Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Λοιπον μαγκες η ΑΠΟΛΥΤΑ πραγματικη ιστορια εχει ως εξης...
Παντρεμενος 14 χρονια ... 2 ΥΠΕΡΟΧΑ παιδια ... η σχεση μου με την κυρια μεσα απο ολα τα σκαμπανεβαζματα που περναεν τα ζευγαρια κυλουσε σε ενα κλιμα θα ελεγα όμορφο και τουλαχιστον πολυ εποικοδομητικο για τα παιδια μας αλλα και για εμας.....Και οι 2 με τις δουλειες μας , με εξαιρετικα καλο επιπεδο διαβιωσης. Δεν καταλαβαμε ουτε κριση ουτε ανεχεια ουτε τιποτα παρ'ολη την κριση αλλα και την αναστολη εργασιας που εχει αυτη απο περυσι . Παααααρα πολυ καλο σεξ (κατα τα λεγομενα και των 2 μας) και σε συχνοτητα αλλα και σε ποιοτητα .
Νομιζω οτι Η κυρια επαθε την κριση των 40 (43 σημερα) και προσπαθουσε να καλυψει το κομπλεξ κατωτερωτητας λόγω αδυναμης και σχεδον διαλυμενης οικογενειας ( ??) , την αδυναμια διαχειρησης της ηλικιας (??) , φθορα στην μεταξυ μας σχεση(??) με το να δημιουργει κατα καιρους προφιλ σε διαφορα σιτε γνωριμιων και να αναζηταει την κουβεντα με σκοπο την σοβαρη σχεση (ετσι ελεγε στα προφιλ της ) με διαφορους αντρες , παντρεμενους -ελευθερους- διαζευγμενους .
Οι κουβεντες ΠΑΝΤΑ μετα απο λιγα μντα με τους περισσοτερους κατεληγε να ρωταει αυτη αν θελουν να την δουν σε φωτο στην αρχη και με παρα πολλους βιντεοκλησεις κλπκλπ.
Επεξε και μια συναντηση σε καφε στην Αθηνα οταν ειχε παει να δει τους δικους της γιατι ειχε ερωτευτει εναν τυπο που αφου δεν πηδηξε την εκανε με Ελαφρα...
Κερατο απο οσο ανακαλυψα τελικα δεν υπηρξε ή δεν προλαβε να υπαρξει. ΤΥουλαχιστον σαρκικο γιατι συναισθηματικα με ειχε κανει ταρανδο.
Το αποτελεσμα ειναι περυσι τετοιο καιρο να βρω απο λαθος της τον προτελευταιο λογιαριασμο να γινει της πουτανας , να χωριζουμε για λιγες μερες και μετα να ζητησει συγχωρεση με ορκους πιστης και δακρυων και εγω ο μαλακας λογω παιδιων , ανατροφης κλπκππ να δινω μια τελευταια ευκαιρια...

Πριν μερικες μερες ανακαλυψα παλι εντελως τυχαια οτι η κοπελια ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ με αλλο λογαριασμο στο ιδιο σιτε και εκανε παλι ακριβως το ιδιο.

Αποτελεσμα : Την δευτερα υπογραφουμε την λυση του γαμου με συνεπιμελεια . Βαση των παιδιων μου το σπιτι μου, μερος που γεννηθηκαν και μεγαλωσαν και ειναι και δικια τους επιθυμια εξαλου.. Εκ του νομου ( αλλα και δικιας μου απαιτησεως) τα εξοδα μορφωσης και σιτισης που υπολογιστηκαν απο κοινου με την πρωην και μεχρι ενα ποσο τα καλυπτω εγω , και αυτη τα υπολοιπα...
Απο κοινου αποφασιζουμε ποτε και με ποιον τροπο θα εχουμε τα παιδια μας κοντα μας.
Ποσο λαθος ή σωστα επραξα τα τελευταια χρονια ειναι κατι που με απασχολει.
Αφου ελυσα με τον καλυτερο δυνατο τροπο το θεμα των παιδιων , την εχω γραμμενη στα αρχιδια μου... νομιζω οτι φερθηκα σαν αντρας με αρχες και αξιες για το καλο της οικογενειας και των παιδιων μου. Την πατησα και το αναγνωριζω..... Αλλα πιστευω οτι οι αμαρτιες πληρωνονται εδω.....

Το σεντονι μακρυ :) :)
Ξερω οτι θα υποστω κακοποιηση απο εσας :) :) :) :) αλλα θα αντεξω....

υ.γ Η φραση ''εν βρασμο ψυχης '' τελικα υπαρχει και σε εκεινο το σημειο πραγματικα εισαι κατι αλλο αντι για ανθρωπος.....
Μου θυμιζει αρκετα τη δικη μου ιστορια... Μονο που ο πρωην ανδρας μου δεν εφτιαξε λογαριασμους για να βρει καποια... Απλα αρχισε να χτιζει μια ρουτινα βασανιστικη για ζευγαρι οχι μεγαλης ηλικίας ... και απο σεξ τα ιδια και τα ιδια....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Τελευταία τροποποίηση:

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Πώς τον κόβεις τον τύπο, ΚΚΕ ΜΛ ή ΚΚΕ ΛΜ;
Τίποτα αδερφέ απ' τα τρία. Γαμιεται ο κομμουνισμός μαζί με τα υπόλοιπα. Δες όμως τους ανθρώπους που το παίζουν εσωτεριστες και πνευματικοί και κομμουνιστές και θεουσιδες και θα καταλάβεις πολλά πράγματα πόσο υποκριτές είναι σε αντίθεση με τα ζωα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Τίποτα αδερφέ απ' τα τρία. Γαμιεται ο κομμουνισμός μαζί με τα υπόλοιπα. Δες όμως τους ανθρώπους που το παίζουν εσωτεριστες και πνευματικοί και κομμουνιστές και θεουσιδες και θα καταλάβεις πολλά πράγματα πόσο υποκριτές είναι σε αντίθεση με τα ζωα
Ναι βρε αδερφέ, συμφωνώ. Μερικά αστειάκια κάνω με καλή πρόθεση και διάθεση.
Ότι θέλεις ψήφισε.
Από υποκρισία ο κόσμος άλλο τίποτα.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
gia ayto Κι εγω πλεον εχω αποφασισει κανενας γαμος καμια βαφτιση κανενας αρραβωνας τιποτα δεν θα μοθυ ρποσφερει να ζησω αρμονικα με εναν ανθρωπο. ακομα κι αν γινω γονιος οχι στην ελλαδα εννοειται. αλλα στο εξωτερικο. θα συζω και ολα μια χαρα.

Οι χώρες για να ζεις ωραία είναι Καναδάς Αμερική και Αυστραλία!!!
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
Μου θυμιζει αρκετα τη δικη μου ιστορια... Μονο που ο πρωην ανδρας μου δεν εφτιαξε λογαριασμους για να βρει καποια... Απλα αρχισε να χτιζει μια ρουτινα βασανιστικη για ζευγαρι οχι μεγαλης ηλικίας ... και απο σεξ τα ιδια και τα ιδια....

Ποτε δεν κάνουμε τα ίδια πράγματα κάθε φορά !!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο γαμος ειναι μια χαζομαρα,ποιος τρελος παντρευεται πλεον με τα δικαστηρια να ειναι ολα κατα του αντρα?ο αντρας ακομα και κερατας να γινει,παλι θα πληρωνει διατροφες στη κυρια,ευχαριστω,δεν θα παρω


Αφού με τα ίδια χρήματα θα έχεις οποια θέλεις !!!
 

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Ποτε δεν κάνουμε τα ίδια πράγματα κάθε φορά !!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




Αφού με τα ίδια χρήματα θα έχεις οποια θέλεις !!!
Εγω γενικα παντα ημουν πολυ ανοιχτη... Και ποτε δεν ηθελα τη ζωη που βλεπουμε στα σιριαλ... Δλδ το βραδυ στο κρεματι κουβεντα κ μια στο τοσο ιερσποστολικο τσακα τσσκα... κατω απο τις κουβερτες... ε οχι ειμαι πολυ νεα ακομα
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
Εγω γενικα παντα ημουν πολυ ανοιχτη... Και ποτε δεν ηθελα τη ζωη που βλεπουμε στα σιριαλ... Δλδ το βραδυ στο κρεματι κουβεντα κ μια στο τοσο ιερσποστολικο τσακα τσσκα... κατω απο τις κουβερτες... ε οχι ειμαι πολυ νεα ακομα


Ωραία τα λες !!!!

Μάλλον δεν συζητούσατε !!!

Πολλά ζευγάρια έχουν έλλειψη επικοινωνίας!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Εγω γενικα παντα ημουν πολυ ανοιχτη... Και ποτε δεν ηθελα τη ζωη που βλεπουμε στα σιριαλ... Δλδ το βραδυ στο κρεματι κουβεντα κ μια στο τοσο ιερσποστολικο τσακα τσσκα... κατω απο τις κουβερτες... ε οχι ειμαι πολυ νεα ακομα
Δυστυχώς η ζωή μας οδηγεί στην αποδοχή της σύμβασης! Υπάρχουν παιδιά, υπάρχει οικονομική άνεση;;;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
Μάγκες, πάρτε χαμπάρι το εξής: η μονογαμία ειναι βιασμός της ανθρώπινης φύσης. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουμε τόσο καλύτερα. Αφήστε εγωισμούς στην άκρη, όρκοι αιώνιας αγάπης και πίστης ειναι μαλακίες για τα παραμύθια. Η φύση είναι σκληρή, αδυσσώπιτη και ΠΡΟΣΤΑΖΕΙ. Όπως εμείς θέλουμε να τον βρέχουμε σε διάφορα μουνάκια, το αντίστοιχο θέλουν και οι γυναίκες απλά δε το λένε γιατι ειναι ντροπή...
 

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Ωραία τα λες !!!!

Μάλλον δεν συζητούσατε !!!

Πολλά ζευγάρια έχουν έλλειψη επικοινωνίας!!!
Μα σου λεω ημουν παντα ανοιχτη! και χωρις ταμπου... απο ενα σημειο κ μετα ημουν πραγματικα ετοιμη για ολα χωρις αντίκρισμα.. ισως κι εκει να καταλαβα πως θελω να ειμαι ελευθερη τελικα και απελευθερωμενη... Γιατι ως ποτε ρε φιλε θα ειμαι π@@να στο κρεβατι κι εσυ θα με χειριζεσαι σα να μου κανεις χαρη
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
Μα σου λεω ημουν παντα ανοιχτη! και χωρις ταμπου... απο ενα σημειο κ μετα ημουν πραγματικα ετοιμη για ολα χωρις αντίκρισμα.. ισως κι εκει να καταλαβα πως θελω να ειμαι ελευθερη τελικα και απελευθερωμενη... Γιατι ως ποτε ρε φιλε θα ειμαι π@@να στο κρεβατι κι εσυ θα με χειριζεσαι σα να μου κανεις χαρη

Οκ μάλλον θα ανακατευοντουσαν οι γονείς του !!!
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Έτσι ακριβώς
Μάγκες, πάρτε χαμπάρι το εξής: η μονογαμία ειναι βιασμός της ανθρώπινης φύσης. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουμε τόσο καλύτερα. Αφήστε εγωισμούς στην άκρη, όρκοι αιώνιας αγάπης και πίστης ειναι μαλακίες για τα παραμύθια. Η φύση είναι σκληρή, αδυσσώπιτη και ΠΡΟΣΤΑΖΕΙ. Όπως εμείς θέλουμε να τον βρέχουμε σε διάφορα μουνάκια, το αντίστοιχο θέλουν και οι γυναίκες απλά δε το λένε γιατι ειναι ντροπή...
Επίσης μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος έτρωγε ότι του έδινε η φύση κι όχι κρέας. Και επίσης δεν υπήρχαν ούτε κόμματα ούτε θρησκείες. Όλα ανθρώπινα κατασκευάσματα είναι.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
ευχαριστω αλλα σκεφτομαι ποσο λαθος επεσα εξω στην κριση μου για εναν ανθρωπο που ενω μου χαρισε 2 ΕΚΛΠΗΚΤΙΚΑ παιδια και ειναι μια Αψογη μανα στην συμβιωση της αποδειχτικε τοσο πουτανα .....
Aγαπητέ
Εγώ άντεξα μεχρι τα 53
Ιδια ιστορία.

Δεν φταίει κανένας
Η συμβίωση είναι μακροχρόνια ιστορία
Αλλοτε οι ζωές συγκλίνουν, άλλοτε αποκλίνουν

Που λέγανε κι οι Κατσιμιχαίοι
"Που ζήσαμε μαζί τόσα πολλά και πιά δεν γνωριζόμαστε"
Παράλογο ? Καθόλου ..

ΥΓ
Κι εγώ χωρισμένος, διαπίστωσα ότι υπάρχουν 2 τύποι αντρών
Αυτοί που χωρίζουνε και τρέχουν να ξαναφτιάξουν νέα σταθερή μακροχρόνια σχέση
Κι αυτοί που πορεύονται ευτυχισμένοι μονάχοι με ευκαιριακές σχέσεις

Εγώ είμαι από τους 2ους

Επειδή είναι θέλοντας και μη η μητέρα των παιδιών σου, στήριξέ την οικονομικά και μην την εξαθλιώσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
Μα αν δεχθείς του όρους που σου βάζει η ελλεεινιδα μέσα στο γαμο, μετά εισαι σαν πεθαμένος, ζεις αλλά είναι σσνα να πέθανες, σαν να είσαι φυλακισμενος

Θέλουμε ελευθερίες !!!

Με τις Αμερικανες Αυστραλέζες Καναδεζες θα ήμασταν αρχηγοί !!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Μάγκες, πάρτε χαμπάρι το εξής: η μονογαμία ειναι βιασμός της ανθρώπινης φύσης. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουμε τόσο καλύτερα. Αφήστε εγωισμούς στην άκρη, όρκοι αιώνιας αγάπης και πίστης ειναι μαλακίες για τα παραμύθια. Η φύση είναι σκληρή, αδυσσώπιτη και ΠΡΟΣΤΑΖΕΙ. Όπως εμείς θέλουμε να τον βρέχουμε σε διάφορα μουνάκια, το αντίστοιχο θέλουν και οι γυναίκες απλά δε το λένε γιατι ειναι ντροπή...

Όταν η εναλλακτική είναι...η αγαμία,ας υπάρχει έστω μονογαμία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom