Νέα

Μαρτυρία παντρεμένης σε γυναικεία στήλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.811
Like
15.541
Πόντοι
3.656
Από την λεκάνη ξεκίνησες δηλαδή ? :confused: :confused:

οχι τυπε τωρα ειμαι στις τεντες τωρα γιαυτο κανω λιγη οικονομια :confused: :confused: :confused:


One night2018 2.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

woopsie

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
573
Κριτικές
12
Like
2.447
Πόντοι
1.196

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Που το βρηκες αυτο? Στην Super Κατερινα?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Η γυναίκαεκτοσ οτι βρίσκει γκομενο εύκολα, δεν κάνει και τίποτα στο σεξ.. Μπορεί άνετα να γαμησει και με 1000 άντρες.. Ο άντρας με πόσες μπορεί? Αντε να σου φέρω δέκα μοντέλα μπορείς να της γαμησεις και τις δέκα? Γενικά η γυναίκες είναι πολύ πιο χορτατες στο θέμα σεξ..
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Εμένα πάντως μου έχει τύχει παντρεμένη που να μην χορταίνει και να χύνει ακατάπαυστα...
όχι όσο λέει αυτή η πουτάνα, αλλά μου έχει τύχει πολύ αχόρταγη φάση . Εκεί στα 35 με 40 της γυναίκας πρέπει να γίνεται ο χαμός στο πηγάδι της
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Εμένα πάντως μου έχει τύχει παντρεμένη που να μην χορταίνει και να χύνει ακατάπαυστα...
όχι όσο λέει αυτή η πουτάνα, αλλά μου έχει τύχει πολύ αχόρταγη φάση . Εκεί στα 35 με 40 της γυναίκας πρέπει να γίνεται ο χαμός στο πηγάδι της
Πανε κι ερχονται οι κουβαδες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.184
Κριτικές
62
Like
44.809
Πόντοι
9.297
οχι τυπε τωρα ειμαι στις τεντες τωρα γιαυτο κανω λιγη οικονομια :confused: :confused: :confused:


One night2018 2.jpg
Είμαστε αντισυμβατικοι εμείς στο bou...κινούμαστε πάντα αντίθετα σε σχέση με τις μαζες.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Προσεχε τυπε μην πουν μερικα απο τα λαγωνικα του σαιτ οτι ειναι το ποδι του σαββιδη στην φωτο :cheesy:
Τύπος Σαββίδης ασυναγώνιστος, αλλά αυτές τις μέρες επίκαιρος είναι ο μπάρμπα - Στάθης
 

STERGIOS01

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
Ρώτα λίγο για τα χάπια ή άμα ξέρει κάποιος να μου στείλει εν π.μ
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
4
Like
2.770
Πόντοι
456
ειμαι περιεργος να διαβασω την απαντηση της "στηλης"....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Αγαπητή μου Κατερίνα,

Για να σε βοηθήσουμε περισσότερο θα πρέπει να μας πληροφορήσεις για το αν οι οργασμοί σου είναι κλειτοριδικοί ή κολπικοί. :)

Εναλλακτικά και προς το παρόν, όποτε οι οργασμοί σου σε κουράζουν δίνε κώλο για να κάνεις διάλλειμα και να ξεκουράζεσαι. :)

Είμαστε πάντα στην διάθεσή σου και, αναμένουμε με προσμονή την απάντησή σου στο φλέγον ερώτημα που σου θέσαμε. :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
Δν κτλβ το πρόβλημα σου. Τελειώνεις πολλές φορές και σε πειράζει που τελειώνει μία; Στο 2ο σκέλος της ερώτησης σου αν δεν μπορείς να το μοιραστείς με κάποιον δεν έχεις πραγματικούς φίλους και δεν αξίζουν να είναι δίπλα σου.

Αν όντως σε πειράζει να τελειώνεις πολλές φορές μπορείς να του ζητήσεις να είναι σύντομος και ότι σε ενοχλεί. Αλλά γενικά να ξέρεις ότι όταν έρχεστε σε οργασμό πάντα τελειώνουμε και εμείς. Μάλλον αυτός δεν έρχετε εύκολα και το παλεύει και άλλο για να τελειώσει.

Επομένως είσαι κολπική και έχει το κατάλληλο μέγεθος για σένα ενώ αυτός πρέπει να έχει θέμα στο να τελειώσει. Γενικά είσαι σε μία ηλικία που είσαι αρκετά απελευθερωμένη και για αυτό το σέξ είναι ωραίο.

Η λύση σου είναι αφού δεν σε αφήνει απο πάνω να το παίρνεις doggy style με κλειστά τα πόδια ώστε να τελειώνει πιο γρήγορα.

Στον ρομαντισμό βοηθάει να είσαι εσύ από πάνω αλλά δεν σε αφήνει γιατί είναι κλασσικος τύπος όπου αυτό βρήκες ελκυστικό και σου ζητάει ιεραποστολικό.

Γενικά το πρόβλημα σου δεν είναι πρόβλημα και ειδικά για μια γυναίκα έπρεπε να το έχεις κουμαντάρει. Γενικά δεν πρέπει να έχεις πολλές εμπειρίες και βρήκες κάποιον σίγουρα μεγαλύτερο απο σένα.

Αν πιστεύεις ότι βοήθησα μπορείς να απαντάς στα μνμ μας και να μην φοβάσαι. Όλοι εδώ μέσα έχουν το ίδιο πρόβλημα ακόμα και με τις γυναίκες που πληρώνουν που τις κάνουν να τελειώνουν 15 φορές στο δεκάλεπτο μαζί με την αναμονή και τα προκαταρκτικά.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.176
Like
1.684
Πόντοι
216
Πωτς γκενεν αυτό Κατερίνα;
 

john1975bi

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2014
Μηνύματα
42
Like
110
Πόντοι
0
Μαλακα μου, δεν τις πιάνεις από πουθενα ρε φίλε … ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom