Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κοιταξε λεονορο... αυτη τη περιοδο ειμαι σε διαφορα διλημματα ενα εκ των οποιων αφορα κ ενα πλουσιοπαιδο που με αρεσει κιολας.. αλλα τον αποφευγω επειδη δεν θελω να μου δινει τα παντα (αμαν εχω επηρεαστει απ το σαιτ  :o )να το ξανασκεφτω αμα ειναι... δλδ αμα το θετεις ετσι... εχει κ ωραιο αυτοκινητο...  :P :P :P :P
Κλασσική Ελληνίδα με τα διλήμματά της  :think: :think: Μπράβο Bite
Τα "καλά παιδιά" πάντα την πληρώνουν αλλά με τα πλουσιόπαιδα έχουμε διλήμματα  :headbang:
 

Συνημμένα

  • money.jpg
    money.jpg
    55,7 KB · Εμφανίσεις: 43

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
leonoro... δεν ξερω χαχαχα δεν ειμαι για τετοια εγω αλλα αμα πεις σε καποιον οτι εισαι πολυ γλυκος πολυ καλος κ μ αρεσεις αλλα δεν θελω να κανουμε κατι μαζι επειδη εισαι πλουσιος παιζει να σε στειλει στο τρελαδικο :P
εχω δει φιλες μου να τα φτιαχνουν με πλουσιους κ μαλιστα μεγαλυτερους κ οντως τους δινουν οτι θελουν αλλα τις κανουν κ οτι θελουν κ αυτες τους ανεχονται...!!!

μαστορας... δεν ειναι να πω κατι αμεσως το μεταφραζουμε οπως θελουμε... μα το διλημμα μου ειναι πως ειναι καλο παιδι παρα ταυτα αλλα ειναι πλουσιος :- θα προτιμουσα να μην ειναι :cheesy: βεβαια το καλο ειναι οτι αν τα φτιαξω μαζι του κανεις δεν θα πει οτι τον θελω για τα λεφτα του :2funny: :2funny: :2funny:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
εχει κ ευρα κ σπεσιαλ αμαξι (αν κ αν δεν μου το δινει να το οδηγω τι να το κανω...) δεν θα του πουμε πεταξε τα... χαχαχα
αλλλαααα πρεπει να διαθετει κ ολα τα υπολοιπα που θα θελα εγω σ ενα ανδρα :P
Στο θεμα 'Αυτο λειπει;' μου ελεγες καποτε, οτι δεν εχει σημασια το αν εχει αυτοκινητο η οχι. Βλεπω ομως οτι στη ζωη σου , εντελως συμπτωματικα, θες σπεσιαλ αμαξι
Τους χωρις αμαξι για τις αλλες ετσι;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συμπερασματικά η ουσία είναι ότι η ελληνίδα έχει ξεφύγει από το ρόλο της. Ο ρόλος της ελληνίδας είναι να ΑΝΗΚΕΙ στον άντρα της. Να τον υπηρετεί. Μην τρομάζετε . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ. Είναι ο βιολογικός της προορισμός. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ. Όταν αποφάσισε να δοκιμάσει νέους ρόλους και να «βγει» έξω αρχίσαν τα προβλήματα  Είναι τυχαίο ότι όλα τα προβλήματα ξεκινούν μόλις η γυναίκα βγήκε στη δουλειά? Στις πιο παλιές γενιές το ύψιστο ιδανικό της γυναίκας ήταν πώς θα ανεβάσει τον άντρα της. Πώς θα τον κάνει βασιλιά. Και σημειώστε ότι τον άντρα της τον διάλεγαν. Και δεν της έπεφτε και λόγος. Ό,τι πουν τα αδέρφια.
«Με κυνηγούν τ?αδέρφια σου...»
Ποιά ελληνίδα τώρα σκέφτεται «Πώς θα υπηρετήσω καλύτερα τον άντρα μου»?
«Τί να κάνω σήμερα για την κορόνα του σπιτιού μου?» . Καμία. Ποιά ελληνίδα έχει ως ιδανικό να γίνει ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ? Καμία. Να άφηνε καμιά φίλη της μητέρας μου υπονοούμενο ότι εκείνη είναι πιο καλή νοικοκυρά και σύζυγος από αυτήν , ήταν βαρύτατη προσβολή. Το έπαιρνε προσωπικά. Και όχι μόνο η μητέρα μου, αλλά όλες τις γυναίκες της εποχής. Αυτά ήταν τα ιδανικά τους.Τώρα ... τρέχουμε. Σηκώθηκαν τα κολοκυθάκια να χτυπήσουν το μανάβη. Ο άντρας παρακολουθεί σαστισμένος και έχασε τον αντρικό του ρόλο. Γι?αυτό έγινε μαμόθρεφτος και όλα τα άλλα που λέτε πιο πάνω. Κρατάω σπίτι συνεπάγεται ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΙ! Τράβα πες το στις ...σουφραζέτες αυτό ....
Και επειδή κάποιοι ...τζέντλεμεν θα με κατηγορήσουν για σκοταδιστή και νοσταλγό  άλλων εποχών, θα τους πω κάτι
Αυτές οι εποχές του «σκότους» και του «μεσαίωνα» όπως τις χαρακτηρίζετε μεγάλωσαν γενιές και γενιές ανθρώπων. Και έβγαλαν έξω στην κοινωνία ΑΝΤΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ που έπιαναν την πέτρα και την έστυβαν . Που τα έβγαλαν πέρα σε άθλιες συνθήκες. Που βγήκαν στην κοινωνία με το κούτελο καθαρό και ξεκίνησαν από το μηδέν και έφτιαξαν πολλά πράγματα στη ζωή τους. Δεν ξέρω τα νέα ήθη και έθιμα τί κοινωνία θα φτιάξουν .
Μωρέ κάτι ξέραν οι παλιοί που λέγανε «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο»
Ρωμηές χολέρες , τελειώσανε οι μέρες
Με Τσέχες και Κινέζες θα βάλουμε τις βέρες

Διαβάζοντας πιο προσεκτικά το post του germaon, αισθάνομαι την  ανάγκη να κάνω μερικές επισημάνσεις...Δε νομίζω πως ο ρόλος κάποιου ελεύθερου πλάσματος είναι να ανήκει κάπου, και η γυναίκα πρέπει να θεωρηθεί ελεύθερο πλάσμα. Κάθε παραδοχή περί του αντιθέτου, απλά θέτει τη συζήτηση σε άλλη βάση...
Αυτό που ζητούμε, δεν είναι η υποταγή, ή η φροντίδα, εν είδει υπηρετικού προσωπικού, αλλά η αμοιβαιότητα σχέσης, η ζεστασιά, η γλυκύτητα, η ανθρωπιά, η συνύπαρξη, όλα όσα μπορούν να συνθέσουν μια υγιή ανθρώπινη σχέση...Στην πλειοψηφία τους, οι σημερινές γυναίκες ΦΑΙΝΕΤΑΙ να μη μπορούν να ανταποκριθούν στα ανωτέρω...Τρέμω, όμως, στην ιδέα  να υπάρχουν δίπλα μου τέτοιες κοπέλλες και εγώ να μην μπορώ να το διακρίνω, είτε από ανικανότητα, είτε επειδή μου θολώνουν την κρίση τα κλισέ της εποχής...
Και τελικά, διαιρωτώμαι και πόσοι από εμάς ΑΞΙΖΟΥΜΕ να είμαστε με τέτοιες γυναίκες...(το θεωρούμε κι αυτονόητο, τρομάρα μας...)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
leonoro... δεν ξερω χαχαχα δεν ειμαι για τετοια εγω αλλα αμα πεις σε καποιον οτι εισαι πολυ γλυκος πολυ καλος κ μ αρεσεις αλλα δεν θελω να κανουμε κατι μαζι επειδη εισαι πλουσιος παιζει να σε στειλει στο τρελαδικο :P
εχω δει φιλες μου να τα φτιαχνουν με πλουσιους κ μαλιστα μεγαλυτερους κ οντως τους δινουν οτι θελουν αλλα τις κανουν κ οτι θελουν κ αυτες τους ανεχονται...!!!

μαστορας... δεν ειναι να πω κατι αμεσως το μεταφραζουμε οπως θελουμε... μα το διλημμα μου ειναι πως ειναι καλο παιδι παρα ταυτα αλλα ειναι πλουσιος :-
παρολο που αν με δει καποιος με την παρεα μου θα με περασει για λεφτα και θα νομιζει οτι γραφψ μλκιες εδω γιατι κυκλοφοραμε με bmw cabrio pasat mercedes E200 κλπ κλπ...!!!αλλα οταν βλεπω μερικες τετιες που λες μπαιτ γινομαι πολυ καγκουρας απο καλο παιδι και τζεντλεμαν..!!γιατι σε μερικες αυτο αρμοζει...!!ειπαμε μερικες να τις πηδαμε και ας ξερουμε οτι ειναι για το τουτου μας μαζι μας και στα @@@@!!να περναμε εμεις καλα..!!!αλλα ωρες ωρες τσαντιζομαι με κατι τετιες
 

Επισκέπτης
μαστορας... δεν ειναι να πω κατι αμεσως το μεταφραζουμε οπως θελουμε... μα το διλημμα μου ειναι πως ειναι καλο παιδι παρα ταυτα αλλα ειναι πλουσιος :- θα προτιμουσα να μην ειναι :cheesy: βεβαια το καλο ειναι οτι αν τα φτιαξω μαζι του κανεις δεν θα πει οτι τον θελω για τα λεφτα του :2funny: :2funny: :2funny:
Μεγάλο δίλημμα όντως , τι να πω , τι ήταν αυτό που σε βρήκε  :idiot:
ʼντε και καλά στέφανα ... :2funny: :2funny:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
είσαι και ολιγαρκής πανάθεμα σε!
εγώ επιπλεον θέλω:
να βγάινω όποτε θέλω με τους κολλητούς μου χωρις να παιρνω την άδεια της και μετα να μου τα πρήζει.
να μαγειρευει πολυ καλά
να μην τραβάει ζορι με τα φιλαράκια μου
να μην με υποχρεωνει να πηγαινουμε το βράδυ έξω μαζί με ξενερωτα ζευγάρια και αγαμητες φιλες της
να μην την πονάει το κεφαλι της
να της αρέσει το ποδοσφαιρο και το μπασκετ
να απεχθανεται τον Χοντο και το cosmopolitan
θελω και άλλα αλλά προς το παρον σταματάω εδω!

Αν αυτη η λιστα ειναι δικη σου, παω πασο κ συμφωνω. Αν ομως ειναι απο τις λιστες του μαλακαντρα, του Κωστοπουλου, του αφισοκολλητη, κομματοσκυλου, απο το Βολο, που μας πουλαει κ στυλ...Αυτες οι λιστες εκαψαν πολλους νεους!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ααααααααααααα
απο τωρα κ στο εξης θα γραφω πιο περιεκτικα! :P
εννοω αγαπητε βοιδοτετοιε οτι αν ειναι καποιος καλος γλυκος υπεροχος γουταβερ κ μ αρεσει δεν μ ενδιαφερει αν εχει λεφτα ή αυτοκινητο... υπηρξα με ανθρωπο που του τυγχαιναν μερες που δεν ειχε να φαει κ τον χωρισα οταν απεκτησε λεφτα κ αυτοκινητο (οχι γι αυτο γι αλλους λογους χαχαχα). απλα αν τυχει κ τα εχει θα του πω πετα τα? :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μα το διλημμα μου ειναι πως ειναι καλο παιδι παρα ταυτα αλλα ειναι πλουσιος
Σίγουρα, θα έχει και κορυφαίο χιούμορ :grin: :grin: :grin:

εννοω αγαπητε βοιδοτετοιε

Βοίδόπουτσα τον λένε, μη ντρέπεσαι να το πεις...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
leonoro... δεν ξερω χαχαχα δεν ειμαι για τετοια εγω αλλα αμα πεις σε καποιον οτι εισαι πολυ γλυκος πολυ καλος κ μ αρεσεις αλλα δεν θελω να κανουμε κατι μαζι επειδη εισαι πλουσιος παιζει να σε στειλει στο τρελαδικο :P
εχω δει φιλες μου να τα φτιαχνουν με πλουσιους κ μαλιστα μεγαλυτερους κ οντως τους δινουν οτι θελουν αλλα τις κανουν κ οτι θελουν κ αυτες τους ανεχονται...!!!

μαστορας... δεν ειναι να πω κατι αμεσως το μεταφραζουμε οπως θελουμε... μα το διλημμα μου ειναι πως ειναι καλο παιδι παρα ταυτα αλλα ειναι πλουσιος :- θα προτιμουσα να μην ειναι :cheesy: βεβαια το καλο ειναι οτι αν τα φτιαξω μαζι του κανεις δεν θα πει οτι τον θελω για τα λεφτα του :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι κούκλα μου καταλαβαίνω. Εσύ είσαι πιο έξυπνη. Στο έγραψα και παραπάνω, μπορείς να ανταποκριθείς στις απαιτήσεις;
Αν εκτός από πλούσιος, καλός και γλυκός δεν ήταν, δεν θα είχες προλάβει να το σκεφτεί
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
καλα γελατε εσεις με το χιουμορ αλλα ειναι πολυ σημαντικο... κ τα ωραια χερια :P :P :P
Μεγάλο δίλημμα όντως , τι να πω , τι ήταν αυτό που σε βρήκε  :idiot:
ʼντε και καλά στέφανα ... :2funny: :2funny:

μπρρρ... ουτε γι αστειο... δεν ειναι τοσο  απλο κ δεν τ αναλυω περισσοτερο γιατι θα τ ακουσω ειμαι σιγουρη :2funny:

λεονορο αν δεν ηταν καλος κ δεν μου αρεσε δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα... θα ειχα λυσει το διλημμα... θα ειχα φυγει  :P

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
καλα γελατε εσεις με το χιουμορ αλλα ειναι πολυ σημαντικο... κ τα ωραια χερια :P :P :P
μπρρρ... ουτε γι αστειο... δεν ειναι τοσο  απλο κ δεν τ αναλυω περισσοτερο γιατι θα τ ακουσω ειμαι σιγουρη :2funny:

λεονορο αν δεν ηταν καλος κ δεν μου αρεσε δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα... θα ειχα λυσει το διλημμα... θα ειχα φυγει  :P

Είπα ότι ότι αν δεν ήταν...καλός και σου αρέσε και ? δεν θα είχες δίλημμα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
κοιταξε λεονορο... αυτη τη περιοδο ειμαι σε διαφορα διλημματα ενα εκ των οποιων αφορα κ ενα πλουσιοπαιδο που με αρεσει κιολας.. αλλα τον αποφευγω επειδη δεν θελω να μου δινει τα παντα (αμαν εχω επηρεαστει απ το σαιτ  :o )να το ξανασκεφτω αμα ειναι... δλδ αμα το θετεις ετσι... εχει κ ωραιο αυτοκινητο...  :P :P :P :P
Γιατί να είμαι φτωχός, άξεστος, αγράμματος και Κουασιμόδος ρε πούστη μου!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
καλα γελατε εσεις με το χιουμορ αλλα ειναι πολυ σημαντικο... κ τα ωραια χερια :P :P :P
μπρρρ... ουτε γι αστειο... δεν ειναι τοσο  απλο κ δεν τ αναλυω περισσοτερο γιατι θα τ ακουσω ειμαι σιγουρη :2funny:

λεονορο αν δεν ηταν καλος κ δεν μου αρεσε δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα... θα ειχα λυσει το διλημμα... θα ειχα φυγει  :P
ρε μπαιτ αν ειναι παιδαρος λεμε τωρα εξυπνος και γεωργουλης με λιγα λογια ενας τελειος αντρας και ερχεται και σε παιρνει μα bmw cabrio merceds cabrio και ερθει μια μερα και σε παρει με ενα αγροτικο και σου πει κοκλα μου το αμαξι ειναι για επισκευη σημερα και θα κατεβουμε με το αγροτικο τι θα κανες???αν σε βλεπαν και οι φιλες σου και αλλοι που δεν θα σε ξεραν τοσο καλα και θα σε κοροιδευαν....??
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Καταρχήν μετά συγχωρήσεως δηλαδή ο έλληνας ο άντρας είναι το καλύτερο δείγμα συζύγου στην Ευρώπη μην αναφέρω και σε όλο τον κόσμο;;;
Αντρε σύζυγοι που ψάχνονται να πηδήξουν (ή να πηδηχθούν!), παίζουν στοίχημα από το πρωί μέχρι το βράδυ, δεν προσέχουν τη δική τους σωματική κατάσταση, δε βοηθάνε στο σπίτι, είναι μαμάκηδες στο μεγαλύτερο % (ακόμα και τη γυναίκα που θα πάρουν τελικά μοιάζει στην μάνα τους), άτολμοι, άγαρμποι, άπλυτοι (πολλές φορές), απολίτιστοι (πόσοι ξέρετε πχ τι έκθεση έχει στην τάδε γκαλερί), μονόχνωτοι (αγάπη πάω στο Καραϊσκάκη ΚΑΙ σήμερα...), επιδειξίες (κοίτα το τζιπ που αγόρασα), υπερκαταναλωτές (νέο κινητό μανάρι μου το βλέπεις ψήνει και καφέ!) και πολλά ακόμα εκτός τόπου και χρόνου.

Μήπως οι μουνόδουλοι άντρες που σκορπάνε χρήμα, δώρα, χρόνο, την ίδια τη ζωή και την αξία τους μήπως και πηδήξουν μια καρατσουλάρα κατ' αυτούς εφόσον δεν τους κάτσει τελικά; Και αν τελικά τους κάτσει σε πόσες μέρες δε θα βάλουν στο μάτι τη φιλενάδα της, τη συνάδελφο που πήγαν για καφέ και σας γιάλισε ή έστω ένα διωράκι με ένα Call Girl επειδή δε βγήκε φετιχίστρια η δικιά σας;;

Μαλλον σου αρεσει να παιζεις το συνηγορο του διαβολου (δεν νομιζω να κρυβεται γυναικα πισω απο αυτο το username)
Anyway για τους μουνοδουλους συμφωνω, αλλα για τα αλλα?
Μηπως εχεις παρατηρησει οτι γυναικες του 5 πουλανε μουριτσα σε αντρες του 8? Μηπως οτι σε σχεση με αλλους λαους οι αντρες ειναι πιο ωραιοι απο τις γυναικες?
Και οσον αφορα το πρωτο απο μονος σου λες οτι οι γυναικες εχουν ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ αυτους τους αντρες που περιγραφεις!
Αυτες οι συμπεριφορες τους ταιριαζουν και αυτους διαλεγουν. Οποιαδηποτε πιο κοσμια συμπεριφορα τους ξενιζει κ τους αποριπτουν. Κοινως προτιμουν να τους συμπεριφερονται σαν ζωα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Βοίδόπουτσα τον λένε, μη ντρέπεσαι να το πεις...

μαλιστα κυριε :P

@leonoro... δεν αντεληφθην... μα αν δεν ηταν καλος :P γιατι να μ αρεσει? ειτε με λεφτα ειτε με οχι λεφτα? :-

@θανος... ε τωρα να κατεβει στην πολη με αγροτικο δεν νομιζω :2funny: :2funny: :2funny:
παντως δεν θα μ ενοιαζε νομιζω... δεν κανω παρεα με ψωνισμενους...  :P

@φλες αν εχεις χιουμορ καλος εισαι :P :P :P :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί να είμαι φτωχός, άξεστος, αγράμματος και Κουασιμόδος ρε πούστη μου!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Για σενα υπάρχουν... άλλα... ωραία

μαλιστα κυριε :P

@leonoro... δεν αντεληφθην... μα αν δεν ηταν καλος :P γιατι να μ αρεσει? ειτε με λεφτα ειτε με οχι λεφτα? :-

@θανος... ε τωρα να κατεβει στην πολη με αγροτικο δεν νομιζω :2funny: :2funny: :2funny:
παντως δεν θα μ ενοιαζε νομιζω... δεν κανω παρεα με ψωνισμενους...  :P

@φλες αν εχεις χιουμορ καλος εισαι :P :P :P :P

Γιατί θα του άρεσες εσύ
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
μαλιστα κυριε :P

@leonoro... δεν αντεληφθην... μα αν δεν ηταν καλος :P γιατι να μ αρεσει? ειτε με λεφτα ειτε με οχι λεφτα? :-

@θανος... ε τωρα να κατεβει στην πολη με αγροτικο δεν νομιζω :2funny: :2funny: :2funny:
παντως δεν θα μ ενοιαζε νομιζω... δεν κανω παρεα με ψωνισμενους...  :P

@φλες αν εχεις χιουμορ καλος εισαι :P :P :P :P
τετια απαντηση περιμενα...!!χαχαχα...!!!
το παιζει ανωτερη και καλα οτι δεν σε νοιαζει!!!!
καλα κανεις....!!!
ισως οι περισσοτεροι ετσι να το πεζανε  ασχετα αν ξενερωνανε κατα βαθος...!!
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
@φλες αν εχεις χιουμορ καλος εισαι :P :P :P :P
Και ωραια χερια, μην το ξεχνας.
Και οσον αφορα το πρωτο απο μονος σου λες οτι οι γυναικες εχουν ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ αυτους τους αντρες που περιγραφεις!
Αυτες οι συμπεριφορες τους ταιριαζουν και αυτους διαλεγουν. Οποιαδηποτε πιο κοσμια συμπεριφορα τους ξενιζει κ τους αποριπτουν. Κοινως προτιμουν να τους συμπεριφερονται σαν ζωα
+100000000000000. Μπραβο. Αυτο νομιζω θελουν ολοι να πουν

Δε μου λες Bitemeiamfresh, περα απο την πλακα ,ποια γνωμη εχεις για τους αντρες της σημερινης εποχης; Πως τους χαρακτηριζεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom