Νέα

Κοιτάνε και οι γυναίκες την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
130 κιλα. Ειναι ο μουνης το λιπος εχει φτασει στον εγγεφαλο του γιαυτο λεει μαλακιες ολη την ωρα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φυσικα οι γυναικες κοιτανε και την εμφανιση!

Αλλο να χεις ενα πανινο πορτοφολι με φερμουαρ , σκρατς και σημα της... μπαρτσελονα κι αλλο ενα δερματινο byblos με εξτρα θηκες για τις πιστωτικες....

Αυτοβελτιωθειτε! Αγοραστε πορτοφολια δερματινα επωνυμα με πολλες θηκες!
ασε μας ρε μπουλη με τα πορτοφολια.
Αντρας εισαι ρε δεν εισαι φλωρος.
Εγω τα λεφτα στη τσεπη τα βαζω και η χρεωστικη καρτα στην αλλη και μια μόνο.

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ε καλα ο τρελος θελει να μας κανει ολους φετες τουμπανα με σιξ πακ τιγκα στα αναβολικα, καλοντυμενους, καλοκουρεμενους, με σωστη διατροφη κλπ κλπ κλπ για να ειμαστε ανταξιοι των ελεεινηδων οι οποιες ομως θα προτιμησουν τον λετσοκαραφλα η τον φραγκατο πατσοκοιλια στη τελικη... :confused:

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΕΚΑΡΙ ΚΑΡΑΜΑΝΗ. ΔΕΚΑΡΙ ΜΑΛΑΚΑ. ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΠΕΛΕ ΣΕ ΕΝΑ.

και θα γαμας πενταρι....

Σε προσωπο ειμαι 10αρι..
Σε σωμα πλεον 3-4αρι... :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ε καλα ο τρελος θελει να μας κανει ολους φετες τουμπανα με σιξ πακ τιγκα στα αναβολικα, καλοντυμενους, καλοκουρεμενους, με σωστη διατροφη κλπ κλπ κλπ για να ειμαστε ανταξιοι των ελεεινηδων οι οποιες ομως θα προτιμησουν τον λετσοκαραφλα η τον φραγκατο πατσοκοιλια στη τελικη... :confused:
τι προβλημα εχεις εσυ ρε καραμουνη αφου φραγκατος λες οτι εισαι.
Τρως και ολα τα λιπαρα θα κανεις και εσυ πατσοκοιλια.
Αρα καργαμουνη εισαι το πρότυπο αντρα ετσι οπως ρα λες.

Εχω πυκνα μαλλια τυπε... :confused:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Στο προσωπο ειναι 10αρι λεει ο μουνης ο χοντρομαλακας :tooth:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εχω πανεμορφο προσωπο τιγρουλη! Ασχετο με τα κιλα που εβαλα... :confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εχω πανεμορφο προσωπο τιγρουλη! Ασχετο με τα κιλα που εβαλα... :confused:
κ τι μας το λες ρε καργαμουνη γκομενα θα σε πιασουμε??
Απορω ρε γαμωτο υπαρχουν τέτοιοι αντρες?μα γινεται να υπαρχουν,μηπως καλα κάνουν οι γκομενες και τους εχουν στο ενα ποδι
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ζαν εχει παραισθησεις ο μουνης κοιταζετε στον καθρεφτη και χυνει απο την κωλοτρυπιδα
 

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
Ε καλα ο τρελος θελει να μας κανει ολους φετες τουμπανα με σιξ πακ τιγκα στα αναβολικα, καλοντυμενους, καλοκουρεμενους, με σωστη διατροφη κλπ κλπ κλπ για να ειμαστε ανταξιοι των ελεεινηδων οι οποιες ομως θα προτιμησουν τον λετσοκαραφλα η τον φραγκατο πατσοκοιλια στη τελικη... :confused:

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΕΚΑΡΙ ΚΑΡΑΜΑΝΗ. ΔΕΚΑΡΙ ΜΑΛΑΚΑ. ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΠΕΛΕ ΣΕ ΕΝΑ.

και θα γαμας πενταρι....

Σε προσωπο ειμαι 10αρι..
Σε σωμα πλεον 3-4αρι... :confused:

Μετράνε και οι υπηρεσίες όμως :2funny:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εχω πανεμορφο προσωπο τιγρουλη! Ασχετο με τα κιλα που εβαλα... :confused:

στρατο με 2μήνες γυμναστήριο θα γίνεις ζαν κλωντ βιτάμ :confused: :grin:
2μηνες ???? Χαχαχαχαχ
Θελει χρονια προμοτορα.
Εγω απο τα 18 μου συστηματικα γυμναζομαι μεχρι τα 31 που ειμαι τωρα.
Ημουν 65 κιλα στα 18 και τωρα εχω φτασει 83 κιλα οπου τα περισσοτερα ειναι μυικα κιλα.
Αρχικα ο καργαμουνης που ειναι 130κιλα θα πρεπει αν χασει ολο το λιπος και μετα να παρει μυικο βαρος.
Θελει συστηματικη γυμναστικη καλη διατροφη και χρονο με λιγα λογια θα δει αποτελεσμα απο τα 3 χρονια και μετα αν αντεξει.
Εστω ενα 2μηνο να τον επαιρνα στο χωριο και κοβαμε ξυλα ολη μερα περπατουσαμε 10 χιλιομετρα τη μερα σε ανηφόρες και κατηφόρες θα γυριζε αλλος ανθρωπος και θα χε χασει απο 10 εως 15 κιλα.
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
ειναι και αναλογα την ηλικια τους. γενικα η γυναικα θελει καποιον που θα κανει τις φιλες της να την ζηλευουν που τον βρηκε
τον μαλακα.....
το βασικο για μια γυναικα ειναι να ανεβει στα σκαλια της κοινωνικης καταξιωσης εν σχεσει με αυτο που ηταν βεβαια με την βοηθεια του συζυγου της η γκομενου της.

αν ειναι αριστερη φτωχομπατηρησα που μενει στο κερατσινι θα πρεπει να βρει καποιον που εχει δικια του δουλεια και θα βγαζει περισσοτερα απο αυτον που βρηκε η φιλη της για να της μπει στο ματι αλλιως ειναι μια αποτυχημενη.

αν ειναι μια πλουσια η τελος παντων εχει λεφτα, θα πρεπει να βρει καποιον παιδαρο που την γαμαει σαν αιλουρος για να ζηλεουν οι φιλες της.....
εαν μια γυναικα δεν εχει λεφτα και ειναι και διαζευγμενη ειναι ενα σκουπιδι για ολον τον κοινωνικο της περιγυρο, μια αποτυχημενη που κραζουν ολες οι γνωστες της πισω απο την πλατη της
θελουν και γαμο παναθεμα τες
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ζαν Και να τον ταιζες μονο ζεστο σπερμα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ειναι και αναλογα την ηλικια τους. γενικα η γυναικα θελει καποιον που θα κανει τις φιλες της να την ζηλευουν που τον βρηκε
τον μαλακα.....
το βασικο για μια γυναικα ειναι να ανεβει στα σκαλια της κοινωνικης καταξιωσης εν σχεσει με αυτο που ηταν βεβαια με την βοηθεια του συζυγου της η γκομενου της.

αν ειναι αριστερη φτωχομπατηρησα που μενει στο κερατσινι θα πρεπει να βρει καποιον που εχει δικια του δουλεια και θα βγαζει περισσοτερα απο αυτον που βρηκε η φιλη της για να της μπει στο ματι αλλιως ειναι μια αποτυχημενη.

αν ειναι μια πλουσια η τελος παντων εχει λεφτα, θα πρεπει να βρει καποιον παιδαρο που την γαμαει σαν αιλουρος για να ζηλεουν οι φιλες της.....
εαν μια γυναικα δεν εχει λεφτα και ειναι και διαζευγμενη ειναι ενα σκουπιδι για ολον τον κοινωνικο της περιγυρο, μια αποτυχημενη που κραζουν ολες οι γνωστες της πισω απο την πλατη της
σωστος τα ειπες τυπε ετσι ακριβως ειναι.

Και το προβατο καλα τα λεει,αυτα πρεπει να τα διαβασπυν ορισμενοι αφελης μπας και βαλουν μυαλο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
γενικα η γυναικα θελει καποιον που θα κανει τις φιλες της να την ζηλευουν που τον βρηκε

Άλλες θέλουν αυτόν,άλλες θέλουν καναν κεφτέ με κοιλούμπα για να μην του την πέφτουν οι φίλες τους

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τυποι απο τα 18 μου ως τα 42 περιπου (που ειχα τη συμφορα με το τροχαιο που γλιτωσα απο θαυμα, τον ασχημο χωρισμο μου, την απολυση μου, την αποπειρα αυτοκτονιας, τους τρελογιατρους , τα μουρλοχαπα κλπ ) γυμναζομουν συστηματικα..
Ευτυχως ειμαι ψηλος με φαρδιες πλατες και τα κιλα που βαλα κατανεμηθηκαν καλα...
Βεβαια ειχα και το ατυχημα με τον αχιλλειο τενοντα που με ριξε 5 μηνες στο κρεβατι κ απο τη μασα κ τα ξιδια εφτασα ...200 κιλα κι εκανα μπυροκοιλι!
Τωρα μοιαζω με ντουλαπα... αν ειχα καλυτερη φυσικη κατασταση ανετα δουλευα μπραβος του ΚΥΡΙΑΚΟΥ!

Αλλα βαριεμαι...

Γενικα απο το 2018 και μετα καποιος η μαλλον καποια με μουτζωσε και ΟΛΑ μου πανε για το πουτσο... :confused:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Καραμουνη η γκομενα που ειχες σε βαραγε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom