Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ζωρζπαπας φιλε.. σταματα να με τσουβαλιαζεις :P
οταν αποκτησω γκομενο-χορηγο κ τον κανω οτι θελω κ μου πληρωνει τα παντα... τοτε θα θεωρηθω μη ανεξαρτητη... ειμαι πολυ εγωιστρια για να το κανω ομως.. στα 35 το ξανασυζηταμε :P

ξερω πολλα κ διαφορα φαγητα... κ παρ ολον που βαριεμαι απιστευτα το μαγειρεμα δεν εχω κανενα προβλημα να το κανω... οταν ο αλλος ειναι ευγενικος κ δεν τα θεωρει ολα δεδομενα κ μενα δουλικο >:( :P


τζερμαον θες να παιξουμε ξυλο? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

φλεσακο δεν ειναι στα γουστα μου αυτοι... δυστυχως μ αρεσουν τα καλαμαρακια (εσεις δλδ  >:( )
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Συμπερασματικά η ουσία είναι ότι η ελληνίδα έχει ξεφύγει από το ρόλο της. Ο ρόλος της ελληνίδας είναι να ΑΝΗΚΕΙ στον άντρα της. Να τον υπηρετεί. Μην τρομάζετε . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ. Είναι ο βιολογικός της προορισμός. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ. Όταν αποφάσισε να δοκιμάσει νέους ρόλους και να «βγει» έξω αρχίσαν τα προβλήματα  Είναι τυχαίο ότι όλα τα προβλήματα ξεκινούν μόλις η γυναίκα βγήκε στη δουλειά? Στις πιο παλιές γενιές το ύψιστο ιδανικό της γυναίκας ήταν πώς θα ανεβάσει τον άντρα της. Πώς θα τον κάνει βασιλιά. Και σημειώστε ότι τον άντρα της τον διάλεγαν. Και δεν της έπεφτε και λόγος. Ό,τι πουν τα αδέρφια.
«Με κυνηγούν τ’αδέρφια σου...»
Ποιά ελληνίδα τώρα σκέφτεται «Πώς θα υπηρετήσω καλύτερα τον άντρα μου»?
«Τί να κάνω σήμερα για την κορόνα του σπιτιού μου?» . Καμία. Ποιά ελληνίδα έχει ως ιδανικό να γίνει ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ? Καμία. Να άφηνε καμιά φίλη της μητέρας μου υπονοούμενο ότι εκείνη είναι πιο καλή νοικοκυρά και σύζυγος από αυτήν , ήταν βαρύτατη προσβολή. Το έπαιρνε προσωπικά. Και όχι μόνο η μητέρα μου, αλλά όλες τις γυναίκες της εποχής. Αυτά ήταν τα ιδανικά τους.Τώρα ... τρέχουμε. Σηκώθηκαν τα κολοκυθάκια να χτυπήσουν το μανάβη. Ο άντρας παρακολουθεί σαστισμένος και έχασε τον αντρικό του ρόλο. Γι’αυτό έγινε μαμόθρεφτος και όλα τα άλλα που λέτε πιο πάνω. Κρατάω σπίτι συνεπάγεται ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΙ! Τράβα πες το στις ...σουφραζέτες αυτό ....
Και επειδή κάποιοι ...τζέντλεμεν θα με κατηγορήσουν για σκοταδιστή και νοσταλγό  άλλων εποχών, θα τους πω κάτι
Αυτές οι εποχές του «σκότους» και του «μεσαίωνα» όπως τις χαρακτηρίζετε μεγάλωσαν γενιές και γε
νιές ανθρώπων. Και έβγαλαν έξω στην κοινωνία ΑΝΤΡΕΣ και ΓΥΝΑΙΚΕΣ που έπιαναν την πέτρα και την έστυβαν . Που τα έβγαλαν πέρα σε άθλιες συνθήκες. Που βγήκαν στην κοινωνία με το κούτελο καθαρό και ξεκίνησαν από το μηδέν και έφτιαξαν πολλά πράγματα στη ζωή τους. Δεν ξέρω τα νέα ήθη και έθιμα τί κοινωνία θα φτιάξουν .
Μωρέ κάτι ξέραν οι παλιοί που λέγανε «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο»
Ρωμηές χολέρες , τελειώσανε οι μέρες
Με Τσέχες και Κινέζες θα βάλουμε τις βέρες
οχι +1000
+100000000000
πιστευω οτι η απαντηση καλυπτει πολλους εδω μεσα...!!
και οσο το οτι η γυναικα στην σημερον ημερα δουλευει ειναι νοικοκυρα μητερα συζυγος και κουραζεται εγω δεν το δεχομαι αυτο...!!
η γυναικα παλιοτερα κουραζοτανε περισσοτερο γιατι καποτε δεν ειχανε τις δουλειες κλπ αλλα ζυμωνανε οι ιδιες ψωμι κανανε 2-3 φαγητα ειχανε πιο πολλα παιδια κηπους να καλιεργησουνε δουλειες σπιτιου και αλλα πολλα...!!δεν ξεφευγω σε αλλα για να μην με πουνε καπιοι προπολεμικο..!αλλα οι γυναικες δεν εχουνε καταλαβει οτι καποια πραγματα μικρα και ισως ειναι αυτα που σκλαβωνουνε τον αντρα...!!
οταν συζουσα με μια κοπελα παρολο που ηξερε να μαγειρευει εκανε δουλειες του σπιτιου και ενοειτε βοηθουσα και γω με σκλαβωνε ωρες ωρες με μικρα πραγματα του στυλ οταν ξυπνουσα και πηγαινα να κανω καφεδακι να πιω ερχοτανε με ξυπνουσε με αγκαλιτσα πηγαινα να πλυθω και χωρις να το ζητησω εβρισκα καφεδακι ετοιμο..!!που δεν ειναι και οτι ποιο δυσκολο να σου κανει ενα καφε...!ε με εκανε και ενιωθα πασα με κατι τετια...!!και αλλα πολλα...!!!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
χα! σιγα μην εχω τετοια αναγκη flesh  :cheesy: :P :P :P

παει.. χαλασατε κ τον θανουλιο :tickedoff:

παντως σοβαρα πιστευω.. οτι μια γυναικα μπορει να κανει τα παντα για τον συντροφο της ΑΝ αυτος δεν τη θεωρει δεδομενη κ ιδιοκτησια του κ οτι οφειλει να τα κανει...  :rolleyes:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
οχι +1000
+100000000000
πιστευω οτι η απαντηση καλυπτει πολλους εδω μεσα...!!
και οσο το οτι η γυναικα στην σημερον ημερα δουλευει ειναι νοικοκυρα μητερα συζυγος και κουραζεται εγω δεν το δεχομαι αυτο...!!
η γυναικα παλιοτερα κουραζοτανε περισσοτερο γιατι καποτε δεν ειχανε τις δουλειες κλπ αλλα ζυμωνανε οι ιδιες ψωμι κανανε 2-3 φαγητα ειχανε πιο πολλα παιδια κηπους να καλιεργησουνε δουλειες σπιτιου και αλλα πολλα...!!δεν ξεφευγω σε αλλα για να μην με πουνε καπιοι προπολεμικο..!αλλα οι γυναικες δεν εχουνε καταλαβει οτι καποια πραγματα μικρα και ισως ειναι αυτα που σκλαβωνουνε τον αντρα...!!
οταν συζουσα με μια κοπελα παρολο που ηξερε να μαγειρευει εκανε δουλειες του σπιτιου και ενοειτε βοηθουσα και γω με σκλαβωνε ωρες ωρες με μικρα πραγματα του στυλ οταν ξυπνουσα και πηγαινα να κανω καφεδακι να πιω ερχοτανε με ξυπνουσε με αγκαλιτσα πηγαινα να πλυθω και χωρις να το ζητησω εβρισκα καφεδακι ετοιμο..!!που δεν ειναι και οτι ποιο δυσκολο να σου κανει ενα καφε...!ε με εκανε και ενιωθα πασα με κατι τετια...!!και αλλα πολλα...!!!!!
Πίστεψέ με Θάνε, δεν καταδέχομαι να μου φτιάχνει η γυναίκα καφέ. Τη φραπεδούμπα μου μόνο εγώ ξέρω να τη φτιάχνω. Είναι η πρόθεση που μετράει. Σιγά μην καταδεχτώ να με πλένει και να με σιδερώνει!!! Απλά θα δείξει ότι έχει κάποιο επίπεδο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
χα! σιγα μην εχω τετοια αναγκη flesh  :cheesy: :P :P :P

παει.. χαλασατε κ τον θανουλιο :tickedoff:
εγω ανεκαθεν ειμουνα χαλασμενος σε κατι τετια θεματα....!!
πολυ απλα θελω να εχω θυληκο διπλα μου....!!
μετα απο μια μακροχρονια σχεση παρολο που δεν συζουσαμε ετυχε καλοκαιρακι να δουλευω και να γυρισω σπιτι της κοπελιας οπου θα εμενα 2-3 μερες..!!με εβαλε να κανω μπανιο και οταν βγηκα μου ειχε στρωμενο φαγητο και με κοιταζε που ετρωγα..!!και στο τελος παρολο που δεν τοζητησα μου πηρε τα πιατα και στο γυρισμο μου εφερα και νερο παρολο που δεν το ζητησα...!!αυτες οι μικροκινησεις σκλαβωνουν...!τουλαχιστον εμενα...!
και ητανε μια κοπελα η οποια ηταν πολλυ δυσκολη και ουτε μπορουσες να της παρεις τον αερα...!!αλλα με τον καιρο...!!χεχεχε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τζερμαον ξαφνικα κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ.. σε βλεπω με αλλο βλεμμα... χοχοχοχο

εγω παντως κανω καφε με ολη μου τη καλη διαθεση αλλα τον κανω χαλια... :( :P

καλα θανο αυτο που λες οκ ολες το κανουμε κατα καιρους αλλα γιατι σε κοιταζε οταν ετρωγες? :cheesy:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Πίστεψέ με Θάνε, δεν καταδέχομαι να μου φτιάχνει η γυναίκα καφέ. Τη φραπεδούμπα μου μόνο εγώ ξέρω να τη φτιάχνω. Είναι η πρόθεση που μετράει. Σιγά μην καταδεχτώ να με πλένει και να με σιδερώνει!!! Απλά θα δείξει ότι έχει κάποιο επίπεδο.
κοιταξε πλεον ουτε εγω καταδεχομαι μιας και ζω μονος μου και ξερω να συντηρω και να περιποιουμαι τον ευατο μου...!!!αλλα ειναι καποιες κινησεις που εμενα προσωπικα με σκλαβωνανε...!!προσωπικα..!!!για να μην με πειτε και γαμια με τις περιπτωσεις που σας λεω χαχαχα...!!
μου ετυχε με ελλημιδα που δεν κρατησε στο εξωτερικο να μαστε σπιτι της ενα διαστημα...!!και της λεω πειναω θες να παραγκειλουμε?και μου λεει ασε μωρε εχω κατι προχειρο!!και μου κανε στο αψε σβησε καφτεδακια με πατατες τηγανιτες...και κοκινη σαλτσα...!!εγω εμεινα μ@@@@ς...!!μου λεει αν δεν σ αρεσουνε να σου κανω κατι αλλο...λεω τι λες ρε κοριτσι μου πας καλα?τελεια ειναι...!!
και ητανε μια κοπελα η οποια ητανε ομορφη ξεκωλο και αλλα πολλα...!!ελλα ομως που αλλο εδειχνε και αλλο ητανε..!!ενιωθες πασας..!
μου χει τυχει να παω σε φιλη και να μην ξερει να κανει ουτε μακαροναδα και να την πεταξουμε στο τελος..!!ασε που ντρεπομουνα να παω στην τουαλετα...!!ελεος
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο... θες???

μετα πλενεις τα πιατα ομως.... ακου υπηρετριες των ανδρων... ΕΛΕΟΣ


@λεονορο... εγω προσωπικα εχω μαθει να ειμαι ανεξαρτητη κ να μην καταπιεζω ουτε να καταπιεζομαι... ουτε υπηρετρια θελω να ειμαι ουτε να εχω υπηρετη κ χορηγο. να μου λειπει.. εχουμεν κ εναν εγωισμον, σε μια σχεση πρεπει να υπαρχει συμβιβασμος κ οχι να τα περιμενεις ολα απο εναν! οι αλλες γυναικες δεν ξερω τι κανουν κ ουτε μ ενδιαφερει  :P

Αυτό μου θυμίζει μια συζήτηση, όπου έλεγα ότι είναι ωραία φάση να οδηγάς ένα special άμαξι στη παραλιακή και να κάνεις έρωτα με μια θ...α άμα μπορείς :cheesy: και ένας άλλος φίλος μου έλεγε ότι δεν δίνει σημασία σε αυτά. Του είπα δοκίμασε πρώτα και μπορεί να σου αρέσει.
Το αυτό και σε σένα, με το prop?r άτομο
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κοιτα αμα το προπερ ατομο... εχει κ ευρα κ σπεσιαλ αμαξι (αν κ αν δεν μου το δινει να το οδηγω τι να το κανω...) δεν θα του πουμε πεταξε τα... χαχαχα
αλλλαααα πρεπει να διαθετει κ ολα τα υπολοιπα που θα θελα εγω σ ενα ανδρα :P

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
τζερμαον ξαφνικα κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ.. σε βλεπω με αλλο βλεμμα... χοχοχοχο

εγω παντως κανω καφε με ολη μου τη καλη διαθεση αλλα τον κανω χαλια... :( :P

καλα θανο αυτο που λες οκ ολες το κανουμε κατα καιρους αλλα γιατι σε κοιταζε στα ματια οταν ετρωγες? :cheesy:
ξερω γω...??!!
μπορει να μασουλουσα με ανοιχτο στομα η να φτυνα κιολας ταυτοχρονα.....!!!να μουνα σεξουαλικος..!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
κοιτα αμα το προπερ ατομο... εχει κ ευρα κ σπεσιαλ αμαξι (αν κ αν δεν μου το δινει να το οδηγω τι να το κανω...) δεν θα του πουμε πεταξε τα... χαχαχα
αλλλαααα πρεπει να διαθετει κ ολα τα υπολοιπα που θα θελα εγω σ ενα ανδρα :P

Καλά, καλά, horosho, horosho
Κάτσε να αρχίσουν οι περιποιήσεις και τα ελά εδώ μωρό μου να σε φτιάξω γενικώς και τα λέμε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Germaon φίλε
Αιωνίως και Αενάως την Ύβρι ακολουθεί η Νέμεσις.
Ότι υπερβολή κάνουμε και θα κανουμε θα την πληρώνουμε.
Κανείς δεν μπορεί να ξεφύγει από αυτόν τον κοσμικό νόμο.
Το ίδιο και αυτές που περιγράφεις.
Παράτα'τες.
Ου γαρ ειδασι τι ποιούσι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
θανος... εγω παιζει κ να του φερνα το φαγητο στο κεφαλι αν με κοιταγε οταν τρωω... κ πανε κ τα ρομαντικ κ ολα :P

κοιταξε λεονορο... αυτη τη περιοδο ειμαι σε διαφορα διλημματα ενα εκ των οποιων αφορα κ ενα πλουσιοπαιδο που με αρεσει κιολας.. αλλα τον αποφευγω επειδη δεν θελω να μου δινει τα παντα (αμαν εχω επηρεαστει απ το σαιτ  :o )να το ξανασκεφτω αμα ειναι... δλδ αμα το θετεις ετσι... εχει κ ωραιο αυτοκινητο...  :P :P :P :P

φλες... μακρια απο μενα τετοιες αναγκες :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Είναι πλουσιόπαιδο, σου αρέσει κιόλας. Μπορείς να ανταποκριθείς στις απαιτήσεις;
Αυτά που έχει στα δίνει με το κατάληλο :grin: τρόπο ώστε να θες να εκφράσεις τον εσωτερικό γυναικείο σου κόσμο; Γιατί αυτό είναι το θέμα μας, η φύση του εσωτερικού σας κόσμου :2funny: και όχι το αμάξι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ρε παιδια πλουσιοπαιδο μπορει να ναι και να χει και καλο αμαξι αλλα που ξερετε εσεις τι τυπος ειναι ?? μπορει να μην δινει δεκαρα για γκομενες π.χ./μπορει να βρεις και ενα απλο παλικαρι που να μην εχει τα ιδια λεφτα και να διναει τα 2πλασια απ οτι αλλος πιο ευκαταστατος...!!ειναι και στον ανθρωπο και ποσο θα του κανει κλικ η κοπελα...!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Πολυ σωστα!! Βαλε και τα "Χτυποκαρδια στο Μπεβερλι Χιλς"!!

Και φυσικα το SEX and THE CITY. Που οπως εχει γραψει ο μεγιστος CountVronsky η Samantha ειναιη μοναδικη γυναικα στον κοσμο που κανει one night stand χωρις συναισθημα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
κακομαθανε ολες με τα αμαξια αισιχτιρ...!!!α ρε πουστη μου ελεγα μια μερα θα βρω ενα ωρεο γκομενακι και θα της πω ντυσου στολισου και θα ρθω με το αμαξι να σε παρω...!!αυτη θα περιμενει να μαστε μουσικουλα οροφη ανοιχτη να κοιταμε τα αστρα κ ετσι...!!!θα παρω το αγροτικο του παππου μου και θα παω να την παρω και θα παρκαρω μπροστα στις καφετεριες...!!καγκουρια στο μεγαλειο της...!!αυτο αρμοζει σε μερικες που θελουνμε μοστρα...!!θα βαλω και τερμα κανα κλαρινο και το χερι να κρεμεται απ εξω...!!ασε που μπορει να το χτυπαω στην πορτα και με το ρυθμο του κλαρινου...!!αχ αχ..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom