Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
Περίπου τα ίδια κάποιος τα έχει ξανα-αναφερει.. πάτε σε αφροδισιολογο.. μύκητες ίσως.. ή ποιος ξέρει τι άλλο μολυσματικό... τυχερός είσαι που τελευταία στιγμή τράβηξες τη γλώσσα σου..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Υπάρχει ένα γιατροσόφι.. χαμομήλι, άστο να κρυώσει, έξτρα παρθένο ελαιόλαδο, μέλι, αναμειξε τα και κάνε εντριβές μέσα και έξω ...
Πάντην στο γιατρό από βδομάδα..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Μαλλον μυκητες, υπαρχει παρομοια παθηση και με τα ποδια, γνωστη ως "ποδι του αθλητη" που συνοδευεται απο ασχημη μυρωδια και οφειλεται σε μυκητες. Δες και εδω

 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ριγανελαιο για τους μύκητες στα πόδια είναι καλό... Αλλά αν βάλει στο αιδοίο της ριγανελαιο, θα πονέσει, γιατί καίει πολύ..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Το μίγμα: λάδι , μέλι , χαμομήλι κάνει καλό και για εντριβές στη γείτονα οπή ( αν σε ενδιαφέρει)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως τρώει πακιστανικά
Μάλλον αυτό φταίει..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
ποιοι ζητανε να τους κατουρησουν αυτοι ειναι αρρωστοι μαλλον εχουν προβλημα στο μυαλο
καλα ρε μαλακα αδελφο χιλτερ, απτη μια χωνεις οπως λες βαθια στις κωλοτρυπιδες τη γλωσσα σου και φοβασαι να πεις στην βρωμιαρα τη γυφτισσα την πατσαβουρα τη χοντρη που γαμας οτι βρωμοκοπαει το μουνι της σαν την ψυτταλεια... Και τολμας να κρινεις τους ουρολαγνους που στην τελικη απολαμβανουν τα ουρα που ειναι στειρο διαλυμα;;;

Τελος παντων, εγω θα σου ελεγα να πεις στους προηγουμενους που τα ριχνουν μεσα να ξεκινησουν να τρωνε ανανά, ετσι ωστε τα σαπιοχυσα που ρουφας με το γλειφομουνι να εχουν καλυτερη γευση
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
καλα ρε μαλακα αδελφο χιλτερ, απτη μια χωνεις οπως λες βαθια στις κωλοτρυπιδες τη γλωσσα σου και φοβασαι να πεις στην βρωμιαρα τη γυφτισσα την πατσαβουρα τη χοντρη που γαμας οτι βρωμοκοπαει το μουνι της σαν την ψυτταλεια... Και τολμας να κρινεις τους ουρολαγνους που στην τελικη απολαμβανουν τα ουρα που ειναι στειρο διαλυμα;;;

Τελος παντων, εγω θα σου ελεγα να πεις στους προηγουμενους που τα ριχνουν μεσα να ξεκινησουν να τρωνε ανανά, ετσι ωστε τα σαπιοχυσα που ρουφας με το γλειφομουνι να εχουν καλυτερη γευση
Έτσι νομίζω και εγώ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Τυπε εδώ είσαι...

19632-1-arwma-9ml-me-ksilino-kapaki-aqua-blue-intenso-eco-xxl-aroma-autogs_650.jpg
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
ποιοι ζητανε να τους κατουρησουν αυτοι ειναι αρρωστοι μαλλον εχουν προβλημα στο μυαλο
Εεμ θελει το φορουμ να του λυσει το προβλημα εμμ τους λεει αρρωστους..
Εκει στην ψαρίλα να νομίζεις οτι εισαι στην ιχθυόσκαλα
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
καλα ρε μαλακα αδελφο χιλτερ, απτη μια χωνεις οπως λες βαθια στις κωλοτρυπιδες τη γλωσσα σου και φοβασαι να πεις στην βρωμιαρα τη γυφτισσα την πατσαβουρα τη χοντρη που γαμας οτι βρωμοκοπαει το μουνι της σαν την ψυτταλεια... Και τολμας να κρινεις τους ουρολαγνους που στην τελικη απολαμβανουν τα ουρα που ειναι στειρο διαλυμα;;;

Τελος παντων, εγω θα σου ελεγα να πεις στους προηγουμενους που τα ριχνουν μεσα να ξεκινησουν να τρωνε ανανά, ετσι ωστε τα σαπιοχυσα που ρουφας με το γλειφομουνι να εχουν καλυτερη γευση
Φιλε μου καποιοι τύποι εδώ αυτές τις μυρωδιές τις περνάνε για κολωνια..χαχαχα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Εεμ θελει το φορουμ να του λυσει το προβλημα εμμ τους λεει αρρωστους..
Εκει στην ψαρίλα να νομίζεις οτι εισαι στην ιχθυόσκαλα
αλλοι αλειφουν τις γκομενες τους με σαντιγυ και σοκολατα, ο φιλος θα την αλειφει με σκορδαλια και λαδολεμονο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
καλα ρε μαλακα αδελφο χιλτερ, απτη μια χωνεις οπως λες βαθια στις κωλοτρυπιδες τη γλωσσα σου και φοβασαι να πεις στην βρωμιαρα τη γυφτισσα την πατσαβουρα τη χοντρη που γαμας οτι βρωμοκοπαει το μουνι της σαν την ψυτταλεια... Και τολμας να κρινεις τους ουρολαγνους που στην τελικη απολαμβανουν τα ουρα που ειναι στειρο διαλυμα;;;

Τελος παντων, εγω θα σου ελεγα να πεις στους προηγουμενους που τα ριχνουν μεσα να ξεκινησουν να τρωνε ανανά, ετσι ωστε τα σαπιοχυσα που ρουφας με το γλειφομουνι να εχουν καλυτερη γευση
Case closed hahahhaha
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
δεν εχει τριχες κανει λειζερ επισης γυμναζεται παιρνει βιταμινες και τα σχετικα κατι τσαγια εχω δει... παλια δεν μυριζε τοσο τωρα τελευταια εχει παραγινει το κακο λετε να την πληγωσω αν της το πω. επισης για να προλαβω μερικους δεν ειναι παχουλη ειναι ψιλη με κωλαρα και πιασιματα ωραια μεγαλο στηθος και τα σχετικα..
Μήπως παίρνει αναβολικά για το γυμναστήριο ή χάπια αδυνατίσματος?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Τυπε αδόλφε τι όνομα είναι αυτό γτχ μου?
Καθολικός είσαι ή φαν του Αυστριακού?

:confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
αλλοι αλειφουν τις γκομενες τους με σαντιγυ και σοκολατα, ο φιλος θα την αλειφει με σκορδαλια και λαδολεμονο
Έχουν ακριβυνει και οι ταβέρνες. Μια χαρα τον εβγαλε τν μεζε, με λιγο τσιπουρακι απο διπλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom