Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Μπα προτιμω τη ρωσιδα και ας μην εχει βρακι στο κωλο να βαλει (Τι να το κανει αλλωστε!!)
Παντως αν πας σε μοναστηρι γραψε τη προικα σου στο bourdela.com και θα αξιοποιηθει καταληλα για φιλανθρωπικους σκοπους. (Το πιασαμε το υπονοουμενο ετσι?)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ενταξει λοιπον αυτο θα κανω για τα μπουρδελα ρε γμτ
βιον ανθοσπαρτον με το ρωσιδακι σου ευχομαι
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ορμώμενος από την απάντηση νέας γυναικός(???-erinal w) που βλέπει όπως και οι άλλες γυναίκες του φόρουμ, γυναίκες όπως τις φανταζόμαστε εμείς(γιατί άλλη αντίληψη λογικά θα έχει μια γυναίκα για την συντροφικότητα και άλλη εγώ), θα ήθελα να απαντήσω "ναι, προφανώς ζεις σε άλλο πλάνη-τη" αλλά θα ρωτήσω έτσι για το ονόρε: Που τις βλέπεις? Και θα επιθυμούσα συγκεκριμένες τοποθεσίες.

Πιο πάνω είχα ρωτήσει πόσες φορές έχετε διαβάσει την φράση ο νοών νοείτω σε φόρα. Τώρα προσθέτω την γυναικεία απορία : "Μα που βλέπετε όλα αυτά τα ξόανα που εμείς δεν βλέπουμε?" και μια κακεντρεχής απάντηση θα ήταν μα πως μπορείτε να κοιτάζεστε στον καθρέφτη? Ή πως να τις δείτε όταν ΔΕΝ κοιτάζεστε στον καθρέφτη, αλλά δεν μπορώ να κρίνω όταν τα μόνα που ξέρω είναι γραφόμενα σε ένα φόρουμ όπου ο φιλύποπτος σίγουρα θα αναρωτηθεί αν δύο γυναικείοι λογαριασμοί είναι καταρχάς γυναικείοι και αν ναι αν ανήκουν σε διαφορετικά πρόσωπα.

Εν τέλει όμως και για να απλοποιούμε τα θέματα. Αφού δεν βλέπετε τέτοια φαινόμενα που περιγράφονται εδώ, τότε why bother mentioning it???
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αν είναι με τη Silvia Saint, γιατί όχι; :rockon: :rockon: :rockon:

Καλομελέτα...

Διακοπές με την Silvia. Ερωτικά θα της βγάλεις τα μάτια έξω? Καλως τονα και ας άργησε. Τα μάτια πιο έξω δεν πάνε της συγκεκριμένης. ʼλλωστε δεν νομίζω αυτή να ψάχνει τον γαμιά...
ʼρα πρέπει να παίξεις με το μυαλό της... Πως είπατε? Με το μυαλό μιας φτασμένης πορνοστάρ? Και τι να μας πεις εσύ απ΄τη ζωή σου θα απαντούσε...
Να μην μιλήσω για πιθανά bookings που θα έκανε στις διακοπές σας... "Τρια πισοκωλλητά και ένα παραφύσιν... Πόσα? Αποκλείεται, δύο πισοκωλλητά και μια ποδομαλακία και αν θες..." Ο άτυχος στη θάλασσα για να συνέλθει(με τα ρούχα). Ένα μικρό δείγμα του τι έχουμε να τραβήξουμε έτσι και μας ελεήσει ο θεός και μπλέξουμε με γυναίκα των φαντασιώσεών μας... Δυστυχώς η εμπειρία δείχνει ότι αυτό το συνάφι είναι πολύ κλειστό και πάντα μεταξύ τους.
(Στην έσπασα φλες, το ξέρω, σχώρα με)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καλομελέτα...

Διακοπές με την Silvia. Ερωτικά θα της βγάλεις τα μάτια έξω? Καλως τονα και ας άργησε. Τα μάτια πιο έξω δεν πάνε της συγκεκριμένης. ʼλλωστε δεν νομίζω αυτή να ψάχνει τον γαμιά...
ʼρα πρέπει να παίξεις με το μυαλό της... Πως είπατε? Με το μυαλό μιας φτασμένης πορνοστάρ? Και τι να μας πεις εσύ απ΄τη ζωή σου θα απαντούσε...
Να μην μιλήσω για πιθανά bookings που θα έκανε στις διακοπές σας... "Τρια πισοκωλλητά και ένα παραφύσιν... Πόσα? Αποκλείεται, δύο πισοκωλλητά και μια ποδομαλακία και αν θες..." Ο άτυχος στη θάλασσα για να συνέλθει(με τα ρούχα). Ένα μικρό δείγμα του τι έχουμε να τραβήξουμε έτσι και μας ελεήσει ο θεός και μπλέξουμε με γυναίκα των φαντασιώσεών μας... Δυστυχώς η εμπειρία δείχνει ότι αυτό το συνάφι είναι πολύ κλειστό και πάντα μεταξύ τους.
(Στην έσπασα φλες, το ξέρω, σχώρα με)

Με  υποτιμάς πέλοπα...Έχουμε κι εμείς το κατιτίς μας... ;)

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Τα Μέθανα πάντως δεν ακούγονται και άσχημα

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Πιο πάνω είχα ρωτήσει πόσες φορές έχετε διαβάσει την φράση ο νοών νοείτω σε φόρα. Τώρα προσθέτω την γυναικεία απορία : "Μα που βλέπετε όλα αυτά τα ξόανα που εμείς δεν βλέπουμε?" και μια κακεντρεχής απάντηση θα ήταν μα πως μπορείτε να κοιτάζεστε στον καθρέφτη? Ή πως να τις δείτε όταν ΔΕΝ κοιτάζεστε στον καθρέφτη, αλλά δεν μπορώ να κρίνω όταν τα μόνα που ξέρω είναι γραφόμενα σε ένα φόρουμ όπου ο φιλύποπτος σίγουρα θα αναρωτηθεί αν δύο γυναικείοι λογαριασμοί είναι καταρχάς γυναικείοι και αν ναι αν ανήκουν σε διαφορετικά πρόσωπα.

Εν τέλει όμως και για να απλοποιούμε τα θέματα. Αφού δεν βλέπετε τέτοια φαινόμενα που περιγράφονται εδώ, τότε why bother mentioning it???

κουβεντα να γινεται πελοπονησιε.. για να πουμε κ μεις την αποψη μας... οπως την λετε κ σεις
εμενα ποσως μ ενδιαφερει αν πιστευετε οτι ολες οι ελληνιδες κ οχι μονο ειναι για πεταμα... αν νομιζεις οτι εχω σκοπο ν αλλαξω κανενος τα μυαλα πλανασαι πλανην οικτραν.. οι αλλες κοπελες δεν ξερω τι πονηρους σκοπους εχουν λολ αλλα φανταζομαι κ αυτες καπως ετσι θα βλεπουν το θεμα :P
... ειπαμε νικς ημαστε που συζηταμε σ ενα φορουμ κ ενιοτε τσακωνομαστε... :) δεν ξεραινομαστε προσωπικα κ οπως εμενα δεν μ ενδιαφερει τι ειναι ο καθεις εδω μεσα δεν καταλαβαινω γιατι να ενδιαφερει κ κανενα τι ειμαι κ τι δεν ειμαι εγω κ ν αναρωτιεται αν ημαστε γυναικες ή κλωνοποιημενα νικακια :)
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Παντως Bite το θεμα δεν ειναι αν εσυ η καποιες αλλες 2-3 θεωρειται τους εαυτου σας εως ντομπρα κοριτσια που εχετε σωστη συμπεριφορα απεναντι στους αντρες.
Το θεμα ειναι η γενικευση και η διαπιστωση απο μια μεγαλη μεριδα αντρων οτι οι γυναικες εχουνε καβαλησει το καλαμι και δεν ξερουνε πλεον και τι ζητανε απο ενα αντρα.
Πιστευω εχετε επηρεαστει τοσο πολυ απο την εικονα που περνανε τα media και τα βλαμμενα γυναικεια περιοδικα που διαβαζετε και εχετε χασει πλεον καθε μετρο.
Σε αυτο θα ενδιαφερομουνα περισοτερο να μου πεις την αποψη σου.
Ειμαστε εμεις τρελοι? 
 

Επισκέπτης
Συγνώμη που εξέφρασα την απορία μου και την γνώμη μου, καταρχάς.  Επιπλέον θα ήθελα να προσθέσω και τα εξής.  Ο καθένας κάνει τις επιλογές του φυσικά και για αυτό αν κάποιος θέλει Ρωσίδες ή Αγγλίδες και παντός είδους αλλοδαπές ουδόλως με απασχολεί και επειδή τυγχάνω να έχω μητέρα Τσέχα, θα έλεγα ότι μάλλον με συμφέρει κιόλας.  Επίσης να σημειώσω ότι το σχόλιο μου είχε ως αφορμή την κατά την δική μου γνώμη πάντα «πίκρα» που διέκριναν τα άπειρα μου μάτια κατά τα φαινόμενα. (Πάλι προσωπική μου άποψη)
Όσον αφορά το αν είμαι κοριτσάκι δεν θα δώσω κανένα σχόλιο, εξάλλου δεν σας απασχολεί και καλώς πράττετε διότι το site σας άλλο θέμα έχει.
Τέλος αυτά τα κοριτσάκια που ψάχνεται να βρείτε είναι στην παρέα μου και στον ευρύτερο μου χώρο και η πόλη είναι η Θεσσαλονίκη, αν παίζει ρόλο η καταγωγή, μιας και αυτό αναφέρθηκε σε κάποιο από τα πόστ σας.  Τώρα βέβαια εγώ τι ξέρω κιόλας? Απλά επειδή έχω συνηθίζει να λέω την άποψη μου (αν και γυναίκα) και κυρίως να την ακούνε γιατί και από τον πιο κουτό ίσως κάτι ανακαλύψεις παραπάνω για τις επιλογές σου και τα λάθη σου, θεώρησα σωστό να το σημειώσω, μήπως εδώ υπάρχουν κάποιοι που πιθανόν θέλουν να το ψάξουν και να το συλλογιστούν. 
Την καχυποψία την χρησιμοποιούν οι άνθρωποι για προστασία και άμυνα σε όποιον τους επιτίθεται, (με κάποιον τρόπο) και όχι όταν απλά ακούν μια διαφορετική άποψη, η οποία διαβεβαιώ ότι δεν είχε σκοπό να κρίνει κανέναν.
Τα σέβη μου
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αγαπητη, εαν η χθεσινη σου ρηση (λουσο, πουτσος και χορος) φωτογραφιζει και εκφραζει μια γυναικα τοτε μην εχεις καμια αμφιβολια οτι αυτη ειναι συγχρονη Ελληνιδα.
Η Ελληνιδα σχεδον παντα γυριζει εκει απ' οπου ξεκινησε.

υ.γ. Σοφος ανθρωπος ο πατερας σου.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
δεν ξερω για ολους εσας εγω παντως κανονισα ηδη ρωσιδα να φιλοξενησω για καλοκαιρι στο εξοχικο μου.
η ανταλλαγη βεβαια σε ειδος...


 

Επισκέπτης
Ναι αλλα μετά παντρεύτηκε Ελληνίδα.. σοφός ακόμα; χαχαχαχχαχα
Για τις τσέχες τι γνώμη έχετε παρεπιμπτόντως;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
νευρονικε κατ αρχην εγω συμφωνω με παρα πολλα απ οσα λετε για τις γυναικες κ το χω πει 100 φορες αλλα οχι σε τετοιο καθολικο  βαθμο... :P ελαχιστες απ τις φιλες μου πουχου φερονται κατα αυτον τον τροπο που λετε.. παντου εδω μεσα! οι ψωνισμενες κ οι δηθεν φαινονται απο μισο μετρο κατα τη γνωμη μου...
αλλα οταν μου λες γιατι ειστΕ ετσι κ εχετΕ επηρεαστΕΙ τοτε ειναι λες κ πρεπει εγω να εξηγησω γιατι ειναι ετσι οι γυναικες γιατι καπως ετσι ειμαι κ εγω... ε δεν ειμαι
δεν καταλαβαινω τις γυναικες που δεν ξεκολανε απ τα μαγαζια κ απ τα χοντος κ απ τα τη τουβου κ απ τα κοσμοπολιταν... οποτε τι να εξηγησω...
μου φαινεται εως κ αδιανοητο να υπαρχουν τοσες πολλες γυναικες που να βλεπουν πρωιναδικα πχ κ να επηρεαζονται απ αυτα (καπου γραφτηκε κ αυτο)
κ αν ετσι ειναι οι πιο πολλες... η τις αποδεχεστε ή βρισκετε αλλες οπως εχει γραφτει εδω μεσα 800 φορες ή γινεστε μοναχοι ή γκευ..
τι να κανουμε τωρα... ασε που μιλατε για αναισθητες γυναικες που πληγωνουν οποιον τους φερθει καλα που ειναι αγενεις κ κομπλεξικες λες κ ολοι οι ανδρες ειναι μπουμπουκια..!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Κανενας δεν ειναι τελειος... :2funny:

Προσωπικα, οι Τσεχες μου προκαλουν μια μαγευτικη αισθηση μελαγχολιας.  
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ναι αλλα μετά παντρεύτηκε Ελληνίδα.. σοφός ακόμα; χαχαχαχχαχα
Για τις τσέχες τι γνώμη έχετε παρεπιμπτόντως;

Την αντίθετη από αυτή που έχουμε για τις Ελληνίδες :dancing: :2funny:
 

Επισκέπτης
Να πω τώρα τι λένε αυτές για τους Ελληνες να μην πω... Να ανατινάξω το φορουμ...χεχε Εμπρηστικες διαθέσεις λόγω καλοκαιριού.  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom