Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
75
Πόντοι
1
Δεν χάνουμε το χιούμορ αλλά λεσβία η Κλεοπάτρα????????????????
Ποτέ των ποτώνννννννννννν :boobies: :boobies: :boobies:
Απλά είχε δούλες για τίποτα μασαζάκι......... :2funny: :2funny: :2funny:
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τουλαχιστον 15 ατομα περιμενουν νεα μου, αλλα ειπαμε : αυριοοοοοοοο. Πιο πολυ χρονο πρεπει να διαθετω για να απαντω σε ΠΜ, παρα να πηδολογω  :grin:

Αρα εχω ελπιδες ε?

ειχα σχεδον πειστει οτι δεν εχω ελπιδες για ΠΜ μια και δεν εχω αρκετα ποστ.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Αρα εχω ελπιδες ε?

ειχα σχεδον πειστει οτι δεν εχω ελπιδες για ΠΜ μια και δεν εχω αρκετα ποστ.

Μμμμμμμμμμμμ, αν βαλω και τα κατω των 30 post, τα μημνυματα γινονται πααααααααρα πολλα
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη τι να κανω?

Να αρχισω να κανω ποστ ακαταπαυστα σε ολο το φορουμ για να περασω τα 30? (ευκολο)

Η να κανω μια περασαδα απο τη Μινωως, να μπω σε ολα και να κανω μετα συγκριτικο review? (δυσκολο)

Ενα καλο και διακριτικο πηδημα θελω ο φτωχος. Και υποσχομαι οτι θα στειλω review.
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Προεδρε!!!
περιμένω νέα σου για το κατερινάκη!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Εχετε παρει ολοι τα μηνυματα σας. Ελεγξτε τα γραμματικιβωτια σας. Καλα μαμισια και περιμενω κριτικες, αλλιως ειλικρινα θα ειναι η τελευταια φορα............
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Δηλαδη τι να κανω?

Να αρχισω να κανω ποστ ακαταπαυστα σε ολο το φορουμ για να περασω τα 30? (ευκολο)

Η να κανω μια περασαδα απο τη Μινωως, να μπω σε ολα και να κανω μετα συγκριτικο review? (δυσκολο)

Ενα καλο και διακριτικο πηδημα θελω ο φτωχος. Και υποσχομαι οτι θα στειλω review.

Το τι ποστ εχει ο καθενας, κι αν ποσταρει απλως για να μεγαλωνει το νουμερο, ειναι ευκολο να το δω. Τεσπα, εχεις πμ
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Thanks xouzel δεν θα το μετανοιωσεις. Ξερω να ανταποδιδω τις καλες πραξεις :rockon:
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Εχετε παρει ολοι τα μηνυματα σας. Ελεγξτε τα γραμματικιβωτια σας. Καλα μαμισια και περιμενω κριτικες, αλλιως ειλικρινα θα ειναι η τελευταια φορα............


Προεδρε το ελαβα το μηνυμα!
αλλα χωρις τηλ!!!

Ελα και καιγομαστε!!!!!!
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Εχετε παρει ολοι τα μηνυματα σας. Ελεγξτε τα γραμματικιβωτια σας. Καλα μαμισια και περιμενω κριτικες, αλλιως ειλικρινα θα ειναι η τελευταια φορα............
παντως για μενα οι εκδοχές ειναι τρεις ή με ξέχασες, ή εχω ενημερωθεί ήδη με παλιότερο pm, ή δεν είμουν στη λίστα αυτή τη φορά.
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
δεν πειραζει ρε μαγκες που θα παει μια μερα θα βρουμε και μεις(οι νεοι)τισ καβατζες μας και χωρις βοηθειες θα μεγαλωσουμε και θα μαθουμε ως τοτε καλα να παθουμε. :'(
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
XTEΣ, ωρες 19.00 - 20.15 (τι εκανες τοση ωρα ρε θηριο !!!) και 23.15 - 24.00, δυο συναδελφοι επισκεφθηκαν την Κ. Μωρακια, περιμενω νεα σας  ;)
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
εΧω προετοιμασει το εδαφος για meeting με το κατερινακι, ελπιζω να το προλαβουμε το κορμι εχω αγριες διεθεσεις για το συγκεκριμενο μωρο :s&m_1: μετα απο αυτα που διαβασα απο xouzel
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
εΧω προετοιμασει το εδαφος για meeting αυριο με το κατερινακι, ελπιζω να το προλαβουμε το κορμι εχω αγριες διεθεσεις για το συγκεκριμενο μωρο s&m_1 μετα απο αυτα που διαβασα απο xouzel
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
στα σημερινα Χανιωτικα υπαρχει καινουργιο τηλεφωνο που καταληγει σε .......140 ξερει κανεις τιποτα
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ντροπη σας,

Τοσες μερες και να μην υπαρχει ουτε ενα review?

Ξερει τουλαχιστον κανεις αν θα ειναι την κυριακη Η Κατερινα (η κοντη) ακομα εδω? η θα την πατησω? Εχασα το Duo το καλο, αν χασω και την Κ (γιατι δεν μπορω να γ@μ*σω αν δεν γουσταρει και η γκομενα και απ'οτι φαινεταιη Κ το γουσταρει αυτο που κανει) θα ειμαι πολυ γκαντεμης. 


 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μολις εγραψα review το οποιο εστειλα με Π.Μ στον xouzel. Εκεινος θα κρινει αν πρεπει να δημοσιευτει η οχι.

Τα κοριτσια παντως αξιζουν αλλα φευγουν την Τριτη οποτε βιαστειτε (μετα ομως μαλον ερχονται αλλες).
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
Μολις εγραψα review το οποιο εστειλα με Π.Μ στον xouzel. Εκεινος θα κρινει αν πρεπει να δημοσιευτει η οχι.

Τα κοριτσια παντως αξιζουν αλλα φευγουν την Τριτη οποτε βιαστειτε (μετα ομως μαλον ερχονται αλλες).

Τώρα μας έστειλες ... θέλεις την άδεια του Xouzel για να δημοσιεύσεις κριτική ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom