Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
μου αρεσει που η μπακαλιαρομουνα αντι να παρει χαμπαρι οτι βρωμαει σαν παστος μπακαλιαρος μαλλον απο μυκητες και να παει γιατρο να την παστωσει καμμια αλοιφη,κανει και παραπονα στον τιτανοτεραστιο ΜΥΣΤΗ οτι δεν την γαμαει....αβυσσος η ψυχη και το μυαλο της γυναικας:confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
και εδω εχουμε αποκλειστικες φωτο απο το μουνι της
a0NX38z_700b.jpg
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
καλα ρε μαλακα αδελφο χιλτερ, απτη μια χωνεις οπως λες βαθια στις κωλοτρυπιδες τη γλωσσα σου και φοβασαι να πεις στην βρωμιαρα τη γυφτισσα την πατσαβουρα τη χοντρη που γαμας οτι βρωμοκοπαει το μουνι της σαν την ψυτταλεια... Και τολμας να κρινεις τους ουρολαγνους που στην τελικη απολαμβανουν τα ουρα που ειναι στειρο διαλυμα;;;

Τελος παντων, εγω θα σου ελεγα να πεις στους προηγουμενους που τα ριχνουν μεσα να ξεκινησουν να τρωνε ανανά, ετσι ωστε τα σαπιοχυσα που ρουφας με το γλειφομουνι να εχουν καλυτερη γευση
Δεν είναι ούτε βρωμιάρα ούτε γύφτισσα ούτε χοντρή καταχαζε ότι να ναι λες.. για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να ανταλλάσσουμε απόψεις εγώ το θέμα το έκανα γτ θα της το πω σήμερα και φοβάμαι ότι θα πληγωθεί δεν θα το περιμένει δεν έχει ιδέα.. αλλά δεν πάει άλλο καταπιέζομαι εδώ καιρό...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Η να της κρεμάσεις αρωματικό έλατο όπως βάζουμε στο αμάξι

Υπάρχει ένα γιατροσόφι.. χαμομήλι, άστο να κρυώσει, έξτρα παρθένο ελαιόλαδο, μέλι, αναμειξε τα και κάνε εντριβές μέσα και έξω ...
Ιδανικά το μέλι, να είναι έλατο.
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Μήπως παίρνει αναβολικά για το γυμναστήριο ή χάπια αδυνατίσματος?
Παιρνει πολυβιταμινες βιταμίνη c κάτι τσάγια της herbal life αδυνατίσματος κανιζει πίνει 2 3 καφέδες την μέρα αυτά λες να είναιναπο αυτά ;;;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Δεν είναι ούτε βρωμιάρα ούτε γύφτισσα ούτε χοντρή καταχαζε ότι να ναι λες.. για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να ανταλλάσσουμε απόψεις εγώ το θέμα το έκανα γτ θα της το πω σήμερα και φοβάμαι ότι θα πληγωθεί δεν θα το περιμένει δεν έχει ιδέα.. αλλά δεν πάει άλλο καταπιέζομαι εδώ καιρό...
Οκ ναι να της το πεις βάλε εδώ μια φωτογραφία της χωρίς πρόσωπο κανονική ....σου είπα και ποιο πάνω ...υπάρχουν μύστες που γαμανε γυφτισες για δικούς τους λόγους και άλλοι που γουστάρουν κατουρα και αυτοί για δικούς τους λόγους ...κάποιος θα βρεθεί....βάλε φωτό να ξέρουμε πως είναι
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Φίλε σε καταλαβαίνω γιατί μου έχει τύχει αρκετές φορές .... Λοιπόν κάποιες γυναίκες αλλά και άνδρες μυρίζει ο ιδρώτας τους. Όσα μπάνια και να κάνουν. Όμως η δική σου αν δεν είναι κάτι άλλο παθολογικό είναι θέμα πλυσίματος. Δηλαδή μπορεί να πλένεται αλλά το μουνι θέλει δάκτυλο για να πλυθεί καλά και μέσα .... Αν δεν το κάνει και απλά περνάει το χέρι η το σφουγγάρι από πάνω τότε το νινι μένει απλυτο.... Αν δε το κάνει από πάντα αυτό τότε μάλλον έχει ψοφήσει το μουνι της. Μου φαινόταν απίστευτο να μην ξέρει πως πλένεται κάποια το πιλι της αλλά είναι αληθινό... Κάτσε και συζήτησε μαζί της ... Μην χάσεις τέτοιο μουνι... Γιατί κάποιος βρωμυλος δεν θα έχει πρόβλημα να φάει και σκατα και τότε θα την δεις να παντρεύεται με κάνα τρειιγυφτο που και αυτός δεν έχει θέμα με τα πλυσίματα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Δεν είναι ούτε βρωμιάρα ούτε γύφτισσα ούτε χοντρή καταχαζε ότι να ναι λες.. για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να ανταλλάσσουμε απόψεις εγώ το θέμα το έκανα γτ θα της το πω σήμερα και φοβάμαι ότι θα πληγωθεί δεν θα το περιμένει δεν έχει ιδέα.. αλλά δεν πάει άλλο καταπιέζομαι εδώ καιρό...
Μην αποκλείεις να είναι υπολείμματα σπέρματος από Πάκη,Ινδό ή Μπαγκλαντεσιανό.
Κατάλαβες αδόλφε μάιν κάμπφ?
:birdman:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Παιρνει πολυβιταμινες βιταμίνη c κάτι τσάγια της herbal life αδυνατίσματος κανιζει πίνει 2 3 καφέδες την μέρα αυτά λες να είναιναπο αυτά ;;;
Όχι δεν νομίζω.. κάποιο μικρόβιο είναι.. μην ντρέπεσαι να της το πεις.. απορώ πως δε το κατάλαβε μόνη της.. αφροδισιολογο οπωσδήποτε τη Δευτέρα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.610
Like
28.085
Πόντοι
5.006
μου αρεσει που η μπακαλιαρομουνα αντι να παρει χαμπαρι οτι βρωμαει σαν παστος μπακαλιαρος μαλλον απο μυκητες και να παει γιατρο να την παστωσει καμμια αλοιφη,κανει και παραπονα στον τιτανοτεραστιο ΜΥΣΤΗ οτι δεν την γαμαει....αβυσσος η ψυχη και το μυαλο της γυναικας:confused:
Ρε μλκ :tooth:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Δεν είναι ούτε βρωμιάρα ούτε γύφτισσα ούτε χοντρή καταχαζε ότι να ναι λες.. για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να ανταλλάσσουμε απόψεις εγώ το θέμα το έκανα γτ θα της το πω σήμερα και φοβάμαι ότι θα πληγωθεί δεν θα το περιμένει δεν έχει ιδέα.. αλλά δεν πάει άλλο καταπιέζομαι εδώ καιρό...
Λοιπον ακου τι θα κανεις. Θα την πας σε ενα ακριβό εστιατόριο με θαλασσινά. Θα πας στον σεφ και θα ζητήσεις φρεσκα στρειδια. Αλλα οχι απο τα καλα. Να του πεις να ανοιξει και να φερει τα χαλασμενα. Μολις ερθει το πιατο και η δυσωδία ποτισει το χωρο (εσυ συνηθισμένος δεν πτοησε) και το μωρακι σου αρχισει τα "αγαπη μου τι ειναι αυτο που πηρες,βρωμαει παρτο απο δω θα ξερασω" , πες της οριστε γτ δε σε γαμαω. Πηγαινε σε γιατρο
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Παιρνει πολυβιταμινες βιταμίνη c κάτι τσάγια της herbal life αδυνατίσματος κανιζει πίνει 2 3 καφέδες την μέρα αυτά λες να είναιναπο αυτά ;;;
Φίλε αυτα μόνο κανα 200άρι το μήνα...δε συμφερει, άλλαξτη :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom