Νέα

Μαρτυρία παντρεμένης σε γυναικεία στήλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.811
Like
15.541
Πόντοι
3.656
Πιό πολύ για παράνομη σχέση μοιάζει.

πιο πολυ για μουφα μοιαζει τυπε :confused: :confused: :confused:
το μονο που λειπει ειναι να γραψει το μουνετο οτι αυτη η ιστορια συμβαινει στην πατρα η τη λαρισα :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
εισαι μια γυναίκα δηλαδή που βρίσκει και ενα πρόβλημα σε κάθε λύση :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

.....αν δε γράφεις μαλακίες για να γράψεις
 

alan2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Like
7
Πόντοι
0
απο πιό site προερχεται το κείμενο;
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
Μια χαρα το κανεις και το λες και μας εφτιαξες ! Αυτον που σε εχει στα οπα οπα να τα πεις και θα σου δωσει λυση !
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.325
Κριτικές
112
Like
18.542
Πόντοι
20.686
Θυμιζει λίγο το έμεινα παρθενα για το παιδί μου.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
9
Like
12.974
Πόντοι
3.836
και που λέτε παιδιά, τον τελευταίο καιρό τα έχω με μια παντρεμένη. Είνια καλό που βρισκόμαστε μόνο 2-3 φορές την εβδομάδα και έτσι μπορώ να παίζω και με άλλες, μόνο που χύνει συνέχεια. Χύνει σαν μάνικα. Φωνάζει τόσο δυνατά που με έχουν διώξει από όλα τα ξενοδοχεία. Με έχει ξεφτιλίσει στην πολυκατοικία. Και μου κάνει και παράπονα ότι κουράζεται απο τους πολλούς οργασμούς, λες και το κάνω επίτηδες.
Τώρα τελευταία μου λέει ότι θέλει να χωρίσει για να συζήσουμε. Λέτε τόσο καιρό να φώναζε στα ψέμματα για να με τυλίξει η ρουφιάνα;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.653
Κριτικές
6
Like
11.009
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • 11037256fba6b8a46701d7231b354927.jpg
    11037256fba6b8a46701d7231b354927.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 81

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Αγαπητή στήλη,

Σας γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα μία γνώμη, μία βοήθεια.
Είμαι κοντά στα 40 με μία συνηθισμένη αλλά συνάμα και καλή ζωή και καθημερινότητα.
Σχετικά πρόσφατα έτυχε να γνωρίσω κάποιον άντρα και να κάνουμε σχέση.
Γενικά είμαστε πολύ καλά μαζί παρόλο που έχουμε περάσει και εμείς τις κρίσεις μας και ένας από τους λόγους είναι πως δεν μπορούμε να επισημοποιήσουμε ακόμα την σχέση μας.
Στο ερωτικό κομμάτι τα πράγματα είναι μάλλον ιδιαίτερα.
Βρισκόμαστε ερωτικά συνήθως 2 φορές την εβδομάδα για περίπου 1 ώρα. Μέσα σε αυτό το διάστημα, κάνουμε πολύ καλό σεξ και ομολογώ πως τελειώνω πολλές φορές, συνήθως με 1 οργασμό ανά 2-3 λεπτά. Αυτό σημαίνει πως μέσα στο χρονικό διάστημα που βρισκόμαστε θα τελειώσω περίπου 15 φορές (εάν όχι και περισσότερες). Μερικές φορές όταν τελειώνω είναι τόσο έντονο που δεν θέλω άλλο σεξ. Ο σύντροφός μου όμως συνεχίζει και μέχρι να ολοκληρώσουμε την συνεύρεση θα έχω τελειώσει και αρκετές φορές με το ζόρι, δηλαδή ενώ δεν αντέχω άλλο.

Και θα με ρωτήσετε ποιο είναι το πρόβλημα?
Πρώτον, νιώθω ότι μου πατάει συνέχεια κουμπιά εκεί μέσα και με κάνει να τελειώνω ακατάπαυστα.
Δεύτερον, ότι το κάνει μάλλον επίτηδες ενώ εγώ δεν θέλω να τελειώνω ασταμάτητα «σαν μηχανή» και αποζητώ και τις παύσεις με παθιασμένο ρομαντισμό.
Τρίτον, πως στο τέλος μπορεί να έχω και νεύρα που δεν με αφήνει να τον ταλαιπωρήσω και εγώ με αποτέλεσμα αυτός να τελειώνει μόνο 1 φορά ενώ εγώ 15!
Τέταρτον, εκτός από νεύρα μερικές φορές νιώθω και ανικανοποίητη και δεν ξέρω τι να κάνω.
Τέλος, θα έλεγα πως με πνίγει και το γεγονός ότι δεν μπορώ να μοιραστώ όλα αυτά που βιώνω με κανέναν γιατί η σχέση μας δεν είναι επίσημη. Άσε που ξέρω πως εάν το πω σε κάποια φίλη μου μάλλον δεν θα με πιστέψει…
Γενικά ήθελα να τα πω κάπου ελεύθερα και με την ασφάλεια της ανωνυμίας.

Θα το εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσετε και να μου πείτε την γνώμη σας. Θα το εκτιμούσα και εάν κάποια άλλη γυναίκα έχει αντίστοιχες εμπειρίες να τις μοιραστεί μήπως και με βοηθήσει να τα δω και από μία άλλη οπτική.

Κατερίνα
Το πηγάδι δεν τελειώνει ποτέ από νερό ....ο κουβάς τελειώνει...κάνεις πως δεν θέλεις κιόλας ...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.035
Like
6.558
Πόντοι
1.056
Εμενα για πιο πολυ μουφα μου ακουγεται..

Το πιθανοτερο ειναι να εχει να δει κανα πουτσο καναν αιωνα και εχει ξεχασει πως ειναι να γαμιεται!
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Με τρία παιδιά η δικιά μου
 

Συνημμένα

  • IMG_20210711_000551.jpg
    IMG_20210711_000551.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 47

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Επειδη διαβάζω πολλα. Υπάρχουν γυναικες που εχουν ορισμένα προβλήματα ακόμα και ψυχικές ασθένειες οπως π.χ. διπολικες
Εχουν πολυ εντονη σεξουαλικη δραστηριοτητα και πολλες φορές ντρέπονται για αυτο, επίσης τελειωνουν με το παραμικρό και πραγματικά μπορουν να τελειωσουν οσες φορες αναφέρει η κοπελα στο ποστ. Οπότε μπορει να θεωρει οτι ο αλλος για να τονοσει τον εγωισμο του να την εκμεταλευεται και την κανει να φαινεται φτηνη. Λογικά δεν εχει αναφέρει τα πάντα στο συντροφο της ή αν τα εχει αναφέρει δεν τα εχει κατανοησει ο ιδιος. Φυσικά απο την αλλη μπορει απλα να ειναι τρολ :P
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μπορεί να θέλει DP.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.811
Like
15.541
Πόντοι
3.656
τυποι μπορει ενας χυστης να εκτυπωσει το κειμενο της παντρεμενης να μου το δωσει γιατι εχει τελειωσει το κωλοχαρτο στο σπιτι μου; :confused: :confused: :confused:

ευχαριστω :hi::hi::hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.703
Like
14.167
Πόντοι
3.506
τυποι μπορει ενας χυστης να εκτυπωσει το κειμενο της παντρεμενης να μου το δωσει γιατι εχει τελειωσει το κωλοχαρτο στο σπιτι μου; :confused: :confused: :confused:

ευχαριστω :hi::hi::hi:
Πάρε εφημερίδα μύστη, αφήνει και μελάνι, δωρεάν τατουάζ γράμματα :confused: :confused: :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.811
Like
15.541
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom