Νέα

Ένα σοβαρό ερωτικό πρόβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paiDithauma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Συγγνώμη αλλά νομίζω πως αν την ξεσκίσει είναι που θα φανεί ευαίσθητος.Φιλαράκο πιστεύω 'οτι είναι καλύτερα να μην αλλάξεις τπτ. Έτσι και θα δείξεις ότι είσαι κάθετος στις απόψεις σου και στην τελική άμα είναι να αλλάξεις το τρόπο που γαμιέσαι για να το χαίρεται η τσουράπω και εσύ να νιώθεις καραγκιόζης γάματα. Να γαμηθείτε είπαμε οχι να ανεβάσετε το SALO...
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα μεγαλε δεν στο παιζω έμπειρος(δεν ειμαι αλλωστε)αλλα οι γκομενες απο την δικη μου εμπειρια αν στο κρεβατι εισαι απαλο γαμησακι να της λες ποσο ομορφη και ποσο την αγαπας παει εχασες.σε θεωρει αλλος ενας χλεχλες.την γυρνας στα 4 βουτας μαλλια και αρχιζεις να την πηδας σαν καριολακι και ξεχνα τα σε αγαπω και μαλακιες.σου σκιζω το μουνι σε λιγο θα τον φας και απο τον κωλο.εισαι το πουτανακι μου(που λεει και ο κορκολης)εισαι καριολα και αλλα τετοια που φαντάζομαι θα ξερεις.και αμα δεν χυσει θα κατσω να με χυσεις εσυ :birdman:

Μαλλον η καλυτερη συμβουλη αυτη ειναι. Το θεμα ειναι ρε συ μετα το σεξ, με τι μουτρα θα την παρω αγγαλια, θα της πω σ`αγαπω κτλ εαν της φερθω ετσι? Και κατι ακομη. Οσες φορες παω να την γαμησω δυνατα, μου λεει πιο απαλα, ποναω, οποτε τι αγριοτητες και πρασινα αλογα, εαν δε μπορει να αντεξει αυτο. Τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει αλλη λυση απ τον χωρισμο.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
καλα αυτη δεν σου ειπε οτι θες να της φερθεις σαν πουτανα;

τεσπα... για αρχη κοβουμε τα γλυκαναλατα.... αυτα στο τελος οταν θα εχει χυσει και θα καθεται στην αγκαλια σου σαν γατουλα. για κατι ποιο σοφτ... σκισε κανα κιλοτακι, γδυσε την παθιασμενα και παρτη σε καποια σταση που θα εισαι εσυ απο πανω! σημαντικο αυτο.... ειδικα για το κιλοτακι μην το λυπηθεις αγορασε της το εσυ και καντο κομματια το βραδυ. :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
Άμα δε μπορέσει το παιδί, δεν πας εσύ στη θέση του? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Συγγνώμη αλλά νομίζω πως αν την ξεσκίσει είναι που θα φανεί ευαίσθητος.Φιλαράκο πιστεύω 'οτι είναι καλύτερα να μην αλλάξεις τπτ. Έτσι και θα δείξεις ότι είσαι κάθετος στις απόψεις σου και στην τελική άμα είναι να αλλάξεις το τρόπο που γαμιέσαι για να το χαίρεται η τσουράπω και εσύ να νιώθεις καραγκιόζης γάματα. Να γαμηθείτε είπαμε οχι να ανεβάσετε το SALO...

Nαι αλλα το παιδι ξεχασες πως μας ειπε οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της.
Οποτε θα την "παρει" αγρια να γουσταρει και αυτος και το γκομενακι του. :grin:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Μαλλον η καλυτερη συμβουλη αυτη ειναι. Το θεμα ειναι ρε συ μετα το σεξ, με τι μουτρα θα την παρω αγγαλια, θα της πω σ`αγαπω κτλ εαν της φερθω ετσι? Και κατι ακομη. Οσες φορες παω να την γαμησω δυνατα, μου λεει πιο απαλα, ποναω, οποτε τι αγριοτητες και πρασινα αλογα, εαν δε μπορει να αντεξει αυτο. Τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει αλλη λυση απ τον χωρισμο.


:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: ξεκινα σιγα σιγα τι να πω

Άμα δε μπορέσει το παιδί, δεν πας εσύ στη θέση του? :2funny: :2funny: :2funny:

εχω δεν μπορω ουτε χαρτι να σκισω το κιλοτακι θα καταφερω; :2funny: :2funny: χωρις πλακα ειναι πολυ καβλα να σου σκιζει ο αντρας τα στριγκαγια.... μου το εχουν κανει και τρελαθηκα
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Μαλλον η καλυτερη συμβουλη αυτη ειναι. Το θεμα ειναι ρε συ μετα το σεξ, με τι μουτρα θα την παρω αγγαλια, θα της πω σ`αγαπω κτλ εαν της φερθω ετσι? Και κατι ακομη. Οσες φορες παω να την γαμησω δυνατα, μου λεει πιο απαλα, ποναω, οποτε τι αγριοτητες και πρασινα αλογα, εαν δε μπορει να αντεξει αυτο. Τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει αλλη λυση απ τον χωρισμο.

φιλε αφου χυσετε τα πραγματα αλλαζουν φιλια αγκαλιες και τρυφεραδα.εστι παει το πραγμα.νορμαλ ειναι μην κωλωνεις.ορμα.
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλα αυτη δεν σου ειπε οτι θες να της φερθεις σαν πουτανα;

τεσπα... για αρχη κοβουμε τα γλυκαναλατα.... αυτα στο τελος οταν θα εχει χυσει και θα καθεται στην αγκαλια σου σαν γατουλα. για κατι ποιο σοφτ... σκισε κανα κιλοτακι, γδυσε την παθιασμενα και παρτη σε καποια σταση που θα εισαι εσυ απο πανω! σημαντικο αυτο.... ειδικα για το κιλοτακι μην το λυπηθεις αγορασε της το εσυ και καντο κομματια το βραδυ. :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Αυριο βραδυ θα το δοκιμασω και θα σου πω αποτελεσματα. Ευχαριστω για τις συμβουλες ;>
 
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνώμη αλλά νομίζω πως αν την ξεσκίσει είναι που θα φανεί ευαίσθητος.Φιλαράκο πιστεύω 'οτι είναι καλύτερα να μην αλλάξεις τπτ. Έτσι και θα δείξεις ότι είσαι κάθετος στις απόψεις σου και στην τελική άμα είναι να αλλάξεις το τρόπο που γαμιέσαι για να το χαίρεται η τσουράπω και εσύ να νιώθεις καραγκιόζης γάματα. Να γαμηθείτε είπαμε οχι να ανεβάσετε το SALO...

Ρωταω ρε συ, γιατι εαν το κανω μια φορα, ισως μου αρεσει αυτος ο τροπος σεξ και τον συνεχισω. Οτι ενιωσα καραγκιοζης και ιλι8ιος ηταν οταν μου πε οτι δεν τελειωσε ακομη μαζι μου.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Μαλλον η καλυτερη συμβουλη αυτη ειναι. Το θεμα ειναι ρε συ μετα το σεξ, με τι μουτρα θα την παρω αγγαλια, θα της πω σ`αγαπω κτλ εαν της φερθω ετσι? Και κατι ακομη. Οσες φορες παω να την γαμησω δυνατα, μου λεει πιο απαλα, ποναω, οποτε τι αγριοτητες και πρασινα αλογα, εαν δε μπορει να αντεξει αυτο. Τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει αλλη λυση απ τον χωρισμο.

οχι και χωρισμο ρε φιλε,να γυρναει και να λεει στις φιλες της τι "μαλακας" ηταν που δεν με γαμησε απ'τον κωλο......

ριχτης ενα ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΑΜΗΣΙ για να σε θυμαται και μετα τον πουλο......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι και χωρισμο ρε φιλε,να γυρναει και να λεει στις φιλες της τι "μαλακας" ηταν που δεν με γαμησε απ'τον κωλο......

ριχτης ενα ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΑΜΗΣΙ για να σε θυμαται και μετα τον πουλο......

παιζει και αυτο που λες
να σε πει και μαλακα απο πανω
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Κι αν αυτή ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα;;; Στην τελική αμα γούσταρε πιστεύω θα τον μπρίζωνε πάνω στο γκαμήσι... Όπως και να ΄χει το θέμα είναι να την πηδήξει όπως τη βρίσκει αυτός. Αλλιώς απλά σημαίνει οτι καψουρεύτηκε λάθος γκόμενα.... Νομίζω; Έτσι κι αλλιώς ακόμα κι εγώ που νιώθω οτι πρέπει να είμαι υπόχρεος στην ανωτέρα δύναμη που έχω προλάβει και πήδηξα πέντε, τουλάχιστον λέω πέντε... Φιλαράκο κάνε το κομμάτι σου. Κι αν δεις και κρατάει το  παραμύθι παρήγγειλα μια γκόμενα να έρθει σπίτι για τριολέ και δείξε ποιός είναι ο δυνατός. Αλλα μπλόφα είναι αν δε γούσταρε θα την είχε κάνει απο νωρίτερα. Τέλος
 

aln

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θα διαφωνίσω με τους προηγούμενους, απλά θα ήθελα να συμληρώσω κάτι. Κάθε θυληκό σε αυτή την γη, ψάχνει το ποιό δυνατό αρσενικό του είδους της για να την προστατέψει, να της κάνει απογόνους, και να τα προστατέψει και αυτά!!!
Αν το δεις από αυτή την πλευρά, θα διαπιστώσεις ότι μάλλον αυτή η κοπέλα ζητά να νιώσει δίπλα της κάποιο ΔΥΝΑΤΟ αρσενικό.
Ένας τρόπος για να φανεί αυτό είναι και το SEX. Μην νιώθεις ΕΣΥ άβολα, εσυ είσαι αυτός που είσαι, και δεν χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα πάνω σου. Αυτή έχει το πρόβλημα και τις φοβίες τις!
Αν θες πραγματικά να βοηθείσεις, απλά άσε τα ενστιχτά σου ελεύθερα!!
Είμαι σίγουρος ότι σε κάποιες φαντασιώσεις σου έχεις σκεφτεί κάποια τέτοια. Μην περιμένεις να σου προσφέρει το κορμί της, κατέκτισέ το μόνος σου!. Να θυμάσε πως κανένα ποτηράκι κρασί βοηθάει να απελευθερώσεις κάποια συναισθήματα σου!

Καλή επιτυχεία!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
οχι και χωρισμο ρε φιλε,να γυρναει και να λεει στις φιλες της τι "μαλακας" ηταν που δεν με γαμησε απ'τον κωλο......

ριχτης ενα ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΑΜΗΣΙ για να σε θυμαται και μετα τον πουλο......

οχι ακριβως ετσι αλλα μια μικρη ρομπα θα γινεις σιγουρα
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Στην τελική ο καθένας έχει το στυλ του. Φανταστείτε τον Γαλάτη ας πούμε να γαμάει σα το Γκουσγκούνη...Έλεος
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: ξεκινα σιγα σιγα τι να πω

εχω δεν μπορω ουτε χαρτι να σκισω το κιλοτακι θα καταφερω; :2funny: :2funny: χωρις πλακα ειναι πολυ καβλα να σου σκιζει ο αντρας τα στριγκαγια.... μου το εχουν κανει και τρελαθηκα

άμα είναι τίποτα ακριβά όμως? μετά σου παίρνει καινούρια τουλάχιστον?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν θα διαφωνίσω με τους προηγούμενους, απλά θα ήθελα να συμληρώσω κάτι. Κάθε θυληκό σε αυτή την γη, ψάχνει το ποιό δυνατό αρσενικό του είδους της για να την προστατέψει, να της κάνει απογόνους, και να τα προστατέψει και αυτά!!!
Αν το δεις από αυτή την πλευρά, θα διαπιστώσεις ότι μάλλον αυτή η κοπέλα ζητά να νιώσει δίπλα της κάποιο ΔΥΝΑΤΟ αρσενικό.
Ένας τρόπος για να φανεί αυτό είναι και το SEX. Μην νιώθεις ΕΣΥ άβολα, εσυ είσαι αυτός που είσαι, και δεν χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα πάνω σου. Αυτή έχει το πρόβλημα και τις φοβίες τις!
Αν θες πραγματικά να βοηθείσεις, απλά άσε τα ενστιχτά σου ελεύθερα!!
Είμαι σίγουρος ότι σε κάποιες φαντασιώσεις σου έχεις σκεφτεί κάποια τέτοια. Μην περιμένεις να σου προσφέρει το κορμί της, κατέκτισέ το μόνος σου!. Να θυμάσε πως κανένα ποτηράκι κρασί βοηθάει να απελευθερώσεις κάποια συναισθήματα σου!

Καλή επιτυχεία!

λοιπον εσυ και ο λεον πειτε ηλικιες γτ δεν αντεχω αλλο..... ποσο πρεπει να φτασει ο αντρας για να καταλαβει αυτο το απλο πραματακι;
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
οχι ακριβως ετσι αλλα μια μικρη ρομπα θα γινεις σιγουρα

ειστε εσεις οι γυναικες μυστηρια πραγματα.......

θελετε ερωτα-φιλακια κ.λ.π αλλα αν δεν πεσει και λιγη "ροδελα" μας ξεκατινιαζεται.....
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Bασικα μην δειξεις οτι "δεν ξερεις να κανεις κατι" επανω στο αγριο κομματι γιατι θα γινεις ψιλορομπα φιλε.
Οπως ειπε ο φιλος πιες κανα κρασακι και ασε τον εαυτο σου ελευθερο.
Το ιδιο προβλημα περιπου ειχα και εγω αλλα ευτηχως το εχω φτιαξει και ακομα και τωρα ειμαστε μαζι.
Οποτε το ζουμι ειναι ενα που και που χρειαζεται η γκομενα τις "φαπες" τις να γουσταρει! ;)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
άμα είναι τίποτα ακριβά όμως? μετά σου παίρνει καινούρια τουλάχιστον?

εκει το ξεκαθαριζω μολις δω καμια παραξενη κινηση του λεω οτι αυτα δεν ειναι για σκισιμο..... τι να κανουμε αμα ειναι να εχεις φαει μια ωρα στα μαγαζια για να βρεις ενα ιδιαιτερο κομματι και μετα να το βαλεις μια φορα δεν λεει.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom