Νέα

Μένεις ή φεύγεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathfinder3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
350
Like
614
Πόντοι
81
Η ιδανική διάρκεια γκομενικής εμπλοκής με Ελλεϊνίδα είναι στις δυο εβδομάδες, περίπου 4-5 συναντήσεις. Απο εκει και μετα ζηταει σχεσαρα με νυφικό, αρχίζει τις απαιτησεις. Μιλαω για μέσο ορο. Μου έχει τύχει να αρχισει τις απαιτήσεις και τις αρνητικότητες απο το δεύτερο ραντεβού. Δεν υπήρξε τρίτο φυσικά.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.249
Κριτικές
46
Like
3.836
Πόντοι
4.365

Μένεις ή φεύγεις;

.
.

Ξεκινα για αρχη να συζήσεις...... κανα-δυο χρονακια...
και βλέποντας κ κάνοντας....
Eτσι ειναι win/win η κατασταση.....
Και συνεχίζεις τα υπερτατα γαμησια....
και βλεπεις και συμπεριφορές πως ειναι στην συμβίωση... και αν τελικα αξιζει για κατι παραπανω.....
Αν τελικα αρχισουν οι γκρινιες απο την συμβιωση... την στελνεις κατευθειαν....

YΓ...Εγω ετσι την γλύτωσα σε παρομοια κατασταση...
Οσο ειμασταν σπιτι σου κ σπιτι μου κ πεφταν τα τρελα γαμησια κ ηταν ολα καλα....
Μολις συζησαμε... και γυρναγα σε ενα σπιτι 'μπουρδελο'... με απλυτα πιατα στιβα στον νεροχύτη... και ρουχα πεταμενα στους κακαπεδες...κλπ..... Την εστειλα στους 3 μηνες... με συνοπτικες διαδικασιες....
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
403
Like
733
Πόντοι
81
παντρεψου την για να την ακους να κλανει στην τουαλετα και καποια στιγμη να σου πει θα παρω τα παιδια και θα φυγω. Και να γευτεις απο πρωτο χερι τριχωτα ποδια-μουνι ρεψιματα μετα το φαγητο και πεσμενος κωλος οταν παει να χεσει και την κοιτας απο πισω
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.851
Like
11.690
Πόντοι
3.556
παντρεψου την για να την ακους να κλανει στην τουαλετα και καποια στιγμη να σου πει θα παρω τα παιδια και θα φυγω. Και να γευτεις απο πρωτο χερι τριχωτα ποδια-μουνι ρεψιματα μετα το φαγητο και πεσμενος κωλος οταν παει να χεσει και την κοιτας απο πισω
Άσε που θα αρχίζει το βράδυ να ροχαλιζει σαν νταλικερης
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
857
Like
2.045
Πόντοι
446
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Γάμα την με σπερματοκτώνο οπότε παιδί θα δεί του Αγίου Πούτσου ανήμερα, οπότε συνεχίζεις ακάθεκτος. Τώρα αν επιμένει με γάμο πες της οτι θα την πάρεις μόνο με σύμφωνο συμβίωσης.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
403
Like
733
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom