Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Με  υποτιμάς πέλοπα...Έχουμε κι εμείς το κατιτίς μας... ;)

:rockon: :rockon: :rockon:

Εεεμ, sorry... κρίνω εξ' αλλότριων
Φίλε φλες, ΕΙΔΙΚΑ αν με συνοδεύσει η Μις Κάτω Ραχούλα 2007.

Πέλοψ τι λές;

Για τα Μέθανα ή την Κάτω Ραχούλα? Τα Μέθανα τα έχω φάει με το κουτάλι εξαιτίας οικογενειακού φίλου ο οποίος πέθανε όμως από την επάρατο και δεν ξαναπάτησα οπότε άκυρο. Για την Μις Κάτω Ραχούλα... Βρε και πρεζόνι από την Ομόνοια αρκεί να μην είναι από επαρχία. Ιδανικά πρεζόνι ντίλερ(για το μεροκάματο) και μουγγή. Και χωρίς γονείς.

Τώρα όσον αφορά το θέμά μας.
Η Ρωσίδα ως γκόμενα... Εξαιτίας προσωπικής εμπειρίας... Φόλα για μένα. Εσείς?
 

cool25

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Germaon συμφωνώ με τη γνώμη σου γενικά οτι για ένα πολύ μεγάλο ποσοστό γυναικών τα φράγκα παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο και πάρα πολλές φορές τον σημαντικότερο αλλά δεν ειμαί τόσο απόλυτος όσο εσύ.Αυτο όμως που θέλω να πω είναι ότι πιστεύω πως αυτό ισχυει ανεξαρτήτος εθνικότητας οπότε και η ρωσσίδα για την οποία γίνεται λόγος σε ένα ποσοστό (μεγάλο ή μικρό) κοιτάει τα φράγκα.Δηλαδή εισαί σίγουρος οτι για παράδειγμα αν η κοπέλα του iwcg (αναφέρομαι επειδή έγινε λόγος) ήταν άλλης εθνικότητας θα του έλεγε "οκ αγάπη μου δεν πειράζει που θα καθόμαστε μέσα για τα επόμενα 2-3 χρόνια" ή "δεν είσαι ικανός ποιά να με έχεις οπότε αντε γειά"?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Σιγουρα οι Ρωσίδες εχουν ενα προβαδισμα στιε προτιμήσεις των "γκομενοκαμένων" αρσενικών της Πατριδος μας. Και σιγουρα οι Ελληνες ειναι ενα καλο "Αποκουμπι" για τις βασανισμενες και ταλαιπωρημενες απο την σκληρη Ρωσικη Πραγματικότητα τοσο σε επιπεδο επιβιωσης οσο και σε επιπεδο Ρωσων αντρων. Σε γενικες γραμμες οι Ρωσιδες ειναι πιο νοικοκυρες πιο πιστες και εκτιμουν περισσότερο αυτα που τους προσφερεις απο τις Ελληνιδες. Ειναι φυσικο ενα για μια κοπελιτσα απο την επαρχια της Ρωσιας το μελλον της ενα μεινει στην χωρα της ειναι να δολευει σε ενα μαγαζι η γραφειο για περιπου 150 Ε το μηνα, να παντρευτι εναν κατα τεκμηριο αλκοολοκο και βιαιο Ρωσο να της κανει και 2-3 παιδια απο τα 20 και μετα να γινει χοντρη και με σημαδια απο το ξυλο του αντρα της. ( δεν υπερβαλλω αυτα ειναι γνωστα σε οσους εχουν ταξιδεξει η ζησει σε αυτες τις χώρες. Αρα σιγουρα η Ρωσιδα βλεπει τον Ελληνα σαν σανιδα σωτηριας. Αλλα προσεξτε τωρα { ΟΥΔΕΙΣ ΑΓΝΟΜΟΝΕΣΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ } Η ΣΧΕΣΗ ΣΩΤΗΡΑ ΚΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, Η ΙΠΠΟΤΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗΣ ΔΙΑΣΩΘΕΙΣΗΣ είναι σε γενικες γραμμες καταδκασμενη σε αποτυχια ενα δεν υπαρχει τιποτα παραπανω απο αυτο. Γι αυτο πρεπει οι επιδοξοι ευεργέτες να προσεξουν τα εξης :
1.θελουμε γκομενα η γυναικα?
2.Εαν θελουμε γκομενα τοτε ολα ειναι ευκολα μια και αμα μας την σπασει την διωχνουμε και επειδη ειναι και αλλοδαπη την διωχνουμε και απο την χωρα και δεν μας ζαλιζει τα @@ ( σκληρο αλλα πραγματικο και εξαρταται απο το επιπεδο αντρικης τιμης και ευγενειας που εχει ο καθενας μας... για το στριβειν δια του αρραβώνος)
3. Ενα θελουμε γυναικα τωρα
α. κοιταμε να μην εχουμε μεγάλη διαφορα ηλικίας... μεχρι 7 χρόνια ειναι καλα... και αυτο για 2 λόγους
οι Ρωσιδες δεν γουσταρουν τους πολυ μεγαλυτερους αντρες και τους θεωρουν λιγο σαν σπονσορες και δευτερο "σπανε" στο προσωπο και το δερμα πιο γρηγορα απο τις Ελληνιδες.
4. Ενα σας παίρνει ηλικιακα προτιμηστε Ρωσιδες που τελειωσαν το σχολειο περιπου τμεχρι το '95 δηλαδη
σημερα ειναι  περιπου 30 -35 ετων και εχουν παρει ολα τα καλα της Ρωσικης Σοβιετικης Εκπεδευσης
( Μπαλετο , σπορ, πειθαρχια κτλ)
5.Εαν θελετε να βρειτε Ρωσιδα απο ειδικα Dating Sites ακολουθειστε τις οδηγίες μου στο θρεντ
"εμπειρίες γνωριμιες απο site"
6.Νομιζω οτι πια η σοβαρη σχεση με κοπελλες απο μαγαζια ειναι μαλλον απιθανη... Οσες ερχονται πια ειναι πιο συνειδητοποιημενες και πιο φραγκορουφηχτρες. Ειναι ομως πολυ καλες για γκομενες ενα τους δωσεις να το καταλαβουνα απο την αρχη τι θελεις. Μια και ως ρατσα ειναι αρκετα ντομπρες ενα απο την αρχη δουν οτι δεν μασατε απο ερωτες και κλαψες (στέλνω λεφτα στην μαμα μου κτλ) και δουν οτι ειστε τυπος ωραιος με τα δωρακια του και τις εκδρομες του... τοτε θα περασετε καλα και θα χωρισετε καποια στιγμη ηρεμα και πολιτισμενα μια και θα εχουν βρει τον "ταχωνίδη" που ψαχνουν.
7.ΠΡΟΣΟΧΗ εαν σε στιπτηζαδικο ακουσετε απο χορευτρια να σας λεει οτι "εχω εξι μηνες να κανω ερωτα γιατι ειμαι λυπημενη" " στελνω λεφτα στην Μαμα μου αυτο τον καιρο γιατι φτιαχνει την στεγη στο σπιτι" "δεν μπορω να βγω μεσημερι περνα το βραδυ απο το μαγαζι -αυτο μετα την 3 φορα που τα λετε" ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ειναι στατιστικα επιβεβαιωμενο οτι πατε για "αρμεγμα"
8. Επισης βασικο: Ενα σας πουνε "πουπτσικ" προσοχη αυτο το χαιδευτικο ειναι πολυ τρυφερο και ερωτιαρικο για να σας πουνε ετσι το πρωτο βραδι στο μαγαζι...( ειναι αντιστοιχο του ελληνικου "ζουζουνακι" "τζουτζουκο" κτλ. Σκεφειτε ενα ενα γκομενιδιο Ελληνικο σας ελεγε ετσι απο το πρωτο βραδυ... σιγουρα θα λεγατε "μου πουλαει ερωτα η ειναι χαζη" Ουτε την μια θελουμε ουτε την Αλλη

ΚΑλο κυνηγι
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κόμητα βρόνσκυ, η γνώμη σου πάντα καλά διατυπωμένη και σεβαστή λόγω ακρίβειας πληροφορίας

Εμείς οι φίλοι των Ρωσίδων απανταχού, σε ευχαριστούμε

 

Επισκέπτης
Σιγουρα οι Ρωσίδες εχουν ενα προβαδισμα στιε προτιμήσεις των "γκομενοκαμένων" αρσενικών της Πατριδος μας. Και σιγουρα οι Ελληνες ειναι ενα καλο "Αποκουμπι" για τις βασανισμενες και ταλαιπωρημενες απο την σκληρη Ρωσικη Πραγματικότητα τοσο σε επιπεδο επιβιωσης οσο και σε επιπεδο Ρωσων αντρων. Σε γενικες γραμμες οι Ρωσιδες ειναι πιο νοικοκυρες πιο πιστες και εκτιμουν περισσότερο αυτα που τους προσφερεις απο τις Ελληνιδες. Ειναι φυσικο ενα για μια κοπελιτσα απο την επαρχια της Ρωσιας το μελλον της ενα μεινει στην χωρα της ειναι να δολευει σε ενα μαγαζι η γραφειο για περιπου 150 Ε το μηνα, να παντρευτι εναν κατα τεκμηριο αλκοολοκο και βιαιο Ρωσο να της κανει και 2-3 παιδια απο τα 20 και μετα να γινει χοντρη και με σημαδια απο το ξυλο του αντρα της. ( δεν υπερβαλλω αυτα ειναι γνωστα σε οσους εχουν ταξιδεξει η ζησει σε αυτες τις χώρες. Αρα σιγουρα η Ρωσιδα βλεπει τον Ελληνα σαν σανιδα σωτηριας. Αλλα προσεξτε τωρα { ΟΥΔΕΙΣ ΑΓΝΟΜΟΝΕΣΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ } Η ΣΧΕΣΗ ΣΩΤΗΡΑ ΚΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, Η ΙΠΠΟΤΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗΣ ΔΙΑΣΩΘΕΙΣΗΣ είναι σε γενικες γραμμες καταδκασμενη σε αποτυχια ενα δεν υπαρχει τιποτα παραπανω απο αυτο. Γι αυτο πρεπει οι επιδοξοι ευεργέτες να προσεξουν τα εξης :
1.θελουμε γκομενα η γυναικα?
2.Εαν θελουμε γκομενα τοτε ολα ειναι ευκολα μια και αμα μας την σπασει την διωχνουμε και επειδη ειναι και αλλοδαπη την διωχνουμε και απο την χωρα και δεν μας ζαλιζει τα @@ ( σκληρο αλλα πραγματικο και εξαρταται απο το επιπεδο αντρικης τιμης και ευγενειας που εχει ο καθενας μας... για το στριβειν δια του αρραβώνος)
3. Ενα θελουμε γυναικα τωρα
α. κοιταμε να μην εχουμε μεγάλη διαφορα ηλικίας... μεχρι 7 χρόνια ειναι καλα... και αυτο για 2 λόγους
οι Ρωσιδες δεν γουσταρουν τους πολυ μεγαλυτερους αντρες και τους θεωρουν λιγο σαν σπονσορες και δευτερο "σπανε" στο προσωπο και το δερμα πιο γρηγορα απο τις Ελληνιδες.
4. Ενα σας παίρνει ηλικιακα προτιμηστε Ρωσιδες που τελειωσαν το σχολειο περιπου τμεχρι το '95 δηλαδη
σημερα ειναι  περιπου 30 -35 ετων και εχουν παρει ολα τα καλα της Ρωσικης Σοβιετικης Εκπεδευσης
( Μπαλετο , σπορ, πειθαρχια κτλ)
5.Εαν θελετε να βρειτε Ρωσιδα απο ειδικα Dating Sites ακολουθειστε τις οδηγίες μου στο θρεντ
"εμπειρίες γνωριμιες απο site"
6.Νομιζω οτι πια η σοβαρη σχεση με κοπελλες απο μαγαζια ειναι μαλλον απιθανη... Οσες ερχονται πια ειναι πιο συνειδητοποιημενες και πιο φραγκορουφηχτρες. Ειναι ομως πολυ καλες για γκομενες ενα τους δωσεις να το καταλαβουνα απο την αρχη τι θελεις. Μια και ως ρατσα ειναι αρκετα ντομπρες ενα απο την αρχη δουν οτι δεν μασατε απο ερωτες και κλαψες (στέλνω λεφτα στην μαμα μου κτλ) και δουν οτι ειστε τυπος ωραιος με τα δωρακια του και τις εκδρομες του... τοτε θα περασετε καλα και θα χωρισετε καποια στιγμη ηρεμα και πολιτισμενα μια και θα εχουν βρει τον "ταχωνίδη" που ψαχνουν.
7.ΠΡΟΣΟΧΗ εαν σε στιπτηζαδικο ακουσετε απο χορευτρια να σας λεει οτι "εχω εξι μηνες να κανω ερωτα γιατι ειμαι λυπημενη" " στελνω λεφτα στην Μαμα μου αυτο τον καιρο γιατι φτιαχνει την στεγη στο σπιτι" "δεν μπορω να βγω μεσημερι περνα το βραδυ απο το μαγαζι -αυτο μετα την 3 φορα που τα λετε" ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ειναι στατιστικα επιβεβαιωμενο οτι πατε για "αρμεγμα"
8. Επισης βασικο: Ενα σας πουνε "πουπτσικ" προσοχη αυτο το χαιδευτικο ειναι πολυ τρυφερο και ερωτιαρικο για να σας πουνε ετσι το πρωτο βραδι στο μαγαζι...( ειναι αντιστοιχο του ελληνικου "ζουζουνακι" "τζουτζουκο" κτλ. Σκεφειτε ενα ενα γκομενιδιο Ελληνικο σας ελεγε ετσι απο το πρωτο βραδυ... σιγουρα θα λεγατε "μου πουλαει ερωτα η ειναι χαζη" Ουτε την μια θελουμε ουτε την Αλλη

ΚΑλο κυνηγι
[/quot

Πόσα ξέρεις... το χεις το χεις..ευγε
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σιγουρα οι Ρωσίδες εχουν ενα προβαδισμα στιε προτιμήσεις των "γκομενοκαμένων" αρσενικών της Πατριδος μας. Και σιγουρα οι Ελληνες ειναι ενα καλο "Αποκουμπι" για τις βασανισμενες και ταλαιπωρημενες απο την σκληρη Ρωσικη Πραγματικότητα τοσο σε επιπεδο επιβιωσης οσο και σε επιπεδο Ρωσων αντρων. Σε γενικες γραμμες οι Ρωσιδες ειναι πιο νοικοκυρες πιο πιστες και εκτιμουν περισσότερο αυτα που τους προσφερεις απο τις Ελληνιδες. Ειναι φυσικο ενα για μια κοπελιτσα απο την επαρχια της Ρωσιας το μελλον της ενα μεινει στην χωρα της ειναι να δολευει σε ενα μαγαζι η γραφειο για περιπου 150 Ε το μηνα, να παντρευτι εναν κατα τεκμηριο αλκοολοκο και βιαιο Ρωσο να της κανει και 2-3 παιδια απο τα 20 και μετα να γινει χοντρη και με σημαδια απο το ξυλο του αντρα της. ( δεν υπερβαλλω αυτα ειναι γνωστα σε οσους εχουν ταξιδεξει η ζησει σε αυτες τις χώρες. Αρα σιγουρα η Ρωσιδα βλεπει τον Ελληνα σαν σανιδα σωτηριας. Αλλα προσεξτε τωρα { ΟΥΔΕΙΣ ΑΓΝΟΜΟΝΕΣΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ } Η ΣΧΕΣΗ ΣΩΤΗΡΑ ΚΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, Η ΙΠΠΟΤΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗΣ ΔΙΑΣΩΘΕΙΣΗΣ είναι σε γενικες γραμμες καταδκασμενη σε αποτυχια ενα δεν υπαρχει τιποτα παραπανω απο αυτο.
Σύντροφε πολύ καλή και εμπεριστατωμένη η τοποθέτησή σου. Έχοντας γνωρίσει από κοντά την καθημερινότητά τους συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω. Εφιστώ ιδιαίτερα την προσοχή των συντρόφων σ' αυτό που έγραψες ότι: "  Εαν θελουμε γυναικα, εάν σας παίρνει ηλικιακα προτιμηστε Ρωσιδες που τελειωσαν το σχολειο περιπου μεχρι το '95 δηλαδη σημερα ειναι  περιπου 30 -35 ετων και εχουν παρει ολα τα καλα της Ρωσικης Σοβιετικης Εκπεδευσης(Μπαλετο , σπορ, πειθαρχια κτλ)", καθώς οι νεώτερες (όχι βέβαια όλες) είναι ...άλλη ράτσα. Λιγότερο μορφωμένες, πιο φιλοχρήματες, και αμάθητες (σε σχέση με τις μεγαλύτερες τους) στις κακουχίες και στις στερήσεις.
Фонмакулис  :cool2: 

 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Κόμητα βρόνσκυ, η γνώμη σου πάντα καλά διατυπωμένη και σεβαστή λόγω ακρίβειας πληροφορίας

Εμείς οι φίλοι των Ρωσίδων απανταχού, σε ευχαριστούμε]


Μy pleasure friend! Η πειρα μου στην διαθεσή σας... και προς θεου δεν θελω με τιποτα να αποθαρρύνω τους μελλοντικους συντροφους γυναικών απο την Ρωσια... τρεις πολυ καλοι μου φιλοι ειναι παντρεμενοι με Ρωσιδες και περνανε μια χαρα... Οι δυο ακολουθησαν αυτα που ελεγα και βρηκαν γυναικες απο την Ρωσια κατευθειαν και ο τριτος ( που την Κυριακη βαφτισε και τα παιδια τους) την βρηκε απο στριπ. Μια χαρα ηταν και ειναι η κοπελα.αλλα και αυτος δεν βιαστηκε. Περιμενε 1 χρονο για να την σταματησει απο την δουλεια αλλο ενα για να συζησουν και ΜΕΤΑ την πατρευτηκε αφου πηγε και Ουκρανια να τσεκαρει μαμα αδελφια κτλ προς αποφυγην μελλοντικων προβληματων.

That is life

...και εγω που τα λεω αυτα ημουν στο παραπεντε να παντρυτω μια κοπελα απο το καζακσταν αλλα αυτο δεν εγινε αλλα οχι για λογους απιστιας μαλακιας η κακης συμπεριφορας απο μερους της


 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κόμητα βρόνσκυ η πείρα σου σίγουρα θα βοηθήσει όσους απο εμάς βλέπουμε με θετικό μάτι μια πιο σοβαρή  σχέση με κάποια κοπέλα από την πρώην Σοβιετική Ενωση.

Προσωπικά βρίσκω την πρόσβαση στην πηγή εξαιρετικά δύσκολη αλλά όλα είναι θέμα αποφάσεων και γνωριμιών.

Οι συμβουλές σου θα ακολουθηθούν κατα γράμμα.

Οι κόκκινοι χαρακτήρες του πόστ σου είναι δείχνουν την αφοσίωσή σου στο πνεύμα του thread.

Spasiba comrad vronsky
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σ καθώς οι νεώτερες (όχι βέβαια όλες) είναι ...άλλη ράτσα. Λιγότερο μορφωμένες, πιο φιλοχρήματες, και αμάθητες (σε σχέση με τις μεγαλύτερες τους) στις κακουχίες και στις στερήσεις.
Фонмакулис  :cool2: 

Εντάξει, μην υπερβάλλουμε...Δεν τις θέλουμε για να τις υποβάλουμε σε κακουχίες και στερήσεις :)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
"Η ρωσίδα ως γκόμενα" πωλείται στις λαϊκές βιολογικών προϊόντων?

Η φόλα που προανέφερα... Αναμονή για το τελικό πόρισμα...
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά ένα έχω να πω. Είτε με Ρωσίδα είτε με Ελληνίδα μία σχέση για να κρατήσει και να εξελιχθεί χρειάζεται υπομονή, επιμονή και αφοσίωση. Όχι με την πρώτη ευκαιρεία διαλύουμε τα πάντα. Επενδύεις, χτίζεις και στη συνέχεια χαλαρώνεις και απολαμβάνεις αυτό που έφτιαξες.

Δεύτερον. Γιατί φίλε GERMAON πρέπει να σου κάτσει μοντέλο ελληνίδα για να μην είσαι απόλυτος σε αυτό που λες; Όπως έχω πει και σε προηγούμενο post. Για να βρεις καλή και όμορφη πρέπει να την βρεις μικρή ή να σου κάτσει να έχει χωρίσει από μακροχρόνια σχέση. Δεν είναι εύκολο αλλά ούτε και αδύνατο.

Μία μεγαλύτερη κοπέλα που καταλαβαίνει πόσο μετράει μετά από σχέσεις και εμπειρία στη νύχτα προφανώς ζητάει το κάτι παραπάνω (όχι απόλυτα χρήματα) και δεν συμβιβάζεται με κάποιον Έλληνα-ανατολίτη-αφέντη.

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φίλε iwcg τελικά έρχεσαι στα λόγια μου. Ακόμα περιμένω την απάντηση σε εκείνο το ποστ μου. Για πες στη «θεά» σου ότι «Αυτό γλυκιά μου ήταν το τελευταίο ΣΚ που περάσαμε . Από την άλλη εβδομάδα και για 2-3 χρόνια θα καθόμαστε μέσα , επειδή αντιμετωπίζω κάποιες δυσκολίες.» Να δούμε ...Είναι ΤΟΣΟ απλό ,γιατί δεν το καταλαβαίνεις? Φυσικά, όταν η σχέση σας έχει ΣΚ με εκδρομές , και εσύ δείχνεις να είσαι ευκατάστατος (τα call girls προϋποθέτουν λεφτά), προφανώς και το καλοκαίρι κάπου θα πηγαίνετε , η γυναίκα αυτή θα σου κάνει τα χατίρια. Θα είναι όμορφη , βρήκε την κότα που κάνει τα χρυσά αβγά. Γι?αυτό έχεις αυτή τη γνώμη για τις  γυναίκες. Εγώ όμως που είμαι iwbm (δηλαδή Ι want bourdela metaxourgiou του 20άρικου, λόγω περιορισμένων οικονομικών δυνατοτήτων) επέτρεψέ μου να είμαι ΑΠΟΛΥΤΟΣ! Σιχαίνομαι να είμαι απόλυτος σε ένα θέμα, αλλά σε αυτό το θέμα ΕΙΜΑΙ. Σχεδόν 10 χρόνια είμαι στο ψάξιμο , δεν είχα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ωραία κοπέλα. Μόνο μέτριας εμφάνισης. Μόνο αυτές εκτιμούσαν «το ωραίο μου μυαλό και το χιούμορ μου».Οι ωραίες «δεν ταιριάζει η χημεία μας με αυτόν τον Germaon» . Τη σημερινή (ωραία) Ελληνίδα την αγοράζεις. ΤΕΡΜΑ!  Και σε αυτό όποιος δεν είναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ απλά εθελοτυφλεί. Δεν σχολίασες και τα ποστ 137 (σελίδα 10) και 170 (σελίδα 12)

Θα προσέθετα ότι και οι μέτριες πλέον έχουν πολύ ψηλές (οικονομικές) απαιτήσεις.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
και οπως λενε οι Αμερικανοι Δικηγόροι Διαζυγίων (κατι ξερουν καλυτερα)
[size=10pt][size=10pt]Women are marrying up and men are marrying DOWN[/size][/size]

αμα το θυμαστε αυτο θα εχετε λιγοτερους πονοκεφαλους αλλα τις ιδιες αποριες!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γι'αυτό ο έξυπνος άντρας αρνείται να παντρευτεί.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δεύτερον. Γιατί φίλε GERMAON πρέπει να σου κάτσει μοντέλο ελληνίδα για να μην είσαι απόλυτος σε αυτό που λες; Όπως έχω πει και σε προηγούμενο post. Για να βρεις καλή και όμορφη πρέπει να την βρεις μικρή ή να σου κάτσει να έχει χωρίσει από μακροχρόνια σχέση. Δεν είναι εύκολο αλλά ούτε και αδύνατο.
Ποιός σου είπε φίλε Υπναρά ότι περιμένω να μου κάτσει μοντέλο ? Αναφέρομαι στης μετρίας ως κακής εμφάνισης κοπέλες στα ποστ μου. Δεν το συζητάω για μοντέλο.
Φίλε iwcg δεν απαντάς στα ποστ μου. Βλέπω ότι αφού ποστάρω μετά απαντάνε οι φίλοι και έτσι το ποστ μου πηγαίνει 3 σελίδες πίσω κάθε φορά. Και έτσι το χάνεις
Ξαναρωτάω, Είπες στην κοπέλα σου (που την αποκαλείς θεά) ότι για 2-3 χρόνια κομμένα τα ΣΚ και η καλή ζωή? Τώρα ο κώλος κάτω για να ανταπεξέλθουμε στη ζωή. Παίξ'το ότι χρεωκόπησες. Μπες μια μέρα σπίτι , δήθεν κλαμμένος και πες "Τα έχασα όλα". Να δούμε , πόσο θα αντέξει η θεά. Καν'το σε παρακαλώ.
Γιατί με ΣΚ, εκδρομούλες , καλό αμάξι , χλιδάτες διακοπές , λογικό είναι ότι δεν θα σου κάνει νερά. Χαζή είναι?
Επαναλαμβάνω ότι κρίνοντας απο τα call girls που σου αρέσουν , σε κόβω για υψηλών οικονομικών δυνατοτήτων άνθρωπο.
Φιλικά
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Χωρίς να έχω αυταπάτες, από ανάλυση του τρόπου σκέψης των περισσοτέρων φιλενάδων και γνωστων ζευγαριών, ο ισολογισμος και το εκκαθαριστικό είναι βασικό προσόν για όλους τους άντρες. Το ψωμί και αλάτι, χρόνια στα καράβια/στο γιαπί, και LADA για την οικογένεια είναι εκτός. Όταν μια γκόμενα είναι γνώστης πως είναι πολύ power (=μοντέλο), τον υπάλληλο με το HYUNDAY, ούτε που θα τον φτύσει, κι ας είναι ο Mr Universe. Μπορεί να τον "πηδήξει", αλλά σίγουρα δεν θα του κάτσει.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χωρίς να έχω αυταπάτες, από ανάλυση του τρόπου σκέψης των περισσοτέρων φιλενάδων και γνωστων ζευγαριών, ο ισολογισμος και το εκκαθαριστικό είναι βασικό προσόν για όλους τους άντρες.
Τί λες τώρα ρε φίλε? Είσαι απόλυτος...  Νομίζω η γυναίκα κοιτάει το ...μυαλό του άντρα και το ...χιούμορ του, όχι πόσα βγάζει. Δεν έχει ανάγκη τους λεφτάδες η σημερινή γυναίκα . Είναι ...ανεξάρτητη (Τί ανέκδοτο κι αυτό. Αυτή η λέξη , μου θυμίζει το "ανακατανομέας πλούτου " που λέγανε για τον Νταβέλη) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom