Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Μαρία Λιαγουροπούλου:Έπαιξα πορνό γιατί δε γούσταρα να κάνω Βίζιτες ως μοντέλο
Μισή αλήθεια!
Η άλλη μισή:
Έπαιξα πορνό για να ανεβάσω την τιμή στην Βίζιτα γιατί ως μοντέλο δεν με ήξερε κανένας!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Γενικα ειναι αναξιο σχολιασμου το ολο θεμα μεχρι να φτασεις εδω .


[URL unfurl="true"]http://gomenares.blogspot.gr/2013/08/blog-post_3696.html[/url]
Εγώ ήμουν βέβαιη ότι το παιδί ήταν δικό του, αφού όλη την περίοδο που ήμασταν μαζί δεν είχα άλλες σχέσεις, αλλά κι εκείνος -ακόμα κι αν είχε αμφιβολίες για το πόσο πιστή ήμουν- ήξερε ότι δεν υπήρχε περίπτωση να πάω με κάποιον άλλο χωρίς τις απαραίτητες προφυλάξεις", τόνισε στην εφημερίδα.

Δεν υπαρχει αλλη εξηγηση, η κοπελα ειναι θεοτρελη. 
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
κριμα γιατι θα την τιμουσα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Γενικα ειναι αναξιο σχολιασμου το ολο θεμα μεχρι να φτασεις εδω .


Δεν υπαρχει αλλη εξηγηση, η κοπελα ειναι θεοτρελη. 
Αν ηταν λογικη θα κυκλοφορουσε ετσι στη Μυκονο σαν το σουργελο να γελαει ο καθε πικραμενος?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
αποκλείεις να ειχε καποιο σκοπο και να κυκλοφορουσε ετσι ?
Ο μονος σκοπος που μπορει να υποστηριξει το καμμενο μυαλο της, ειναι οτι ετσι ανεβαζει την τιμη της. Ενας ακομη νεος ανθρωπος που παει χαμενος. Γονεις δεν εχουν ρε πουστη μου?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Ο μονος σκοπος που μπορει να υποστηριξει το καμμενο μυαλο της, ειναι οτι ετσι ανεβαζει την τιμη της. Ενας ακομη νεος ανθρωπος που παει χαμενος. Γονεις δεν εχουν ρε πουστη μου?

Πιστευεις οτι φταινε οι γονεις αποκλειστικα ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
100%.  Ποιος αλλος να φταιει?

Δεν ξερω ποιος αλλος , απλα επειδη δεν ειναι και πιτσιρικα πιστευω οτι φταει και αυτη , οι γονεις μεχρι καποια στιγμη μπορουν να σωσουν την κατασταση , αν η αλλη ειναι καμμενη τι να σωσουν οι γονεις ...και πως ...

 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το ευκολο χρημα μαγκες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Δεν ξερω ποιος αλλος , απλα επειδη δεν ειναι και πιτσιρικα πιστευω οτι φταει και αυτη , οι γονεις μεχρι καποια στιγμη μπορουν να σωσουν την κατασταση , αν η αλλη ειναι καμμενη τι να σωσουν οι γονεις ...και πως ...
20 ετων δεν ειναι?
Παιδακι ειναι ακομη. Μην τρελαθουμε.
 

Επισκέπτης
Ο οποιος διαμορφωνεται απο κατι αλλο εκτος απο το περιβαλλον και τα ερεθισματα αυτου?
συμφωνω σε οτι λες απλα πιστευω οτι ο καθενας απο εμας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του απο μια ηλικια και μετα,για εμενα δεν ειναι δικαιολογια ειναι 20 χρονων,στην ηλικια αυτη μπορεις να ξεχωρισεις τι ειναι σωστο και τι λαθος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
20 ετων δεν ειναι?
Παιδακι ειναι ακομη. Μην τρελαθουμε.

ποτε θα σταματησειςνα την θεωρεις παιδακι Αλεξ ? σε ποια ηλικα περιπου , οταν θα παντρευτει ...

Δεν ξερω αν εχεις παιδια , αλλα αν εχεις-ειχες ποτε πιστευεις οτι θα σταματησεις να λες στην κορη σου " εισαι μεγαλη γυναικα κανε οτι νομιζεις " ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ποτε θα σταματησειςνα την θεωρεις παιδακι Αλεξ ? σε ποια ηλικα περιπου , οταν θα παντρευτει ...

Δεν ξερω αν εχεις παιδια , αλλα αν εχεις-ειχες ποτε πιστευεις οτι θα σταματησεις να λες στην κορη σου " εισαι μεγαλη γυναικα κανε οτι νομιζεις " ?
Φυσικα οταν ενηλικιωθει.
Ο νομος το λεει, δεν εχει σημασια τι πιθανον θεωρω εγω.
Αλλά αν οταν ενηλικιωθει κανει μαλακιες, δεν θα εχω φταιξει εγω που την μεγαλωσα λαθος?
Οπως θα θελω να το πιστωθω αν κανει καλα πραγματα στη ζωη της, ετσι ειναι υποχρεωτικο να χρεωθω και τα ασχημα που θα κανει.
Ετσι παει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
συμφωνω σε οτι λες απλα πιστευω οτι ο καθενας απο εμας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του απο μια ηλικια και μετα,για εμενα δεν ειναι δικαιολογια ειναι 20 χρονων,στην ηλικια αυτη μπορεις να ξεχωρισεις τι ειναι σωστο και τι λαθος
Αν εχεις μεγαλωσει σε ενα περιβαλλον αρρωστο ή αδιαφορο, ουτε στα 30 δεν ξερεις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Φυσικα οταν ενηλικιωθει.
Ο νομος το λεει, δεν εχει σημασια τι πιθανον θεωρω εγω.
Αλλά αν οταν ενηλικιωθει κανει μαλακιες, δεν θα εχω φταιξει εγω που την μεγαλωσα λαθος?
Οπως θα θελω να το πιστωθω αν κανει καλα πραγματα στη ζωη της, ετσι ειναι υποχρεωτικο να χρεωθω και τα ασχημα που θα κανει.
Ετσι παει.

ολα οκ ως εδω , συμφωνω οτι φταις και εσυ , αλλα απο εκει και μετα πως μπορεις να διορθωσεις το λαθος που εκανες , οταν ηδη εχει περασει ο χρονος και δεν γυριζει πισω ? αφου δεν καταλαβε τοτε , και δεν καταλαβε και τωρα που το εκανε , τι σου λεει οτι αμα της το ξαναπεις θα το καταλαβει ? και ειδικα τωρα που εχει μεγαλωσει και εχει χτισει το χαρακτηρα της .... μηπως θες να βγαλεις απο μεσα σου την ενοχη που νιωθεις ξαναλεγοντας της οτι ειναι λαθος αυτο που επελεξε ..?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ολα οκ ως εδω , συμφωνω οτι φταις και εσυ , αλλα απο εκει και μετα πως μπορεις να διορθωσεις το λαθος που εκανες , οταν ηδη εχει περασει ο χρονος και δεν γυριζει πισω ? αφου δεν καταλαβε τοτε , και δεν καταλαβε και τωρα που το εκανε , τι σου λεει οτι αμα της το ξαναπεις θα το καταλαβει ? και ειδικα τωρα που εχει μεγαλωσει και εχει χτισει το χαρακτηρα της .... μηπως θες να βγαλεις απο μεσα σου την ενοχη που νιωθεις ξαναλεγοντας της οτι ειναι λαθος αυτο που επελεξε ..?
ρε παιδια θα παιξει σε 2-3 ακομα πορνοταινιες και μετα θα κανει βυζιτες απλο το πραγμα σιγα μετα μην αγοραζουμε τα πορνο της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom