Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.026
Πόντοι
3.556
,,,,'' ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. ''' Ποιος λογικός σύζυγος δεν θα ψάξει ,ποιός πηδ@ει την γυναίκα του πρίν κάνει την καταγγελία την στιγμή που ξέρει το όνομα και το τλφ? Η σύζυγος του, σίγουρα του τα φορούσε 100% και όχι μόνο με έναν . Όσο για το απόρρητο πρέπει η καταγγελία να πάει και στον εισαγγελέα και αυτός θα αποφασίσει για την άρση απόρρητου 'η όχι ,και οπωσδήποτε θα έχεις ενημέρωση ότι υπάρχει καταγγελία πριν ο εισαγγελέας αποφανθεί . Το πιο πιθανό είναι ότι 'η ίδιος 'η κάποιος άλλος σου τηλεφώνησε για να σε εκφοβίσει . Η Αστυνομία σε τέτοιες καταγγελίες δεν ΛΥΝΕΙ το περιστατικό δια τηλεφώνου αλλά σε βρίσκει κ σε καλεί στο τμήμα . Πιάστηκες κώτσος και μόνο που μίλησες τηλεφωνικά . Σε περίπτωση που επανέλθει του κλείνεις το τλφ απειλώντας τον με μήνυση για παρενόχληση .
Σωστός ο παίχτης!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έλα τύπε ο άντρας της σε πήρε.
Ωραίος,ψύχραιμος,διαπίστωσε το κέρατο.
Εσύ λίγο χαζός απλά.
Αλλά πούτσα σου λογικά....
Γιατί τον απαξιώνεις έτσι ρε τύπε
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.825
Κριτικές
2
Like
73.144
Πόντοι
12.056
Έλα τύπε ο άντρας της σε πήρε.
Ωραίος,ψύχραιμος,διαπίστωσε το κέρατο.
Εσύ λίγο χαζός απλά.
Αλλά πούτσα σου λογικά....
Διαφωνώ εγώ πιστεύω ότι τον πήρε ο καινούργιος γκόμενος τίς κυρίας
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Αρση τηλεφωνικού απορρήτου γίνεται σε πολύ ακραίες περιπτώσεις και σε πολύ σοβαρά αδικήματα π.χ. εγκληματική οργάνωση.Δεν είμαι δικηγόρος αλλά ένα συγκενικό μου πρόσωπο είχε κάτι προβλήματα με το νόμο και αυτό μας είχε πει η δικηγόρος.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
και το ψευδωνυμο απο 40 χρονια επιτυχιες, μπορειτε να το βαφτισετε στα 52 εγινα μαλακας...
μπαινεις εδω


πατας αλλαγη

1692371020044.png


αλλαζεις name και για ενα εξαμηνο δεν ξαναλλαζεις

1692371074296.png


το "Sta_52_egina_mlks" δεν ειναι πιασμενο, just sayin :coffee:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
,,,,'' ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. ''' Ποιος λογικός σύζυγος δεν θα ψάξει ,ποιός πηδ@ει την γυναίκα του πρίν κάνει την καταγγελία την στιγμή που ξέρει το όνομα και το τλφ? Η σύζυγος του, σίγουρα του τα φορούσε 100% και όχι μόνο με έναν . Όσο για το απόρρητο πρέπει η καταγγελία να πάει και στον εισαγγελέα και αυτός θα αποφασίσει για την άρση απόρρητου 'η όχι ,και οπωσδήποτε θα έχεις ενημέρωση ότι υπάρχει καταγγελία πριν ο εισαγγελέας αποφανθεί . Το πιο πιθανό είναι ότι 'η ίδιος 'η κάποιος άλλος σου τηλεφώνησε για να σε εκφοβίσει . Η Αστυνομία σε τέτοιες καταγγελίες δεν ΛΥΝΕΙ το περιστατικό δια τηλεφώνου αλλά σε βρίσκει κ σε καλεί στο τμήμα . Πιάστηκες κώτσος και μόνο που μίλησες τηλεφωνικά . Σε περίπτωση που επανέλθει του κλείνεις το τλφ απειλώντας τον με μήνυση για παρενόχληση .
στα λογια μου έρχεσαι.......
ο νεος γαμιας εστειλε το μήνυμα
ο αντρας δεν ξέρει τιποτα

δες σε ποιον ανήκε το τηλεφωνο και πάρε την γυναίκα του ότι ξενοπηδάει.
η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση
κάντο όπως ο Μητσοτάκης ανακατεψε τους όλους και μετά θα βγεις και θα πεις
δεν υπαρχουν υποκλοπές μόνο για λογους εθνικής ασφάλειας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
κατα τα αλλα τυπε, καταγγελια για παρενοχληση με ενημερωση απο μπατσο μεσω τηλεφωνου, πρωτη φορα ακουω.
προφανως ο τυπος δεν ηταν μπατσος. Αν σε ξαναπαρει, να του δωσεις τρυφερες λεπτομεριες απο το πως του γαμαγες την κωλοτρυπιδα της γυναικας του. Πιστευω θα αποκαλυψει την ταυτοτητα του ο κερατας και θα σταματησει να το παιζει μπατσος.

Υπαρχει βεβαια και το ενδεχομενο να ειναι μπατσος ο αντρας της :coffee:
Θα σου κλασουν τα αρχιδια. Και ερωτικα μηνυματα να εστελνες και καφριλες, παλι στα αρχιδια σου. Θα σου πουν να σταματησεις να στελνεις και μονο τοτε αν δεν το κανεις θα εχεις προβλημα.

Αμα δεν ηταν ετσι, θα ημουν ηδη φυλακη :tooth:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Αρση τηλεφωνικού απορρήτου γίνεται σε πολύ ακραίες περιπτώσεις και σε πολύ σοβαρά αδικήματα π.χ. εγκληματική οργάνωση.Δεν είμαι δικηγόρος αλλά ένα συγκενικό μου πρόσωπο είχε κάτι προβλήματα με το νόμο και αυτό μας είχε πει η δικηγόρος.
ξενοπηδημα γιατι ντρεπεσαι;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Σωστός ο παίχτης!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί τον απαξιώνεις έτσι ρε τύπε
δεν ειναι άξιος ούτε ένας πραγματικός αστυνομικός να τον απειλήσει;
εγώ θα έπεφτα σε κατάθλιψη
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.333
Like
9.417
Πόντοι
2.306
Ρε μαν σορρυ κιόλας

Έριξες ενα πουτσο πριν 7 χρόνια (εγώ διαγράφω αρχεία μετά από διετία) και κράτησες επαφή ενώ δεν τη γαμησες τόσα χρόνια ; Ρε φίλε πυρφορος τελείως είσαι να πούμε.

Όσο για την άλλη τη βρωμιαρα που έφαγε τη ψωλη σου και τώρα το παίζει παρενοχλημενη να πα να γαμηθει η βρώμα. Και κακώς δε στο ξέκοψε πιο πριν. Ποιος ξέρει ποιον γαμια καλύπτει και αυτή
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.815
Πόντοι
736
στα λογια μου έρχεσαι.......
ο νεος γαμιας εστειλε το μήνυμα
ο αντρας δεν ξέρει τιποτα

δες σε ποιον ανήκε το τηλεφωνο και πάρε την γυναίκα του ότι ξενοπηδάει.
η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση
κάντο όπως ο Μητσοτάκης ανακατεψε τους όλους και μετά θα βγεις και θα πεις
δεν υπαρχουν υποκλοπές μόνο για λογους εθνικής ασφάλειας
Ας δώσει το τλφ που τον πήρε στην εκλεκτή ομάδα ανεξιχνίαστων υποθέσεων μελών του bou , ο κύριος 40 χρ .επιτυχίες και θα του πούνε μέχρι κ που κατουράει ο τύπος και το θέμα λύθηκε .
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Ρε μαν σορρυ κιόλας

Έριξες ενα πουτσο πριν 7 χρόνια (εγώ διαγράφω αρχεία μετά από διετία) και κράτησες επαφή ενώ δεν τη γαμησες τόσα χρόνια ; Ρε φίλε πυρφορος τελείως είσαι να πούμε.

Όσο για την άλλη τη βρωμιαρα που έφαγε τη ψωλη σου και τώρα το παίζει παρενοχλημενη να πα να γαμηθει η βρώμα. Και κακώς δε στο ξέκοψε πιο πριν. Ποιος ξέρει ποιον γαμια καλύπτει και αυτή
δε το παιζει παρενοχλημενη. το μηνυμα "ενοχλεις" το εστειλε σιγουρα καποιος που επιασε επειτα το κινητο της πηδημενης. πιθανον και ο ιδιος που πηρε τηλεφωνο την επομενη ημερα...


οντως το παιδι πιαστηκε κωτσος. και σιγουρα επειδη και οι αλλοι 2 ειναι μελη του μπου τωρα ξερουν και το ψευδωνυμο του!!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Ρε μαν σορρυ κιόλας

Έριξες ενα πουτσο πριν 7 χρόνια (εγώ διαγράφω αρχεία μετά από διετία) και κράτησες επαφή ενώ δεν τη γαμησες τόσα χρόνια ; Ρε φίλε πυρφορος τελείως είσαι να πούμε.

Όσο για την άλλη τη βρωμιαρα που έφαγε τη ψωλη σου και τώρα το παίζει παρενοχλημενη να πα να γαμηθει η βρώμα. Και κακώς δε στο ξέκοψε πιο πριν. Ποιος ξέρει ποιον γαμια καλύπτει και αυτή
Μη βρίζεις man
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Λίγο περίεργα όλα αυτά, αλλά για την οικονομία της συζήτησης θα δεχθώ ότι όλα έγιναν όπως τα λες
1. Πως είσαι σίγουρος ότι είναι αστυνομικός; Επειδή απλά στο είπε;
2. Οι αστυνομικοί ΔΕΝ παίρνουν από το προσωπικό τους κινητό για υπηρεσιακά θέματα, αλλά από το υπηρεσιακό τηλέφωνο , για πολλούς και διαφόρους λόγους.
3. Ο αστυνομικός, εφόσον έχει καταγγελία, δεν θα κάτσει να συζητήσει την υπόθεση μαζί σου από τηλεφώνου, αλλά θα σε καλέσει στο τμήμα, στο πλαίσιο προκαταρκτικής εξέτασης, κάτι το οποίο φυσικά παίρνει χρόνο. Δεδομένου ότι είμαστε στον Αύγουστο και πολλοί λείπουν με άδεια, μου φαίνεται σφόδρα απίθανο, μέσα σε λιγότερο από 24 ώρες να ασχολήθηκαν με την υπόθεση.
4. Καταγγελία/έγκληση/μηνυτήρια αναφορά ΔΕΝ μπορεί να κάνει ο σύζυγος - κερατάς, αλλά μόνο η παθούσα
5. Από αυτά που διάβασα, αν έγιναν όπως τα λές, δεν προκύπτει τέλεση αδικήματος.
6. Αν έγιναν όλα όσα αναφέρεις, εικάζω με πολλή μεγάλη πιθανότητα βεβαιότητας, πως ο σύζυγος διάβασε τα μηνύματα και είτε ο ίδιος επικοινώνησε μαζί σου, είτε έβαλε κάποιον τρίτο, προκειμένου να σε ψαρέψει και να μάθει το ονοματεπώνυμό σου.
7. One way or another που λένε και στο χωριό μου, αν έγιναν όσα αναφέρεις, καλά ξεμπερδέματα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.339
Πόντοι
6.256
και εσυ προτου απαντησεις στο ερωτημα του για το ονοματεπωνυμο σου, γιατι δεν ρωτησες ποιος ειναι και με ποια ιδιοτητα σε ρωτα?
Σωστο. Δεν κανεις διαλογο απ το τηλεφωνο, απ το τηλεφωνο κανεις δεν δειχνει ταυτοτητα.
Αν ηταν οντως μπατσος θα σου λεγε γκιαλμπουρντα μεσιέ να τα πουμε
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.069
Πόντοι
4.546
και το ψευδωνυμο απο 40 χρονια επιτυχιες, μπορειτε να το βαφτισετε στα 52 εγινα μαλακας...
Το 40 τύπε μου, δηλώνει μακροχρόνια εμπειρία:
" 40 χρόνια φούρναρης "
"40 ημερες και 40 νυχτες "
Δικηγόρος θα χρειαστει.
Ξέρεις κανένα γνωστό μέλος;
στην αρχή τύπε τρόμαξα πριν διαβάσω όλα τα γραφόμενα σού νόμιζα ότι ο αστυνομικός σε πειρε τηλέφωνο για να γνωρίσεις το εξάχρονο παιδί σου που αγνοείς!
Τύπε, τον ψάχνουν 79 αστυνομικά τμήματα σε όλη την χώρα, να του κάνουν τεστ πατρότητας.
συνέχισε τη ζωη σου σαν να μην συμβαινει τιποτα και πολυ απλα μην τις ξανα στειλεις...και οτι ειναι να γινει θα γινει αλλωστε δεν μπορεις να κανεις κατι.Η μαλακια εγινε τελος.Και αν τυχει και σε βρει ποτε ο κερατας πες ενα συγνώμη φιλε,μη παρει διαστάσεις το πολυ πολυ να φας καμια μπουνια και μεχρι εκει,....τα ρισκα με τις παντρεμενες ειναι αυτα.Δεν τα ηξερες?
Εκτός από συγνώμη, το ιδανικό θα ήταν να κερνουσε τον τύπο-σύζυγο ένα τρίο με τα καλύτερα σιτιτουρια, άντρας προς άντρα.
Και το καλύτερο εκεί που του είπε ο αστυνομικός κρίμα να κλεισουνε δύο σπίτια :grin::grin::grin: πολύ ρομαντικός δακρυσα!!
Τύπε μου, μπορεί ο συγκεκριμένος αστυνομικός να είναι ο γραφικός και ρομαντικός του ΑΤ, ο πυρφορος του τμήματος.
δε το παιζει παρενοχλημενη. το μηνυμα "ενοχλεις" το εστειλε σιγουρα καποιος που επιασε επειτα το κινητο της πηδημενης. πιθανον και ο ιδιος που πηρε τηλεφωνο την επομενη ημερα...


οντως το παιδι πιαστηκε κωτσος. και σιγουρα επειδη και οι αλλοι 2 ειναι μελη του μπου τωρα ξερουν και το ψευδωνυμο του!!!!
Εγώ στη θέση του τύπου μπηχτη, θα έκανα αίτηση για αλλαγή επιθέτου, και θα μετακομιζα αλλού σε καινούργια δουλειά.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.339
Πόντοι
6.256
Το 40 τύπε μου, δηλώνει μακροχρόνια εμπειρία:
" 40 χρόνια φούρναρης "
"40 ημερες και 40 νυχτες "

Ξέρεις κανένα γνωστό μέλος;

Τύπε, τον ψάχνουν 79 αστυνομικά τμήματα σε όλη την χώρα, να του κάνουν τεστ πατρότητας.

Εκτός από συγνώμη, το ιδανικό θα ήταν να κερνουσε τον τύπο-σύζυγο ένα τρίο με τα καλύτερα σιτιτουρια, άντρας προς άντρα.

Τύπε μου, μπορεί ο συγκεκριμένος αστυνομικός να είναι ο γραφικός και ρομαντικός του ΑΤ, ο πυρφορος του τμήματος.

Εγώ στη θέση του τύπου μπηχτη, θα έκανα αίτηση για αλλαγή επιθέτου, και θα μετακομιζα αλλού σε καινούργια δουλειά.
Να παει σε χωρα χωρις θανατικη ποινη ο φιλος,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom