Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Μα σου λεω ημουν παντα ανοιχτη! και χωρις ταμπου... απο ενα σημειο κ μετα ημουν πραγματικα ετοιμη για ολα χωρις αντίκρισμα.. ισως κι εκει να καταλαβα πως θελω να ειμαι ελευθερη τελικα και απελευθερωμενη... Γιατι ως ποτε ρε φιλε θα ειμαι π@@να στο κρεβατι κι εσυ θα με χειριζεσαι σα να μου κανεις χαρη
Μπράβο σου που έκανες την κίνηση. Έτσι όπως το περιγράφεις μάλλον ήταν αρκετά βασανιτικό ακόμη και το κομμάτι που θα έπρεπε να ήταν απολαυστικό. Υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις που οι γυναίκες μένουν εκεί, ζουν μια συμβατική ζωή, χτίζουν μια φυλακή και ζουν μέσα..
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Μα σου λεω ημουν παντα ανοιχτη! και χωρις ταμπου... απο ενα σημειο κ μετα ημουν πραγματικα ετοιμη για ολα χωρις αντίκρισμα.. ισως κι εκει να καταλαβα πως θελω να ειμαι ελευθερη τελικα και απελευθερωμενη... Γιατι ως ποτε ρε φιλε θα ειμαι π@@να στο κρεβατι κι εσυ θα με χειριζεσαι σα να μου κανεις χαρη
Αυτο που συνήθως στη "καρφώνει" στο γάμο (μιλάω για το γενικό κανόνα) είναι η υποχρέωση της μονογαμικότητας, που σε βαραινει εκθετικά όσο περνάνε τα χρόνια.Αν το συνδυάσεις και με τη πτώση στην εμφάνιση του/της συντρόφου λύνεις την εξισωση.Δεν συζυτάω τη περίπτωση που κάποιος/α δεν το εχει με το "σπορ" από την αρχή γιατί αν day one το sex ειναι γλυκανάλατο αστα να πάνε. Δλδ εσύ ήσουν θετική ακόμα και για τριο με άλλη γυναίκα και δεν ήθελε ο συζυξ ;
 

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Αυτο που συνήθως στη "καρφώνει" στο γάμο (μιλάω για το γενικό κανόνα) είναι η υποχρέωση της μονογαμικότητας, που σε βαραινει εκθετικά όσο περνάνε τα χρόνια.Αν το συνδυάσεις και με τη πτώση στην εμφάνιση του/της συντρόφου λύνεις την εξισωση.Δεν συζυτάω τη περίπτωση που κάποιος/α δεν το εχει με το "σπορ" από την αρχή γιατί αν day one το sex ειναι γλυκανάλατο αστα να πάνε. Δλδ εσύ ήσουν θετική ακόμα και για τριο με άλλη γυναίκα και δεν ήθελε ο συζυξ ;
Εχουν point οσα λες... Απλα ποσο να χαλασεις οταν εισαι 30ρα με ωραιο σωμα γυμναζεσαι και γενικα προσεχεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Εχουν point οσα λες... Απλα ποσο να χαλασεις οταν εισαι 30ρα με ωραιο σωμα γυμναζεσαι και γενικα προσεχεις;
Σε αυτη τη περιπτωση αν του εβγαζες τα γουστα που ηθελε για μενα ειναι foul στο να μην εχει ερωτικη διαθεση , ειδικά αν τα χρόνια μονιμης σχεσης ειναι λίγα. Το να παει με αλλη , ειναι στον ανθρωπο και μπορει να το να κανει και για άλλους λογους
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Εχουν point οσα λες... Απλα ποσο να χαλασεις οταν εισαι 30ρα με ωραιο σωμα γυμναζεσαι και γενικα προσεχεις;
Καλησπερα κιτιγκο, ο χρηστης @RETRO θελει να σου κανει μια ερωτηση καλλιτεχνικου περιεχομενου :coffee:
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Φιλε μου καλησπερα και σε ολους τους συναγωνιστες.Να παραθεδω και εγω την δικη μου ιστορια μηοως και βοηθησω λιγακι.Εγω εχω κανει 3 γαμους και εχω χωρισει 3 φορες.Το τερματισα εγω αλλα ενταξη εβαλα μυαλο.Στον πρωτο μου χωρισμο οπου εχω και τον γιο μου 18 χρονων σημερα στεναχωριομουνα κ.τ.λ.
Η συνχωρεμενη η μανα μου ελεγε μη στεναχωριεσαι.....ο γιος σου θα μεγαλωσει και θα καταλαβει.Κοιταξε να περνας καλα γιατι εισαι ενας και μοναδικος.Η ζωη ειναι λιγη και μικρη.Να κοιτας το παιδι σου και τη ζωη σου.Περασαν τα χρονια....ο γιος μου 18 χρονων τωρα....τα ξερει ολα απο μονος του....μου τα ειπε ο ιδιος...εχουμε μια αριστη σχεση....
Πρεπει να σου πω ομως οτι και τα παιδια σε κοιτανε στην τσεπη οποτε κρατα καβατζα για τα γηρατια σου....Ναι 100% να κοιτας τα παιδια σου αλλα και τον εαυτο σου.Εισαι ενας και μοναδικος.Κοιτα την ζωη σου και την πορεια σου.Να γαμας καλα γιατι αυτα θα θυμομαστε μολις γερασουμε.
Καλα γαμησια συναδελφοι
Γαματε διχως αυριο!!!!!!
Σωστός ο συναγωνιστής.....
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Καλησπερα κιτιγκο, ο χρηστης @RETRO θελει να σου κανει μια ερωτηση καλλιτεχνικου περιεχομενου :coffee:
Χαχαχαχαχαχ !!!
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Monday Night Raw Reaction GIF by WWE
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
1.121
Πόντοι
206
Μα σου λεω ημουν παντα ανοιχτη! και χωρις ταμπου... απο ενα σημειο κ μετα ημουν πραγματικα ετοιμη για ολα χωρις αντίκρισμα.. ισως κι εκει να καταλαβα πως θελω να ειμαι ελευθερη τελικα και απελευθερωμενη... Γιατι ως ποτε ρε φιλε θα ειμαι π@@να στο κρεβατι κι εσυ θα με χειριζεσαι σα να μου κανεις χαρη

Κοιτά , για να μη κανει Κούκου στον άντρα σου , το πιο πιθανον ειναι να εχεις μετριοτάτη εμφάνιση ή να μην του μαγείρευεις κ καθαρίζεις το σπιτι , οποτε ο συζυγος εχει ξενέρωσει κ δε θέλει ΣΕΞ μαζι σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom