Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Να πω τώρα τι λένε αυτές για τους Ελληνες να μην πω... Να ανατινάξω το φορουμ...χεχε Εμπρηστικες διαθέσεις λόγω καλοκαιριού.  :cheesy:
πες μας να  γουσταρουμε να μαθουμε τι παιζει....!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Να πω τώρα τι λένε αυτές για τους Ελληνες να μην πω... Να ανατινάξω το φορουμ...χεχε Εμπρηστικες διαθέσεις λόγω καλοκαιριού.  :cheesy:

Σε εμποδίζει κανείς να το πεις?
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αν και ειμαι 18 ακομα εχω αποφασισει πωs η 'γυναικαρα' που θα παρω θα ειναι η' ρωσιδα η' τσεχα η' μολδαβη και τετοια.αυτεs οι γυναικαρεs με μαγευουν!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κορίτσα, γιατί δεν πάτε να τα πείτε κάπου έξω;

Μπήκατε στο thread "Η Ρωσίδα ωs γκόμενα" για να μας πείτε τι λένε οι Ελληνίδες για τους Ελληνες;
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Τι λενε οι Τσεχες για τους Ελληνες ηθελε να μας πει.
Αλλα... who gives a damn... το πολυ-πολυ να μας ελεγε οτι την εχουμε και μικρη.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
βλεπεις αυτες τις ΜΟΥΝΑΡΕΣ να σε εχουν στα οπα οπα,να εκτιμοήυν τα πάντα,να μαγειρευουν,πλενουν κλπ και εχεις την ΧΟΝΤΡΟΚΟΛΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ της διπλανής πόρτας να ζητάει ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΡΑ,..
ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Βαρέθηκα να σας βλέπω ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ...Γύρισα από τρελό Σ/Κ με την ελληνίδα (ΘΕΑ) κοπέλα μου. Εγώ που χωρίς να θέλω να πω κάτι έχω μια ΑΛΦΑ εμπειρία τα τελευταία 10 χρόνια από αρκετά CT και κάποια CG στο εξωτερικό (επί μεταπτυχιακού) και μάλιστα γνώρισα το μεγάλο έρωτα της ζωής σε αλλοδαπό που ίσως οφείλει σε μένα το σημερινό 99% της ζωής της και συνεχίζει να ανήκει στους 4-5 καλύτερους φίλους μου.
παρόλα αυτά ο σήμερα είμαι με μια ελληνίδα ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ την βλέπω τέλεια. Τι θέλει να πει ο ποιητής;
Όταν χτυπήσει το καμπανάκι σε καθέναν από εσάς και τρέχετε πίσω από μια γυναίκα ελληνίδα ή αλλοδαπή δεν έχει σημασία προφανώς όλα τα γούστα, όνειρα και αξίες σας πάνε περίπατο. Και το χειρότερο ότι ακόμα και αν την παντρευτείτε είναι πολύ πιθανόν σε 5-10 χρόνια να κοιτάτε αλλού και γιατί όχι να την εγκαταλείψετε ακόμα και με παιδιά.
Μην κολάτε στο εθνικό προϊόν (είναι περίεργες,καβαλημένες,κτλ) ούτε να βάζουμε υπεράνω τις αλλοδαπές. Μπορεί στατιστικά κάποιες εθνότητες να έχουν κάποια καλά χαρακτηριστικά σε σχέση με άλλες. Μην ξεχνάμε ότι και οι έλληνες άντρες δεν είναι οι ΤΕΛΕΙΟΙ. Αλλά το κυριότερο είναι να μη βάζουμε παρωπίδες και απόλυτα...Αν είμαστε ανοικτοί και σε εκγρήγορση σύντομα θα βρείτε τη δική σας ΠΗΝΕΛΟΠΗ...όσα ταξίδια και αν κάνατε...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε φιλαράκο έχεις παρανοήσει μερικά πράγματα. Εδώ το θέμα δεν είναι προσωπικά τι κάνει ο καθένας, αλλά η γενική αντικειμενική εικόνα.
Δεύτερον το θέμα δεν είναι οι Έλληνες άντρες.Συγκεκριμένα πράγματα λέγονται εδώ .
 

Επισκέπτης
Ρε φιλαράκο έχεις παρανοήσει μερικά πράγματα. Εδώ το θέμα δεν είναι προσωπικά τι κάνει ο καθένας, αλλά η γενική αντικειμενική εικόνα.
Δεύτερον το θέμα δεν είναι οι Έλληνες άντρες.Συγκεκριμένα πράγματα λέγονται εδώ .
πικρη ιστορια ο ελληνας ......
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μπορεί στατιστικά κάποιες εθνότητες να έχουν κάποια καλά χαρακτηριστικά σε σχέση με άλλες. Μην ξεχνάμε ότι και οι έλληνες άντρες δεν είναι οι ΤΕΛΕΙΟΙ. Αλλά το κυριότερο είναι να μη βάζουμε παρωπίδες και απόλυτα...Αν είμαστε ανοικτοί και σε εκγρήγορση σύντομα θα βρείτε τη δική σας ΠΗΝΕΛΟΠΗ...όσα ταξίδια και αν κάνατε...

Μεγάλη παγίδα παιδιά, η τοποθέτηση εκ των προτέρων σε βάθρο, μόνο λόγω εθνικότητας...Θα το λέω τόσες φορές, όσες και ο iwcg αναφέρεται κατά της απολυτότητας...Χωρίς αποδείξεις, μη θεοποιείτε καμιά, από όπου κι αν προέρχεται, γιατί η γυναικεία φύση είναι ΜΙΑ, και η  κατάρα ή η λύτρωση μπορεί να βρίσκεται οπουδήποτε...Και κυρίως, μην κρίνετε με δεδομένα του 1990, τότε που πολλές και ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΕΣ γυναικάρες βγήκαν σαν τα κοτόπουλα από τη διαλυμένη χώρα τους...Τώρα, έχουν αλλάξει οι εποχές και μαζί τους και οι άνθρωποι, γι' αυτό ΠΡΟΣΟΧΗ...
Και κάτι ακόμα...για Λατίνες σκέφτεται κανείς; ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πικρη ιστορια ο ελληνας ......

Έχετε αναρωτηθεί γιατί και οι ξένες που έρχονται και μένουν επί μακρόν στην Ελλάδα, γίνονται σαν τις Ελληνίδες;μήπως τις κάνουν έτσι οι Έλληνες;
 

Επισκέπτης
το πως σκεφτεται και πρατει καθε ανθρωπος,ειτε γυναικα ειτε αντρας,δεν εξαρταται απο την εθνικοτητα αλλα απο τα βιωματα που κουβαλαει!!τα βιωματα αυτα ποικιλουν απο οικογενεια σε οικογενεια ,απο περιοχη σε περιοχη ,απο εποχη σε εποχη!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Παίζει όμως και το ρόλο της η εθνικότητα. μικρό ή μεγάλο, δεν έχει σημασία. Και ανά έθνη βρίσκει κανείς τρομερές διαφορές συμπεριφοράς.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ωραία ως εδώ. Το θέμα αυτό λοιπόν είναι για το πως η ΡΩΣΙΚΗ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ επηρεάζει τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ? Που είναι το δύσκολο να το καταλάβει κάποιος? :cheesy:
 

Επισκέπτης
Ωραία ως εδώ. Το θέμα αυτό λοιπόν είναι για το πως η ΡΩΣΙΚΗ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ επηρεάζει τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ? Που είναι το δύσκολο να το καταλάβει κάποιος? :cheesy:
καλο ειναι να εχουμε τα ιδια μετρα και σταθμα!!οχι οι ελληνιδες ειναι ετσι και αλλιως ενω οι ελληνες οτι καλυτερο κυκλοφορει!αλλωστε μην ξεχναμε το θρεντ΄΄ρεζιλια που χαλανε την πιατσα΄΄!!παντως εγω γουσταρω τις μελαχροινες  :grin: :grin: :rockon: :rockon:!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ωραία ως εδώ. Το θέμα αυτό λοιπόν είναι για το πως η ΡΩΣΙΚΗ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ επηρεάζει τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ? Που είναι το δύσκολο να το καταλάβει κάποιος? :cheesy:
Ειναι το ισχυρο αντιπαλο δεος
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Βαρέθηκα να σας βλέπω ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ...Γύρισα από τρελό Σ/Κ με την ελληνίδα (ΘΕΑ) κοπέλα μου.
Φίλε iwcg τελικά έρχεσαι στα λόγια μου. Ακόμα περιμένω την απάντηση σε εκείνο το ποστ μου. Για πες στη «θεά» σου ότι «Αυτό γλυκιά μου ήταν το τελευταίο ΣΚ που περάσαμε . Από την άλλη εβδομάδα και για 2-3 χρόνια θα καθόμαστε μέσα , επειδή αντιμετωπίζω κάποιες δυσκολίες.» Να δούμε ...Είναι ΤΟΣΟ απλό ,γιατί δεν το καταλαβαίνεις? Φυσικά, όταν η σχέση σας έχει ΣΚ με εκδρομές , και εσύ δείχνεις να είσαι ευκατάστατος (τα call girls προϋποθέτουν λεφτά), προφανώς και το καλοκαίρι κάπου θα πηγαίνετε , η γυναίκα αυτή θα σου κάνει τα χατίρια. Θα είναι όμορφη , βρήκε την κότα που κάνει τα χρυσά αβγά. Γι?αυτό έχεις αυτή τη γνώμη για τις  γυναίκες. Εγώ όμως που είμαι iwbm (δηλαδή Ι want bourdela metaxourgiou του 20άρικου, λόγω περιορισμένων οικονομικών δυνατοτήτων) επέτρεψέ μου να είμαι ΑΠΟΛΥΤΟΣ! Σιχαίνομαι να είμαι απόλυτος σε ένα θέμα, αλλά σε αυτό το θέμα ΕΙΜΑΙ. Σχεδόν 10 χρόνια είμαι στο ψάξιμο , δεν είχα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ωραία κοπέλα. Μόνο μέτριας εμφάνισης. Μόνο αυτές εκτιμούσαν «το ωραίο μου μυαλό και το χιούμορ μου».Οι ωραίες «δεν ταιριάζει η χημεία μας με αυτόν τον Germaon» . Τη σημερινή (ωραία) Ελληνίδα την αγοράζεις. ΤΕΡΜΑ!  Και σε αυτό όποιος δεν είναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ απλά εθελοτυφλεί. Δεν σχολίασες και τα ποστ 137 (σελίδα 10) και 170 (σελίδα 12)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom