Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δε μου λες , αν υπήρχε ένα γυναικείο φόρουμ , που γράφανε τα παραπάνω για τους άντρες, θα απαντούσες καταδεινύοντας τα αντιστοιχα αρνητικά των γυναικών? 

γιατι φιλε germaon ?? ειναι κακο να καταδεικνυουμε και τα δικα μας λαθη ????

αφου στο συνολο του ποστ του o iwcg εχει δικιο.. διαφωνεις ??
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
γιατι φιλε germaon ?? ειναι κακο να καταδεικνυουμε και τα δικα μας λαθη ????

αφου στο συνολο του ποστ του o iwcg εχει δικιο.. διαφωνεις ??
Εμένα διαβάζοντας το ποστ του μου ήρθε στο μυαλό το ανέκδοτο το γνωστό, "Καλά με εμένα είσαι ή με το λιοντάρι?" , Δηλαδή, "Με τους άντρες είσαι ή με τις γυναίκες?". Τα βλέπει με τέτοιο τρόπο ώστε να κατηγορηθουν οι άντρες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ναι ειμαι στο ψαξιμο αλλα ειμαι ωριμο ατομο και ξερω πολλα.πεs μου εχω αδικο?.αν συμφωνειs τοτε εισαι μεσα στουs λιγουs που ξερουν πωs πρεπει να ειναι η ωραια γυναικα και εχουν απαιτησειs,αν διαφωνειs τοτε εισαι στουs πολλουs, που συμβιβαζονται με την μετριοτητα και πεφτουν θυματα των ελληνιδων και ισωs αυτο να αξιζουν.

Είμαι 35, όχι 18, και πριν καταλήξω να συμφωνήσω, έχω δει πράματα και θάματα...γι' αυτό σου λέω ψάξε, να αποκτήσεις εμπειρίες, όχι με απόλυτο τρόπο, μην απορρίπτεις εκ των προτέρων τίποτα επηρρεασμένος από κλισεδάκια, και δες που θα καταλήξεις, αν και κατά τη γνώμη μου, όσο ζει κανείς μαθαίνει (κι εγώ βέβαια)...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εμένα διαβάζοντας το ποστ του μου ήρθε στο μυαλό το ανέκδοτο το γνωστό, "Καλά με εμένα είσαι ή με το λιοντάρι?" , Δηλαδή, "Με τους άντρες είσαι ή με τις γυναίκες?". Τα βλέπει με τέτοιο τρόπο ώστε να κατηγορηθουν οι άντρες.

δεν ειναι κι οι αντρες αμοιροι ευθυνων, αλλα μην το φτασουμε στο σημειο να διερωτομαστε ποιος εκανε πρωτος, το αβγο την κοτα ή η κοτα το αβγο..
θα πρεπει καποια στιγμη να καταλαβουμε και να παραδεχθουμε οτι οταν μια γκομενα κανει κατι (οτιδηποτε) σε εναν αντρα, αυτοματα δεν υπαρχει καποιος που φταιει, υπαρχουν καποιοι, δηλαδη ΚΑΙ οι δυο..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Εμένα διαβάζοντας το ποστ του μου ήρθε στο μυαλό το ανέκδοτο το γνωστό, "Καλά με εμένα είσαι ή με το λιοντάρι?" , Δηλαδή, "Με τους άντρες είσαι ή με τις γυναίκες?". Τα βλέπει με τέτοιο τρόπο ώστε να κατηγορηθουν οι άντρες.
εγω θα το ξαναπω οτι ολα προβληματα απο καπου ξεκινανε καποια ειναι η αιτια και καπιοι οι υπευθυνοι...!!και ο νοων νωειτο...!!
οσο γαι την ηλικια παρα πολοι ειναι αυτοι  που ειναι 25-30 και ειναι μαμοθρεφτοι και δεν εχουνε ζησει  και ουτε εχουνε εμπειριες...!!!οποτε......
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εγω θα το ξαναπω οτι ολα προβληματα απο καπου ξεκινανε καποια ειναι η αιτια και καπιοι οι υπευθυνοι...!!και ο νοων νωειτο...!!
οσο γαι την ηλικια παρα πολοι ειναι αυτοι  που ειναι 25-30 και ειναι μαμοθρεφτοι και δεν εχουνε ζησει  και ουτε εχουνε εμπειριες...!!!οποτε......

και ξαφνικά παντρεύονται, και περιμένουν να "ψηθούν"  μέσα στο γάμο και τις ευθύνες του...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
και ξαφνικά παντρεύονται, και περιμένουν να "ψηθούν"  μέσα στο γάμο και τις ευθύνες του...
τρομαρα τους...!!
για μενα αν δεν ζηεις μονος σου σαν εργενης και να κανεις πολλα και να δεις πολλα και να αλαξεις και κοπελες δεν ζεις και πολλα...!!
αν εισαι λιγο αυγαλτος σε καβαλησε η γκομενα......!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
παντως φευγοντας σαν φοιτοιτης και μετα απο 2-3 χρονακια ειδα τεραστια διαφορα με φιλους που ζουνε ακομη με τους γονεις...!!αναγκαστικα γιατι δεν τους παιρνει ακομη οικονομικα....!!χωρια οτι εχουνε πολλους περιορισμους οχι απο αποψη γονιων απο αποψη οτι δεν μπορουνε να πανε γκομενακια σπιτι φιλους κλπ κλπ....πιστευω οτι ζωνυας μονος και μακρια πο γονεις ψηνεσαι κατα καποιον τροπο...!!ειναι και στον αθρωπο βεβεα κατρα ποσο ζει και θελει να ζει...!!κοινως αν ειναι μερακλης..!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Δε μου λες , αν υπήρχε ένα γυναικείο φόρουμ , που γράφανε τα παραπάνω για τους άντρες, θα απαντούσες καταδεινύοντας τα αντιστοιχα αρνητικά των γυναικών?  Και όπως είπα  η μεγαλύτερη συνέπεια της μαλακίας που δέρνει τις ελληνίδες είναι ότι χάλασαν τον άντρα.

Σου απαντώ με τα λόγια ενός μεγάλου άντρα, του Ίψεν που κάποτε είχε πει: "Η γυναίκα δε μπορεί να ζήσει στη σημερινή κοινωνία που είναι αναγκαστικά ανδρική κοινωνία με νόμους επινοημένους από τους άντρες και με μια δικαιοσύνη που κρίνει τη γυναικεία συμπεριφορά μόνο με την ανδρική ψυχολογία".
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
δεν ειναι κι οι αντρες αμοιροι ευθυνων, αλλα μην το φτασουμε στο σημειο να διερωτομαστε ποιος εκανε πρωτος, το αβγο την κοτα ή η κοτα το αβγο..
θα πρεπει καποια στιγμη να καταλαβουμε και να παραδεχθουμε οτι οταν μια γκομενα κανει κατι (οτιδηποτε) σε εναν αντρα, αυτοματα δεν υπαρχει καποιος που φταιει, υπαρχουν καποιοι, δηλαδη ΚΑΙ οι δυο..

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ 1000%.....σε ευχαριστώ!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ του #91 όπως ζήτησες

Καταρχήν έχω ΤΟΝΙΣΕΙ είμαι οπαδός του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ όπερ σημαίνει δε μπορώ να αποδεχθώ το ΚΑΜΙΑ ή το ΟΛΕΣ.
Δεύτερον, ο συνδυασμός όλων των άριστων (για τον καθένα μας) χαρακτηριστικών μιας γυναίκας και γενικότερα ενός ανθρώπου (ομορφιά, σχέσεις, ποιότητα, καλλιέργεια, μόρφωση, κτλ κτλ) είναι όπως καταλαβαίνεις ΟΥΤΟΠΙΚΟΣ, ανήκει στην ονειρική σφαίρα, καλύπτει φαντασιώσεις μας. Σκέψου όμως ότι ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ φαντασιώσεις περί τέλειου έχουν και οι γυναίκες (λογικό δεν είναι;).
Τρίτον, δυστυχώς για σένα (ευτυχώς για μένα!) υπάρχουν γυναίκες ελληνίδες που για μένα προσωπικά είναι σχεδόν (είπαμε απόλυτα δεν υπάρχουν) τέλειες. Μάλλον υπάρχει μόνο μία. Και σκοπεύω να την παντρευτώ λείαν συντόμως. Πρόσεξε όμως...Δε ξέρω τι θα μου βγάλει. Κρίνω με βάση το παρελθόν και το παρόν μας, δεν είμαι ο Κάλχας να ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον ούτε για τον εαυτό μου.
Τέταρτον θεωρώ μια σχέση άρα, μια γυναίκα ουσιαστικά (αφού εγώ είμαι ο άντρας της ιστορίας  :cheesy: ) εξαρτάται και από τους δύο, στα λάθη, στα κακά, στα άσχημα, στα καλά, παντού. Στη δική μου περίπτωση νομίζω ότι έχω πιάσει τον εαυτό μου να θέλει απεγνωσμένα να απολογηθεί για τις μαλακίες που κάνω και προδίδω την κοπέλα μου. Τουλάχιστον είμαι σε υψηλό επίπεδο αυτογνωσίας... :headbang:
Πέμπτον, για τις Αλβανίδες μην το ξεχάσω. Πίστεψέ με έχω γνωρίσει αρκετές. Με μια παραλίγο να την πατήσω και συναισθηματικά ακόμα καμιά φορά τη σκέφτομαι. Σχεδόν (είπαμε...) όλες όσες είδα στη ζωή μου μέχρι σήμερα αναζητούν την οικογένεια και το σύζυγο που θα αφοσιωθούν. Ακόμα και ένα CG λίγο παλιότερα Αλβανίδα είχε ως όνειρο να αγοράσει σπίτι στα Τίρανα και να παντρευτεί να ζήσει ήσυχα μετά. Εδώ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ πλέον το παίζουν American Beauty ή ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ή ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...κατάλαβες τι εννοώ...
ΕΚΤΟΝ: απαντώ στο μόνο ξένες που έγραψες...Είμαι και εγώ πολύ κοντά σου. Σαν σκέψη αλλά όχι απόλυτα, δε μπορώ να πάρει να είμαι απόλυτος. Ο δεύτερος μεγάλος μου έρωτας ήταν Ισλανδή. Είμαστε φίλοι ακόμα αλληλογραφούμε αν της ζητήσω (παντρεμένη με 2 παιδιά και έδρα πανεπιστημιακή πλέον) να έρθει να μιλήσουμε γιατί δεν αισθάνομαι καλά θα πάρει το 1ο αεροπλάνο. Τότε όλοι μου έλεγαν είναι κρύα, είναι αλλιώς, είναι παραλλώς. Παραδείγματα πολλά είχα επιτυχημένα με γνωστούς μου με άψογες οικογένειες που πήραν Νορβηγίδα, Φιλανδή...Κύριο χαρακτηριστικό τους ότι φροντίζουν τον εαυτό τους και μετά το γάμο, κοιτάνε την οικογένεια τέλεια αλλά πρώτον έχουν τον άντρα τους. Πρόσεξε όμως δεν ήταν όλες οι περιπτώσεις έτσι. Οσες κατάφεραν τους ελληνάρες να κάνουν τον ίδιο τρόπο ζωής δηλ. να προσέχουν και αυτοί πολλά και κυρίως αυτές. Στη μία μοναδική περίπτωση που ο ελληνάρας το έριξε στις μπύρες, τα γήπεδα και κολλαγε ξενέρωτα στη δουλειά του η Νορβηγίδα αφού "πήρε" 5-6 κολλητούς του τα μάζεψε πήρε και τα παιδιά και πήγε Νορβηγία... Δηλ. τίποτα δεν άσχετο και τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Ελπίζω να μην το κάναμε μεταξύ μας μια ιστορία μίσους. Σέβομαι τις απόψεις σου αλλά δε μπορώ να αλλάξω τις δικές μου. Ισως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Η ζωή πάντως έχει αποδείξει ότι το ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟ είναι πιο βατό και αληθινό...γιαυτό πρόσεξε λίγο στο σκεπτικό σου. Εγώ προσωπικά σου εύχομαι πάντως τα καλύτερα από όπου και αν προέρθουν αυτά...!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Germaon τα έιπες ΟΛΑ!
ρε φίλε έχουμε τέτοια τάυτιση απόψεων σε όρισμένα θέματα που με έχει εντυπωσιάσει!
:thumbsup:

Οι απαντήσεις στα 3 πιο πανω post Μου για τον germaon ισχύουν (φιλικά έτσι) και για σένα επειδή έχετε απόλυτη ταύτιση...!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Οι απαντήσεις στα 3 πιο πανω post Μου για τον germaon ισχύουν (φιλικά έτσι) και για σένα επειδή έχετε απόλυτη ταύτιση...!

Ωραίος iwcg!
Moυ αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις και τεκμηριώνεις την γνώμη σου πολιτισμένα.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Τελικά έχω αρχίσει και ψιλονιώθω περίεργα...Σε καμιά περίπτωση δεν αποδέχομαι το γενικό αφορισμό. Καταρχήν μετά συγχωρήσεως δηλαδή ο έλληνας ο άντρας είναι το καλύτερο δείγμα συζύγου στην Ευρώπη μην αναφέρω και σε όλο τον κόσμο;;;
Για να είμαστε λίγο σοβαροί όχι επειδή μας συμφέρει ούτε θέλω να το παίξω ΔΙΚΑΙΟΣ. Αλλά η αλήθεια λέει ότι δείξε μου το διπλανό σου να σου πω τι είσαι και εσύ...(παραφρασμένο). Αντρε σύζυγοι που ψάχνονται να πηδήξουν (ή να πηδηχθούν!), παίζουν στοίχημα από το πρωί μέχρι το βράδυ, δεν προσέχουν τη δική τους σωματική κατάσταση, δε βοηθάνε στο σπίτι, είναι μαμάκηδες στο μεγαλύτερο % (ακόμα και τη γυναίκα που θα πάρουν τελικά μοιάζει στην μάνα τους), άτολμοι, άγαρμποι, άπλυτοι (πολλές φορές), απολίτιστοι (πόσοι ξέρετε πχ τι έκθεση έχει στην τάδε γκαλερί), μονόχνωτοι (αγάπη πάω στο Καραϊσκάκη ΚΑΙ σήμερα...), επιδειξίες (κοίτα το τζιπ που αγόρασα), υπερκαταναλωτές (νέο κινητό μανάρι μου το βλέπεις ψήνει και καφέ!) και πολλά ακόμα εκτός τόπου και χρόνου.

Περιμένετε λοιπόν οι γυναίκες εδώ να μην έχουν "γυρίσει" και αυτές πλευρό, τακτική; Την ψωνίσανε οι πιο πολλές ΝΑΙ αλλά ποιος φταίει; Μήπως οι μουνόδουλοι άντρες που σκορπάνε χρήμα, δώρα, χρόνο, την ίδια τη ζωή και την αξία τους μήπως και πηδήξουν μια καρατσουλάρα κατ' αυτούς εφόσον δεν τους κάτσει τελικά; Και αν τελικά τους κάτσει σε πόσες μέρες δε θα βάλουν στο μάτι τη φιλενάδα της, τη συνάδελφο που πήγαν για καφέ και σας γιάλισε ή έστω ένα διωράκι με ένα Call Girl επειδή δε βγήκε φετιχίστρια η δικιά σας;;

Έγραψες....τρελλά μάλιστα.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
κοιτα ομωs τι γινεται ,οι ελληνιδεs εκτοs απο ολα τα παραπανω που ειπα ειναι γαμησε τα,γουσταρουν τουs φλωρουs και τουs ανδρεs που τελικα δεν ειναι τοσο ανδρεs και ολεs ακουνε τη συμβουλη τηs 'μαμαs' 'βρεs ανδρα με λεφτα για να περασεis καλα στη ζωη σου' και πχ. ειναι 22 και τα φτιαχνει με τον λεφτα 50χρονο χωριs να τη νοιαζει τιποτα μα τιποτα συν οτι η αποψη τηs για τα φτωχα πλυν τιμια νεα παλικαρια που θελουν να αγαπησουν ειναι τι να κανω με αυτον που δεν εχει φραγκο!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καταρχήν έχω ΤΟΝΙΣΕΙ είμαι οπαδός του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ όπερ σημαίνει δε μπορώ να αποδεχθώ το ΚΑΜΙΑ ή το ΟΛΕΣ.
Δεύτερον, ο συνδυασμός όλων των άριστων (για τον καθένα μας) χαρακτηριστικών μιας γυναίκας και γενικότερα ενός ανθρώπου (ομορφιά, σχέσεις, ποιότητα, καλλιέργεια, μόρφωση, κτλ κτλ) είναι όπως καταλαβαίνεις ΟΥΤΟΠΙΚΟΣ, ανήκει στην ονειρική σφαίρα, καλύπτει φαντασιώσεις μας. Σκέψου όμως ότι ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ φαντασιώσεις περί τέλειου έχουν και οι γυναίκες (λογικό δεν είναι;).
Τρίτον, δυστυχώς για σένα (ευτυχώς για μένα!) υπάρχουν γυναίκες ελληνίδες που για μένα προσωπικά είναι σχεδόν (είπαμε απόλυτα δεν υπάρχουν) τέλειες. Μάλλον υπάρχει μόνο μία. Και σκοπεύω να την παντρευτώ λείαν συντόμως. Πρόσεξε όμως...Δε ξέρω τι θα μου βγάλει. Κρίνω με βάση το παρελθόν και το παρόν μας, δεν είμαι ο Κάλχας να ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον ούτε για τον εαυτό μου.
Τέταρτον θεωρώ μια σχέση άρα, μια γυναίκα ουσιαστικά (αφού εγώ είμαι ο άντρας της ιστορίας  :cheesy: ) εξαρτάται και από τους δύο, στα λάθη, στα κακά, στα άσχημα, στα καλά, παντού. Στη δική μου περίπτωση νομίζω ότι έχω πιάσει τον εαυτό μου να θέλει απεγνωσμένα να απολογηθεί για τις μαλακίες που κάνω και προδίδω την κοπέλα μου. Τουλάχιστον είμαι σε υψηλό επίπεδο αυτογνωσίας... :headbang:
Πέμπτον, για τις Αλβανίδες μην το ξεχάσω. Πίστεψέ με έχω γνωρίσει αρκετές. Με μια παραλίγο να την πατήσω και συναισθηματικά ακόμα καμιά φορά τη σκέφτομαι. Σχεδόν (είπαμε...) όλες όσες είδα στη ζωή μου μέχρι σήμερα αναζητούν την οικογένεια και το σύζυγο που θα αφοσιωθούν. Ακόμα και ένα CG λίγο παλιότερα Αλβανίδα είχε ως όνειρο να αγοράσει σπίτι στα Τίρανα και να παντρευτεί να ζήσει ήσυχα μετά. Εδώ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ πλέον το παίζουν American Beauty ή ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ή ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...κατάλαβες τι εννοώ...
ΕΚΤΟΝ: απαντώ στο μόνο ξένες που έγραψες...Είμαι και εγώ πολύ κοντά σου. Σαν σκέψη αλλά όχι απόλυτα, δε μπορώ να πάρει να είμαι απόλυτος. Ο δεύτερος μεγάλος μου έρωτας ήταν Ισλανδή. Είμαστε φίλοι ακόμα αλληλογραφούμε αν της ζητήσω (παντρεμένη με 2 παιδιά και έδρα πανεπιστημιακή πλέον) να έρθει να μιλήσουμε γιατί δεν αισθάνομαι καλά θα πάρει το 1ο αεροπλάνο. Τότε όλοι μου έλεγαν είναι κρύα, είναι αλλιώς, είναι παραλλώς. Παραδείγματα πολλά είχα επιτυχημένα με γνωστούς μου με άψογες οικογένειες που πήραν Νορβηγίδα, Φιλανδή...Κύριο χαρακτηριστικό τους ότι φροντίζουν τον εαυτό τους και μετά το γάμο, κοιτάνε την οικογένεια τέλεια αλλά πρώτον έχουν τον άντρα τους. Πρόσεξε όμως δεν ήταν όλες οι περιπτώσεις έτσι. Οσες κατάφεραν τους ελληνάρες να κάνουν τον ίδιο τρόπο ζωής δηλ. να προσέχουν και αυτοί πολλά και κυρίως αυτές. Στη μία μοναδική περίπτωση που ο ελληνάρας το έριξε στις μπύρες, τα γήπεδα και κολλαγε ξενέρωτα στη δουλειά του η Νορβηγίδα αφού "πήρε" 5-6 κολλητούς του τα μάζεψε πήρε και τα παιδιά και πήγε Νορβηγία... Δηλ. τίποτα δεν άσχετο και τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Ελπίζω να μην το κάναμε μεταξύ μας μια ιστορία μίσους. Σέβομαι τις απόψεις σου αλλά δε μπορώ να αλλάξω τις δικές μου. Ισως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Η ζωή πάντως έχει αποδείξει ότι το ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟ είναι πιο βατό και αληθινό...γιαυτό πρόσεξε λίγο στο σκεπτικό σου. Εγώ προσωπικά σου εύχομαι πάντως τα καλύτερα από όπου και αν προέρθουν αυτά...!
Δυστυχώς δεν απάντησες στο ερώτημά μου. Ίσως βέβαια και να μην μπορείς. Αν κρίνω από το username σου (iwcg σημαίνει I want call girls έτσι ?)  τότε δεν πρέπει να είσαι και φτωχός (τα call girls προϋποθέτουν λεφτά).  ʼρα δεν φαντάζομαι να είπες στις κοπέλες σου αυτό που έγραψα πιο πάνω.  Δεν θα πάμε διακοπές χρυσή μου. Οικονομικές δυσκολίες γαρ. Θα ήθελα έτσι για δοκιμή, για κάνα δίμηνο να την πέφτεις σε γυναίκες. Και να παρουσιάζεσαι ως χαμηλών οικονομικών δυνατοτήτων . Να μην τους υπόσχεσαι χλιδές και λούσα. Αν καταφέρεις και ρίξεις ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ θα γίνω παπάς. Πίστεψέ με. Χρόνια προσπαθώ. ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ δεν δέχτηκε. Ξέρεις τι λένε ?(από μέσα τους βέβαια?)
«Πολύ καλό παιδί αυτός ο Germaon, δε λέω, αλλά θα βρω σίγουρα κάποιον άλλο». Όπως είπε και ο POLYATAKTOS  ψάχνουν «το μαλάκα» που θα τους δώσει τα πάντα και θα τις έχει στα ώπα ώπα. Ξέρεις τι θα περίμενα από μια Ελληνίδα (όμορφη πάντα ) να πει?
«Πολύ καλό παιδί αυτός ο Germaon , δεν είναι και πολύ πλούσιος, έχει κάποια προβλήματα, αλλά δεν πειράζει? θα βάλουμε και οι δύο τον  ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ και θα τα βγάλουμε πέρα σε αυτή τη ζωή.ΘΑ ΣΤΕΡΗΘΟΥΜΕ και κάποια πράγματα»
Αν εσύ ξέρεις ΕΣΤΩ ΜΙΑ ελληνίδα (ωραία) που θα πει το παραπάνω πες μου. Εγώ και άλλοι δύο με άθροισμα ηλικιών 100 χρόνια δεν βρήκαμε ΟΥΤΕ ΜΙΑ.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ελπίζω να μην το κάναμε μεταξύ μας μια ιστορία μίσους.
Καλά , εννοείται ότι κάνουμε μια συζήτηση. Προς Θεού. Ούτε εγώ είμαι απόλυτος. ΜΟΝΟ σε αυτό το θέμα είμαι ... λόγω προσωπικής πικρής πείρας
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
θα δεχτουν ομωs και τιs συνεπειεs.οταν θα σε βλεπουν να περναs απο διπλα με την μουναρα ρωσιδα.  θα σκανε απο τη ζηλεια και θα ταπεινωνωνται
γιατι θα ξερουν οτι η αλλη ειναι καλυτερη.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η παραπάνω συμπεριφορά των όμορφων ελληνίδων έχει και αιτίες. Κατάλαβαν τη δύναμή τους. Και αφού ξέρουν ότι μπορούν να έχουν τον οποιοδήποτε , γιατί να μπλέξουν με το πόπολο?
Αβάντι πόπολο μπαντιέρα ρόσα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom