπω να με ενημερωνει και κανενας!
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Mμμμμμμμμμμμμμ, καταρχην δε με λενε Fangio (ηταν πρωτο ονομα στις αγωνιστικες πιστες πριν 4 δεκαετιες - το ειδωλο μου), αλλα bourdelogiannos. Δευτερον, αργα ζητας πληροφοριες αφου φευγεις σημερα, καθως τα μασατζιδικα συνηθως κλεινουν κατα τις εννεα. Αλλα τελος παντων, πες που εισαι (περιοχη) και τι ακριβως ζητας και θα προσπαθησω να σου βρω πληροφοριες πολυ γρηγορα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
το ξερω ρε σχετικα με το nick απλα και εμενα ειναι απο τους αγαπημενους μου!
τεσπα...εκτος απο μπουρδελα που καταλαβα οτι εχει στην Μινωος.θα ηθελα να μαθω σχετικα με μασαζ που τρωμε και μπριζολα και αν υπαρχει κοπελα που ερχεται στο ξενοδοχειο μου(ζηταω πολλα ε?)
χανια ειμαι εχω και αυτοκινητο εδω!
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Μιλησα με xouzel. Υπαρχει αυτο που θες, (μονο ομως σε δικο της χωρο), αλλα δυστυχως δεν ειναι αμεσα διαθεσιμο....... Λυπαμαι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
εστω και στον δικο της χωρο...
τεσπα αν δεν ειναι διαθεσιμο τωρα δεν πειραζει...αρκει να υπαρχει αυτη η αλληλοβοηθεια
την επομενη φορα που θα κατεβω χανια μιλαμε απο πιο πριν!
χιλια ευχαριστω για την ολη προσπαθεια man!να εισαι καλα και εσυ και ο xouzel!!
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα προβλημα. Αλλα την αλλη φορα, πιο γρηγορα. Και ως τοτε....

 

Συνημμένα

  • 24.11.09.jpg
    24.11.09.jpg
    51,8 KB · Εμφανίσεις: 26

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
μπραβο ρε....εμεινα που εμεινα με το πουλι στο χερι τουλαχιστον να το χρησιμοποιησω κι ολας!!!
ρε βοηθεια...η σημερινη βραδυα δεν θα περασει....δινω οσα κι οσα!!!!
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αντε παιδια να ενοθουμε!!!!!!!
μπουρδελιαριδες ενομενη ποτε νικημενη!!!!!!!!!!!!!!
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω φευγουν αυριο, αλλα θα ερθουν αλλα, καλυτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom