Νέα

Ένα σοβαρό ερωτικό πρόβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paiDithauma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αφου καταφερες μετα το χωρισμο σε ενα μηνα(αληθεια τοσο ευκολα ξεπερασες την προηγουμενη 6ετη σχεση?) να βγαλεις γκομενα με κωλους και βυζους οπως ειπες,ετσι ευκολα και τωρα θα πας για την επομενη.
και περνα και μια μερα απο το μελινοσπιτο,δεσποινα να συνηθησει λιγο η παλαμη στις μπατσες,και να λυθει και λιγο η γλωσσα στα βρωμικα λογακια(μιλα μου βρωμικα,athens voice).
ειπαμε και παλι...εχεις καλη ροδα...μην το ξεχνας!!!!.....ρε μπαγασα μηπως ειναι κοκκινο χρωμα??...γιατι το γουσταρω :rockon:
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Δεν υπαρχει λυση στο προβλημα .
Φυγε πρωτος εσυ πριν σε γαμησει ψυχολογικα  αυτη.

Και μην ξεχασεις να της πεις:
΄΄ουστ .. μωρη ανοργασμικη.΄΄


Αν προσπαθησεις να προσποιηθεις τον αγριο γαμικουλα, θα κανεις χειροτερες μαλακιες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ψιτ, εαν η ηθελα να φερθω ετσι, θα πληρωνα μια πουτανα, και της φερομουν ετσι. [size=12pt]Εδω μιλαμε για αυτη που αγαπαω.[/size]

Ντάξει, μωρέ...Στο τέλος του πήδουλου, πες της πως την αγαπάς :rockon:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
δεν υπαρχει κανενα προβλημα....μολις κοπουν οι παροχες ,τοτε θα υπαρξει προβλημα!!! :uglystupid:
 

LaMUna

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Εδω παμε σε αλλη ιστορια. Να την κανει και να με παρατησει πολυ δυσκολα, γιατι εγω σαν κλασσικος μαλακας, της προσφερω παντα δωρα αξιας 100Ε και ανω, τα παντα κερασμενα, βολτες με το rx8, οποτε δεν κερδιζει τιποτα να με παρατησει. Γιαυτο θελω να την κανω να τελειωνει στο κρεβατι, για να μην υπαρξει ο κινδυνος του κερατου, εαν δεν το εχω φαω ακομη. Γμστα με τις μαλακισμενες που παω και μπλεκω. Και επειδη στην αρχη καναμε σεξ καθε μερα, μετα τους 3 μηνες καθε βδομαδα, τον 4ο μηνα καθε δυο βδομαδες, και τωρα στο 5ο μηνα κοντευουμε να πηδηχτουμε 21 μερες, θελω την συμβουλη της ευας :ρ Αντεχει τοσο καιρο μια γυναικα χωρις σεξ ?

Αν δεν κάνεις πλάκα πας για νόμπελ. Το κρεβατι δεν έχει σχεση με την ζωή και τις αγαπουλες. Μάθημα πρώτο.
Στο κρεβάτι είσαι αυτό που γουστάρεις και γουστάρει και η γκόμενα σου. Την πηδάς. δεν φτιάχνετε σεμέν. Τον τρόπο που θα το κάνεις το ξέρεις. Τι στο διάλο άντρας είσαι δεν μπορεί. Δεν σου βγάζει το ζωο απο μεσα σου; Αν δεν στο βγάζει λάθος γκόμενα επελεξες. Αν στο βγάζει και νομίζεις οτι ειναι η μαμα σου ξέχνα το. Ειναι γυναίκα. Αναγκάστηκε να στο πει. Αυτο σημαίνει οτι σε θέλει. Αν δεν σε ηθελε θα σε κερατωνε και θα κράταγε τις αγαπούλες και τα φράγκα. Στο λεει οχι για να κολώσεις. Αλλά για να μάθεις και να πηδηχτειτε πιο καλα. Ασε τις κλάψες και ριχτης ενα πουτσο οπως θα εριχνες σε κάποια που σε καβλωνει. Δεν την μειωνεις. της προσφέρεις.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Θαυματόπαιδο, όλα καλά και όμορφα είναι, φτάνει να σου αρέσουν.

Αν σας αρέσουν τα ίδια πράγματα, κανένα πρόβλημα, κάνε αυτά που θέλει.

Αν όχι, κάνε την. Όσο πιο γρήγορα, τόσο το καλύτερο. Αν χρειάζεται να παίζεις θέατρο κάθε φορά που την παίρνεις για να την ευχαριστήσεις, στο τέλος θα λυπηθείς ή/και μισήσεις τον εαυτό σου. Δεν αξίζει μία. Σε βάθος χρόνου δεν υπάρχει τύχη μαζί της.  :sunglasses:


ΥΓ: Απαντώ στο θέμα ΣΧΕΣΗ, αφού δηλώνεις κολλημένος. Στο θέμα ΠΗΔΗΜΑ η απάντηση είναι προφανής. Κάνε ό,τι γουστάρεις, όσο γουστάρεις ή/και όσο σε παίρνει. ;)
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Λοιπόν μεγάλε άκου να δεις πως έχουν τα πράγματα.Η γυναίκα γενικότερα θέλει να ξέρει πως έχει ενα αρσενικό δίπλα της.Αυτό εκφράζεται με πολλούς τρόπους.Θέλει να ειναι ευγενικός αλλά όχι μαλθακός.Δεν θέλει να της λες συνέχεια ναι σε ότι σου λέει.Θέλει το αρσενικό που έχει δίπλα της να παίρνει πρωτοβουλίες . Δεν θέλει να είσαι εύκολα προβλέψιμος.Θέλει να νιώσει και την αγριάδα όταν το απαιτεί η περίσταση.Στο σεξ η γυναίκα λειτουργεί περισσοτερο εγκεφαλικά.Πες κανένα προστιχόλογο δώσε καμία φάπα στα κωλομέρια .Γίνε πιο εκφραστικός.
Ελπίζω να μπόρεσα να σε βοηθήσω λιγο
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Φιλε μου, θα κλαψεις με μαυρο δακρυ εφοσον λες οτι την αγαπας μετα απο 5 μηνες..
Αλλος ενας που ΠΡΕΠΕΙ να παθει για να μαθει.

Μεγαλε το πιο ακριβο δωρο το εκανα στη μονη γκομενα που με σουταρε και πολυ πιθανο να με κερατωσε και απο πανω.

Τωρα εχω καλο αμαξι. τα καλυτερα και περισσοτερα μουνια τα ειχα οταν ειχα ενα κορσα!
Διδαγμα, οτι και να εχεις αν δεν εισαι αντρας ΔΕΝ μετρας.

Ο αντρας δεν κραταει μια γυναικα, λαδωνοντας την οικονομικα.
Την κραταει μονο αν αυτη λαδωνει την κωλοτρυπιδα της με το που τον κοιταει στα ματια!

Τωρα ετσι οπως τα χεις κανει,αποκλειεται αυτη η γκομενα να μην ψαχνει για εναν χοντρο πουτσο που να την πιασει απο το λαιμο σφιχτα και να την κανει να νιωσει μηδενικο.. εσυ λεγε της θεα μου, πριγκηπισσα μου κλπ. και μετα κατσε και σπασε το στομαχι σου στη στεναχωρια.

ετσι πρεπει να γινει για να καταλαβεις

Να ξερες ποση αξια εχουν πολλα πραγματα που ΔΕΝ λες σε μια γκομενα! Η που τα λες μια φορα και ξεκαθαριζεις οτι ετσι ειναι και τερμα!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216
τι μαλακιες ειναι αυτες που διαβαζω???

1.Λοιπον εισαι 23 και εχεις παει μονο με 2 γκομενες.(απαραδεκτο)
2.Το δευτερο αμαξι στην ζωη σου ειναι το RX8. (τρως απο τα ετοιμα του μπαμπα)
3. Ρε μαγκα μας δουλευεις ??? Πως να χυσει η γκομενα αφου δεν την γαμας. Διαβασα οτι μεχρι της 21 του μηνα δεν εχεις καταφερει να την γαμησεις. Και οτι τους τελευτεους μηνες ολο και λιγοστευουν οι φορες που γαμιεσται... Και με συχωρεις ρε φιλε ροτας κιολας πως την βγαζει και πως αντεχει τοσο καιρο χωρις κοκο!!! Εσυ δηλαδη πως την βγαζεις ???
4. Πως την αγαπας αμα  δεν την γαμας την γκομενα ?
5. Αμα δεν ειναι για τα δοντια σου βρες αλλη... Μου εχει τυχει και εμενα αλλα το αντιστροφο ακριβος η γκομενα ηταν παναγια και την εστειλα νυχτα...

 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Οι φιλοι Mr_Mojo_Risin και Pink_floyd (αν και ο τελευταιος εξεφρασε και εμπαθεια) με καλυψανε απολυτα.
"Αρμεξε την αγελαδα μεχρι να πεθανει" φιλε, χωρις να αλλαξεις τιποτα, μιας που δεν μπορεις να αλλαξεις κατι οπως πολυ σωστα ειπαν οι προηγουμενοι και μετα κοιτα να αλλαξεις νοοτροπια (δηλαδη τις παρεες με τα βουτυροπαιδα απο το ιδιωτικο σου λυκειο) πριν να ειναι πολυ αργα, διοτι η σεξουαλικη σου ηλικια δεν φαινεται να συμβαδιζει με την βιολογικη.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα παιδάκι μου είναι να μη μπορείς να το κάνεις, άμα μπορείς άσε τη φλυαρία και ασχολήσου με την ουσία... άκου... "σοβαρό ερωτικό πρόβλημα"...
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τι μαλακιες ειναι αυτες που διαβαζω???

1.Λοιπον εισαι 23 και εχεις παει μονο με 2 γκομενες.(απαραδεκτο)
2.Το δευτερο αμαξι στην ζωη σου ειναι το RX8. (τρως απο τα ετοιμα του μπαμπα)
3. Ρε μαγκα μας δουλευεις ??? Πως να χυσει η γκομενα αφου δεν την γαμας. Διαβασα οτι μεχρι της 21 του μηνα δεν εχεις καταφερει να την γαμησεις. Και οτι τους τελευτεους μηνες ολο και λιγοστευουν οι φορες που γαμιεσται... Και με συχωρεις ρε φιλε ροτας κιολας πως την βγαζει και πως αντεχει τοσο καιρο χωρις κοκο!!! Εσυ δηλαδη πως την βγαζεις ???
4. Πως την αγαπας αμα  δεν την γαμας την γκομενα ?
5. Αμα δεν ειναι για τα δοντια σου βρες αλλη... Μου εχει τυχει και εμενα αλλα το αντιστροφο ακριβος η γκομενα ηταν παναγια και την εστειλα νυχτα...
Xαλάρωσε ρε υπΈρτατε ...¨Ολα για τους ανθρώπους είναι...Ακόμη και τα "προβλήματα" .Δώσε χρόνο στους ανθρώπους ...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216

δεν αντιλεγω ολα για τους ανθρωπους ειναι. Και οτι αντεχεις θα σου στηλει ο θεος και τα λοιπα...

Αλλα δεν μπορει να διαβαζω 5 κατεβατα για να καταλαβω ποιο ειναι τελικα το προβλημα του ζευγαριου και να βγαζω συμπερασμα πως το παληκαρι δεν την ακουμπαει καν. Πως να χυσει η γκομενα με τα ματια ?

Και επαναλμβανω εδω υπαρχει ασυμφωνια χαρακτηρων στο σεξ. Αμα δεν υπαρχει καλο σεξ σε μια σχεση υπαρχουν πολλα προβληματα και αστα βραστα .... Μου εχει τυχει για αυτο το λεω. Ταιριαζαμαι σε ολα εκτος απο το σεξ.
Για βαλτε τον ευατο σας στην θεση της γκομενας του. Αν εσεις εισασταν με μια 6 μηνες και δεν καταφερνε ποτε να σας κανει να χυσετε τωρα που θα εισασταν ???
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αν δεν κάνεις πλάκα πας για νόμπελ. Το κρεβατι δεν έχει σχεση με την ζωή και τις αγαπουλες. Μάθημα πρώτο.
Στο κρεβάτι είσαι αυτό που γουστάρεις και γουστάρει και η γκόμενα σου. Την πηδάς. δεν φτιάχνετε σεμέν. Τον τρόπο που θα το κάνεις το ξέρεις. Τι στο διάλο άντρας είσαι δεν μπορεί. Δεν σου βγάζει το ζωο απο μεσα σου; Αν δεν στο βγάζει λάθος γκόμενα επελεξες. Αν στο βγάζει και νομίζεις οτι ειναι η μαμα σου ξέχνα το. Ειναι γυναίκα. Αναγκάστηκε να στο πει. Αυτο σημαίνει οτι σε θέλει. Αν δεν σε ηθελε θα σε κερατωνε και θα κράταγε τις αγαπούλες και τα φράγκα. Στο λεει οχι για να κολώσεις. Αλλά για να μάθεις και να πηδηχτειτε πιο καλα. Ασε τις κλάψες και ριχτης ενα πουτσο οπως θα εριχνες σε κάποια που σε καβλωνει. Δεν την μειωνεις. της προσφέρεις.

Άκου τα παραπάνω λόγια με περίσεια προσοχή, Και διαβασέ τα γράμα - γράμα ...
Επίσης δες και κανένα ντοκυμαντέρ....Ειδικότερα της " άγριας φύσης των λιονταρίων" πχ Σκαι...Χαχαχα !
...Ουπς γελάς ? Να μην γελάς καθόλου !!! Ειδικά εσύ !
Νομίζεις ότι αερολογώ ? Πες μου όμως...? είδες ποτέ λιοντάρι να γαμάει ως αρνι ?
Δεν είναι λοιπόν θέμα σου ή θέμα μου ...Η φύση η ίδια μας δείχνει τον δρόμο...
Κατά την διάρκεια του sex και μόνον το θυληκό αρέσκεται στο να υποτάσεται...ΤΕΛΟΣ ! Στην συνέχεια ο σώζον ευατό σωθείτο !
Μετά και μονον μετά...Θα δείξεις την όποια τρυφεροτητά σου φίλε μου...
ΥΓ Μην νομίζεις, και εμείς αγαπήσαμε, και εμεις διστάσαμε να κάνουμε SUPER sex με την δικιά μας ...λόγω σεβασμού ...Aλλά στην τελική ...όλοι μας το πληρώσαμε ακριβά...Ενώ γαμούσε κάποιος άλλος.  :idiot: :idiot: :idiot:
 

vasilias69

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Το καλό γαμήσι είναι μία από τις καλύτερες αποδείξεις σεβασμού προς μία γυναίκα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Και κόβε τις παροχές σιγά σιγά.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
εγω παντως γουσταρω τον τροπο που σκεπτεται η συναδελφος ευα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Ποιες παροχες να κοψη ......... απο την αρχη μεχρι το τελος
μια παρωδια ειναι........ μην πω τιποτε αλλο. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
λοιπον να καταθεσω και γω την αποψη μου

Παρατηρηση:Δε βλεπω η σχεση αυτη να μακροημερευει.Οι εμπειρες γυναικες θελουν και εμπειρους ανδρες,δε θα κατσει η ξανθια με τις βυζαροκωλαρες να σου μαθει την αλφαβητα.Αν δε μπορει ο γκομενος να ανταποκριθει στις απαιτησεις του Γυμνασιου, επιστρεφει Δημοτικο.Δεν ειναι η δουλεια της να σε μαθει.Να γαμηθει σα σκυλα θελει.Καταλαβαινω οτι αγαπας, αλλα πολυ φοβαμαι οτι βρηκες λαθος ανθρωπο να αγαπησεις.Απο τις περιγραφες σου, αντιλαμβανομαι οτι η γκομενα που εχεις διαλεξει να ειναι διπλα σου δε θελει να ειναι συντροφος-θελει να ειναι ερωμενη.Παω στοιχημα οτι ειναι απο αυτες που θα στην κανουν με την πρωτη ευκαιρια με το Μητσο τον υδραυλικο-οχι ακριβως αυτο που θα ελεγες ανθρωπος εμπιστοσυνης.

Η συμβουλη μου:Φιλε, εχεις θησαυρο στα χερια σου και τον πετας.Ξεχνα τις αγαπες, μη πεσεις στη λουμπα του ερωτα,αλλωστε απο τα συμφραζομενα καταλαβαινω οτι η γυναικα μενει μαζι σου για το σπονσοριλικι που προσφερεις και το μουρατο αμαξι για να κανει φιγουρα στις φιλες τις.Ασε που παω στοιχημα οτι στα φοραει-η θα στα φορεσει στο μελλον.Ασε τους ερωτες, δες καμια τσοντα και βγαλε τα πιο τρελα σου απωθημενα πανω της.Τραβα μαλλι, χυσε μουτρα,παρε κωλο,δωσε μπατσες,βρισε,χυσε και ταπεινωσε.Θα ειναι πρωτογνωρη εμπειρια για σενα,αφου 6 χρονια με τη μελισσουλα σου δε νομιζω να εκανες τετοια-και λογικο,η πρωην σου ενεπιπτε στην κατηγορια "συντροφος".Δεξου οτι δε θα αρμεγεις αυτη τη κατσικα για πολυ και ξεζουμισε τν χωρις ελεος.

Και προς θεου φιλε, κοψε τα δωρα και τις μαλακιες.Αυτα να τα κανεις σε γυναικες που το αξιζουν.Οπως πχ στην πρωην σου
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
λοιπον να καταθεσω και γω την αποψη μου

Παρατηρηση:Δε βλεπω η σχεση αυτη να μακροημερευει.Οι εμπειρες γυναικες θελουν και εμπειρους ανδρες,δε θα κατσει η ξανθια με τις βυζαροκωλαρες να σου μαθει την αλφαβητα.Αν δε μπορει ο γκομενος να ανταποκριθει στις απαιτησεις του Γυμνασιου, επιστρεφει Δημοτικο.Δεν ειναι η δουλεια της να σε μαθει.Να γαμηθει σα σκυλα θελει.Καταλαβαινω οτι αγαπας, αλλα πολυ φοβαμαι οτι βρηκες λαθος ανθρωπο να αγαπησεις.Απο τις περιγραφες σου, αντιλαμβανομαι οτι η γκομενα που εχεις διαλεξει να ειναι διπλα σου δε θελει να ειναι συντροφος-θελει να ειναι ερωμενη.Παω στοιχημα οτι ειναι απο αυτες που θα στην κανουν με την πρωτη ευκαιρια με το Μητσο τον υδραυλικο-οχι ακριβως αυτο που θα ελεγες ανθρωπος εμπιστοσυνης.

Η συμβουλη μου:Φιλε, εχεις θησαυρο στα χερια σου και τον πετας.Ξεχνα τις αγαπες, μη πεσεις στη λουμπα του ερωτα,αλλωστε απο τα συμφραζομενα καταλαβαινω οτι η γυναικα μενει μαζι σου για το σπονσοριλικι που προσφερεις και το μουρατο αμαξι για να κανει φιγουρα στις φιλες τις.Ασε που παω στοιχημα οτι στα φοραει-η θα στα φορεσει στο μελλον.Ασε τους ερωτες, δες καμια τσοντα και βγαλε τα πιο τρελα σου απωθημενα πανω της.Τραβα μαλλι, χυσε μουτρα,παρε κωλο,δωσε μπατσες,βρισε,χυσε και ταπεινωσε.Θα ειναι πρωτογνωρη εμπειρια για σενα,αφου 6 χρονια με τη μελισσουλα σου δε νομιζω να εκανες τετοια-και λογικο,η πρωην σου ενεπιπτε στην κατηγορια "συντροφος".Δεξου οτι δε θα αρμεγεις αυτη τη κατσικα για πολυ και ξεζουμισε τν χωρις ελεος.

Και προς θεου φιλε, κοψε τα δωρα και τις μαλακιες.Αυτα να τα κανεις σε γυναικες που το αξιζουν.Οπως πχ στην πρωην σου
ευγε συναγωνηστη πολυ καλα το ανελυσες,ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ,ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom