Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Το ποιο ιδανικό είναι να υπάρχει μια στοιχειώδη υγιεινή, μια καθαριοτιτα.
Αν υπάρχουν μοικητες η λοίμωξη πρέπει να κοιταχτει επειδη μπορεί αν το παραμελήσει να έχει επιπτώσεις.
Αν όμως είναι η φυσική μυρωδιά του σώματος που απλά εμφανίζεται ποιο άμεσα...κ παρόλα αυτά σαν χαρακτήρας σαν άνθρωπος είναι καλή δεν είναι λόγος η μυρωδια για να την στείλεις.
Πρέπει να μάθεις να τό συνηθίζεις, να είσαι μερακλής.
Έτσι ήμουν κ εγώ ήθελα να είναι ξυρισμένη η κόπελια κ πεντακάθαρη οσπου μου έτυχε κάποια που ήταν τελειως αξυριστη σαν ιερόδουλη δεκαετίας του '80...
οι παλιοί τις ξέρουν....
κ με περίοδο κ έκατσε για γαμησι.
Ξαφνιάστηκα που πέρασα από το ένα ακρο που ήξερα στο άλλο αλλα δεν είπα τίποτα να μήν την προσβάλω, θα ήταν ντροπή....
κ συνέχισα απτόητος πέρασα στην βοηθητική πηγη ενέργειας.
Ο καλός ο καπετάνιος δεν φαινεται στην μπουνατσα αλλά στην φουρτούνα.
Ένας φίλος έτσι ήταν συχαινονταν μια γκομενα που είχε αλλά όταν την συνηθισε μύριζε τα άπλυτα ρούχα της κ καυλωνε.
Κάποιες φορές για ν
α δούμε τα ορια μας πρέπει να δώσουμε μπουνιά στο μαχαίρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Απάντησε ο φίλος η μας έχει γραμμένους όλους ...την χώρισε η όχι ακόμα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Θα της πεις το εξής... Ότι καπότε ησουν με μια πρώην και σε ένα γυκαινολογικο έλεγχο της βρήκαν κάποιον μικρόβιο και έκανε μια θεραπεία και της πέρασε.. Θα τις πεις ότι το μουνί της πριν τη θεραπεία είχε την ίδια μυρωδιά με σένα κ μετά τη θεραπεία καμία μυρωδιά.. Και ότι σου έχει κολλήσει ότι έχει το ίδιο θα της πεις.. Μετά ρώρα την αν εχει κανει τεστ ΠΑΠ τελευταία? Και άρχιζεις κάπως έτσι να της βάζεις ιδέες..
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Καλά αυτή δεν μυρίζει το μουνι της .....μην τρελαθουμε τώρα .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Το μυρίζει και θέλει να βάλει μανταλάκια στη μύτη αλλά αν της πεις κάτι θα στο γυρίσει σε πατριαρχίες
Τι βρωμιαρες υπάρχουν ...εάν φυσικά μας λέει αλήθεια ο νηματοθετης....πόσο χρονών να είναι η γκόμενα 30...πολύ δύσκολα να έχει τέτοιο θέμα και να μην το ξέρει....
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Τι βρωμιαρες υπάρχουν ...εάν φυσικά μας λέει αλήθεια ο νηματοθετης....πόσο χρονών να είναι η γκόμενα 30...πολύ δύσκολα να έχει τέτοιο θέμα και να μην το ξέρει....
Οι γυναίκες δουλεύουν με αυταπάτες.

Θυμάμαι μια γκομενα ,ελαφρώς τσουπωτη να μου λέει ότι είναι απίστευτα αδύνατη.

Στο μυαλό της μπορεί να νομίζει ότι αυτή η μυρωδιά μουνιλας είναι για μπουκαλάκι του Ντιορ
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Εγώ δεν πιστεύω τον νηματοθετη. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει καταλάβει την μυρωδιά της. Εδώ άλλες γυναίκες μυρίζουν οσμές από δίπλανα δωμάτια. Γενικά οι γυναίκες έχουν πολύ δυνατή όσφρηση. Μπορεί να πίνεις ένα ποτό στο σαλόνι κ το μυρίσουν από τρία δωμάτια πιο μακριά. Οπότε σίγουρα θα είχε πάει σε γιατρό.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Εγώ δεν πιστεύω τον νηματοθετη. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει καταλάβει την μυρωδιά της. Εδώ άλλες γυναίκες μυρίζουν οσμές από δίπλανα δωμάτια. Γενικά οι γυναίκες έχουν πολύ δυνατή όσφρηση. Μπορεί να πίνεις ένα ποτό στο σαλόνι κ το μυρίσουν από τρία δωμάτια πιο μακριά. Οπότε σίγουρα θα είχε πάει σε γιατρό.
Συμφωνώ και εγώ σε αυτό ....από την διπλανή πολυκατοικία τους έρχονται μυρωδιές και τις μυρίζουν
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Tελικά της μίλησες;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Συμφωνώ και εγώ σε αυτό ....από την διπλανή πολυκατοικία τους έρχονται μυρωδιές και τις μυρίζουν
Από προσωπική εμπειρία έχω καταλάβει ότι οι γυναίκες μπορούν να μυρίσουν κ να καταλάβουν εάν τον έχει παίξει κάποιος η ειδικότερα αν έχει ρίξει χύσιμο κάποιος λίγα λεπτά πριν.
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Όχι δεν της μίλησα έχω κορόνα τώρα και δεν κάνουμε σεξ μόλις περάσει η καραντίνα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Μήπως είχε και αυτή περασει κορονοιο και τηςχαφησε αυτό το σύμπτωμα ...για σκέψου
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Τύπε εχεις κανα φορεμένο στριγκακι της? Να μου το στειλεις να βγάλω διάγνωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom