Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
λοιπον το στοιχειο που ενισχυει συντριπτικα οτι οντως ειναι Αστυνομικος, ειναι οτι προτου με καλεσει απο το προσωπικο του τηλεφωνο στον παρανομο αριθμο μου , με καλεσε απο το Τμημα και το υπηρεσιακο του τηλεφωνο με αποκρυψη, στον ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου αριθμο. δεν απαντησα διοτι δεν το ειδα, ομως αμεσως μου το ειπε απο μονος του οτι αυτος πηρε ΧΩΡΙΣ να τον ρωτησω. αρα μονο επισημος φορεας οπως η Αστυνομια εχει προσβαση σε ολους τους αριθμους μου. (και κατ επεκταση αριθμους σας).

η Ιστορια και με την βοηθεια σας παιρνει τις σωστες διαστασεις.
σας ευχαριστω ολους.

ΥΓ-δεκτο παντα το πειραγμα και το τρολλαρισμα
Και που βρηκε τον κανονικο σου αριθμο ρε τυπε ο αστυνομικος απο την στιγμη που με την γκομενα επικοινωνείς μονο με τον παράνομο;;
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Τύπε, κάτι δεν μας λες καλά
Αν έχεις "παράνομο" τηλέφωνο, άρα δεν είναι στο όνομά σου. Συνεπώς, πως βρήκε η αστυνομία τα στοιχεία σου; Ή η παντρεμένη έδωσε το ονοματεπώνυμο στον κερατά ή το "παράνομο" δεν είναι και τόσο παράνομο και είναι καταχωρημένο στο όνομά σου.
Αν σε κάλεσε με απόκρυψη στο κανονικό σου τηλέφωνο, που ξέρεις ότι είναι το υπηρεσιακό; Πολλά δεν κολλάνε στην ιστορία σου (και δεν είναι ακόμη Κυριακή)
παρανομο δεν εννοω Πακιστανικο αριθμο, εννοω τηλεφωνο στο ονομα μου ξεκαθαρα και μονο για πουτανες και γκομενοδουλειες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και που βρηκε τον κανονικο σου αριθμο ρε τυπε ο αστυνομικος απο την στιγμη που με την γκομενα επικοινωνείς μονο με τον παράνομο;;
απο την βαση δεδομενων της Αστυνομιας. το μονο ευκολο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Και που βρηκε τον κανονικο σου αριθμο ρε τυπε ο αστυνομικος απο την στιγμη που με την γκομενα επικοινωνείς μονο με τον παράνομο;;
γκουγκλαρε το ονομα του και τον πηρε στο σταθερο :confused:
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
παρανομο δεν εννοω Πακιστανικο αριθμο, εννοω τηλεφωνο στο ονομα μου ξεκαθαρα και μονο για πουτανες και γκομενοδουλειες.
Και στο όνομά σου να είναι, αν δεν είσαι σε δημόσιο κατάλογο της εταιρίας, για να δώσει τα στοιχεία κατόχου ο πάροχος χρειάζεται εισαγγελική διάταξη. 25 χρόνια δικηγόρος, δεν είδα ποτέ να δίνεται εισαγγελική διάταξη για παροχή στοιχείων από πάροχο εντός 24 ωρών, ιδίως μήνα Αύγουστο. Άρα, το μοναδικό λογικό συμπέρασμα είναι ότι η κατέ σε ξεμπρόστιασε στον άντρα της.
Και δεύτερον, αν σε πήραν από απόκρυψη την πρώτη φορά, πως γνωρίζεις ότι ήταν από το αστυνομικό τμήμα;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Και στο όνομά σου να είναι, αν δεν είσαι σε δημόσιο κατάλογο της εταιρίας, για να δώσει τα στοιχεία κατόχου ο πάροχος χρειάζεται εισαγγελική διάταξη. 25 χρόνια δικηγόρος, δεν είδα ποτέ να δίνεται εισαγγελική διάταξη για παροχή στοιχείων από πάροχο εντός 24 ωρών, ιδίως μήνα Αύγουστο. Άρα, το μοναδικό λογικό συμπέρασμα είναι ότι η κατέ σε ξεμπρόστιασε στον άντρα της.
Και δεύτερον, αν σε πήραν από απόκρυψη την πρώτη φορά, πως γνωρίζεις ότι ήταν από το αστυνομικό τμήμα;
χτυπησε ετσι το τηλεφωνο :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.210
Πόντοι
2.356
λοιπον το στοιχειο που ενισχυει συντριπτικα οτι οντως ειναι Αστυνομικος, ειναι οτι προτου με καλεσει απο το προσωπικο του τηλεφωνο στον παρανομο αριθμο μου , με καλεσε απο το Τμημα και το υπηρεσιακο του τηλεφωνο με αποκρυψη, στον ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου αριθμο. δεν απαντησα διοτι δεν το ειδα, ομως αμεσως μου το ειπε απο μονος του οτι αυτος πηρε ΧΩΡΙΣ να τον ρωτησω. αρα μονο επισημος φορεας οπως η Αστυνομια εχει προσβαση σε ολους τους αριθμους μου. (και κατ επεκταση αριθμους σας).

η Ιστορια και με την βοηθεια σας παιρνει τις σωστες διαστασεις.
σας ευχαριστω ολους.

ΥΓ-δεκτο παντα το πειραγμα και το τρολλαρισμα
Υπηρεσιακό τηλέφωνο με απόκρυψη δεν υπάρχει. Ειδικά Αστυνομικού Τμήματος.
Διόλου παράξενο που γαμησες πριν 7 χρόνια και επί 7 συναπτά έτη έστελνες sms μπας και ξαναγαμήσεις.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
παρανομο δεν εννοω Πακιστανικο αριθμο, εννοω τηλεφωνο στο ονομα μου ξεκαθαρα και μονο για πουτανες και γκομενοδουλειες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


απο την βαση δεδομενων της Αστυνομιας. το μονο ευκολο.
Και τι εγινε που το τηλεφωνο ειναι στο ονομα σου; Αν εψαξε να βρει σε ποιο ανήκει το τηλέφωνο υπηρεσιακά τοτε παρανόμησε.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Και στο όνομά σου να είναι, αν δεν είσαι σε δημόσιο κατάλογο της εταιρίας, για να δώσει τα στοιχεία κατόχου ο πάροχος χρειάζεται εισαγγελική διάταξη. 25 χρόνια δικηγόρος, δεν είδα ποτέ να δίνεται εισαγγελική διάταξη για παροχή στοιχείων από πάροχο εντός 24 ωρών, ιδίως μήνα Αύγουστο. Άρα, το μοναδικό λογικό συμπέρασμα είναι ότι η κατέ σε ξεμπρόστιασε στον άντρα της.
Και δεύτερον, αν σε πήραν από απόκρυψη την πρώτη φορά, πως γνωρίζεις ότι ήταν από το αστυνομικό τμήμα;
η αποκρυψη ηταν στο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου τηλ που η γκομενα εχει ΑΓΝΟΙΑ. δεν απαντησα , διοτι δεν το ειδα. σε λιγα λεπτα με καλεσε στο παρανομο τηλεφωνο απο το προσωπικο του κινητο και διχως να τον ρωτησω, ειπε οτι ειχε παρει ο ιδιος ο αστυνομικος.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Υπηρεσιακό τηλέφωνο με απόκρυψη δεν υπάρχει. Ειδικά Αστυνομικού Τμήματος.
Διόλου παράξενο που γαμησες πριν 7 χρόνια και επί 7 συναπτά έτη έστελνες sms μπας και ξαναγαμήσεις.

μονο μια λες ολα αυτα τα χρονια σατανα μου?:hi:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Τυπε άκου εμένα και άσε τους άλλους. Δεν σε πήρε τηλέφωνο ο κερατάς σύζυγος. Αυτός την έχει χρόνια γραμμένη την γκόμενα. Σε πήρε τηλέφωνο ο κερατάς γκομενος της που τη γαμαει πιο συχνά από εσένα.
Τα υπόλοιπα όλα είναι μουφες. Εμείς όμως ως κοινότητα ενωμενων μπουρδελιαρηδων μπορούμε να βοηθήσουμε να ησυχασεις. Δώσε μας το τηλέφωνο της γκομενας να τη γαμησουμε κι εμείς για να κυνηγάει εμάς ο κερατάς γκομενος και να ξεμπλέξεις.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Τυπε άκου εμένα και άσε τους άλλους. Δεν σε πήρε τηλέφωνο ο κερατάς σύζυγος. Αυτός την έχει χρόνια γραμμένη την γκόμενα. Σε πήρε τηλέφωνο ο κερατάς γκομενος της που τη γαμαει πιο συχνά από εσένα.
Τα υπόλοιπα όλα είναι μουφες. Εμείς όμως ως κοινότητα ενωμενων μπουρδελιαρηδων μπορούμε να βοηθήσουμε να ησυχασεις. Δώσε μας το τηλέφωνο της γκομενας να τη γαμησουμε κι εμείς για να κυνηγάει εμάς ο κερατάς γκομενος και να ξεμπλέξεις.

η αληθεια ειναι οτι αν δωσω το τηλεφωνο και χτυπησουν 5-6 μπουρδελιαρηδες εδω απο μια κληση, αναπαντητη η μηνυμα, θολωνω τα νερα για τα καλα και ξελασπωνω απαξ δια παντος !
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
η αποκρυψη ηταν στο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου τηλ που η γκομενα εχει ΑΓΝΟΙΑ. δεν απαντησα , διοτι δεν το ειδα. σε λιγα λεπτα με καλεσε στο παρανομο τηλεφωνο απο το προσωπικο του κινητο και διχως να τον ρωτησω, ειπε οτι ειχε παρει ο ιδιος ο αστυνομικος.
Λοιπόν, επειδή η ιστορία σου μπάζει πιο πολύ κι από δουλεμπορικό σαπιοκάραβο που κουβαλάει μαμελούκους στα νησιά, ή πες όλη την αλήθεια, ή πες ότι την ιστορία την έβγαλες από το μυαλό σου (το πιθανότερο), και την ανέβασες σήμερα γιατί την Κυριακή θα είσαι με την σύζυγο και δεν θα μπορείς να μπεις στο μπου.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Λοιπόν, επειδή η ιστορία σου μπάζει πιο πολύ κι από δουλεμπορικό σαπιοκάραβο που κουβαλάει μαμελούκους στα νησιά, ή πες όλη την αλήθεια, ή πες ότι την ιστορία την έβγαλες από το μυαλό σου (το πιθανότερο), και την ανέβασες σήμερα γιατί την Κυριακή θα είσαι με την σύζυγο και δεν θα μπορείς να μπεις στο μπου.
οχι φιλε μου, δεν υπαρχει παραμυθι. ουτε ειμαι χαρμανης στα πληκτρολογια.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.210
Πόντοι
2.356
η αποκρυψη ηταν στο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μου τηλ που η γκομενα εχει ΑΓΝΟΙΑ. δεν απαντησα , διοτι δεν το ειδα. σε λιγα λεπτα με καλεσε στο παρανομο τηλεφωνο απο το προσωπικο του κινητο και διχως να τον ρωτησω, ειπε οτι ειχε παρει ο ιδιος ο αστυνομικος.
Το ότι λες αυτά και τα πιστεύεις είναι ιδιαιτέρως ανησυχητικό. Για σένα πρωτίστως και τις αντιληπτικές σου δυνατότητες.
Μόνον με εισαγγελική άδεια θα μπορούσε αστυνομικός να αναζητήσει αριθμό σου. Διαδικασία πολύχρονη. Και θα σε έπαιρνε τηλέφωνο μετά από μέρες από το σταθερό του τμηματος. Τελεία.
Κι αυτά είναι θέματα που έχουν αντιμετωπισθεί εδώ και δεκαετίες.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Το ότι λες αυτά και τα πιστεύεις είναι ιδιαιτέρως ανησυχητικό. Για σένα πρωτίστως και τις αντιληπτικές σου δυνατότητες.
Μόνον με εισαγγελική άδεια θα μπορούσε αστυνομικός να αναζητήσει αριθμό σου. Διαδικασία πολύχρονη. Και θα σε έπαιρνε τηλέφωνο μετά από μέρες από το σταθερό του τμηματος. Τελεία.
Κι αυτά είναι θέματα που έχουν αντιμετωπισθεί εδώ και δεκαετίες.
μαλιστα κυριε δικηγορε. Αρα?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Το ότι λες αυτά και τα πιστεύεις είναι ιδιαιτέρως ανησυχητικό. Για σένα πρωτίστως και τις αντιληπτικές σου δυνατότητες.
Μόνον με εισαγγελική άδεια θα μπορούσε αστυνομικός να αναζητήσει αριθμό σου. Διαδικασία πολύχρονη. Και θα σε έπαιρνε τηλέφωνο μετά από μέρες από το σταθερό του τμηματος. Τελεία.
Κι αυτά είναι θέματα που έχουν αντιμετωπισθεί εδώ και δεκαετίες.
ρωτα τον τι ψηφιζει:confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.210
Πόντοι
2.356

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
μαλιστα κυριε δικηγορε. Αρα?
Άρα τύπε μου η κατέ σε έδωσε στεγνά στον σύζυγο, αυτός έβαλε κάποιον να σε ψαρέψει κι εσύ τσίμπησες σαν τσιπούρα ελευθέρας βοσκής ή σε παίζει γιατί δεν γουστάρει ενοχλήσεις, όπως είπε και ο πιο πάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom