Νέα

Μένεις ή φεύγεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathfinder3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
788
Κριτικές
34
Like
5.199
Πόντοι
2.836
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Εσένα είναι σαν να σου έδωσαν χρυσάφι κ το κοιτάς ακόμη αν λάμπει?
Βρήκες όπως λες γκομενα αιθερα για τα γούστα σου κ το σκέφτεσαι?
Παντρεψου την κ όλα μέσα κ αν πιάσει παιδί έπιασε....μην την χάσεις......δεν θα βρεις καλύτερη πιστεύω.
Οι ευκαιρίες της ζωής μια φορά έρχονται...... σκέψου καλά τώρα μην το μετανιώσεις αργότερα ...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
3
Like
1.612
Πόντοι
216
Εσένα είναι σαν να σου έδωσαν χρυσάφι κ το κοιτάς ακόμη αν λάμπει?
Βρήκες όπως λες γκομενα αιθερα για τα γούστα σου κ το σκέφτεσαι?
Παντρεψου την κ όλα μέσα κ αν πιάσει παιδί έπιασε....μην την χάσεις......δεν θα βρεις καλύτερη πιστεύω.
Οι ευκαιρίες της ζωής μια φορά έρχονται...... σκέψου καλά τώρα μην το μετανιώσεις αργότερα ...
Ίσως τη βρει σε καλύτερη βερσιόν, παντρεμένη με το κορόιδο και με παιδιά, καλυμμένοι οι σκοποί της, αλλά ακόμα να λαχταρά την ψωλή του.
ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟ τότε, θα φανεί εάν τα 'διαστημικά' γαμήσια ήταν γνήσια και πηγαία, κι όχι δόλωμα προς τέλεση σκοπού!
 
OP
OP
P

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
0
Τι είναι αυτά ρε μαν ; Μην είσαι αγαθιάρης, ξεκωλιασμα θέλει. 35 χρόνων σκατογρια με ζαρες να το σκεφτεί καλύτερα και μα φύγει αν δε θέλει

Έχει μείνει με λίγα αυγά να ψαχνόταν πιο πριν


ΥΓ: μήπως την λένε Ειρήνη;
Τύπε,

σε νιώθω...

αποτύπωσα απλά τη μάχη που μαίνεται στο μυαλό μου μεταξύ της αγγελικής και διαβολικής πτυχής μου...

Υ.Γ. Όχι μαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
21
Like
14.237
Πόντοι
4.646
Αν δίνει γκροβερ όποτε το ζητήσεις ενυμφεύσου την χθες! (Εεε @Junax ;;).
Μύστη, επειδή σε λίγο καιρό νυμφεύομαι :priest: , με κουμπάρο τον @Pa Luki Luk , θα αποκαλύψω
ότι η μέλλουσα :tits2: ΔΕΝ δίνει γκρόβερ, αλλά αποκλειστικά ΑΚΑ μουνί. :kiss-mark:
Οι ξεκωλιάρες είναι μόνο για πήδημα και δρόμο, όχι για σπίτι. :woldman:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.443
Like
2.249
Πόντοι
456
Φίλε, αγόρι είναι:
 

Συνημμένα

  • iperixos-2.jpg
    iperixos-2.jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 3

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
59
Like
19.474
Πόντοι
13.636
Μύστη, επειδή σε λίγο καιρό νυμφεύομαι :priest: , με κουμπάρο τον @Pa Luki Luk , θα αποκαλύψω
ότι η μέλλουσα :tits2: ΔΕΝ δίνει γκρόβερ, αλλά αποκλειστικά ΑΚΑ μουνί. :kiss-mark:
Οι ξεκωλιάρες είναι μόνο για πήδημα και δρόμο, όχι για σπίτι. :woldman:
Και που να ήξεραν ότι πραγματικά λες την αλήθεια!!!
:tooth::tooth::tooth:
 

MegaloAlani

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
58
Like
29
Πόντοι
0
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Φίλος αν και μικρός θα σου απαντήσω ειλικρινά.
Παίζει μεγάλο ρόλο η δική σου ηλικία.

Αν είσαι 44-45 plus μην το σκέφτεσαι καν. Πήδα τη 2-3 χρόνια ακόμα μετά παιδί και παντρειά (θα σας κλείσει μέσα άυπνους αυτό οπότε λιώστη στο πούτσο πρώτα)
Αν είσαι 30+ και δεν αισθάνεσαι έτοιμος... βρες μια μουνάρα στα 25-27 και χτήστη στα μέτρα σου με αναμνήσεις ώστε στα 35 της να την πας για γάμο και να έχετε και αναμνήσεις.

Σοβαρή σημείωση: Δεν ξέρω τι αναμνήσεις έχεις χτήσει με την 34άρα και πόσο πολύ τη θες. Αν έχεις αναμνήσεις με την 34άρα τότε παντρέψου τη σε κανα δυό χρόνια και λιώστη στο γαμήσι παράλληλα.

Γνώμη λέω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
146
Like
258
Πόντοι
21
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Αν ειναι διαστημικο μουνι κανε της ενα παιδακι, τουλαχιστον ως ομορφο θα εχει καλυτερες ευκαιριες στην ζωη, τα γονιδια ειναι καλυτερα και απο την περιουσια.
Βελτιωσε τους απογονους σου και μην τους καταδικασεις σε ασχημια και μιζερια σε περιπτωση που τελικα κανεις παιδι με κανα τραβελομορφο μπαζο
 
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
138
Πόντοι
1
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Η επιστημονική ομάδα εαν δεν έχουν μια πλήρη εικόνα και απο τις δυο πλευρές του νομίσματος δεν θα τοποθετηθεί ολοκληρωμένα !
Ερωτήσεις ...και αναμενουμε απαντήσεις !
1.Ασχετα τα γαμισια ...και τα ξεκωλιαρισματα και ότι ειναι θεομονο Εσυ απο την κυρία τι άλλο αναζητάς ...θέλεις γάμο μαζί της ;
2.Εισαι διαθέσιμος να παντρευτείς και να γνωρίσεις την πλήρη δυστυχία στην ζωή σου και να την αντιμετωπίσεις ;
3. Απο οικονομικής πλευράς είσαστε στο ίδιο επίπεδο ; Δηλαδή ότι φάμε ότι πιούμε και αύριο μια νέα μέρα ξημερώνει; Η εσυ έχεις φράγκα και η τιπισα ειναι της δεκάρας οικονομικά η το αντίστροφο ;
4.Εισαι διαθέσιμος να βλέπεις την εξωτερική ομορφιά της να μεταμορφώνεται σε δράκος ....αλλά εσυ να εχεις τον τροπο να την βλέπεις ότι ειναι πανέμορφη ;
5.μπορεις να αντέξεις χωρίς σεξ απο ενα μήνα και πάνω ;
6.Εαν αντέχεις της διπλές βάρδιες σε ορυχείο ; Ετσι ακριβώς ειναι ο γάμος !
7.Εαν θες να γίνεις πατέρας ;
8.Εισαι ανθεκτικός στις προκλήσεις και στις αλλαγές στην ζωή σου ....η είσαι ρουτίνα και ΑΓΙΟΣ ο θεός ;
.......έχει και αλλά ...αλλά όταν έρθεις στο club των παντρεμένων με παιδιά θα σου ψυθίριζουμε ....δεν ήξερες δεν ρώταγες ;

Αυτά για αρχή !
Εγώ προσωπικά το έχω ζήσει σε σχέση όταν ειμουν 28χρ.
Άντεξα 3 χρόνια εντατικού σεξ με ολες τις περγαμηνές !
Όταν ξύπνησα και είδα ότι πέρα απο το σεξ δεν μας ενώνει τίποτα άλλο ....εξηγησα ότι δεν ειμαι σε φάση γάμου και αποχώρησα στο κυριλέ !
Στην πορεία συναντησα πολλά ναυάγια που είχαν χορτάσει το γαμησι και ήθελαν να γίνουν μανάδες ....αλλά είχα εμπειρία όποτε αριστερό φλας και προσπερνούσα ! Ξέρεις η ζωή ειναι γεμάτη εμπειρίες και μεσα απο την εμπειρία παθαινεις Και μαθαίνεις !

Συμβουλή μου ...τα καλα έρχονται σπάνια όποτε δεν τα κλωτσάμε και ούτε τα υποτιμάμε ! Ο κάθε άντρας ειναι άξιος των αποφάσεων του !
Και το τελευταίο ....το σεξ ειναι το 5%με 10% σε μια σχέση ....αλλά ειναι η βάση στην εξέλιξη της σχέσης !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Greyman7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
115
Like
1.685
Πόντοι
201
Πραγματικά συγχαίρω την επιστημονική ομάδα του Bou! Ούτε ένα σας δεν τόλμησε να ζητήσει φωτό από το διαστημικό μουνι! Εύγε!
 

giorgio thess

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Τύπε,
με έχει αρρωστήσει αυτό το μουν*.
Όσο ήμαστε μαζί πηδιέται αβασάνιστα και αγόγγυστα, δεν λέει όχι σε τίποτε, οπότε δεν χρειάζεται να "τάξω" για να πάρω το κάτι παραπάνω. Ο προβληματισμός μου έγκειται ακριβώς σε αυτό, ότι δεν θέλω να της "φάω" χρόνο αν πράγματι θέλει να γίνει μάνα.
αν εισαι συνειδητοποιημενος οτι δεν θελεις κατι παραπανω ειναι κριμα για μενα να ταλαιπωρεις ενα ξεκαθαρο ατομο απεναντι σου!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.126
Like
13.174
Πόντοι
2.606
Εσένα είναι σαν να σου έδωσαν χρυσάφι κ το κοιτάς ακόμη αν λάμπει?
Βρήκες όπως λες γκομενα αιθερα για τα γούστα σου κ το σκέφτεσαι?
Παντρεψου την κ όλα μέσα κ αν πιάσει παιδί έπιασε....μην την χάσεις......δεν θα βρεις καλύτερη πιστεύω.
Οι ευκαιρίες της ζωής μια φορά έρχονται...... σκέψου καλά τώρα μην το μετανιώσεις αργότερα ...
Τύπε το λαχείο για γάμο είναι ο υπερμουναρος που ξέρει να γαμιεται ; Ενδιαφέρουσα προσέγγιση :tooth:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.126
Like
13.174
Πόντοι
2.606
Τύπε,

σε νιώθω...

αποτύπωσα απλά τη μάχη που μαίνεται στο μυαλό μου μεταξύ της αγγελικής και διαβολικής πτυχής μου...

Υ.Γ. Όχι μαν
Παρακαλα να να κερδίσει η διαβολική γιατί άμα κερδισει η άλλη θα πονέσει η τσέπη σου
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
788
Κριτικές
34
Like
5.199
Πόντοι
2.836
Ίσως τη βρει σε καλύτερη βερσιόν, παντρεμένη με το κορόιδο και με παιδιά, καλυμμένοι οι σκοποί της, αλλά ακόμα να λαχταρά την ψωλή του.
ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟ τότε, θα φανεί εάν τα 'διαστημικά' γαμήσια ήταν γνήσια και πηγαία, κι όχι δόλωμα προς τέλεση σκοπού!
Mονο τότε θα είναι 40 plus η τύπισσα σπασμένη μπορεί κ αλλαγή τεράστια στο σώμα της κ να μην περνάει η μπογιά της ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom