Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
σκεφτειτε μονο οτι μια κοπελα 22 χρονων μπορει να κανει παιδι και να κρατησει οικογενεια(τονιζω οχι ολλες) ενα αγορε στα 22 δεν μπορει σε καμια περιπτωση να κανει παιδια και να κρατησει οικογενεια...!

Που τα είδες αυτά thanoss? Σε ταινία? Κάνει παιδί και κρατάει οικογένεια? Σώπα... Για αυτό έχουμε γεμίσει μαλακισμένα... Εγώ δεν βλέπω καμία που από επιλογή να κάνει παιδί και να το αναθρέφει στα 22(!!!), βλέπω όμως κάριες να περιφέρουν σαν αξεσουάρ δύστυχα παχύσαρκα ζώα,  γιατί ως τέτοια τα μεγαλώνουνε με τα σκατά που τα ταϊζουνε και που τους λένε -αν τους λένε-, στα καταστήματα της Ερμού να ξεροσταλιάζουν τα μικρά χοντρά και αφρόντιστα παιδιά τους όσο διαλέγουν ενυδατικές κρέμες και πληρώνουνε με την πιστωτική. Ωραία!!!
Είναι πιο ώριμες οι γυναίκες από πότε? Μην ψαρώνεις σύντροφε, επειδή έχω την περιέργεια και παρατηρώ, παπαριές ακούω όλη την ώρα. Στο γραφείο για παράδειγμα που με έχουνε ζώσει, κάθε μέρα ακούω κοτσάνες είτε από το 19χρονο ζώον του 1ου, είτε από την 40αρα υπεύθυνη προσωπικού. ΚΟ-ΤΣΑ-ΝΕΣ!!! Και αυτές κάνουνε παιδιά(άλλη το έκανε για να πάρει επίδομα-έλεος και το λέει...) και τα αναθρέφουνε σαν τα μούτρά τους.
Αντιθέτως βλέπω πολλά παλικαράκια να ψάχνονται, να την ψάχνουν, να ασχολούνται, να κινούνται.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
@υπναρας

οχι παλιιιιιιιιιιιιιι :P

ειλικρινα αυτη εχει καταντησει η χειροτερα των ερωτησεων που μπορουν να μου κανουν εδω μεσα :P :P :P

τεσπα... δεν γυρευω τπτ απολυτως... βρισκω καποιες συζητησεις ενδιαφερουσες επισης ποτε ποτε κανουμε κ χαβαλε...
το κυριως θεμα του φορουμ μου ειναι εντελως αδιαφορο παντως χαχαχα

αν πας σε σαιτ που αναλυει θηλασμο κ σερβιετακια να μη μου το προτεινεις, μου φαινεται πιο βαρετο κ απο τα σαιτ που αναλυουν καλλυντικα κ δινουν συμβουλες ομορφιας βλ κοσμοπολιταν :P
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
@πελοπονησιος...

τι ευγενεια... :rolleyes:

γιατι σου πε κανενας οτι εχω ν απαντησω σε καμια απορια? συμπερασματα βγαζω κ εγω οπως ολοι σας... κ ουτε καν θα εγραφα εδω περα γιατι δεν με αφορα το θεμα ουτε γενικα ουτε ειδικα αλλα μου εκανε εντυπωση το ποστ σου...

κ για να μην με λες κ ουφο οχι τπτ αλλο :P... με τους ανθρωπους που γνωριζω ή μου γνωριζουν μια χαρα παρατηρητικη ειμαι κ καθολου αδιαφορη.. οι αγνωστοι στο δρομο ή στο καφε ή οπουδηποτε γιατι θα πρεπε να μ ενδιαφερει τι κανουν κ τι λενε? κ να τους παρατηρω? ειτε γυναικες ειτε ανδρες? μηπως να τους κουτσομπολευω κιολας για να μην ειμαι ουφο κ να ειμαι ενα με τη μαζα που δεν βλεπει τη καμπουρα της αλλα σχολιαζει ολους τους υπολοιπους? νο θενκς

Τάδε έφη Ζαρατούστρα...
Το κράξιμο με επιχειρήματα είναι καλό για να παίρνετε/ουνε/ω τα χαμπάριά σας/τους/μου. Την δε καμπούρά μου την κοιτάω πρώτα από όλους.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Είναι πιο ώριμες οι γυναίκες από πότε? Μην ψαρώνεις σύντροφε, επειδή έχω την περιέργεια και παρατηρώ, παπαριές ακούω όλη την ώρα. Στο γραφείο για παράδειγμα που με έχουνε ζώσει, κάθε μέρα ακούω κοτσάνες είτε από το 19χρονο ζώον του 1ου, είτε από την 40αρα υπεύθυνη προσωπικού. ΚΟ-ΤΣΑ-ΝΕΣ!!! Και αυτές κάνουνε παιδιά(άλλη το έκανε για να πάρει επίδομα-έλεος και το λέει...) και τα αναθρέφουνε σαν τα μούτρά τους.
Αντιθέτως βλέπω πολλά παλικαράκια να ψάχνονται, να την ψάχνουν, να ασχολούνται, να κινούνται.

Έτσι...παπαριές, μαλακίες και ξενέρωτες συζητήσεις όλη την ώρα, ανεξαρτήτως ηλικίας, επιπέδου (πως είπατε;), οικογενειακής κατάστασης, και από την άλλη μια χαρά παλληκάρια να ψάχνονται, να περιμένουν και να αυταπατώνται...
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ελληνιδες ρε και παλι Ελληνιδες , φάτε όλο το ραφι της Ρωσιας που έρχετε εδώ , και αφήστε όλες τις Ελληνίδες σε εμας.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ελληνιδες ρε και παλι Ελληνιδες , φάτε όλο το ραφι της Ρωσιας που έρχετε εδώ , και αφήστε όλες τις Ελληνίδες σε εμας.

Και το μερίδιό μας, χάρισμά σου φίλε μου (άντε, ποιός τη χάρη σου  ;) ) :rockon: :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έτσι...παπαριές, μαλακίες και ξενέρωτες συζητήσεις όλη την ώρα, ανεξαρτήτως ηλικίας, επιπέδου (πως είπατε;), οικογενειακής κατάστασης, και από την άλλη μια χαρά παλληκάρια να ψάχνονται, να περιμένουν και να αυταπατώνται...

Φιλαράκο εγώ έχω βρει ένα περίεργο και... εκκεντρικό χόμπυ! Καμιά φορά βγαίνων έξω με γυναικοπαρέες, όχι επειδή τις γουστάρωμ ή θέλω να κάνω κάτι μαζί τους ή επειδή θα περάσουμε καλά κλπ. Όχι! Ακούστε τι κάνω ο ... ανώμαλος! Απλά κάθομαι, αράζω, πίνω τη φραπεδιά μου, ξεφυλλίζω καμιά εφημερίδα, κάνα τσιγαράκι ( τώρα το κοψα) και απολαμβάνω να τις ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ!!! Δε μπορείτε να φανταστείτε το τι μαλακίες μπορείτε να ακούσετε! Το τι απίθανα πράγματα!!! Κοντεύω να βγω καραφλός από το...χόμπυ αυτό!!! Πραγματικά απίστευτα πράγματα. Μάλιστα εγώ προσπαθώ να μη φαίνομαι ώστε να τις κάνω κιόλας να αισθάνονται άνετες και να λένε ότι σκέφτονται!

Και όταν μου λένε "γιατί δε μιλάς πες κάτι" λέω "συνεχίστε εσείς, αφήστε με εμένα" και συνεχίζω το ξεφύλλισμα στην εφημερίδα. Μιλάμε για πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πράγματα και πολύ γέλιο.Δε μπορείτε να φανταστείτε απαπαπαπα. Η καλύτερη ψυχοθεραπεία...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Φιλαράκο εγώ έχω βρει ένα περίεργο και... εκκεντρικό χόμπυ! Καμιά φορά βγαίνων έξω με γυναικοπαρέες, όχι επειδή τις γουστάρωμ ή θέλω να κάνω κάτι μαζί τους ή επειδή θα περάσουμε καλά κλπ. Όχι! Ακούστε τι κάνω ο ... ανώμαλος! Απλά κάθομαι, αράζω, πίνω τη φραπεδιά μου, ξεφυλλίζω καμιά εφημερίδα, κάνα τσιγαράκι ( τώρα το κοψα) και απολαμβάνω να τις ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ!!! Δε μπορείτε να φανταστείτε το τι μαλακίες μπορείτε να ακούσετε! Το τι απίθανα πράγματα!!! Κοντεύω να βγω καραφλός από το...χόμπυ αυτό!!! Πραγματικά απίστευτα πράγματα. Μάλιστα εγώ προσπαθώ να μη φαίνομαι ώστε να τις κάνω κιόλας να αισθάνονται άνετες και να λένε ότι σκέφτονται!

Και όταν μου λένε "γιατί δε μιλάς πες κάτι" λέω "συνεχίστε εσείς, αφήστε με εμένα" και συνεχίζω το ξεφύλλισμα στην εφημερίδα. Μιλάμε για πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πράγματα και πολύ γέλιο.Δε μπορείτε να φανταστείτε απαπαπαπα. Η καλύτερη ψυχοθεραπεία...
σε ιδια φαση εχω βρεθει ουκ ολιγες φορες..!εχει πολλυ χαβαλε...!!
και το απιστευτο που χω κανει...........!!!!!!!!σε θεματα αντρικα να συμφωνω μαζι τους στα περισσοτερα οχι και σε ολλα μην με περασουνε και για φιλεναδα τους...!!!καλα απιστευτο γελιο...!!!ασε που ακουσα και το θεικο...!!μα γιατι να μην υπαρχουνε περισσοτεροι ανδρες σαν και σενα..!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Συμπερασματικά η ουσία είναι ότι η ελληνίδα έχει ξεφύγει από το ρόλο της. Ο ρόλος της ελληνίδας είναι να ΑΝΗΚΕΙ στον άντρα της. Να τον υπηρετεί. Μην τρομάζετε . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ. Είναι ο βιολογικός της προορισμός. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ. Όταν αποφάσισε να δοκιμάσει νέους ρόλους και να «βγει» έξω αρχίσαν τα προβλήματα  Είναι τυχαίο ότι όλα τα προβλήματα ξεκινούν μόλις η γυναίκα βγήκε στη δουλειά? Στις πιο παλιές γενιές το ύψιστο ιδανικό της γυναίκας ήταν πώς θα ανεβάσει τον άντρα της. Πώς θα τον κάνει βασιλιά. Και σημειώστε ότι τον άντρα της τον διάλεγαν. Και δεν της έπεφτε και λόγος. Ό,τι πουν τα αδέρφια.
«Με κυνηγούν τ?αδέρφια σου...»
Ποιά ελληνίδα τώρα σκέφτεται «Πώς θα υπηρετήσω καλύτερα τον άντρα μου»?
«Τί να κάνω σήμερα για την κορόνα του σπιτιού μου?» . Καμία. Ποιά ελληνίδα έχει ως ιδανικό να γίνει ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ? Καμία. Να άφηνε καμιά φίλη της μητέρας μου υπονοούμενο ότι εκείνη είναι πιο καλή νοικοκυρά και σύζυγος από αυτήν , ήταν βαρύτατη προσβολή. Το έπαιρνε προσωπικά. Και όχι μόνο η μητέρα μου, αλλά όλες τις γυναίκες της εποχής. Αυτά ήταν τα ιδανικά τους.Τώρα ... τρέχουμε. Σηκώθηκαν τα κολοκυθάκια να χτυπήσουν το μανάβη. Ο άντρας παρακολουθεί σαστισμένος και έχασε τον αντρικό του ρόλο. Γι?αυτό έγινε μαμόθρεφτος και όλα τα άλλα που λέτε πιο πάνω. Κρατάω σπίτι συνεπάγεται ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΙ! Τράβα πες το στις ...σουφραζέτες αυτό ....
Και επειδή κάποιοι ...τζέντλεμεν θα με κατηγορήσουν για σκοταδιστή και νοσταλγό  άλλων εποχών, θα τους πω κάτι
Αυτές οι εποχές του «σκότους» και του «μεσαίωνα» όπως τις χαρακτηρίζετε μεγάλωσαν γενιές και γενιές ανθρώπων. Και έβγαλαν έξω στην κοινωνία ΑΝΤΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ που έπιαναν την πέτρα και την έστυβαν . Που τα έβγαλαν πέρα σε άθλιες συνθήκες. Που βγήκαν στην κοινωνία με το κούτελο καθαρό και ξεκίνησαν από το μηδέν και έφτιαξαν πολλά πράγματα στη ζωή τους. Δεν ξέρω τα νέα ήθη και έθιμα τί κοινωνία θα φτιάξουν .
Μωρέ κάτι ξέραν οι παλιοί που λέγανε «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο»
Ρωμηές χολέρες , τελειώσανε οι μέρες
Με Τσέχες και Κινέζες θα βάλουμε τις βέρες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Συμπερασματικά η ουσία είναι ότι η ελληνίδα έχει ξεφύγει από το ρόλο της. Ο ρόλος της ελληνίδας είναι να ΑΝΗΚΕΙ στον άντρα της. Να τον υπηρετεί. Μην τρομάζετε . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ. Είναι ο βιολογικός της προορισμός. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ. Στις πιο παλιές γενιές το ύψιστο ιδανικό της γυναίκας ήταν πώς θα ανεβάσει τον άντρα της. Πώς θα τον κάνει βασιλιά. Και σημειώστε ότι τον άντρα της τον διάλεγαν. Και δεν της έπεφτε και λόγος. Ό,τι πουν τα αδέρφια.
«Με κυνηγούν τ?αδέρφια σου...»
Ποιά ελληνίδα τώρα σκέφτεται «Πώς θα υπηρετήσω καλύτερα τον άντρα μου»?
«Τί να κάνω σήμερα για την κορόνα του σπιτιού μου?» . Σηκώθηκαν τα κολοκυθάκια να χτυπήσουν το μανάβη. Ο άντρας παρακολουθεί σαστισμένος και έχασε τον αντρικό του ρόλο.
Και επειδή κάποιοι ...τζέντλεμεν θα με κατηγορήσουν για σκοταδιστή και νοσταλγό....
τιιιιιιιιιιιιιιι??????????
σκοταδιστη! νοσταλγε μεσαιωνικων εποχων! :P
αυτες τις εποχες ονειρευεστε??? ελεος... αισχος... φρικη... μπρος πισω κ ετσι?!!!!


οσο για τις βερες βαλτε τις σ οποιες θελετε... καλυτερα στο ραφι παρα με ανδρες που νομιζουν οτι βρισκονται στην εποχη του 50 κ αντιμετωπιζουν τις γυναικες σαν αντικειμενα που τους υπηρετουν κ τους ανηκουν κ οχι σαν ισοτιμους ανθρωπους!
με γεια σας με χαρα σας! >:(
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τί μαγείρεψες σήμερα κουμπάρα?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
τιιιιιιιιιιιιιιι??????????
σκοταδιστη! νοσταλγε μεσαιωνικων εποχων! :P
αυτες τις εποχες ονειρευεστε??? ελεος... αισχος... φρικη... μπρος πισω κ ετσι?!!!!

Και εσείς αυτές ονειρεύστε, αλλά με κάποιον που θα σας δίνει του πουλιού το γάλα - πάσης φύσεως - έστω και αν οι περισσότερες φυσική επιλογή δεν το αξίζετε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο... θες???

μετα πλενεις τα πιατα ομως.... ακου υπηρετριες των ανδρων... ΕΛΕΟΣ


@λεονορο... εγω προσωπικα εχω μαθει να ειμαι ανεξαρτητη κ να μην καταπιεζω ουτε να καταπιεζομαι... ουτε υπηρετρια θελω να ειμαι ουτε να εχω υπηρετη κ χορηγο. να μου λειπει.. εχουμεν κ εναν εγωισμον, σε μια σχεση πρεπει να υπαρχει συμβιβασμος κ οχι να τα περιμενεις ολα απο εναν! οι αλλες γυναικες δεν ξερω τι κανουν κ ουτε μ ενδιαφερει  :P

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τιιιιιιιιιιιιιιι??????????
σκοταδιστη! νοσταλγε μεσαιωνικων εποχων! :P
αυτες τις εποχες ονειρευεστε??? ελεος... αισχος... φρικη... μπρος πισω κ ετσι?!!!!


οσο για τις βερες βαλτε τις σ οποιες θελετε... καλυτερα στο ραφι παρα με ανδρες που νομιζουν οτι βρισκονται στην εποχη του 50 κ αντιμετωπιζουν τις γυναικες σαν αντικειμενα που τους υπηρετουν κ τους ανηκουν κ οχι σαν ισοτιμους ανθρωπους!
με γεια σας με χαρα σας! >:(

μην τσιμπας βρε συ.... για πλακα τα λενε..  :grin: :grin: :P :P :P :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
πλακα ξεπλακα με τετοια μυαλα να πατε στους ταλιμπαν :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....λεονορο... εγω προσωπικα εχω μαθει να ειμαι ανεξαρτητη κ να μην καταπιεζω ουτε να καταπιεζομαι... ουτε υπηρετρια θελω να ειμαι ουτε να εχω υπηρετη κ χορηγο. να μου λειπει.. εχουμεν κ εναν εγωισμον, σε μια σχεση πρεπει να υπαρχει συμβιβασμος κ οχι να τα περιμενεις ολα απο εναν! οι αλλες γυναικες δεν ξερω τι κανουν κ ουτε μ ενδιαφερει  :P

βρε φιλεναδα, αφου τη λεξη ανεξαρτητη πλεον, την ακουν κι οι πετρες και γελανε κι αυτες..
γιατι δεν την αλλαζετε ?????? μου φαινεται οτι εχετε μεινει λιγο πισω απο μαρκετινγκ..  :P :P :P :P
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο... θες???

μετα πλενεις τα πιατα ομως.... ακου υπηρετριες των ανδρων... ΕΛΕΟΣ
Κι όμως ενδόμυχα πιστεύω ότι αυτό επιθυμεί η γυναίκα . Να βρει έναν άντρα να υποταχθεί. Έτσι έφτιαξε τον κόσμο ο Good Lord. Kι αν οι σημερινές γυναίκες "δεν ξέρουν τί θέλουν" είναι επειδή αρνούνται να το παραδεχτούν.
"Υποταγή
πάει να πει θα γίνεις χώμα
υποταγή
πάει να πει θα γίνεις γη
υποταγή
και με την ψυχή στο στόμα
ότι λέω εγώ
για σένα θα 'ναι ηδονή"

:bottom: :bottom: :bottom:    :-* :-* :-*  :P

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πλακα ξεπλακα με τετοια μυαλα να πατε στους ταλιμπαν :P

...να σου πω..... εκτος απο πούστη με γεωμηλα στο φουρνο, ξερεις κανενα αλλο φαγητο ???? εχω εναν μερακλη διπλα μου και πεινασε..  :P :P
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
...να σου πω..... εκτος απο πούστη με γεωμηλα στο φουρνο, ξερεις κανενα αλλο φαγητο ???? εχω εναν μερακλη διπλα μου και πεινασε..  :P :P
Καλή μου BiteMe ....
ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΦΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!  :tickedoff: :tickedoff:
Δεν του αρέσει το κοτόπουλο!!!!!!  :bottom:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom