Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.025
Πόντοι
3.556
Το ότι λες αυτά και τα πιστεύεις είναι ιδιαιτέρως ανησυχητικό. Για σένα πρωτίστως και τις αντιληπτικές σου δυνατότητες.
Μόνον με εισαγγελική άδεια θα μπορούσε αστυνομικός να αναζητήσει αριθμό σου. Διαδικασία πολύχρονη. Και θα σε έπαιρνε τηλέφωνο μετά από μέρες από το σταθερό του τμηματος. Τελεία.
Κι αυτά είναι θέματα που έχουν αντιμετωπισθεί εδώ και δεκαετίες.
Πολύ σωστά και όταν θα τον περνάνε από το τμήμα θα του έλεγαν να περάσει από εκεί για υπόθεση του και όχι δύο σπίτια κλείσανε και τραγούδια του Πλούταρχου και μαλακίες!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.210
Πόντοι
2.356
Πολύ σωστά και όταν θα τον περνάνε από το τμήμα θα του έλεγαν να περάσει από εκεί για υπόθεση του και όχι δύο σπίτια κλείσανε και τραγούδια του Πλούταρχου και μαλακίες!
Ε, μα! Τι είναι οι μπάτσοι; Τένια Μακρή ή Ειρήνη Χειρδαρη;
 

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Έλα τύπε ο άντρας της σε πήρε.
Ωραίος,ψύχραιμος,διαπίστωσε το κέρατο.
Εσύ λίγο χαζός απλά.
Αλλά πούτσα σου λογικά....
Λυπάμαι απλά την άλλη που μπορεί να είπε την καλύτερη δικαιολογία και θα λέει τώρα μετά τις μπουφλες και το χωρισμό "τι ηλίθιος μαλακας που τον κατάφερε ο άντρας μου (ή νεος γκόμενος) και τα ψάρεψε όλα.."
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Τύπε μην ψαρώνεις και περνά άμεσα στην αντεπίθεση…βρες τον άντρα της και πες του την αλήθεια, ότι πριν κάτι χρόνια την ξέσκισες :rockon::rockon:
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Τι μαλακίες διαβάζουμε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Πολύ σωστά και όταν θα τον περνάνε από το τμήμα θα του έλεγαν να περάσει από εκεί για υπόθεση του και όχι δύο σπίτια κλείσανε και τραγούδια του Πλούταρχου και μαλακίες!
Εν τω μεταξυ και αυτο ανησυχητικο ειναι, γιατι θα μπορουσαν να ειναι και 3 τα σπιτια που κλεισανε, υπο προυποθεσεις...
Αρα ο "μπατσος" ΚΑΤΙ ηξερε... :think:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Λοιπον ψηφιζω τετοια νηματα πλεον να ανοιγονται ακριβως την ωρα που το ανοιξε το νηματοθετης, Παρασκευη 17:00 ειναι ο,τι πρεπει για να μπαινουμε σε μουντ Σαββατοκυριακου μετα απο μια κοπιαστικη εβδομαδα :headbaning1:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.133
Πόντοι
12.056
Και στο όνομά σου να είναι, αν δεν είσαι σε δημόσιο κατάλογο της εταιρίας, για να δώσει τα στοιχεία κατόχου ο πάροχος χρειάζεται εισαγγελική διάταξη. 25 χρόνια δικηγόρος, δεν είδα ποτέ να δίνεται εισαγγελική διάταξη για παροχή στοιχείων από πάροχο εντός 24 ωρών, ιδίως μήνα Αύγουστο. Άρα, το μοναδικό λογικό συμπέρασμα είναι ότι η κατέ σε ξεμπρόστιασε στον άντρα της.
Και δεύτερον, αν σε πήραν από απόκρυψη την πρώτη φορά, πως γνωρίζεις ότι ήταν από το αστυνομικό τμήμα;
Εντάξει μωρέ μην τα παίρνεται όλα τις μετροιτης....σε μοντ διακοπών είμαστε και ο τύπος μπέρδεψε τής ήμερες νόμιζε ότι είναι Κυριακή
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
Πάντως, για να ξέρεις τύπε, όλοι όσοι τραβηχτήκαμε κάποτε με παντρεμένη, την έχουμε πατήσει. Το 2016 τραβιόμουνα με μια παντρεμένη (αυτή σαραντάρα και ο άντρας - κερατάς 62), και είχε ξεχάσει να διαγράψει ένα μήνυμα που της είχα στείλει το πρωί. Το απόγευμα με παίρνει στο κινητό, και με το που το σηκώνω της λέω "έλα μωρό μου, έφυγε ο μαλάκας ο γέρος;", αλλά ήταν ο κερατάς που είχε δει τα μηνύματά μου. Εγώ βέβαια ήμουν ήδη χωρισμένος τότε, και πούτσα μου όλα, αλλά της δημιούργησα μεγάλο πρόβλημα.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.133
Πόντοι
12.056
Πάντως, για να ξέρεις τύπε, όλοι όσοι τραβηχτήκαμε κάποτε με παντρεμένη, την έχουμε πατήσει. Το 2016 τραβιόμουνα με μια παντρεμένη (αυτή σαραντάρα και ο άντρας - κερατάς 62), και είχε ξεχάσει να διαγράψει ένα μήνυμα που της είχα στείλει το πρωί. Το απόγευμα με παίρνει στο κινητό, και με το που το σηκώνω της λέω "έλα μωρό μου, έφυγε ο μαλάκας ο γέρος;", αλλά ήταν ο κερατάς που είχε δει τα μηνύματά μου. Εγώ βέβαια ήμουν ήδη χωρισμένος τότε, και πούτσα μου όλα, αλλά της δημιούργησα μεγάλο πρόβλημα.
Και αυτός έχει πρόβλημα ξέρεις τι είναι να έχεις κάνει κερατα τον άλλον και η παντρεμένη να σε κάνει και εσένα κερατά ...είσαι τουλάχιστον εις διπλούν κερατάς εκτός αν το έχει προχωρήσει τόσο η γκόμενα και τον έχει κάνει τριπλούν
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
2.630
Πόντοι
456
φι
λοιπον το στοιχειο που ενισχυει συντριπτικα οτι οντως ειναι Αστυνομικος, ειναι οτι προτου με καλεσει απο το προσωπικο του τηλεφωνο στον παρανομο αριθμο μου , με καλεσε απο το Τμημα και το υπηρεσιακο του τηλεφωνο με αποκρυψη, στον ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου αριθμο. δεν απαντησα διοτι δεν το ειδα, ομως αμεσως μου το ειπε απο μονος του οτι αυτος πηρε ΧΩΡΙΣ να τον ρωτησω. αρα μονο επισημος φορεας οπως η Αστυνομια εχει προσβαση σε ολους τους αριθμους μου. (και κατ επεκταση αριθμους σας).

η Ιστορια και με την βοηθεια σας παιρνει τις σωστες διαστασεις.
σας ευχαριστω ολους.

ΥΓ-δεκτο παντα το πειραγμα και το τρολλαρισμα
φιλε αστυνομικος ειναι μην ακους ολους τους δικηγορους εδω μεσα
φυσικα και οι αστυνομικοι δε λειτουργουν παντα 100% με τους τυπους
ειδικα σε επαρχια
μπορει ανετα να σε καλεσει απο το προσωπικο του νουμερο, ειδικα σε ενα τετοιο ζητημα που δεν αποτελει καν ποινικο αδικημα, αλλα προσπαθει να κανει το ρολο του διαιτητη για να αποφευχθει μια παρεξηγηση
ο μπατσος πρωτα οφειλει να προσπαθει να διευθετυσει "φιλικα" ενα ζητημα
δεν ειναι εχθρος
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Τίποτα δεν θα γίνει
Μην ψαρώνεις...
Κ η γυναίκα σου να το μάθει στη χειρότερη, βρες δικαιολογίες του τύπου ότι έτυχε πριν χρόνια καισου κολλούσε η συγκεκριμένη κ τώρα έχει κάβλες και επειδή δεν ενδιδεις θίχτηκε ο εγωισμός της κ σ απειλούν διάφοροι. Αφού έτσι κ αλλιώς στοιχεία δεν υπάρχουν μόνο μηνύματα, μη μασάς το γκωλο σου.
Ότι κ να σου λένε λέγε οκ εντάξει κάντε ότι θέλετε αλλά μην μου πολυσκοτιζεται και τ αρχιδια.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
Και αυτός έχει πρόβλημα ξέρεις τι είναι να έχεις κάνει κερατα τον άλλον και η παντρεμένη να σε κάνει και εσένα κερατά ...είσαι τουλάχιστον εις διπλούν κερατάς εκτός αν το έχει προχωρήσει τόσο η γκόμενα και τον έχει κάνει τριπλούν
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
φι

φιλε αστυνομικος ειναι μην ακους ολους τους δικηγορους εδω μεσα
φυσικα και οι αστυνομικοι δε λειτουργουν παντα 100% με τους τυπους
ειδικα σε επαρχια
μπορει ανετα να σε καλεσει απο το προσωπικο του νουμερο, ειδικα σε ενα τετοιο ζητημα που δεν αποτελει καν ποινικο αδικημα, αλλα προσπαθει να κανει το ρολο του διαιτητη για να αποφευχθει μια παρεξηγηση
ο μπατσος πρωτα οφειλει να προσπαθει να διευθετυσει "φιλικα" ενα ζητημα
δεν ειναι εχθρος
Τύπε, αν είσαι όντως αστυνομικός, είσαι η χαρά του δικηγόρου. Έχεις τινάξει στον αέρα την δικογραφία με το καλημέρα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
φι

φιλε αστυνομικος ειναι μην ακους ολους τους δικηγορους εδω μεσα
φυσικα και οι αστυνομικοι δε λειτουργουν παντα 100% με τους τυπους
ειδικα σε επαρχια
μπορει ανετα να σε καλεσει απο το προσωπικο του νουμερο, ειδικα σε ενα τετοιο ζητημα που δεν αποτελει καν ποινικο αδικημα, αλλα προσπαθει να κανει το ρολο του διαιτητη για να αποφευχθει μια παρεξηγηση
ο μπατσος πρωτα οφειλει να προσπαθει να διευθετυσει "φιλικα" ενα ζητημα
δεν ειναι εχθρος
σε τσακωσαμε! γιατι απειλεις το παιδι;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Και πώς το ξέρεις ότι αυτός που σε πειρε τηλέφωνο ήταν αστυνομικός κάτι δεν μου αρέσει εδώ, το πιο πιθανόν μέσω τηλεφώνου να έβρισκε τη διεύθυνση σού η αστυνομία και να έστελνε αρχικά μπάτσο να σού πει να περάσεις από το τμήμα για υπόθεση που σε αφορά
Θα του έδειξε ταυτότητα στο Μάτριξ όλα γίνονται
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.768
Πόντοι
3.556
η αληθεια ειναι οτι αν δωσω το τηλεφωνο και χτυπησουν 5-6 μπουρδελιαρηδες εδω απο μια κληση, αναπαντητη η μηνυμα, θολωνω τα νερα για τα καλα και ξελασπωνω απαξ δια παντος !
τύπε συγχωρα με για την παράλειψη. ξεχασα να ποστάρω γκιφ με φίδια τοσες ωρες που τρεχει τούτο το πομπώδες νήμα :hi:

:wanker::wanker::wanker:

snake gentlemen bronco GIF
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Και μετά σκέφτομαι πως έκαναν τόσα χιλιόμετρα οι Κροάτες και δεν τους σταμάτησε κάποιος αστυνομικός....μάλλον θα περνάνε τηλέφωνο να κάνουν τον διαιτητή!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom