Νέα

Ένα σοβαρό ερωτικό πρόβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paiDithauma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Από τη στιγμή που μετά από 5 μήνες η άλλη δεν έχει χύσει και αρχίζετε να το κουβεντιάζεται έχει τελείωσει η φάση. Η διαφορά εμπειριών δεν ανακτάται με το να την αρχίσεις ξαφνικά και κατα εντολή στα πουτσοσκάμπιλα και στο βρισίδι. Ασε που άμα η άλλη ''κρυώσει'' η κατάσταση είναι μή αναστρέψιμη.

Είσαι νέος πολύ ακόμα, πάρτο σαν εμπειρία και πήγαινε παρακάτω. Στη  επόμενη έιμαι βεβαιος ότι θα αντιληφθείς νωρίτερα τι και πώς πρέπει να κάνεις στο κρεβάτι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
φιλε η μονη λυση ειναι στα 4 με ταυτοχρονο spanking στα κωλομαγουλα...εννοειται πως για αυξησεις την υποταγη της απαραιτητη κα η πισω πορτα...οπσοδηποτε πρεπει εσυ να δινεις το ρυθμο και το νευρο..υ.σ και καν μπινελικι δε βλαπτει...γενικα γινε πιο πολυ ματσο....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
φιλε η μονη λυση ειναι στα 4 με ταυτοχρονο spanking στα κωλομαγουλα...εννοειται πως για αυξησεις την υποταγη της απαραιτητη κα η πισω πορτα...οπσοδηποτε πρεπει εσυ να δινεις το ρυθμο και το νευρο..υ.σ και καν μπινελικι δε βλαπτει...γενικα γινε πιο πολυ ματσο....
Τον μπουρδουκλοσες τωρα........αντε να δουμε τι θα κανη απο ολα.... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
υ.σ και καν μπινελικι δε βλαπτει...γενικα γινε πιο πολυ ματσο....

Μάτσο να γίνεις είπε ο φίλος.... όχι ματσό! Αφού το τραβάει ο οργανισμός της.....!!! Μισή ντροπή δική σου, μισή ντροπή δική της.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εφ οσον οικονομικο προβλημα δεν υπαρχει ,και αν θελουμε κατι πολυ το διεκδικουμε και επειδη ειμαι υπερ των πρακτικων λυσεων,αυτη ειναι η απαντηση στο πρπβλημα σου κατα τη γνωμη μου
Ενα διημερο μαζι τηςwww.bourdela.com/content/view/1634/1/]λολιτα[/url] και θα μπορεις να επιστρεψεις στη φιλη σου διαβασμενος στο μαθημα σου
Μου ειπε τα εξης. "Εμενα πρωτα πρεπει να με διεγειρει εγκεφαλικα ο αντρας" (Επειδη το εχω ακουσει απο πολλες, μου γυρνανε τα μυαλα οταν το ακουω). "Δεν μου αρεσουν τα τρυφερα, θελω να με φερεται σαν πουτανα στο κρεβατι, να ειναι αγριος και βιαιος και να μου δινει μπατσακια."  Δηλαδη, τι ακριβως να κανω στο κρεβατι ωστε να δει την αγριαδα? Τωρα θα μου πειτε, αφου δεν σου αρεσουν αυτα, τι πας και μπλεκεις. Η πιο ευκολη λυση ειναι να την χωριζα, αλλα ειμαι ερωτευμενος και αρχιζω να την αγαπαω τρομερα. Οποιος θελει πραγματικα να βοηθησει, χωρις να το παιξει εξυπνος και γαμαω, και εχει διαθεση για κουβεντα, ας μου πει τους τροπους να τα εφαρμοσω. Ευχαριστω ΄)
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι μαλακιες ειναι αυτες που διαβαζω???

1.Λοιπον εισαι 23 και εχεις παει μονο με 2 γκομενες.(απαραδεκτο)
2.Το δευτερο αμαξι στην ζωη σου ειναι το RX8. (τρως απο τα ετοιμα του μπαμπα)
3. Ρε μαγκα μας δουλευεις ??? Πως να χυσει η γκομενα αφου δεν την γαμας. Διαβασα οτι μεχρι της 21 του μηνα δεν εχεις καταφερει να την γαμησεις. Και οτι τους τελευτεους μηνες ολο και λιγοστευουν οι φορες που γαμιεσται... Και με συχωρεις ρε φιλε ροτας κιολας πως την βγαζει και πως αντεχει τοσο καιρο χωρις κοκο!!! Εσυ δηλαδη πως την βγαζεις ???
4. Πως την αγαπας αμα  δεν την γαμας την γκομενα ?
5. Αμα δεν ειναι για τα δοντια σου βρες αλλη... Μου εχει τυχει και εμενα αλλα το αντιστροφο ακριβος η γκομενα ηταν παναγια και την εστειλα νυχτα...

Να σου λυσω τις αποριες σου.
1) Δεν πηγα με παραπανω απο 2 γυναικες, γιατι προτειμησα να ειμαι σε μονιμη σταθερη σχεση με αυτην που αγαπω, χωρις να την απατησω. Πιστεψε με, 2 μετρα παλικαρι ειμαι, και απ οτι λενε οι κοπελιες, παιδαρος.
2)Το ΡΧ8 το αποκτησα απο την δουλεια μου, εδω και ενα χρονο, με δοσεις. Δεν βοηθησε καθολου ο μπαμπας.
3) Δεν ειπα οτι δεν καταφερα μεχρι 21 του μηνα να την γαμησω. Απλα απο διαφορες συγκιριες, ειχαμε 21 μερες να γαμηθουμε.
4) Εσυ οποια αγαπας, την γαμας `η της κανεις ερωτα?
5) Εαν ηθελα να βρω αλλη, τωρα 5 μαζι θα ειχα. Ομως παρα τις μαλακιες που κανει, την αγαπω και δεν θελω να την χασω. Ειναι αυτο που λενε φυλακη πολυτελειας η αγαπη ;)
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οι φιλοι Mr_Mojo_Risin και Pink_floyd (αν και ο τελευταιος εξεφρασε και εμπαθεια) με καλυψανε απολυτα.
"Αρμεξε την αγελαδα μεχρι να πεθανει" φιλε, χωρις να αλλαξεις τιποτα, μιας που δεν μπορεις να αλλαξεις κατι οπως πολυ σωστα ειπαν οι προηγουμενοι και μετα κοιτα να αλλαξεις νοοτροπια (δηλαδη τις παρεες με τα βουτυροπαιδα απο το ιδιωτικο σου λυκειο) πριν να ειναι πολυ αργα, διοτι η σεξουαλικη σου ηλικια δεν φαινεται να συμβαδιζει με την βιολογικη.

Μπορει να εμεινα πισω σεξουαλικα απο εμπειριες γαμισια και γκομενες, ομως πιστεψε με, νιωθω τυχερος που εμαθα να αγαπαω, να σεβομαι, και δινω τα παντα σε αυτη που λατρευω. Εσυ να υποθεσω, που πας να μου την πεις, εχεις γαμησει την μιση ελλαδα κτλ κτλ. Και κατι ακομη. Επειδη δεν γαμησα παραπανω απο 2 γκομενες στην ζωη μου, σημαινει οτι εγω και οι φιλοι μου ειμαστε βουτυροπαιδα ?
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Παιδι θαυμα , ακουσε κατι που θα σου πω. Η σχεση αυτη ειναι κατδικασμενη. Και αυτο γιατι η γυναικα ειναι ανωτερη απο εσενα. Μην παρεξηγησεις τον χαρακτηρισμο. Στη σημερινη κοινωνια, ο αντρας πρεπει να ειναι ανωτερος απο τη γυναικα. Το θεμα ομως ειναι που ακριβως να ειναι ανωτερος ; Νομιζετε οτι μετραει το ποσα βγαζει ο αντρας  ; Ή το αν ειναι μορφωτικα ανωτερος ; Ή εμφανισιακα ; Δεν μετρανε αυτα. Το θεμα ειναι οτι στην Ελλαδα η ανωτεροτητα μετριεται με το ποσο 'περπατημενος' ειναι ο ανθρωπος . 3 διδακτορικα να εχεις και 3000 ευρω να βγαζεις, και η γυναικα να ειναι του λυκειου και των 700 ευρω , αν ειναι πιο περπατημενη και πιο βγαλμενη την εκατσες . Και αυτη που περιγραφεις ειναι πααααρα πολυ περπατημενη. Οποτε καλα ειναι να τελειωσει αμεσα. Δυστυχως στην Ελλαδα μετρανε οι σαχλαμαρες . Και οχι η ουσια.Μετραει το φαινεσθαι. Τα εχουμε ξαναπει αλλωστε . Ελπιζω να μην παρεξηγησες αυτο που ειπα οτι ειναι ανωτερη
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
φιλε το προβλημα ξεκιναει απο τη δικη σου σταση.το προβλημα που εχουμε εμεις οι αντρες καποιες φορες ειναι οτι εχουμε μεγαλη ιδεα για τις γκομενες απο οτι ιδιες για τον ευατο τους.το θεμα ειναι οτι οταν λες οτι την αγαπας ειναι γιατι σου προσφερει ψυχικα η αγαπας τη εικονα της? το αγαπω ειναι βαρια κουβεντα για να λεγεται.πρεπει να εχει αποδειξει οτι αξιζει να την αγαπας οχι μονο στα ωραια αλλα κ στα ασχημα.και αν δεν σου χουν τυχει ασχημα μπορεις να τα σκηνοθετησεις εσυ για να δεις αντιδρασεις.οταν λοιπον της λες σ αγαπω επειδη εγλυψες μια ωραια κολαρα εκεινη το εκλαμβανει ως ψυχικη ευαισθησια δικη σου,γιατι ειναι προφανες οτι εισαι το καλο παιδι.
επι του πρακτεου¨αλλαξε ρεπερτοριο,οχι μηχανικα ομως.μια στο καρφι κ μια στο πεταλο.καντης κ βρωμικο κ τρυφερο σεξ.μετα απο μια βολτα με ποτακια βρωμικο μια αλλη στιγμη τρυφερο.να πιστεψει οτι δεν εχει ανακαλυψει τον ευατο σου ακομα για να την εχεις σε ενδιαφερον κ να μην βαριεται μαζι σου.κοψε τα δωρακια σταδιακα κ τα πολλα σ αγαπω κ να ξερεις οτι αυτος που εχουμε διπλα μας δεν ειναι κτημα μας.μπορει να φυγει ανα πασα στιγμη χωρις να σημαινει οτι καναμε κατι λαθοσ.Γι αυτο απολαυσε το κ οπου βγει
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Μπορει να εμεινα πισω σεξουαλικα απο εμπειριες γαμισια και γκομενες, ομως πιστεψε με, νιωθω τυχερος που εμαθα να αγαπαω, να σεβομαι, και δινω τα παντα σε αυτη που λατρευω. Εσυ να υποθεσω, που πας να μου την πεις, εχεις γαμησει την μιση ελλαδα κτλ κτλ. Και κατι ακομη. Επειδη δεν γαμησα παραπανω απο 2 γκομενες στην ζωη μου, σημαινει οτι εγω και οι φιλοι μου ειμαστε βουτυροπαιδα ?

Φιλαρακο εγω δεν εχω σκοπο να σου την πω και γιατι να ειχα? Σε ξερω?
Εγω απλα υπεθεσα τι περιπτωση εισαι. Και εγω απο καλοστεκουμενη οικογενεια ειμαι και μοναχοπαιδι ειμαι και στην ηλικια σου ειχα λεφτα και ξερω απο πρωτο χερι αν εισαι βουτυροπαιδο ή δεν εισαι.
Αν θεωρεις οτι μαλακιες του τυπου εχω rx8 και κανω δωρα κι η γκομενα δεν θα με χωρισει ταιριαζουν σε εναν ανδρα 23 ετων συγνωμη που ασχοληθηκα κιολας.


Τωρα σε παπαριες του τυπου
νιωθω τυχερος που εμαθα να αγαπαω
ενα εχω να πω, και παρε το σαν συμβουλη. Ο φιλος και η γκομενα στη στραβη και στη δυσκολια φαινονται.
Που εμαθες να αγαπας? Δηλαδη ας πουμε αν ειχες μια γκομενα και ελεγε πως σε αγαπαει και εσυ νομιζες πως την αγαπας αμα
πηγαινε ας πουμε για σπουδες Αγγλια εσυ θα καθοσουνα εδω και θα ελεγες "θα σε περιμενω" :jerking: ή θα πηγαινες μαζι της.
Γιατι εγω σου λεω θα εμενες στο σπιτακι σου και θα ελεγες στον εαυτο σου "αγαπησα".

Τα υπολοιπα βαριεμαι να τα σχολιασω αλλα εχεις πολυ λαθος αντιληψεις, και βαριεμαι να σου κανω ολοκληρη κοινωνικη αναλυση για να σου εξηγησω γιατι ανεφερα τους φιλους σου.
Παντως να ξερεις πως οτι λεω το εχω δει με τα ματια μου να συμβαινει και σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο απο οτι το δικο σου προβλημα (με πολυ περισσοτερα λεφτα, με πολυ μεγαλυτερο τυπο, και η γκομενα σαβουρα) και ουτε μαγκας να το παιξω σε σενα που καταθετεις την ανησυχια σου θελω ουτε να σου πω καμια μαλακια για να τα σκατωσεις και να το ευχαριστηθω.







 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
… "Δεν μου αρεσουν τα τρυφερα, θελω να με φερεται σαν πουτανα στο κρεβατι, να ειναι αγριος και βιαιος και να μου δινει μπατσακια." …

Καλά, αυτή εμένα ψάχνει.
Στείλε τη μου για κανά μήνα, και μετά να δεις πως θα εκτιμάει τα τρυφερά και αγαπησιάρικα που της κάνεις εσύ.

Αρνάκι θα στη κάνω …
 

Συνημμένα

  • ragazza.jpg
    ragazza.jpg
    63,3 KB · Εμφανίσεις: 47

johnskg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
φιλε παιδι θαυμα ,αποφασισα να γραψω γιατι πραγματικα διαβαζωντας το θεμα (αν ειναι αληθεια βεβαια) εζησα ενα deja vu,ειναι απιστευτες οι ομοιοτητες,επισης και εγω ειχα πολυχρονη σχεση με λουλουδια,ερωτες και σεβασμο,χωριζω που λες και μετα απο μερικες περιπετειουλες της πλακας τα φτιαχνω με την κοπελα που ειμαι τωρα(για ακομα λιγο γιατι παμε για χωρισμο).Η κοπελα ηταν επισης σαφεστατα πιο περπατημενη απο μενα και μου ειπε πανω κατω τα ιδια πραγματα, απλα οχι σε τετοιο τραγικο βαθμο οπως εσενα(δεν ημουν τοσο τρυφερος οπως εσυ).Το αποτελεσμα ηταν να προσπαθησω που λες και οντως να βγαλω πραγματα που καταπιεζα μεσα μου  πχ τωρα τα χαστουκια στον κωλο  το τραβηγμα μαλλιων και τα sex toys τα εχω πλεον ψωμοτυρι,αλλα απο την αλλη δεν μου βγηκαν καποια αλλα πραγματα που ισως ειχε συνηθησει(προστυχολογα,υποτακτικοτητα...κτλ)ισως γιατι καποια πραγματα τα κανεις σε καποια σχεση απο την αρχη,αν τα αφησεις παει πεταξε το πουλακι.Αλλα φιλε ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ απλα να βελτιωθεις, δυστηχως η ευτηχως ο αντρας πρεπει να εχει τις περισσοτερες εμπειριες παει τελιωσε,αλλιως καθεσαι και συγκρινεις τον ευατο σου με τους πρωην και τι πηγε στραβα και αυτη γιατι καβλωνει με αλλους που δεν τις προσφεραν τιποτα και οχι μ εσενα που τα προσφερεις ολα και την αγαπας ...κτλ  μπαινεις σε φαυλο κυκλο που σε ριχνει ψυχολογικα.εγω μετα απο ενα χρονο (που περασα αρκετα καλα στο σεξ) χωριζω γιατι απλα δεν μπορω να δεκτω οτι ειναι πιο περπατημενη απο μενα,σαφεστατα και αλλαξα προς το καλυτερο οσο αφορα το σεξ μεσα απο αυτην την σχεση,αλλα κακα τα ψεματα οταν εισαι με καποια κοπελα σοβαρα θελεις να εισαι ο καλυτερος της στο σεξ,το νουμερο 1,να δοκιμαζει μαζι σου καινουργια πραγματα,οχι να κανεις copy paste το σεξουαλικο παρελθον της,ουτε να εισαι εστω το νουμερο 2 αναμεσα σε 15-20 γκομενους που ειχε,αν πας σοβαρα πρεπει να εισαι ο γαμιας της που θα θυμαται για παντα,το νουμερο 1 τιποτα λιγοτερο....οποτε χωρισμος φιλε μου, πανε γαμα οτι τσουλακια βρεις,ριξε τα χαστουκια και τις βρισιες σου για να μπορεις να γαμησεις την επομενη που θα αγαπησεις(εκτος και αν πεσεις σε παρθενα)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Παει μου φαινεται ο φιλος παιδι θαυμα δεν προκειται να ξανα ποσταρει στο φορουμ. Μαλλον θα εχει αυτοκτονησει ηδη.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

ma8hteuomenh

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Αν προτιμώ να παρακολουθώ τις συζητήσεις, ως παρατηρητής, χωρίς να παρεμβαίνω, αυτή η περίεργη κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι (αν πραγματικά βρίσκεσαι, γιατί παίζει και αυτό) με παρακίνησε να πω την γνώμη μου και εγώ. Βασικά θα πρέπει να συμφωνήσω με τον TARZAN απόλυτα. Καταρχάς επί 6 μήνες περίπου λέει ότι δεν έχει φθάσει σε οργασμό μαζί σου και τι περίμενε τόσο καιρό, για να σου το αποκαλύψει; Δηλαδή, ήρθε έτσι ξαφνικά μια μέρα και σου είπε ξέρεις όσο καιρό είμαστε μαζί υποκρίνομαι; Και τι προσπάθειες έκανε αφού είναι τόσο ξεβγαλμένη για να σε βοηθήσει να καταλάβεις τι πραγματικά θέλει; Εν πάση περιπτώσει έχω την εντύπωση ότι μάλλον όταν έκανε έρωτα μαζί σου έβαζε τον «αυτόματο πιλότο», γιατί προφανώς δεν θα είχε τίποτα καλύτερο εκείνη την περίοδο να κάνει. Το γεγονός και μόνο ότι έτσι ξαφνικά στο ξεφούρνισε σημαίνει ότι φίλε πάει για άλλα πιο μεγάλα κόλπα. Το θέμα είναι ότι για να μπορέσω να καταλάβω τι παίχτηκε πρέπει να ξέρω το σκηνικό όλο. Αν μπορείς περιέγραψε την σχέση μαζί της διότι από τα λίγα που γράφεις δεν βγαίνει άκρη. Τι διάολο, δεν κατάλαβες και εσύ τι ήθελε; Πάντως τα βλέπω πολύ δύσκολα τα πράγματα και αυτή η υποκρισία που έδειξε απέναντι σου, δείχνει ότι δεν αξίζει τον κόπο να συνεχίσεις μαζί της.                                                                                                                                                                               



Η μονη γυναικα που προσεξα εδω μεσα ηταν η Ευα. Και οι συμβουλες της απευθυνονταν μαλλον στα δικα της γουστα κι οχι στην περίπτωσή σου.
Θα ρθω να συμφωνησω στα εξής λακωνικα:
1. 6 μηνες και τωρα στο είπε???  Πόσο για τον πούτσο σ'έχει?
2. Τι σκατά αγριάδες θέλει τη στιγμή που κάτι πας να κάνεις κ...πονάει? Εμένα μου φαίνεται οτι μούφες έλεγε οτι είναι περπατημένη, για να σε ρίξει κ να κάνει "μεγάλη ζωή". Αν όντως βαστούσε αγριάδες, θα τις άντεχε κιόλας,ενώ τώρα που φάσκει κι αντιφάσκει, μάλλον για αρχάρια μου κάνει. Κι εγώ στην αρχή δεν ήξερα τι ήθελα.
3. Αν ήταν τιμια και ειλικρινής, θα στο χε δείξει πολυ νώριτερα, εμπρακτα, τ'οτι θεέι κατι διαφορετικο. Θα χε ήδη προσπαθήσει, πάνω στην πράξη. Όχι...συζητήσεις κ μαλακίες.
4. Όλο για αγάπες μιλάς αλλά αυτά τα φαλλοκρατικά, την κρατάω με την αμαξάρα μου, τα δώρα μου, τα κεράσματά μου...κάργα τα λειτουργείς βλέπω. Και μετά περιμένεις η άλλη να σ'έχει σε εκτίμηση τη στιγμή που τα βασικά σου προσόντα -που εσύ πλάσαρες- είναι το χρήμα κ το δήθεν.
5. Ως εκ τούτου, τι σκατά περίμενες? Ανταπόκριση στα συναισθήματά σου -που τα εκφράζεις υλικώς κιόλας-? Εδώ τόσες κ τόσες ωραίες κοπέλες κάθονται σε κωλόγερους να τις πηδάνε για τις ίδιες παροχές. εμένα μου φαίνεται οτι γραμμένο σ'έχει, οτι είναι κλασσική αριβίστρια και πάνω απ'όλα...
6. ...φταις κι εσύ που πλασάρεις αυτές τις μαλακίες ως αρετές σου και τραβάς δίπλα σου τις ανάλογες γυναίκες.
7. Η γκόμενα με την εντελώς ανειλικρινή συμπεριφορά της μ'έχει τσαντίσει. Αυτα, μακρυγόρησα.
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε παιδι θαυμα ,αποφασισα να γραψω γιατι πραγματικα διαβαζωντας το θεμα (αν ειναι αληθεια βεβαια) εζησα ενα deja vu,ειναι απιστευτες οι ομοιοτητες,επισης και εγω ειχα πολυχρονη σχεση με λουλουδια,ερωτες και σεβασμο,χωριζω που λες και μετα απο μερικες περιπετειουλες της πλακας τα φτιαχνω με την κοπελα που ειμαι τωρα(για ακομα λιγο γιατι παμε για χωρισμο).Η κοπελα ηταν επισης σαφεστατα πιο περπατημενη απο μενα και μου ειπε πανω κατω τα ιδια πραγματα, απλα οχι σε τετοιο τραγικο βαθμο οπως εσενα(δεν ημουν τοσο τρυφερος οπως εσυ).Το αποτελεσμα ηταν να προσπαθησω που λες και οντως να βγαλω πραγματα που καταπιεζα μεσα μου  πχ τωρα τα χαστουκια στον κωλο  το τραβηγμα μαλλιων και τα sex toys τα εχω πλεον ψωμοτυρι,αλλα απο την αλλη δεν μου βγηκαν καποια αλλα πραγματα που ισως ειχε συνηθησει(προστυχολογα,υποτακτικοτητα...κτλ)ισως γιατι καποια πραγματα τα κανεις σε καποια σχεση απο την αρχη,αν τα αφησεις παει πεταξε το πουλακι.Αλλα φιλε ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ απλα να βελτιωθεις, δυστηχως η ευτηχως ο αντρας πρεπει να εχει τις περισσοτερες εμπειριες παει τελιωσε,αλλιως καθεσαι και συγκρινεις τον ευατο σου με τους πρωην και τι πηγε στραβα και αυτη γιατι καβλωνει με αλλους που δεν τις προσφεραν τιποτα και οχι μ εσενα που τα προσφερεις ολα και την αγαπας ...κτλ  μπαινεις σε φαυλο κυκλο που σε ριχνει ψυχολογικα.εγω μετα απο ενα χρονο (που περασα αρκετα καλα στο σεξ) χωριζω γιατι απλα δεν μπορω να δεκτω οτι ειναι πιο περπατημενη απο μενα,σαφεστατα και αλλαξα προς το καλυτερο οσο αφορα το σεξ μεσα απο αυτην την σχεση,αλλα κακα τα ψεματα οταν εισαι με καποια κοπελα σοβαρα θελεις να εισαι ο καλυτερος της στο σεξ,το νουμερο 1,να δοκιμαζει μαζι σου καινουργια πραγματα,οχι να κανεις copy paste το σεξουαλικο παρελθον της,ουτε να εισαι εστω το νουμερο 2 αναμεσα σε 15-20 γκομενους που ειχε,αν πας σοβαρα πρεπει να εισαι ο γαμιας της που θα θυμαται για παντα,το νουμερο 1 τιποτα λιγοτερο....οποτε χωρισμος φιλε μου, πανε γαμα οτι τσουλακια βρεις,ριξε τα χαστουκια και τις βρισιες σου για να μπορεις να γαμησεις την επομενη που θα αγαπησεις(εκτος και αν πεσεις σε παρθενα)

Με καλυψαν απολυτως σε ολα αυτα που ειπες. Ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτα που νιωθω και σκεφτομαι, εισαι απαιχτος φιλε, ειλικρινα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216
Να σου λυσω τις αποριες σου.
1) Δεν πηγα με παραπανω απο 2 γυναικες, γιατι προτειμησα να ειμαι σε μονιμη σταθερη σχεση με αυτην που αγαπω, χωρις να την απατησω. Πιστεψε με, 2 μετρα παλικαρι ειμαι, και απ οτι λενε οι κοπελιες, παιδαρος.
2)Το ΡΧ8 το αποκτησα απο την δουλεια μου, εδω και ενα χρονο, με δοσεις. Δεν βοηθησε καθολου ο μπαμπας.
3) Δεν ειπα οτι δεν καταφερα μεχρι 21 του μηνα να την γαμησω. Απλα απο διαφορες συγκιριες, ειχαμε 21 μερες να γαμηθουμε.
4) Εσυ οποια αγαπας, την γαμας `η της κανεις ερωτα?
5) Εαν ηθελα να βρω αλλη, τωρα 5 μαζι θα ειχα. Ομως παρα τις μαλακιες που κανει, την αγαπω και δεν θελω να την χασω. Ειναι αυτο που λενε φυλακη πολυτελειας η αγαπη ;)

αρχηγε σεβαστα αυτα που λες για τον ευατο σου, για το αμαξι σου και για την αγαπη σου.
Δεν σε ξερω δεν με ξερεις.

Ειμαι κ εγω 25 χρονων και εχω παει χωρις να το πενευτω με πολλες γυναικες. Θυμαμαι στα 16 μου που ημουνα με την δευτερη γκομενα και πρωτη δασκαλα του σεξ για μενα μεγαλυτερη  κατα 2 χρονια μου ειχε εκφρασει πανω κατω το ιδιο παραπονο οτι δεν βγαζω αγριαδα και οτι ειμαι πολυ αγαπουλης.  Βεβαια μεσα απο την συζητηση τα διορθωσαμε ολα και η αληθεια ειναι οτι για την εποχη και την ηλικια τοτε ητανε πολυ καλη δασκαλα. Εγω τοτε νομιζα οτι αυτα γινονται μονο σε τσοντες αλλα μετα εμαθα οτι παντα μπορεις να πρωταγωνιστεις στην δικια σου τσοντα. Μπορεις να το δεις και ετσι ...

Μια αλλη συμβουλη που μπορω να σου δοσω ειναι να αλλαξετε ρολους και εμφανισεις. Π.χ αντι να της κανεις δωρο ενα ακριβο φορεμα αγορασε της μια περουκα μελαχρινη κοκκινομαλικη οτι σε καβλωνει περισσοτερο πες της να αλλαξει και στυλ βαψιματος και ντυσιμο και δωσε ραντεβου σε ακυρη περιοχη πιγεντε για ποτακια κτλπ και μετα αν μασισει πηγαινε την σε ενα φτηνο γαμηστρωνα και αλλαξε της τα φωτα... Μην διχνεις ελεοςςς ετσι ρε θελουν τον αντρα οι πουτανες τολμηρο να πιανει την πετρα και  να την στιβη... Αυτος ειναι ενας τροπος να νομιζεις οτι δεν ειναι αυτη η να παραπλανησεις τον ευατο σου ευχαρηστα...

Τωρα για το αλλο θεμα που σου ειπα τις 21 μερες αποχης ειλικρινα δεν ξερω πως αντεχεις. Γνωριζω ζευγαρια που το κανουν οπου βρουν οτι και συγκιριες να υπαρχουν. Αλλοι κανουν τηλεφωνικο η συμπερ σεχ αλλοι οδηγουν περνουν πλοια αεροπλανα κτλπ να γαμησουν ειδικα αμα αγαπανε.  Εγω δεν αντεχω πανω απο 5 μερες χωρις σεξ !! Για αυτο και ειμαι και μελος εδω ...Αν πεζουνε αναδουλειες στον σεξουλικο τομεα τρεχω στα στουντιο μπουρδελα και ξεχαρμανιζω η τηλεφωνο σε καβατζες παντα προθυμες γκομενες ...

Οσο για αν κανω στην γκομενα που αγαπαω αγριο σεξ η ερωτα?? Κανω και τα δυο με μεγαλυτερη εφεση στο δευτερο. Αφου κ εγω αυτο γουσταρω και αυτη και ολες μπορω να πω...
 

doom1983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε σηκω και φυγε τωρα,οσο νωριτερα τοσο καλυτερα,οσο μενεις εγκλωβιζεσαι ολο και περισσοτερο,οπως οσο προσπαθεις να βρεις την εξοδο σε εναν λαβυρινθο χωρις πορτα

και που ξερεις  αμα τη  παρατησεις ισως κολλησει αυτη,και ξεκολλησεις εσυ και να θυμασαι <<ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ>>
 

billis32

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Oσο πιο πολυ προσπαθεις να μπεις μεσα στο μιαλο της γυναικας τοσο πιο πολυ θα τρελαθεις. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.Βαλτο καλα μεσα στο μιαλο σου. Κοιτα να περνας εσυ καλα και να μην χαλιεσαι με τετια πραγματα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom