Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
@paracelsus

ναι πραγματι ολοι με γραφουν κ εδω κ εξω κ παντου... ειμαι μια κουασιμοδα κ εγω σνιφ κλαψ :P
Μη χαλιεσαι καλη μου. Θα σου δειξω κατανοηση, φρονιδα και προδερμ. Αλλωστε δεν μετραει η εξωτερικη ομορφια, αλλα ο εσωτερικος κοσμος. Ολες οι γυναικες ειναι ομορφες, δεν υπαρχουν ασχημες. Θα βρεις και εσυ τον ιπππτη σου με το ασπρο αλογο
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οχι δεν εχω πλεον ελπιδες... αφου με βλεπει ο κοσμος κ τρομαζει για να καταλαβεις... σνιφ σνιφ
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Κύριοι για μπειτε εδω να δειτε αυτη την Ελληνιδαρα και βαλτε στο search την λεξη Greek η Greece και απολαυστε.... τα λεμε
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
δειτε και αυτο!!! κριμα που ο τυπος τραβαει βιντεο με το κινητο και δεν εχει καλη αναλυση! Μπραβο στο πορνιδιο ομως....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
έτσι πρέπει...να μαθαινουν από μικρά  :grin:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μας φτιαξατε με τα βιντεο... Ριξε κι αλλα!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κλασσική Ελληνίδα με τα διλήμματά της  :think: :think: Μπράβο Bite
Τα "καλά παιδιά" πάντα την πληρώνουν αλλά με τα πλουσιόπαιδα έχουμε διλήμματα  :headbang:

:tooth: :tooth:

Για να μην ξεχνιόμαστε ρε αδερφάκι μου δηλαδής...

Αλί αλί λαμά σαβαχθανί
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τρέμω, όμως, στην ιδέα  να υπάρχουν δίπλα μου τέτοιες κοπέλλες και εγώ να μην μπορώ να το διακρίνω, είτε από ανικανότητα, είτε επειδή μου θολώνουν την κρίση τα κλισέ της εποχής...
Και τελικά, διαιρωτώμαι και πόσοι από εμάς ΑΞΙΖΟΥΜΕ να είμαστε με τέτοιες γυναίκες...(το θεωρούμε κι αυτονόητο, τρομάρα μας...)

Φλες σύντροφε, μπαίνεις στο τριπάκι αυτό από φιλότιμο. Μην το κάνεις! Μπορεί να υπάρχει(???) αλλά πόσο μεγάλη θα είναι η έκπληξή σου αν σου τύχει? Και σαφώς ο germaon το έβαλε σε μια πολύ σωστή βάση...
Το έθεσε επί του οικονομικού αλλά εκεί κρύβεται η ουσία. Πέρα από τα καφεδάκια στο κρεβάτι και τα σιδερώματα κλπ κλπ που την μία στιγμή τα έχεις και μόλις κρεμαστείς τα ψάχνεις και είσαι "τι έγινε ρε παιδιά" αλλού φαίνεται η σύντροφος της ζωής. Έναν υπαινιγμό έκανε ο germaon σχετικά με τις διακοπές. ʼντε να της πεις ότι φέτος λόγω δυσκολιών δεν θα πάτε διακοπές. Εγώ το αναγάγω σε πιο κρίσιμο θέμα. Όταν στα 45-50 μου με δει και αρχίζω να ρετάρω, τίποτα εγκεφαλικά, τίποτα κρίσεις λόγω πρότερου έκλητου βίου, τι θα πράξει? Έτσι και της πω, κοίτα να δεις έχω καρκίνο... κάνε τα κουμάντά σου και αυτή είναι εκεί γύρω στα 40, τι θα γίνει? Ο ευρών κερδίζει διακοπές με καλλονή εκ Κάστρου Βοιωτίας μίας εβδομάδας στα Μέθανα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φλες σύντροφε, μπαίνεις στο τριπάκι αυτό από φιλότιμο. Μην το κάνεις! Μπορεί να υπάρχει(???) αλλά πόσο μεγάλη θα είναι η έκπληξή σου αν σου τύχει? Και σαφώς ο germaon το έβαλε σε μια πολύ σωστή βάση...
Το έθεσε επί του οικονομικού αλλά εκεί κρύβεται η ουσία. Πέρα από τα καφεδάκια στο κρεβάτι και τα σιδερώματα κλπ κλπ που την μία στιγμή τα έχεις και μόλις κρεμαστείς τα ψάχνεις και είσαι "τι έγινε ρε παιδιά" αλλού φαίνεται η σύντροφος της ζωής. Έναν υπαινιγμό έκανε ο germaon σχετικά με τις διακοπές. ʼντε να της πεις ότι φέτος λόγω δυσκολιών δεν θα πάτε διακοπές. Εγώ το αναγάγω σε πιο κρίσιμο θέμα. Όταν στα 45-50 μου με δει και αρχίζω να ρετάρω, τίποτα εγκεφαλικά, τίποτα κρίσεις λόγω πρότερου έκλητου βίου, τι θα πράξει? Έτσι και της πω, κοίτα να δεις έχω καρκίνο... κάνε τα κουμάντά σου και αυτή είναι εκεί γύρω στα 40, τι θα γίνει? Ο ευρών κερδίζει διακοπές με καλλονή εκ Κάστρου Βοιωτίας μίας εβδομάδας στα Μέθανα.

Έχει καλλονές στο Κάστρο Βοιωτίας; (κατ' αρχήν υπάρχει Κάστρο Βοιωτίας;) :tooth:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φλες σύντροφε, μπαίνεις στο τριπάκι αυτό από φιλότιμο. Μην το κάνεις! Μπορεί να υπάρχει(???) αλλά πόσο μεγάλη θα είναι η έκπληξή σου αν σου τύχει? Και σαφώς ο germaon το έβαλε σε μια πολύ σωστή βάση...
Το έθεσε επί του οικονομικού αλλά εκεί κρύβεται η ουσία. Πέρα από τα καφεδάκια στο κρεβάτι και τα σιδερώματα κλπ κλπ που την μία στιγμή τα έχεις και μόλις κρεμαστείς τα ψάχνεις και είσαι "τι έγινε ρε παιδιά" αλλού φαίνεται η σύντροφος της ζωής. Έναν υπαινιγμό έκανε ο germaon σχετικά με τις διακοπές. ʼντε να της πεις ότι φέτος λόγω δυσκολιών δεν θα πάτε διακοπές. Εγώ το αναγάγω σε πιο κρίσιμο θέμα. Όταν στα 45-50 μου με δει και αρχίζω να ρετάρω, τίποτα εγκεφαλικά, τίποτα κρίσεις λόγω πρότερου έκλητου βίου, τι θα πράξει? Έτσι και της πω, κοίτα να δεις έχω καρκίνο... κάνε τα κουμάντά σου και αυτή είναι εκεί γύρω στα 40, τι θα γίνει? Ο ευρών κερδίζει διακοπές με καλλονή εκ Κάστρου Βοιωτίας μίας εβδομάδας στα Μέθανα.

Είπαμε!!!Τέτοιο μοίρασμα στα δύσκολα, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να βρεθεί στην εποχή μας από γυναίκα,  εκτός ίσως κι αν κάνεις χοντρές υποχωρήσεις στην εμφάνιση...Για μοίρασμα στα ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑ, ναι, υπάρχουν πολλές υποψηφιότητες...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
^Δεν φαντάζομαι να θες τις διακοπές στα Μέθανα...
 

Επισκέπτης
Εγώ ρε παλικάρια γιατί βλέπω κοπέλες ομορφες να προσέχουν τον σύντροφό τους να συνενοούνται, να είναι υπομονετικές, να εργάζονται και να συνεργάζονται και δόξα τω θεω να προσπαθούν μαζί (και δεν μιλάμε για φραγκατες καταστασεις); Σε άλλο πλανήτη ζω;τι στο καλο...
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Να ρε υπαρχουνε ακομα κοριτσα διαμαντια σε αυτη τη κενονια την μπαμπεσα.
Θα καλοπαντρευτειτε εσεις!!
Προικα εχουμε κοριτσαροι?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
γιατι? ενδιαφερεσαι?
δεν ξερω για την εριναλ αλλα εγω εχω σκοπο ν αφιερωθω στο θεο (ποιον?) οποτε τι να με κανεις.. :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom