Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
χαζος εισαι για ποιο λογο να πω ψεματα
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βασικά εγώ πιστεύω ότι απλά όσοι είναι στο μπου δε γαμανε γκόμενες μόνο ιερόδουλες οπότε όταν μας λες έχω γαμησει πολλές ή ότι τώρα έχεις γκόμενα λογικό να μη σε πιστεύουμε
Να σου πω τυπε, δεν εισαι και ο πιο εξυπνος στο σοι, ε;
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να σου πω τυπε, δεν εισαι και ο πιο εξυπνος στο σοι, ε;
εδω 20 ατομα ζητανε φωτο να τον παιξουν αγαμια που εχει πεσει
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
καλησπερα μολις γυρισα απο παραλια λοιπον δεν της το εχω πει ακομη σημερα πιστευω θα της το πω χθες δεν μπορεσα
Φίλε μας δουλεύεις μάλλον ...είσαι αναξιόπιστος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
εδω 20 ατομα ζητανε φωτο να τον παιξουν αγαμια που εχει πεσει
Φωτογραφία ζητάμε να δούμε εάν λες αλήθεια η είσαι κανά μπακουρια που την εις πάει για καφέ και είσαι μόνος και ανεβάζεις νήμα για να έχεις να ασχοληθείς με κάτι ....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
οτι να ναι επειδη μπηκα και εγραψα ενα προβλημα σεξουαλικο κανετε σαν γκομενες ελεος
Άκου φίλε μου. Στα λύσαμε όλα. Είπαμε έχει μάλλον χλαμύδια ή κάποια τέτοια μαλακία και πρέπει να πάει στον γιατρό. Αν τώρα δεν ξέρεις πώς να της το πεις, βάλε φαντασία. Π.χ. κάνε ότι πας για γλειφομούνι και πες "κλάσε μανάρι μου να ανασαίνουμε". Θα καταλάβει.

Τι σεξουαλικό πρόβλημα και γκόμενες μας λες. Λύθηκε η υπόθεσή σου
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.960
Πόντοι
6.236
Ας μην αμφισβητούμε τον άνθρωπο. Εάν ήθελε να πουλήσει φίδια, δεν θα έλεγε για ψαρίλες:2funny:.
Αποθαρρύνουμε και άλλους που θέλουν να μας πουν το πρόβλημά τους. :confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Όσοι βαζουν τέτοια νήματα μουφα να περιμένουμε καμμία μέρα και μετά κράξιμο να μην ξαναβάλουν μουφα νήμα ...όποιος γουστάρει ανεβάζει και ένα νήμα έτσι για πλάκα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Γιατί τι είπα και δε είμαι έξυπνος φιλε
Μην παρεξηγείσαι τύπε...
Έξυπνος είσαι, άλλα όχι ο ΠΙΟ έξυπνος, αυτό εννοεί ο παπαροτρίφτουλας.
Σε φάγαν τα ξαδέλφια στη στροφή :confused:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Γιατι ρωτας εμενα?
Ο πσπαρουρίφτουλας το είπε...
Εντάξει ο καθένας έχει τη αποψη του,εγώ θεωρώ πως οσοι μπαίνουν στο μπου γαμανε μόνο ιερόδουλες η πλειοψηφία λίγοι δε έχουν γαμησει μόνο ιερόδουλη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
Μπορεί να είναι μύκητες. Αυτοί βρωμάνε, όσο και να έχει πλυθεί. Αν σε έχει κολλήσει κάνε θεραπεία γιατί μπορεί να προκαλέσουν στειρότητα. Αν όμως δεν έχει κάποιο ΣΜΝ και αυτή είναι η η φυσική της μυρωδιά, την έβαψες. Δεν υπάρχει γιατρειά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Τυπε εκτος απο την ψαριλα στο μ@υνι μηπως εχουμε και καμια ωραια ποδαριλα ή καμια βρωμερη μασχαλη?? Ετσι για να γουσταρουμε λιγο παραπανω.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Εάν ο κόλπος αναδίδει μυρωδιά ψαριού, πιθανότατα πρόκειται για βακτηριακή λοίμωξη ή κολπίτιδα. Συνήθως συνοδεύεται από υπερβολικές κολπικές εκκρίσεις, αίσθημα καύσου στον κόλπο και πόνο. Η βακτηριακή κολπίτιδα, η οποία δεν μεταδίδεται με το σεξ, συνήθως εκδηλώνεται με λευκές κολπικές εκκρίσεις, με ή χωρίς κολπικό ερεθισμό. Οφείλεται στην ανισορροπία της χλωρίδας του κόλπου. Τα συμπτώματα μπορεί να επιδεινωθούν μετά το σεξ. Εμένα μου έτυχε αυτο σε σχέση το οποιο με καποια αγωγή διορθωνεται ευκολα
 

Jarilo

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
393
Πόντοι
20
Παιρνει βιταμμινη B-complex? Αυτη τα κανει ολα, μια ex το καταλαβαινε στα χυσια μου.. :cheesy:
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
Κάποιος μύκητας είναι ή λόγω διατροφής να μυρίζουν τα ούρα της το είχα πάθει με πρώην αυτό ενώ έκανε μπάνιο πρίν το σεξ το μουνι είχε μια οσμή ούρων η οποία έφευγε μετά ή από γλυφομούνι η σεξ όταν έχυνε τα πρώτα υγρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom