Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.459
Like
1.491
Πόντοι
216
Άρση απορρήτου, μόνο για κακουργήματα (πιθανές εξαιρέσεις δεν τις θυμάμαι). Οπότε όχι. Αλλά αυτή η "παρενόχληση" δεν έχω καταλάβει τι είναι. Καλό είναι να γίνουν τα πράγματα πιο συγκεκριμένα.
Φαντάζομαι έχεις επιλέξει να μην εμφανίζεσαι στον τηλεφωνικό κατάλογο του παρόχου σου, έτσι; Αλλιώς μην το συζητάμε, με ένα τηλεφώνημα μαθαίνει ποιος είσαι.
Επίσης, υπάρχουν και άλλοι τρόποι να αντιστοιχηθεί πρόσωπο και αριθμός τηλεφώνου (βλ. φεισμπουκ κτλ).
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.459
Like
1.491
Πόντοι
216

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ωραίο θεμα! Γιατί δεν προσθέτεις και λίγο Σούπερ Κική και κύμα ανατιμήσεων σε βασικά αγαθα να γαμηθεις στα χαχα και στα like.
Nα ξέρεις εδώ μέσα είμαστε πρεζακια με το ξεφτυλισμα.

Ξαναστείλε μήνυμα να τσεκαρεις τα λαμβάνει σίγουρα η γκόμενα;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.978
Κριτικές
60
Like
24.728
Πόντοι
20.486
Ωραίο θεμα! Γιατί δεν προσθέτεις και λίγο Σούπερ Κική και κύμα ανατιμήσεων σε βασικά αγαθα να γαμηθεις στα χαχα και στα like.
Nα ξέρεις εδώ μέσα είμαστε πρεζακια με το ξεφτυλισμα.

Ξαναστείλε μήνυμα να τσεκαρεις τα λαμβάνει σίγουρα η γκόμενα;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.026
Πόντοι
3.556
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Πάντως στην αρχή τύπε τρόμαξα πριν διαβάσω όλα τα γραφόμενα σού νόμιζα ότι ο αστυνομικός σε πειρε τηλέφωνο για να γνωρίσεις το εξάχρονο παιδί σου που αγνοείς!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
θεωρειται αυταποδεικτο οτι οταν στελνεις ενα μηνυμα καπου γνωριζεις τον παραληπτη? παντρεμενη την γαμαγε πριν χρονια θα πει αυτη ναι τον ξερω με πειδαγε πριν 7 χρονια?
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.681
Κριτικές
99
Like
14.484
Πόντοι
25.186
πολυ σωστη παρατηρηση. το τηλεφωνο που με καλεσε παραπεμπει σε viber και facebook. δεν γραφει αστυνομικος στο fb, αλλα ολα προς τα εκει συγκλινουν. αντρας καπου στα 55 με 58. κατα 99% ισχυει οτι εγραψα. αν ηταν βαλτος η μαλακας, θα με απειλουσε. αντιθετα ρωτησε αν ειμαι αυτος με το πληρες ονοματεπωνυμο μου.

επισης τα συμβαντα εχουν γινει σε αλλη πολη μακρια απο Αθηνα. επαρχια. απο το εκει αστυνομικο τμημα με καλεσε.

1 Αστυνομικός σπάνια θα παρει απο κινητό,αλλά απο της υπηρεσίας.
2. οι διαδικασίες οπως ολοι ξέρουμε προχωρανε με ρυθμο χελώνας-αν εγινε καταγγελία δηλαδη.
3.Αν εγινε καταγγελία,θα ερχόντουσαν να σε πιασουν στα ορια του αυτοφωρου
4.αν δεν ηταν αυτόφωρο θα σε καλουσαν για καταθεση
5 αυτο που εχει να κανεις ειναι να βρεις και αποθηκευσεις ολα τα σκρινσοτ.μηνυματα,κλησεις,εμαιλ ,φωτογραφιες ο,τιδηποτε αποδεικνυει οτι ολα εγιναν με την θεληση της εν λογω-αν δεν εχεις,ζητα ιστορικό κλησεων απο την εταιρεια κινητης σου
6.Στην περίπτωση σου,ΟΝΤΩΣ υπάρχει διαδικασία συστασης απο την ΑΣΤΥΝΟΜΊΑ προς καποιον πριν την κινηση διαδικασιων,αλλά ετσι οπως τα λες αμφιβαλω αν ηταν αυτό!!Γιατι ο αντρας της θα γινοταν εξαλλος και θα μαθαινε οτι την ειχες πηδηξει οπότε δεν νομιζω να του τα ειπε η ιδια..Μαλλον εβαλε καποιον να σε φοβισει!
ΑΝ του ελεγε "Καποιος με παρενοχλει", η πρωτη ερωτηση θα ηταν "Απο που τον ξερεις"? Τι θα ελεγε τοτε αυτη?"Καποτε γαμηθηκαμε"?Δεν γινεται


Και επειδη πολλά γινοντα τελευταια,metoo κλπ μαλακιες
ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΧ "ΜΩΡΟ ΜΟΥ ","ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ" ΚΛΠ ΠΑΡΟΜΟΙΑ
(Εγω προσωπικά εχω ανοιχτο και το ιστορικό τοποθεσιας GOOGLE μονιμως ωστε να φαινεται που εχω παει)
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.144
Like
3.681
Πόντοι
456
Μην αγχώνεσαι, απλή σύσταση θα σου έκανε ο αστυνόμος και σιγά μην προβεί σε νόμιμες διαδικασίες ο άλλος (Δηλαδή να βάλει δικηγόρο και να κάνει μήνυση, να σχηματισθεί δικογραφία και να σε καλέσουν για καταθέσεις/εισαγγελέα, ώστε να πάρουν και αντίγραφα όπου θα φανούν τα στοιχεία σου). Αλλωστε, εάν είναι οπως λες και έστελνες απλά "αθώα" μηνυματάκια, δεν θα ασχοληθεί κανείς σοβαρά. Επίσης είσαι 52 και 40 χρόνια επιτυχίες, δηλαδή από τα 12 που βάρεσες την πρώτη μαλακία το θεωρείς επιτυχία???
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Αν για καθε μηνυμα που εχω στειλει σε γκομενες με επαιρνε τηλεφωνο η αστυνομια,θα με ηξεραν ολοι οι αστυνομικοι της χωρας! Στην καλυτερη σε πηρε καποιος φιλος της,στη χειροτερη καποιος ντετεκτιβ.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.026
Πόντοι
3.556
Αν για καθε μηνυμα που εχω στειλει σε γκομενες με επαιρνε τηλεφωνο η αστυνομια,θα με ηξεραν ολοι οι αστυνομικοι της χωρας! Στην καλυτερη σε πηρε καποιος φιλος της,στη χειροτερη καποιος ντετεκτιβ.
Σιγά μην έβαλε και ντεντέκτιβ :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ο,τι και να γινει, θα επικαλεστεις πως τα μηνυματα εσταλησαν ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ στη συγκεκριμενη κοπελα, πες πως αποθηκευσες καποιο νουμερο λαθος και πηγαν σε αυτην κατα λαθος. Υποστηριξε πως δεν εχεις καμια σχεση μαζι της απολυτως, εκτος αν ησασταν καποτε γνωστοι πχ μεσω σχολειου, ΑΕΙ, δουλειας, συλλογου, κλπ οποτε εκει κανε αυτο που σου ειπα στο προηγουμενο μηνυμα
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.459
Like
1.491
Πόντοι
216
πολυ σωστη παρατηρηση. το τηλεφωνο που με καλεσε παραπεμπει σε viber και facebook. δεν γραφει αστυνομικος στο fb, αλλα ολα προς τα εκει συγκλινουν. αντρας καπου στα 55 με 58. κατα 99% ισχυει οτι εγραψα. αν ηταν βαλτος η μαλακας, θα με απειλουσε. αντιθετα ρωτησε αν ειμαι αυτος με το πληρες ονοματεπωνυμο μου.

επισης τα συμβαντα εχουν γινει σε αλλη πολη μακρια απο Αθηνα. επαρχια. απο το εκει αστυνομικο τμημα με καλεσε.
´Ώπα, αυτό δεν το είχα δει. Αφού λες ότι σε πήρε από κινητό, πώς ξέρεις ότι σε κάλεσε από το εκεί ΑΤ;
Αν είναι αληθές, μπορεί ο αστυνομικός να πήρε από το κινητό του, αλλά εφόσον ο καταγγέλων έχει πάρει παραγγελία για συστάσεις από την εισαγγελία, το οποίο και θα πρέπει να σου αναφέρει.
Αλλιώς πρόκειται για πραγματικά φιλότιμο αστυνομικό ή για γνωστό του καταγγέλοντος (στην επαρχία γίνονται διάφορα όμορφα).
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Αν για καθε μηνυμα που εχω στειλει σε γκομενες με επαιρνε τηλεφωνο η αστυνομια,θα με ηξεραν ολοι οι αστυνομικοι της χωρας! Στην καλυτερη σε πηρε καποιος φιλος της,στη χειροτερη καποιος ντετεκτιβ.
μετα ψαχνουμε ποιανων κουδουνια χτυπανε οι γυφτοι τεχνικοι της δεη και τους ξαφριζουν τα σπιτια :tooth:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Φαίνεσαι καλό παιδι
Δώσε το τηλέφωνο της γκόμενας εδώ στο bou.
Θα σε σώσουμε θα στείλουμε όλοι μηνύματα να θολωσουμε τα νερά.

Εγώ είμαι ο Σπάρτακος.
Όχι εγώ είμαι ο Σπάρτακος
Εγώ έστειλα το μήνυμα
Όχι εγώ έστειλα το μήνυμα
Όχι εγώ έστειλα το μήνυμα.

θα απελπιστει ο "αστυνομικός" που λογικά είναι ο νέος γαμιας της παντρεμενης
με πόσους έχεις πάει μωρή ξεφτυλισμένη;;;;;;;;;



Άλλο με απασχολεί εμενα. Είναι γαμευσιμη η mature; Κελαηδαει το καναρίνι; Το σιροπιαζει το γαλακτομπούρεκο;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
συνέχισε τη ζωη σου σαν να μην συμβαινει τιποτα και πολυ απλα μην τις ξανα στειλεις...και οτι ειναι να γινει θα γινει αλλωστε δεν μπορεις να κανεις κατι.Η μαλακια εγινε τελος.Και αν τυχει και σε βρει ποτε ο κερατας πες ενα συγνώμη φιλε,μη παρει διαστάσεις το πολυ πολυ να φας καμια μπουνια και μεχρι εκει,....τα ρισκα με τις παντρεμενες ειναι αυτα.Δεν τα ηξερες?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Και επειδη πολλά γινοντα τελευταια,metoo κλπ μαλακιες
ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΧ "ΜΩΡΟ ΜΟΥ ","ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ" ΚΛΠ ΠΑΡΟΜΟΙΑ
(Εγω προσωπικά εχω ανοιχτο και το ιστορικό τοποθεσιας GOOGLE μονιμως ωστε να φαινεται που εχω παει)
Εγώ μόνο με dash cam γαμαω πλέον. Την φοράω στο λαιμό σαν χαϊμαλι. ή αν δεν ειναι φορτισμένη βάζω την go pro στο κράνος και γαμαω με το κράνος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
2.633
Πόντοι
456
Ειδε το μηνυμα ο αντρας
Η γυναικα του ειπε οτι εισαι ο ταδε που τον ξερει απο το Χ μερος
Φυσικα δεν ειπε οτι εχετε πηδηχθει ειπε μονο οτι την παρενοχλεις για χρονια
Κιαυτος πηρε η εβαλε καποιον να παρει για να σε τρομαξει και να μην την ξαναενοχλησεις
Εγω δε λεω σιγουρα οτι δεν ειναι μπατσος οπως τα μελη
Δεν ξερω αν ειναι παρανομο να σε παρει αλλα δεν νομιζω οτι ειναι
Δεν εγινε αρση απορρητου
Αρση απορρητου ειναι να ακουσουν τις συνομιλιες σου κλπ.
Απλα τη γυναικα ρωτησε ποιος εισαι και ποιο ειναι το νουμερο σου δεν εγινε καμια αρση
Παντως δε νομιζω ναχεις προβλημα. Απλα πηρε για να σε τρομαξει και να μην ξαναγινει τιποτα
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.815
Πόντοι
736
,,,,'' ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. ''' Ποιος λογικός σύζυγος δεν θα ψάξει ,ποιός πηδ@ει την γυναίκα του πρίν κάνει την καταγγελία την στιγμή που ξέρει το όνομα και το τλφ? Η σύζυγος του, σίγουρα του τα φορούσε 100% και όχι μόνο με έναν . Όσο για το απόρρητο πρέπει η καταγγελία να πάει και στον εισαγγελέα και αυτός θα αποφασίσει για την άρση απόρρητου 'η όχι ,και οπωσδήποτε θα έχεις ενημέρωση ότι υπάρχει καταγγελία πριν ο εισαγγελέας αποφανθεί . Το πιο πιθανό είναι ότι 'η ίδιος 'η κάποιος άλλος σου τηλεφώνησε για να σε εκφοβίσει . Η Αστυνομία σε τέτοιες καταγγελίες δεν ΛΥΝΕΙ το περιστατικό δια τηλεφώνου αλλά σε βρίσκει κ σε καλεί στο τμήμα . Πιάστηκες κώτσος και μόνο που μίλησες τηλεφωνικά . Σε περίπτωση που επανέλθει του κλείνεις το τλφ απειλώντας τον με μήνυση για παρενόχληση .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom