Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
@λεονορο

ε και? με τη λογικη αυτη θα πρεπε να μου αρεσουν οσοι τους αρεσω...

@βοιδοοργανο :2funny:

δεν μπορω να κανω τοποθετηση για ολους τους ανδρες της σημερινης εποχης... ξερω κ καλους ξερω κ μλκες... γενικα παντως καλα τα παω μαζι τους  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τετια απαντηση περιμενα...!!χαχαχα...!!!
το παιζει ανωτερη και καλα οτι δεν σε νοιαζει!!!!
καλα κανεις....!!!
ισως οι περισσοτεροι ετσι να το πεζανε  ασχετα αν ξενερωνανε κατα βαθος...!!

σιγα μην ξενερωνα επειδη ειχε αγροτικο ή δεν ειχε αυτοκινητο καθολου
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
@λεονορο

ε και? με τη λογικη αυτη θα πρεπε να μου αρεσουν οσοι τους αρεσω...

@βοιδοοργανο :2funny:

δεν μπορω να κανω τοποθετηση για ολους τους ανδρες της σημερινης εποχης... ξερω κ καλους ξερω κ μλκες... γενικα παντως καλα τα παω μαζι τους  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Για να στο λιανίσω, άμα δεν ήταν "καλός" αλλά διέθετε βοιδοnick brain at least, δεν θα σκεφτόσουν
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ξέρεις εσύ. Τα άλλα... τα ωραία... :cool2:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
πχ. ειναι 22 και τα φτιαχνει με τον λεφτα 50χρονο χωριs να τη νοιαζει τιποτα μα τιποτα συν οτι η αποψη τηs για τα φτωχα πλυν τιμια νεα παλικαρια που θελουν να αγαπησουν ειναι τι να κανω με αυτον που δεν εχει φραγκο!
Σωστος και προσθετω: Κουγιας(ελπιζω να μην το διαβασει κ καταθεσι μηνυση), Γεωργιου(ημαρτον), Χ-Νικολαου(το καλο παιδακι που τωρα το παιζει macho), 30φυλλοπουλος (ο Ταρζαν προτιμαει Γερμανιδες), Μικρουτσικος (η γυναικα του δηλωσε περηφανη να κουβαλαει αυτο το επιθετο), Λαλας(εναξει οχι τοσο πιτσιρικα, αλλα ο τυπος ειναι κινητη χλαπατσα), Σεφερλης...και σιγουρα ξεχναω καμμια 1000 αλλους!
Ολοι παντρευτηκαν Ελληνιδες 20-30 και πολυ πανω απο τον μεσο ορο. Γιατι? Ηταν παιδαραδες? Ειχαν προσωπικοτητα, χιουμορ και ηταν ο εαυτος τους?
Η μηπως επειδη οι πιτσιρικες τα ηθελαν και τα βρηκαν ολα ετοιμα?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Η παραπάνω συμπεριφορά των όμορφων ελληνίδων έχει και αιτίες. Κατάλαβαν τη δύναμή τους. Και αφού ξέρουν ότι μπορούν να έχουν τον οποιοδήποτε , γιατί να μπλέξουν με το πόπολο?
Αβάντι πόπολο μπαντιέρα ρόσα!!!
Δυστυχως το 90% των αντρων δεν εχει καταλαβει τη δυναμη του και τους δινει αξια. ΟΥΣΤ!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Σωστος και προσθετω: Κουγιας(ελπιζω να μην το διαβασει κ καταθεσι μηνυση), Γεωργιου(ημαρτον), Χ-Νικολαου(το καλο παιδακι που τωρα το παιζει macho), 30φυλλοπουλος (ο Ταρζαν προτιμαει Γερμανιδες), Μικρουτσικος (η γυναικα του δηλωσε περηφανη να κουβαλαει αυτο το επιθετο), Λαλας(εναξει οχι τοσο πιτσιρικα, αλλα ο τυπος ειναι κινητη χλαπατσα), Σεφερλης...και σιγουρα ξεχναω καμμια 1000 αλλους!
Ολοι παντρευτηκαν Ελληνιδες 20-30 και πολυ πανω απο τον μεσο ορο. Γιατι? Ηταν παιδαραδες? Ειχαν προσωπικοτητα, χιουμορ και ηταν ο εαυτος τους?
Η μηπως επειδη οι πιτσιρικες τα ηθελαν και τα βρηκαν ολα ετοιμα?
ασε τους κοσμικους και αυτους του χωρους εκει παιζουνε τρελα...!!
οχι οτι δεν γινονται και στον απλο κοσμο...!!αλλα οχι σε τετοιο βαθμο ισως...!!ποσες ειναι οι καπατσες που κοιτανε να τυλιξουνε εναν νεοπλουτο...!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ζωρζπαπας παμε μια βολτα?  :P :P :P
Για να στο λιανίσω, άμα δεν ήταν "καλός" αλλά διέθετε βοιδοnick brain at least, δεν θα σκεφτόσουν

δλδ αν ηταν ανεγκεφαλος ή αν ειχε τπτ βοιδοπροσοντα δε θα το σκεφτομουν?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τλκ ειμαι χαζοξανθια γιατι αυτα τα λιανα δεν τ αντιλαμβανομαι... :2funny: ειμαι κ μονη εδω κ μ εχετε πιασει μονοτερμα  :(  :P
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
παντως δεν βλεπω ν αδιαφορειτε κ δη ισοπεδωτικα... καθε τρεις κ λιγο για τις αισχρες (κ λιγα λεω :P ) ελληνιδες κουβεντιαζετε... :P
Και εσυ οπου βρεις μια ευκαιρια χωνεσαι!
Για πες μας απο τις εμπειριες σου προτιμας Ελληνιδες η Ρωσιδες?
Αντε...κανε μας την χαρη, τις ειρωνιες σου αλλου. Θελεις μηπως προσοχη και για αυτο δημιουργεις εντασεις??? Σε φτιαχνει στο site να σου δινουν προσοχη? Ενω στην προσωπικη σου ζωη? Σε γραφουν?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ζωρζπαπας παμε μια βολτα?  :P :P :P
δλδ αν ηταν ανεγκεφαλος ή αν ειχε τπτ βοιδοπροσοντα δε θα το σκεφτομουν?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τλκ ειμαι χαζοξανθια γιατι αυτα τα λιανα δεν τ αντιλαμβανομαι... :2funny: ειμαι κ μονη εδω κ μ εχετε πιασει μονοτερμα  :(  :P

τί ψάχνεις αλλού; βοϊδοπροσόντα κυκλοφορούν και στο site (σορρυ boidopoutsa, αλλά με τέτοιο username...) :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
paracelsus με τα ωραία σου. Τελικά ο παπάς του giorgospapa είναι από την ενορία του;

ζωρζπαπας παμε μια βολτα?  :P :P :P
δλδ αν ηταν ανεγκεφαλος ή αν ειχε τπτ βοιδοπροσοντα δε θα το σκεφτομουν?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τλκ ειμαι χαζοξανθια γιατι αυτα τα λιανα δεν τ αντιλαμβανομαι... :2funny: ειμαι κ μονη εδω κ μ εχετε πιασει μονοτερμα   :(  :P

One more. ʼμα ήταν πλούσιος - και δεν ήταν καλός να το πούμε; - και σε έκανε να νιώσεις γυναίκα δεν θα το σκεφτόσουν, είτε μελαχροινή είτε ξανθιά.
Ρε paracelsus τα πήρες; :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
@paracelsus

χιουμορ ειναι.. σαρκαστικο.. ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου τετοιο χιουμορ εχει κ τετοιο δεχεται τι να κανω δεν αλλαζει πλεον :P

κοιταξε να σου πω... εμενα κ οι ελληνιδες μ αρεσουν κ οι ρωσιδες.. εχω φιλες κ απ τα 2 κρατη.. δεν μ αρεσουν παντως οι ρωσιδες καθηγητριες κ δη φυσικης γιατι ειναι πολυ μπιτσες... :P

δεν δημιουργω εντασεις... εγω την αποψη μου λεω αν δεν σ αρεσει μην την διαβαζεις ανδρα βαρυ κ ασηκωτε :P

ναι πραγματι ολοι με γραφουν κ εδω κ εξω κ παντου... ειμαι μια κουασιμοδα κ εγω σνιφ κλαψ :P

@φλες.. εγω καλε? ο λεονορο ομιλει για τετοια προσοντα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

@λεονορο κ λεμε... πλουσιος η οχι στα παλαια μου υποδηματα (@@ τη τελευταια φορα που κοιταξα δεν ειχα χαχαχα) αν ηταν καλο παιδι κ μου αρεσε κ ειχε χιουμορ κ τεσπα ειχε ολα οσα κοιταω εγω σ εναν ανδρα θα μου εφτανε για κατι παραπανω... αν ηταν μλκας δεν θα εφτανε να με κανει να νιωσω γυναικα γιατι θα ειχα φυγει ηδη αρα τι το συζηταμε :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
@paracelsus

χιουμορ ειναι.. σαρκαστικο.. ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου τετοιο χιουμορ εχει κ τετοιο δεχεται τι να κανω δεν αλλαζει πλεον :P

κοιταξε να σου πω... εμενα κ οι ελληνιδες μ αρεσουν κ οι ρωσιδες.. εχω φιλες κ απ τα 2 κρατη.. δεν μ αρεσουν παντως οι ρωσιδες καθηγητριες κ δη φυσικης γιατι ειναι πολυ μπιτσες... :P

δεν δημιουργω εντασεις... εγω την αποψη μου λεω αν δεν σ αρεσει μην την διαβαζεις ανδρα βαρυ κ ασηκωτε :P

ναι πραγματι ολοι με γραφουν κ εδω κ εξω κ παντου... ειμαι μια κουασιμοδα κ εγω σνιφ κλαψ :P

@φλες.. εγω καλε? ο λεονορο ομιλει για τετοια προσοντα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

@λεονορο κ λεμε... πλουσιος η οχι στα παλαια μου υποδηματα (@@ τη τελευταια φορα που κοιταξα δεν ειχα χαχαχα) αν ηταν καλο παιδι κ μου αρεσε κ ειχε χιουμορ κ τεσπα ειχε ολα οσα κοιταω εγω σ εναν ανδρα θα μου εφτανε για κατι παραπανω... αν ηταν μλκας δεν θα εφτανε να με κανει να νιωσω γυναικα γιατι θα ειχα φυγει ηδη αρα τι το συζηταμε :P

Ωραία και ασφαλή αυτά  :2funny: για αυτό και το... σκέφτεσαι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν ειναι ολα ασπρο η μαυρο... καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη γι αυτο κ τη σκεφτομαστε :P
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
paracelsus με τα ωραία σου. Τελικά ο παπάς του giorgospapa είναι από την ενορία του;

One more. ʼμα ήταν πλούσιος - και δεν ήταν καλός να το πούμε; - και σε έκανε να νιώσεις γυναίκα δεν θα το σκεφτόσουν, είτε μελαχροινή είτε ξανθιά.
Ρε paracelsus τα πήρες; :cheesy:
Τι να παρω?
Μονο που δεν ειδα τη Μισελ τα πηρα!
Ασε ειπα σε μια στριπτιτζου οτι θα της παω αντιδορο απο την εκκλησια.
Ηθελα να φυγω κ της ειπα θα παω εκκλησια το πρωι!
Και θελω να μου κρατησει ο παπαΓιωργος απο την λειτουργια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom