Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Νομιζω μονο με ομοιοπαθητική θα το ξεπερασει...
εγω σκεφτομαι να εξεταζει μπακαλιαρομουνα με αριστερο χερι και με το δεξι να κοβει μπριζολα και να τρωει...ΑΤΣΑΛΩΜΑ ΓΕΡΟ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω πιει νερό από γούρνα μαζί με γιδοπροβάτα στον Ψηλορείτη...
Έχω φάει έντομα...

Αυτό με ξεπερνάει...

:vomit:
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααα μαλακα εκλαψα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Δεν βάζω φωτό ξεκολλήστε έχει ωραίο μουνάκι με μεγάλη κλειτορίδα και βυζάρες στητες τώρα μου έτυχε αυτή η μλκια με την μυρωδιά θα κάτσω σήμερα να το συζητήσω μαζί της
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Δεν βάζω φωτό ξεκολλήστε έχει ωραίο μουνάκι με μεγάλη κλειτορίδα και βυζάρες στητες τώρα μου έτυχε αυτή η μλκια με την μυρωδιά θα κάτσω σήμερα να το συζητήσω μαζί της
Γιατί δεν βάζεις ς φωτογραφία της είναι γνωστή ?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Δεν βάζω φωτό ξεκολλήστε έχει ωραίο μουνάκι με μεγάλη κλειτορίδα και βυζάρες στητες τώρα μου έτυχε αυτή η μλκια με την μυρωδιά θα κάτσω σήμερα να το συζητήσω μαζί της
Τύπε με γυναίκες μη συζητας...έχουν μπλα μπλα...
Σε κόβω να γλυφομουνιάζεις :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΕ....Η ΕΣΑΝΣ ΨΑΡΙΛΑΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΞΑΛΕΙΦΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΕ....Η ΕΣΑΝΣ ΨΑΡΙΛΑΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΞΑΛΕΙΦΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Μας την περιέγραψε σαν μουναρα όμως δεν πρέπει να δούμε και μια φωτογραφία του ασθενή....να δούμε σώμα κιλά να ορίσουμε την δόση
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΕ....Η ΕΣΑΝΣ ΨΑΡΙΛΑΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΞΑΛΕΙΦΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Κηραλοιφή προτείνω :grin: :grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Εκτός από φιδεμπορες στα νήματα με τις φωτογραφίες έχουμε και φιδεμπορες που ανεβάζουν νήματα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Δεν βάζω φωτό ξεκολλήστε έχει ωραίο μουνάκι με μεγάλη κλειτορίδα και βυζάρες στητες τώρα μου έτυχε αυτή η μλκια με την μυρωδιά θα κάτσω σήμερα να το συζητήσω μαζί της
Μυστη περιμενουμε νεα σας:coffee:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
Τυπε νηματοθετη γιατί έχω την εντύπωση ότι μας τρολάρεις....????

:confused::confused::confused:
Γτ το λες αυτό?? Επειδή η κοπέλα του είναι μουναρα με κωλαρα , μεγάλα μουνόχειλα κ στητες βυζαρες?? Γιατί??
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
τύπε νηματοθετη αυτη που λες να πουμε ειναι η αλληνε που σου κανε μπουκιτσι και δεν σου σηκωνόντανε ουτε με κλαρκ να πουμε; :undecided::undecided::undecided:

 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Δεν είναι ούτε βρωμιάρα ούτε γύφτισσα ούτε χοντρή καταχαζε ότι να ναι λες.. για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να ανταλλάσσουμε απόψεις εγώ το θέμα το έκανα γτ θα της το πω σήμερα και φοβάμαι ότι θα πληγωθεί δεν θα το περιμένει δεν έχει ιδέα.. αλλά δεν πάει άλλο καταπιέζομαι εδώ καιρό...
Φιλε σκέψου γιατί στο τέλος εσύ θα πληγωθείς όταν καταλάβεις ότι ο άπλυτος της γειτονιάς θα φάει καλό μνι
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
Εγω πιστεύω ότι ο νηματοθετης είναι της σχολής Ζαμπουνη. Πρέπει να είναι λιγο μυγιαγγιχτος. Προτίθεμαι να γλείψω την κυρία και να μοιραστω την εμπειρία μου μαζι σας
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Παιρνει πολυβιταμινες βιταμίνη c κάτι τσάγια της herbal life αδυνατίσματος κανιζει πίνει 2 3 καφέδες την μέρα αυτά λες να είναιναπο αυτά ;;;
αδερφέ, πες της να πλυθεί όπως ο Στέφανος

Λαδορίγανη

κυκλοφορεί παντού να ξες .. από τα βλάχικα μέχρι την Πάρνηθα και από του Ψυρή μέχρι την Πειραϊκή
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Μυστη περιμενουμε νεα σας:coffee:
περιμενε λιγο τυπε,τωρα λαμβανει χωρα η συναντηση:confused::confused::confused:

images
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
Αν συνεχιστεί αυτό ,είναι σαν να παραδέχεσαι αυτό που σκέφτεται για εσένα. Πιάσε και μίλησε της ,εξήγησε της τι σε απωθεί και ότι εχθές πρέπει να πάτε σε γυναικολόγο .Μπορείς κάλλιστα να της πεις, ότι αν της μύριζε άσχημα το μόριο σου ,ποιά θα ήταν η κίνηση της εφόσον σε γουστάρει αλλά δεν στο κάνει για τον λόγο αυτόν .Πάντως είναι πολύ σοβαρό το θέμα αυτό ,ΕΧΘΕΣ στον γυναικολόγο.Καλή τύχη φίλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom