Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ίσως δεν εκφράστηκα καλά. Οπωσδήποτε υπάρχουν και ελληνίδες καλές νύφες, πιστές , ικανές να κρατήσουν ένα σπίτι. Αλλά...... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ . ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ. Και δυστυχώς θα μου επιτρέψεις εδώ να ΕΙΜΑΙ απόλυτος. Δεν έχω δει ΟΥΤΕ μια ελληνίδα (και εγώ και άλλα 2 άτομα που κάνουμε παρόμοιες συζητήσεις)που να είναι καλή για νύφη . Να είναι δίπλα σου και στα πλούτη και στη φτώχεια. Πες μου εσύ, έχεις δει ΜΙΑ (έστω ΜΙΑ) ελληνίδα με ωραία εμφάνιση η οποία θα καταδεχτεί να παραμείνει δίπλα σου αν:
1)Της πεις ότι περνάς κάποιες δύσκολες φάσεις στη ζωή σου , οικονομικά και προσωπικά  και για κάποιο χρονικό διάστημα θα μένετε μέσα τα βράδια , βλέποντας DVD ( ή την Πάνια  :grin: ) ?
2) Δε θα πάτε φέτος διακοπές λόγω οικονομικών δυσκολιών . Κάηκες. Και να μη σε χωρίσει αμέσως , ήδη μπήκαν οι νάρκες...  Γιατί όταν πάει στη δουλειά της τη Δευτέρα και της πουν οι συναδέλφεισές της καρακαηδόνες , "Πού πήγατε διακοπές?" τί θα απαντήσει η κυρία. Δεν είχαμε λεφτά και κάναμε οικονομία ? Όχι βέβαια... Θα αρχίσουν οι καρακάξες να λένε "Εμείς με τον άντρα μου πήγαμε εκεί , είδαμε αυτά τα αξιοθέατα , κάτσαμε στο τάδε εστιατόριο λουξ , φάγαμε καταπληκτικό σούσι. (είχαν και στο χωριό τους σούσι οι μαλακισμένες). ". Τί θα πεις εσύ?
Συμπερασματικά, για να μην τα πολυλογώ η σημερινή (όμορφη) ελληνίδα δεν ψάχνει για άντρα. Ψάχνει για ένα αξεσουάρ . Να είναι πρακτικός , να της πηγαίνει , να την εξυπηρετεί , να είναι βολικός και να μην την "κουράζει". Κουράζονται ψυχολογικά οι καημένες....  :badair:  (συγκινήθηκα) . Να σταθώ δίπλα στον άντρα μου στα δύσκολα? Τί λέτε τώρα? Αν είναι άνεργος ο άντρας θα αρχίσουν "Είναι τεμπέλης" . Αν δουλεύει θα αρχίσουν "Είναι παντρεμένος με τη δυλειά του. Με παραμελεί".
Βρε ξένες και πάλι ξένες

Είπαμε, δεν υπάρχουν αντοχές, αλλά ούτε και διάθεση για εξερεύνηση των ήδη υπαρχουσών...Η υπάρχουν κάποια πράγματα έτοιμα, ή αλλιώς, όσο potential και να είναι κάποιος, παίρνει την τριχωτή τριάδα...

Κάτι άλλο επίσης, που κατά τη γνώμη μου αποτελεί μείζον πρόβλημα, για τους γάμους κυρίως, είναι ότι τα Ελληνόπουλα απογαλακτίζονται σε μεγάλες ηλικίες, ή ίσως και ποτέ!!!
ʼλλο να έχεις πολυετή σχέση και να μένεις κι εσύ και η γκόμενα με τους γονείς κι άλλο να παντρευτείτε και η πρώ τη απόπειρα ανεξάρτητου βίου να γίνει μέσα στο γάμο...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
είσαι και ολιγαρκής πανάθεμα σε!
εγώ επιπλεον θέλω:
να βγάινω όποτε θέλω με τους κολλητούς μου χωρις να παιρνω την άδεια της και μετα να μου τα πρήζει.
να μαγειρευει πολυ καλά
να μην τραβάει ζορι με τα φιλαράκια μου
να μην με υποχρεωνει να πηγαινουμε το βράδυ έξω μαζί με ξενερωτα ζευγάρια και αγαμητες φιλες της
να μην την πονάει το κεφαλι της
να της αρέσει το ποδοσφαιρο και το μπασκετ
να απεχθανεται τον Χοντο και το cosmopolitan
θελω και άλλα αλλά προς το παρον σταματάω εδω!

Και όπως έχει πει ο ΜΕΓΑΣ savalas, "αν τη βρω παίζει να κόψω και τα μπουρδέλα για μερικές μέρες"!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ειλικρινα σας λυπαμαι εσας τους ανυπαντρους 30-34αρηδες , που ψαχετε να βρειτε την τελεια ΕΛΛΗΝΙΔΑ. Ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα δεν θα το πετυχετε ( αν και για αρκετους ανυπαντρους απο εσας εδω μεσα, ευχομαι ολοψυχα να το καταφερετε!!) γιατι οπως προανεφεραν και αρκετοι συναδελφοι πιο πισω, οι περισσοτερες απο αυτες ειναι καβαλημενα καλαμια, κακομαθημενες και το μονο που τους ενδιαφερει , ειναι πως να πορευτουν καλυτερα στην ζωη τους, εις βαρος καποιου ..μαλακα ανδρα.
Ολοι εσεις βεβαια εχετε ελπιδα στο ...ονειρο αλλα για αρχιστε να ψαχνετε και λιγο παρα εξω!!!!

Πολυάτακτε, μας έκανες την καρδιά μπετονιέρα... :(
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Ειλικρινα σας λυπαμαι εσας τους ανυπαντρους 30-34αρηδες , που ψαχετε να βρειτε την τελεια ΕΛΛΗΝΙΔΑ. Ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα δεν θα το πετυχετε ( αν και για αρκετους ανυπαντρους απο εσας εδω μεσα, ευχομαι ολοψυχα να το καταφερετε!!) γιατι οπως προανεφεραν και αρκετοι συναδελφοι πιο πισω, οι περισσοτερες απο αυτες ειναι καβαλημενα καλαμια, κακομαθημενες και το μονο που τους ενδιαφερει , ειναι πως να πορευτουν καλυτερα στην ζωη τους, εις βαρος καποιου ..μαλακα ανδρα.
Ολοι εσεις βεβαια εχετε ελπιδα στο ...ονειρο αλλα για αρχιστε να ψαχνετε και λιγο παρα εξω!!!!
καποτε ειδα 2 περιπτωσεις ομοιες που με συγκλονισαν....
ειδα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα απο καλη οικογενεια και οικονομικα ουτε πολυ πλουσια ουτε πεινουσαν....το παληκαρι απο πολλυ μικρη ηλικια πηδουσε πολλυ ωρεα μουνια και περνουσε φανταστικα...!!σχετικα σε μικρη ηλικια ειχε την δικη του δουλεια μονιμη και καλη...!!!μετα απο καιρο ειπε λοιπον να αποκατασταθει...!!ε οταν ειδα οτι παντρευτηκε μια χοντρουλα επεσα απο τα συνεφα...και λεω αν ειναι δυνατον..!!ο ταδε με αυτην??και ομως μου ειπε...:φιλε απο ολες τις γυναικες που αλαξα μεχρι στιγμης αυτη ειναι η μοναδικη που ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες δενουμε σαν χημεια και ξερω οτι ειναι καλη νοικοκυρα μηητερα συζηγος και οταν με κοιταει στα ματια και μου λεει σ αγαπω οχι απλα ξερω οτι λιωνει μου λεει αληθεια και δεν υποκρινεται...!!η κοπελα ητανε και αρκετα ευκαταστατη...!!
και ωρες ωρες αναρωτιεμαι τι γυναικα θα βρουμε?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
καποτε ειδα 2 περιπτωσεις ομοιες που με συγκλονισαν....
ειδα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα απο καλη οικογενεια και οικονομικα ουτε πολυ πλουσια ουτε πεινουσαν....το παληκαρι απο πολλυ μικρη ηλικια πηδουσε πολλυ ωρεα μουνια και περνουσε φανταστικα...!!σχετικα σε μικρη ηλικια ειχε την δικη του δουλεια μονιμη και καλη...!!!μετα απο καιρο ειπε λοιπον να αποκατασταθει...!!ε οταν ειδα οτι παντρευτηκε μια χοντρουλα επεσα απο τα συνεφα...και λεω αν ειναι δυνατον..!!ο ταδε με αυτην??και ομως μου ειπε...:φιλε απο ολες τις γυναικες που αλαξα μεχρι στιγμης αυτη ειναι η μοναδικη που ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες δενουμε σαν χημεια και ξερω οτι ειναι καλη νοικοκυρα μηητερα συζηγος και οταν με κοιταει στα ματια και μου λεει σ αγαπω οχι απλα ξερω οτι λιωνει μου λεει αληθεια και δεν υποκρινεται...!!η κοπελα ητανε και αρκετα ευκαταστατη...!!
και ωρες ωρες αναρωτιεμαι τι γυναικα θα βρουμε?
Τρεχάτε ποδαράκια μου να μη σας φτάσει ο κώλος μου , φίλε. Αν είναι να παντρευτώ καμιά ντουλάπα και να σηκώνομαι νύχτα για να φύγω πριν ξυπνήσει αυτή τη δω και πάθω έμφραγμα από την τρομάρα, ασ΄το καλύτερα. Καλύτερα να πηδάω το ψυγείο , όπως η πρωταγωνίστρια του βιβλίου "Ζιγκ Ζαγκ στις κερασιές", εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ. Η πρωταγωνίστρια συνουσιάζεται με ψυγεία!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τρεχάτε ποδαράκια μου να μη σας φτάσει ο κώλος μου , φίλε. Αν είναι να παντρευτώ καμιά ντουλάπα και να σηκώνομαι νύχτα για να φύγω πριν ξυπνήσει αυτή τη δω και πάθω έμφραγμα από την τρομάρα, ασ΄το καλύτερα. Καλύτερα να πηδάω το ψυγείο , όπως η πρωταγωνίστρια του βιβλίου "Ζιγκ Ζαγκ στις κερασιές", εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ. Η πρωταγωνίστρια συνουσιάζεται με ψυγεία!

Και το διάβασες ρε θηρίο!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Τρεχάτε ποδαράκια μου να μη σας φτάσει ο κώλος μου , φίλε. Αν είναι να παντρευτώ καμιά ντουλάπα και να σηκώνομαι νύχτα για να φύγω πριν ξυπνήσει αυτή τη δω και πάθω έμφραγμα από την τρομάρα, ασ΄το καλύτερα. Καλύτερα να πηδάω το ψυγείο , όπως η πρωταγωνίστρια του βιβλίου "Ζιγκ Ζαγκ στις κερασιές", εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ. Η πρωταγωνίστρια συνουσιάζεται με ψυγεία!
εμ και γω αυτο λεω.....!οτι αμα ειναι καλυτερα να πηδαω τις μπριζες του σπιτιου μου και κανα cg...!
απλα η περιπτωση που ειπα παραπανω ητανε αληθινη και μου εκανε μεγαλη αντυπωση...!!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ερχεσαι στα λογια μου.οπωs ελεγα και παντα θα το λεω,ελληνιδα ωραια δεν υπαρχει,ειναι ολεs μπαζα, συν οτι εχουν και απαιτησειs που δεν ανταποκρινονται σε καμια περιπτωση με την πραγματικοτητα,δηλαδη ελληνιδα=ο κουκοs αηδονι στην κυριολεξια.πιστευω πωs καθε ανδραs με ποιοτικο γουστο και αισθηση του ωραιου θα συμφωνησει μαζι μου. εγω θελω τη γυναικα,ομορφη,ερωτικη,δεκτικη με σεξουαλικη και ερωτικη ωριμοτητα,να τα δοκιμαζει ολα (βλεπε ρωσιδεs τσεχεs)και οπωσδηποτε να εχει θεικα ποδια,σαν τα footsiebabes!!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055

Την εχω ξαναπει την λυση αλλα παντου ακουγεται παραλογη. Σε μενα οχι

Καταρχην ειμαι ανω των 35. Αρκετες φιλες ανω των 35, εχω 3-4 πολυ καλες, κατα προτιμηση χωρισμενες. Σε αλλη αρεσει το ποδοσφαιρο, σε αλλη η formula 1, σε αλλη τα καλλιτεχνικα, σε αλλη το βουνο και οι εκδρομες, σε αλλη τα ταξιδια. Αναλογα λοιπον με το προγραμμα τους εχω σχεδον παντα παρεα για ο,τι θελω να κανω. Ταξιδια, εξοδους, καλλιτεχνικα κλπ, αλλα και στηριγμα στις δυσκολες στιγμες στις στεναχωριες, στις αρρωστιες κλπ. Οσες δε εχουν και παιδια και με πιανει το πατρικο, τα παω σινεμα, τα διαβαζω, τα βοηθαω, παιζουμε κλπ.

Για το γαμησι αντι να χρηματοδοτω εμμεσα ενα γαμο, χρηματοδοτω αμεσα μονο την παρτη μου και διαφορα πορνιδια, οπότε εχω γαμησι όποτε το θελω, όπως ακριβως το θελω, χωρίς καμμια αλλη δεσμευση πλην των χρημάτων. Θα πεταχτουν και χρηματα στην πορεια ευρεσης των πορνιδιων αλλα, κανεις δεν μου σπαει τ αρχιδια και ισως να αυταπαταμαι, αλλα  αισθανομαι πληρης και σεξουαλικα και συναισθηματικα. Οντας στο παιχνιδι σχεσεων, ερώτων και λοιπων αναζητησεων μεχρι τα 35, απλα νομιζω οτι έχανα χρόνο. Απλα δεν περναω ουτε λεπτο χωρις να κανω κατι που δεν θελω.

Μονο σε μενα φαινεται απλο το θεμα?

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ερχεσαι στα λογια μου.οπωs ελεγα και παντα θα το λεω,ελληνιδα ωραια δεν υπαρχει,ειναι ολεs μπαζα, συν οτι εχουν και απαιτησειs που δεν ανταποκρινονται σε καμια περιπτωση με την πραγματικοτητα,δηλαδη ελληνιδα=ο κουκοs αηδονι στην κυριολεξια.πιστευω πωs καθε ανδραs με ποιοτικο γουστο και αισθηση του ωραιου θα συμφωνησει μαζι μου. εγω θελω τη γυναικα,ομορφη,ερωτικη,δεκτικη με σεξουαλικη και ερωτικη ωριμοτητα,να τα δοκιμαζει ολα (βλεπε ρωσιδεs τσεχεs)και οπωσδηποτε να εχει θεικα ποδια,σαν τα footsiebabes!!

Εσύ στο ψάξιμο, μικρέ...είναι νωρίς για συμπεράσματα...ψάξε, ψάξε ακούραστα και μην απορρίπτεις ΤΙΠΟΤΑ...
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Πολυάτακτε, μας έκανες την καρδιά μπετονιέρα... :(
[/quote]
Φιλε flesh ,αυτα που ακουω και βλεπω απο αρκετους ανυπαντρους φιλους μου , λεω παλι καλα που προλαβα και ...καλοπαντρευτηκα πριν 11 χρονια!!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Την εχω ξαναπει την λυση αλλα παντου ακουγεται παραλογη. Σε μενα οχι

Καταρχην ειμαι ανω των 35. Αρκετες φιλες ανω των 35, εχω 3-4 πολυ καλες, κατα προτιμηση χωρισμενες. Σε αλλη αρεσει το ποδοσφαιρο, σε αλλη η formula 1, σε αλλη τα καλλιτεχνικα, σε αλλη το βουνο και οι εκδρομες, σε αλλη τα ταξιδια. Αναλογα λοιπον με το προγραμμα τους εχω σχεδον παντα παρεα για ο,τι θελω να κανω. Ταξιδια, εξοδους, καλλιτεχνικα κλπ, αλλα και στηριγμα στις δυσκολες στιγμες στις στεναχωριες, στις αρρωστιες κλπ. Οσες δε εχουν και παιδια και με πιανει το πατρικο, τα παω σινεμα, τα διαβαζω, τα βοηθαω, παιζουμε κλπ.

Για το γαμησι αντι να χρηματοδοτω εμμεσα ενα γαμο, χρηματοδοτω αμεσα μονο την παρτη μου και διαφορα πορνιδια, οπότε εχω γαμησι όποτε το θελω, όπως ακριβως το θελω, χωρίς καμμια αλλη δεσμευση πλην των χρημάτων. Θα πεταχτουν και χρηματα στην πορεια ευρεσης των πορνιδιων αλλα, κανεις δεν μου σπαει τ αρχιδια και ισως να αυταπαταμαι, αλλα  αισθανομαι πληρης και σεξουαλικα και συναισθηματικα. Οντας στο παιχνιδι σχεσεων, ερώτων και λοιπων αναζητησεων μεχρι τα 35, απλα νομιζω οτι έχανα χρόνο. Απλα δεν περναω ουτε λεπτο χωρις να κανω κατι που δεν θελω.

Μονο σε μενα φαινεται απλο το θεμα?

ΟΧΙ!!! :boobies:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Την εχω ξαναπει την λυση αλλα παντου ακουγεται παραλογη. Σε μενα οχι

Καταρχην ειμαι ανω των 35. Αρκετες φιλες ανω των 35, εχω 3-4 πολυ καλες, κατα προτιμηση χωρισμενες. Σε αλλη αρεσει το ποδοσφαιρο, σε αλλη η formula 1, σε αλλη τα καλλιτεχνικα, σε αλλη το βουνο και οι εκδρομες, σε αλλη τα ταξιδια. Αναλογα λοιπον με το προγραμμα τους εχω σχεδον παντα παρεα για ο,τι θελω να κανω. Ταξιδια, εξοδους, καλλιτεχνικα κλπ, αλλα και στηριγμα στις δυσκολες στιγμες στις στεναχωριες, στις αρρωστιες κλπ. Οσες δε εχουν και παιδια και με πιανει το πατρικο, τα παω σινεμα, τα διαβαζω, τα βοηθαω, παιζουμε κλπ.

Για το γαμησι αντι να χρηματοδοτω εμμεσα ενα γαμο, χρηματοδοτω αμεσα μονο την παρτη μου και διαφορα πορνιδια, οπότε εχω γαμησι όποτε το θελω, όπως ακριβως το θελω, χωρίς καμμια αλλη δεσμευση πλην των χρημάτων. Θα πεταχτουν και χρηματα στην πορεια ευρεσης των πορνιδιων αλλα, κανεις δεν μου σπαει τ αρχιδια και ισως να αυταπαταμαι, αλλα  αισθανομαι πληρης και σεξουαλικα και συναισθηματικα. Οντας στο παιχνιδι σχεσεων, ερώτων και λοιπων αναζητησεων μεχρι τα 35, απλα νομιζω οτι έχανα χρόνο. Απλα δεν περναω ουτε λεπτο χωρις να κανω κατι που δεν θελω.

Μονο σε μενα φαινεται απλο το θεμα?
Και σε μένα είναι απλό. Λίγο - πολύ τον ίδιο τρόπο ζωής έχουμε όλοι. Το θέμα είναι , αν σε ρωτάει η κοινωνία θα υποστηρίξεις την άποψη αυτή δημόσια? Και δεν εννοώ σε ένα φόρουμ πίσω από εναν υπολογιστή.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Ετσι ζω, οι γονεις μου δεν εχουν προβλημα, τις φιλιες μου τις εχω, στη δουλεια χεστηκανε, αν καποιος δεν θελει δικα του παιδια ποιο ειναι το προβλημα?

ΟΚ, τον αλλο μηνα που θα ειμαι διακοπες με βιζιτου δεν θα ανακοινωνω την ιδιοτητα της, αλλα ουτε θα λεω οτι ειναι ο ερωτας της ζωης μου. Ειλικρινες μου φαινεται γενικα.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Ειλικρινα σας λυπαμαι εσας τους ανυπαντρους 30-34αρηδες , που ψαχετε να βρειτε την τελεια ΕΛΛΗΝΙΔΑ. Ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα δεν θα το πετυχετε ( αν και για αρκετους ανυπαντρους απο εσας εδω μεσα, ευχομαι ολοψυχα να το καταφερετε!!) γιατι οπως προανεφεραν και αρκετοι συναδελφοι πιο πισω, οι περισσοτερες απο αυτες ειναι καβαλημενα καλαμια, κακομαθημενες και το μονο που τους ενδιαφερει , ειναι πως να πορευτουν καλυτερα στην ζωη τους, εις βαρος καποιου ..μαλακα ανδρα.
Ολοι εσεις βεβαια εχετε ελπιδα στο ...ονειρο αλλα για αρχιστε να ψαχνετε και λιγο παρα εξω!!!!

Τελικά έχω αρχίσει και ψιλονιώθω περίεργα...Σε καμιά περίπτωση δεν αποδέχομαι το γενικό αφορισμό. Καταρχήν μετά συγχωρήσεως δηλαδή ο έλληνας ο άντρας είναι το καλύτερο δείγμα συζύγου στην Ευρώπη μην αναφέρω και σε όλο τον κόσμο;;;
Για να είμαστε λίγο σοβαροί όχι επειδή μας συμφέρει ούτε θέλω να το παίξω ΔΙΚΑΙΟΣ. Αλλά η αλήθεια λέει ότι δείξε μου το διπλανό σου να σου πω τι είσαι και εσύ...(παραφρασμένο). Αντρε σύζυγοι που ψάχνονται να πηδήξουν (ή να πηδηχθούν!), παίζουν στοίχημα από το πρωί μέχρι το βράδυ, δεν προσέχουν τη δική τους σωματική κατάσταση, δε βοηθάνε στο σπίτι, είναι μαμάκηδες στο μεγαλύτερο % (ακόμα και τη γυναίκα που θα πάρουν τελικά μοιάζει στην μάνα τους), άτολμοι, άγαρμποι, άπλυτοι (πολλές φορές), απολίτιστοι (πόσοι ξέρετε πχ τι έκθεση έχει στην τάδε γκαλερί), μονόχνωτοι (αγάπη πάω στο Καραϊσκάκη ΚΑΙ σήμερα...), επιδειξίες (κοίτα το τζιπ που αγόρασα), υπερκαταναλωτές (νέο κινητό μανάρι μου το βλέπεις ψήνει και καφέ!) και πολλά ακόμα εκτός τόπου και χρόνου.

Περιμένετε λοιπόν οι γυναίκες εδώ να μην έχουν "γυρίσει" και αυτές πλευρό, τακτική; Την ψωνίσανε οι πιο πολλές ΝΑΙ αλλά ποιος φταίει; Μήπως οι μουνόδουλοι άντρες που σκορπάνε χρήμα, δώρα, χρόνο, την ίδια τη ζωή και την αξία τους μήπως και πηδήξουν μια καρατσουλάρα κατ' αυτούς εφόσον δεν τους κάτσει τελικά; Και αν τελικά τους κάτσει σε πόσες μέρες δε θα βάλουν στο μάτι τη φιλενάδα της, τη συνάδελφο που πήγαν για καφέ και σας γιάλισε ή έστω ένα διωράκι με ένα Call Girl επειδή δε βγήκε φετιχίστρια η δικιά σας;;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
iwcg θέλω να μου απαντήσεις στο ποστ #91 . Με ενδιαφέρει η γνωμη σου
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ετσι ζω, οι γονεις μου δεν εχουν προβλημα, τις φιλιες μου τις εχω, στη δουλεια χεστηκανε, αν καποιος δεν θελει δικα του παιδια ποιο ειναι το προβλημα?

ΟΚ, τον αλλο μηνα που θα ειμαι διακοπες με βιζιτου δεν θα ανακοινωνω την ιδιοτητα της, αλλα ουτε θα λεω οτι ειναι ο ερωτας της ζωης μου. Ειλικρινες μου φαινεται γενικα.

Ειλικρινές (αμφίδρομα) και τίμιο θα έλεγα...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικά έχω αρχίσει και ψιλονιώθω περίεργα...Σε καμιά περίπτωση δεν αποδέχομαι το γενικό αφορισμό. Καταρχήν μετά συγχωρήσεως δηλαδή ο έλληνας ο άντρας είναι το καλύτερο δείγμα συζύγου στην Ευρώπη μην αναφέρω και σε όλο τον κόσμο;;;
Για να είμαστε λίγο σοβαροί όχι επειδή μας συμφέρει ούτε θέλω να το παίξω ΔΙΚΑΙΟΣ. Αλλά η αλήθεια λέει ότι δείξε μου το διπλανό σου να σου πω τι είσαι και εσύ...(παραφρασμένο). Αντρε σύζυγοι που ψάχνονται να πηδήξουν (ή να πηδηχθούν!), παίζουν στοίχημα από το πρωί μέχρι το βράδυ, δεν προσέχουν τη δική τους σωματική κατάσταση, δε βοηθάνε στο σπίτι, είναι μαμάκηδες στο μεγαλύτερο % (ακόμα και τη γυναίκα που θα πάρουν τελικά μοιάζει στην μάνα τους), άτολμοι, άγαρμποι, άπλυτοι (πολλές φορές), απολίτιστοι (πόσοι ξέρετε πχ τι έκθεση έχει στην τάδε γκαλερί), μονόχνωτοι (αγάπη πάω στο Καραϊσκάκη ΚΑΙ σήμερα...), επιδειξίες (κοίτα το τζιπ που αγόρασα), υπερκαταναλωτές (νέο κινητό μανάρι μου το βλέπεις ψήνει και καφέ!) και πολλά ακόμα εκτός τόπου και χρόνου.

Περιμένετε λοιπόν οι γυναίκες εδώ να μην έχουν "γυρίσει" και αυτές πλευρό, τακτική; Την ψωνίσανε οι πιο πολλές ΝΑΙ αλλά ποιος φταίει; Μήπως οι μουνόδουλοι άντρες που σκορπάνε χρήμα, δώρα, χρόνο, την ίδια τη ζωή και την αξία τους μήπως και πηδήξουν μια καρατσουλάρα κατ' αυτούς εφόσον δεν τους κάτσει τελικά; Και αν τελικά τους κάτσει σε πόσες μέρες δε θα βάλουν στο μάτι τη φιλενάδα της, τη συνάδελφο που πήγαν για καφέ και σας γιάλισε ή έστω ένα διωράκι με ένα Call Girl επειδή δε βγήκε φετιχίστρια η δικιά σας;;
Δε μου λες , αν υπήρχε ένα γυναικείο φόρουμ , που γράφανε τα παραπάνω για τους άντρες, θα απαντούσες καταδεινύοντας τα αντιστοιχα αρνητικά των γυναικών?  Και όπως είπα  η μεγαλύτερη συνέπεια της μαλακίας που δέρνει τις ελληνίδες είναι ότι χάλασαν τον άντρα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Τελικά έχω αρχίσει και ψιλονιώθω περίεργα...Σε καμιά περίπτωση δεν αποδέχομαι το γενικό αφορισμό. Καταρχήν μετά συγχωρήσεως δηλαδή ο έλληνας ο άντρας είναι το καλύτερο δείγμα συζύγου στην Ευρώπη μην αναφέρω και σε όλο τον κόσμο;;;
Για να είμαστε λίγο σοβαροί όχι επειδή μας συμφέρει ούτε θέλω να το παίξω ΔΙΚΑΙΟΣ. Αλλά η αλήθεια λέει ότι δείξε μου το διπλανό σου να σου πω τι είσαι και εσύ...(παραφρασμένο). Αντρε σύζυγοι που ψάχνονται να πηδήξουν (ή να πηδηχθούν!), παίζουν στοίχημα από το πρωί μέχρι το βράδυ, δεν προσέχουν τη δική τους σωματική κατάσταση, δε βοηθάνε στο σπίτι, είναι μαμάκηδες στο μεγαλύτερο % (ακόμα και τη γυναίκα που θα πάρουν τελικά μοιάζει στην μάνα τους), άτολμοι, άγαρμποι, άπλυτοι (πολλές φορές), απολίτιστοι (πόσοι ξέρετε πχ τι έκθεση έχει στην τάδε γκαλερί), μονόχνωτοι (αγάπη πάω στο Καραϊσκάκη ΚΑΙ σήμερα...), επιδειξίες (κοίτα το τζιπ που αγόρασα), υπερκαταναλωτές (νέο κινητό μανάρι μου το βλέπεις ψήνει και καφέ!) και πολλά ακόμα εκτός τόπου και χρόνου.

Περιμένετε λοιπόν οι γυναίκες εδώ να μην έχουν "γυρίσει" και αυτές πλευρό, τακτική; Την ψωνίσανε οι πιο πολλές ΝΑΙ αλλά ποιος φταίει; Μήπως οι μουνόδουλοι άντρες που σκορπάνε χρήμα, δώρα, χρόνο, την ίδια τη ζωή και την αξία τους μήπως και πηδήξουν μια καρατσουλάρα κατ' αυτούς εφόσον δεν τους κάτσει τελικά; Και αν τελικά τους κάτσει σε πόσες μέρες δε θα βάλουν στο μάτι τη φιλενάδα της, τη συνάδελφο που πήγαν για καφέ και σας γιάλισε ή έστω ένα διωράκι με ένα Call Girl επειδή δε βγήκε φετιχίστρια η δικιά σας;;
+1000
επειδη κατηγορουμε τις γυναικες κατα καποιον τροπο εχω να πω οτι αλλα αυτα που λεμε απο καπου ξεκινανε και για καποιους λογους...!!
ο νοων νειτο....!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ναι ειμαι στο ψαξιμο αλλα ειμαι ωριμο ατομο και ξερω πολλα.πεs μου εχω αδικο?.αν συμφωνειs τοτε εισαι μεσα στουs λιγουs που ξερουν πωs πρεπει να ειναι η ωραια γυναικα και εχουν απαιτησειs,αν διαφωνειs τοτε εισαι στουs πολλουs, που συμβιβαζονται με την μετριοτητα και πεφτουν θυματα των ελληνιδων και ισωs αυτο να αξιζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom