Νέα

Μένεις ή φεύγεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathfinder3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
23
Like
7.695
Πόντοι
3.346
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Εγω λεω να κανεις παιδια..θα βγουν κι αυτα διαστημικα!
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
31
Like
3.541
Πόντοι
2.606
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Τύπε όλα τα μέλη του μπου πηδάνε ένα διαστημικό μουνί :confused:...και όλες θέλουν παιδί μαζί τους :confused:.
Στο μπου μπαίνουν από διαστροφή, απλά και μόνο για να δουν τι και γιατί πληρώνει η πλέμπα.

Το πρόβλημά σου λοιπόν είναι κοινότοπο.
Τεςπα παράτα την, εξάλου 5 λεπτά και 23 δεύτερα αργότερα θα σου κάτσει άλλο διαστημικό μουνί...
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.146
Κριτικές
60
Like
25.584
Πόντοι
22.886
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Τύπε , έχει τρούπα η στολή για να τον χώσεις μέσα ? :confused:
1728146634133.gif
 
OP
OP
P

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Τύπε όλα τα μέλη του μπου πηδάνε ένα διαστημικό μουνί :confused:...και όλες θέλουν παιδί μαζί τους :confused:.
Στο μπου μπαίνουν από διαστροφή, απλά και μόνο για να δουν τι και γιατί πληρώνει η πλέμπα.

Το πρόβλημά σου λοιπόν είναι κοινότοπο.
Τεςπα παράτα την, εξάλου 5 λεπτά και 23 δεύτερα αργότερα θα σου κάτσει άλλο διαστημικό μουνί...
Τύπε,
ζήτησα επομένως μια κοινότυπη τοποθέτησή σε ένα κοινότυπο πρόβλημα
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.493
Like
1.581
Πόντοι
216
Όσο ήμαστε μαζί πηδιέται αβασάνιστα και αγόγγυστα, δεν λέει όχι σε τίποτε, οπότε δεν χρειάζεται να "τάξω" για να πάρω το κάτι παραπάνω.
Ναι.
Αυτό κατά πάσα πιθανότητα, το ξεχνάς μετά τα παιδιά.
Ελάχιστες οι εξαιρέσεις.

Η βασική πληροφορία που επικοινώνησες ήταν το φοβερό πήδημα. Και μπράβο σου και να το χαρείς.
Προβληματίσου αν μπορείς να συνεχίσεις όταν βγει αυτό από την εξίσωση.
 
OP
OP
P

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Ναι.
Αυτό κατά πάσα πιθανότητα, το ξεχνάς μετά τα παιδιά.
Ελάχιστες οι εξαιρέσεις.

Η βασική πληροφορία που επικοινώνησες ήταν το φοβερό πήδημα. Και μπράβο σου και να το χαρείς.
Προβληματίσου αν μπορείς να συνεχίσεις όταν βγει αυτό από την εξίσωση.
Αυτό είναι το πρόβλημα, ότι πέραν αυτού δεν υπάρχει κάτι άλλο στην εξίσωση.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.493
Like
1.581
Πόντοι
216
Αυτό είναι το πρόβλημα, ότι πέραν αυτού δεν υπάρχει κάτι άλλο στην εξίσωση.
Τότε θα πρέπει να έρθεις αντιμέτωπος με τη δύσκολη απόφαση.
Δεν νομίζω ότι έχασε κανένας μακροπρόθεσμα που απάντησε με ειλικρίνεια.

Ασε που πάντα υπάρχει η πιθανότητα να επιστρέψει με πιο χαμηλές προσδοκίες πλέον, προσπαθώντας να το ξαναχτίσει.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.204
Κριτικές
32
Like
26.785
Πόντοι
8.346
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
...μαγκα μου, περα απο το "διαστημικο γαμησι"/"διαστημικο μουνι" ,
πρωτον περνας καλα μαζι της κ εκτος κρεβατιου (εξοδους, τριημερα, ταξιδια, τσολιασμα παρεα στον καναπε, επικοινωνια-συζητηση κτλ)???
Δευτερον, εχεις "δαγκωσει λαμαρινα"?????
Τριτον, ο γαμος δεν συνεπαγεται αυτοματως και παιδια, οποτε μηπως να το ξεχωρισετε κ να δειτε πως θα παει σε βαθος χρονου κ σιγα-σιγα?
Τεταρτον, ειναι χαλαρη χωρις ταμπου κ αναστολες, δλδ αν μετα απο καιρο βαλτωσετε, θα δεχτει να κανετε γουστα (τριο με γυναικες, ισως swinger κτλ) για να βαλετε /δοκιμασετε κατι διαφορετικο?????

Ολα τα υπολοιπα "τα του γαμου δυσκολα" (σογια, κοστος διαβιωσης, υποχωρησεις κτλ) τα ξερεις μονο εσυ κ μονο εσυ μπορεις να αποφασισεις!

ps. οταν λες διαστημικο μουνι, εννοεις καμμια πρασινη με κεραιες ξερω'γω?!? :confused::confused::confused:
intergalactic-reception-futuristic-encounter-with-green-skinned-female-alien-engaged-technol_9...jpg
 

Petros200

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
29
Like
64
Πόντοι
0
Παντρέψου κάνε παιδί και μετά χώρισε.
Αργά ή γρήγορα αυτός είναι ο κύκλος της ζωής
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.200
Κριτικές
14
Like
4.478
Πόντοι
3.715
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
μπορείς να τη σκεφτείς να κάνει ότι κάνει μαζί σου (και πιο πολλά ακόμη) με άλλον;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.185
Like
50.988
Πόντοι
12.756
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.438
Like
9.673
Πόντοι
2.306
, ότι δεν θέλω να της "φάω" χρόνο αν πράγματι θέλει να γίνει μάνα.
Τι είναι αυτά ρε μαν ; Μην είσαι αγαθιάρης, ξεκωλιασμα θέλει. 35 χρόνων σκατογρια με ζαρες να το σκεφτεί καλύτερα και μα φύγει αν δε θέλει

Έχει μείνει με λίγα αυγά να ψαχνόταν πιο πριν


ΥΓ: μήπως την λένε Ειρήνη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom