Νέα

Ένα σοβαρό ερωτικό πρόβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paiDithauma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
paiDithauma

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κι αν αυτή ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα;;; Στην τελική αμα γούσταρε πιστεύω θα τον μπρίζωνε πάνω στο γκαμήσι... Όπως και να ΄χει το θέμα είναι να την πηδήξει όπως τη βρίσκει αυτός. Αλλιώς απλά σημαίνει οτι καψουρεύτηκε λάθος γκόμενα.... Νομίζω; Έτσι κι αλλιώς ακόμα κι εγώ που νιώθω οτι πρέπει να είμαι υπόχρεος στην ανωτέρα δύναμη που έχω προλάβει και πήδηξα πέντε, τουλάχιστον λέω πέντε... Φιλαράκο κάνε το κομμάτι σου. Κι αν δεις και κρατάει το  παραμύθι παρήγγειλα μια γκόμενα να έρθει σπίτι για τριολέ και δείξε ποιός είναι ο δυνατός. Αλλα μπλόφα είναι αν δε γούσταρε θα την είχε κάνει απο νωρίτερα. Τέλος

Εδω παμε σε αλλη ιστορια. Να την κανει και να με παρατησει πολυ δυσκολα, γιατι εγω σαν κλασσικος μαλακας, της προσφερω παντα δωρα αξιας 100Ε και ανω, τα παντα κερασμενα, βολτες με το rx8, οποτε δεν κερδιζει τιποτα να με παρατησει. Γιαυτο θελω να την κανω να τελειωνει στο κρεβατι, για να μην υπαρξει ο κινδυνος του κερατου, εαν δεν το εχω φαω ακομη. Γμστα με τις μαλακισμενες που παω και μπλεκω. Και επειδη στην αρχη καναμε σεξ καθε μερα, μετα τους 3 μηνες καθε βδομαδα, τον 4ο μηνα καθε δυο βδομαδες, και τωρα στο 5ο μηνα κοντευουμε να πηδηχτουμε 21 μερες, θελω την συμβουλη της ευας :ρ Αντεχει τοσο καιρο μια γυναικα χωρις σεξ ?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ειστε εσεις οι γυναικες μυστηρια πραγματα.......

θελετε ερωτα-φιλακια κ.λ.π αλλα αν δεν πεσει και λιγη "ροδελα" μας ξεκατινιαζεται.....

τα θελουμε ολα... θελουμε αργη εκκινηση, βασανιστηκη σχεδον επωδυνη διαδρομη και γλυκο τερματισμο.... αν δεν μας κανετε να χυνουμε δεν ξερετε τι θαψιμο τρωτε μεσα στην γυναικοπαρεα, ειδικα αμα εσεις τελειωσατε σε 5 λεπτα και μεινατε με το ηλιθιο χαμογελο στα χειλη


Bασικα μην δειξεις οτι "δεν ξερεις να κανεις κατι" επανω στο αγριο κομματι γιατι θα γινεις ψιλορομπα φιλε.
Οπως ειπε ο φιλος πιες κανα κρασακι και ασε τον εαυτο σου ελευθερο.
Το ιδιο προβλημα περιπου ειχα και εγω αλλα ευτηχως το εχω φτιαξει και ακομα και τωρα ειμαστε μαζι.
Οποτε το ζουμι ειναι ενα που και που χρειαζεται η γκομενα τις "φαπες" τις να γουσταρει! ;)

σωστος, προσοχη μονο με το αλκοολ μην εχουν αντιθετα αποτελεσματα
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
evabb έχω κατι συλλεκτικά της γιαγιάς μου που όμως δε τα θέλει τώρα. Ήταν αρκετά αδύνατη, αμα θέλεις στα δανείζω για να ικανοποιήσεις τη φαντασίωση σκίζω ακριβά εσώρουχα. Δυστυχώς η γιαγιά δε φορούσε manolo blahnic να στις φέρω κι αυτές να πιείς κρασάκι... :(
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
τις λες
"στα 4 μωρη" αμα δεν κατσει απο μονη της την αναγκαζεις
μετα
την βουτας απο το μαλλι τοσο ωστε να πονεσει μολις βγαλει την πρωτη κραυγουλα τις λες "σκασε εδω ο αντρας ειμαι εγω" αρχιζεις το σφυροκοπημα ριχνοντας μπατσακια στα κωλομερια. συνεχιζεις με εναλαγες στασεων βιαια χωρις να την ρωτας τι θελει..... στο τελος την χυνεις στην μαπα... αν δεν εχει τελειωσει καντε και ενα 69.

Αυτά σου κάναν οι Άραβες εκεί στην ξενιτιά??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εδω παμε σε αλλη ιστορια. Να την κανει και να με παρατησει πολυ δυσκολα, γιατι εγω σαν κλασσικος μαλακας, της προσφερω παντα δωρα αξιας 100Ε και ανω, τα παντα κερασμενα, βολτες με το rx8, οποτε δεν κερδιζει τιποτα να με παρατησει. Γιαυτο θελω να την κανω να τελειωνει στο κρεβατι, για να μην υπαρξει ο κινδυνος του κερατου, εαν δεν το εχω φαω ακομη. Γμστα με τις μαλακισμενες που παω και μπλεκω. Και επειδη στην αρχη καναμε σεξ καθε μερα, μετα τους 3 μηνες καθε βδομαδα, τον 4ο μηνα καθε δυο βδομαδες, και τωρα στο 5ο μηνα κοντευουμε να πηδηχτουμε 21 μερες, θελω την συμβουλη της ευας :ρ Αντεχει τοσο καιρο μια γυναικα χωρις σεξ ?




 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
εκει το ξεκαθαριζω μολις δω καμια παραξενη κινηση του λεω οτι αυτα δεν ειναι για σκισιμο..... τι να κανουμε αμα ειναι να εχεις φαει μια ωρα στα μαγαζια για να βρεις ενα ιδιαιτερο κομματι και μετα να το βαλεις μια φορα δεν λεει.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Έλεος, ρε ψωνάρα. Με τις Ισπανικές γόβες και τα ιδιαίτερα κομμάτια. Μας σάρωσε η παιδεία σου....
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εδω παμε σε αλλη ιστορια. Να την κανει και να με παρατησει πολυ δυσκολα, γιατι εγω σαν κλασσικος μαλακας, της προσφερω παντα δωρα αξιας 100Ε και ανω, τα παντα κερασμενα, βολτες με το rx8, οποτε δεν κερδιζει τιποτα να με παρατησει. Γιαυτο θελω να την κανω να τελειωνει στο κρεβατι, για να μην υπαρξει ο κινδυνος του κερατου, εαν δεν το εχω φαω ακομη. Γμστα με τις μαλακισμενες που παω και μπλεκω. Και επειδη στην αρχη καναμε σεξ καθε μερα, μετα τους 3 μηνες καθε βδομαδα, τον 4ο μηνα καθε δυο βδομαδες, και τωρα στο 5ο μηνα κοντευουμε να πηδηχτουμε 21 μερες, θελω την συμβουλη της ευας :ρ Αντεχει τοσο καιρο μια γυναικα χωρις σεξ ?

εεεε κοιτα... αναλογα την γυναικα παντα..... ετσι οπως την βλεπω την δικια σου.... αμα συνεχιστει το πραμα στους 2 μηνες δεν το γλιτωνεις.... απογοητευτηκα τα νουμερα σου...

evabb έχω κατι συλλεκτικά της γιαγιάς μου που όμως δε τα θέλει τώρα. Ήταν αρκετά αδύνατη, αμα θέλεις στα δανείζω για να ικανοποιήσεις τη φαντασίωση σκίζω ακριβά εσώρουχα. Δυστυχώς η γιαγιά δε φορούσε manolo blahnic να στις φέρω κι αυτές να πιείς κρασάκι... :(

δλδ;;; δεν πιστευω να ειναι τπτ σωβρακοφανελες.... :tickedoff:
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Όχι βρε μανάρι μου σου λέω πρώτο πράγμα. Σα να λέμε Ferrari δεκαετίας 80... Είμαι απο τζάκι τι νομίζεις... και δεν μουβγάζει το πάνελ να βάλω κι εγώ το γκρινιάρη :(
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Αυτά σου κάναν οι Άραβες εκεί στην ξενιτιά??

δεν εχεις ιδεα ποσο μουνοδουλοι ειναι οι αραβες για να κατακτησουν μια γυναικα... μετα τους βγαινει η καφριλα στο γαμο.

Έλεος, ρε ψωνάρα. Με τις Ισπανικές γόβες και τα ιδιαίτερα κομμάτια. Μας σάρωσε η παιδεία σου....

εσυ γαμα τις ρωσσιδες με τις κιτσαριες τους, γτ εχω δει πως ντυνονται ολες αυτες


Όχι βρε μανάρι μου σου λέω πρώτο πράγμα. Σα να λέμε Ferrari δεκαετίας 80... Είμαι απο τζάκι τι νομίζεις... και δεν μουβγάζει το πάνελ να βάλω κι εγώ το γκρινιάρη :(

α ε τοτε το συζηταμε το πραμα... χτυπησες ευαισ8ητη χορδη
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
δεν εχεις ιδεα ποσο μουνοδουλοι ειναι οι αραβες για να κατακτησουν μια γυναικα... μετα τους βγαινει η καφριλα στο γαμο.

εσυ γαμα τις ρωσσιδες με τις κιτσαριες τους, γτ εχω δει πως ντυνονται ολες αυτες

Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Ξέρεις από Άραβες. Στη γυναίκα δε γαμάς τα ρούχα.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Ξέρεις από Άραβες. Στη γυναίκα δε γαμάς τα ρούχα.

και βεβαια ξερω... τοσοι που ειναι εδω λες να μην εχω μαθει εστω και τα βασικα.

στην γυναικα πρεπει να γαμας το μυαλο αλλα αφου μιλαμε για ανατολικες, μαλλον θα πρεπει να αρκεστεις στα ρουχα
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Εχω καλη πένα... Αλλά σου είπα ψέματα για τα βρακάκια... ΑΠλά για να ξεκολλήσουν οι υπόλοιποι με τον κακομοίρη... :) Πάντως μπορεί να βρείς Χρυσή Ευκαιρία... Αλλιώς αν δε βρεις πες μου και θα κάνω ότι μπορώ να σου βρώ αφού σε λίγωσα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εχω καλη πένα... Αλλά σου είπα ψέματα για τα βρακάκια... ΑΠλά για να ξεκολλήσουν οι υπόλοιποι με τον κακομοίρη... :) Πάντως μπορεί να βρείς Χρυσή Ευκαιρία... Αλλιώς αν δε βρεις πες μου και θα κάνω ότι μπορώ να σου βρώ αφού σε λίγωσα

ενταξει κουλαρε... δεν εχω και τοσα λεφτα για να πληρωνω 100 το βρακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Χρυσή ευκαιρία λέμε... Αλλα καλύτερα να το σταματάμε. Το ρημάξαμε το τοπικ του παιδιού. PM με αν είναι να σου δώσω ιστοσελίδες με ευκαιρίες...
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
τις λες
"στα 4 μωρη" αμα δεν κατσει απο μονη της την αναγκαζεις
μετα
την βουτας απο το μαλλι τοσο ωστε να πονεσει μολις βγαλει την πρωτη κραυγουλα τις λες "σκασε εδω ο αντρας ειμαι εγω" αρχιζεις το σφυροκοπημα ριχνοντας μπατσακια στα κωλομερια. συνεχιζεις με εναλαγες στασεων βιαια χωρις να την ρωτας τι θελει..... στο τελος την χυνεις στην μαπα... αν δεν εχει τελειωσει καντε και ενα 69.
[/qu

συμφωνω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Φίλε Pai η γυναίκα αυτή μάλλον έχει αρχισει να σε απορρίπτει!

Δεν ξέρω αν είναι ερωτικά ψυχρή αλλά έχει μία επιθετικότητα μέσα της (δεν αφήνει τον εαυτό της να σμείξει ψυχικά μαζί σου και όταν συμπεριφέρεται έτσι η γυναίκα δύσκολα έρχεται σε οργασμό).

Κόψε τα δώρα και τις μαλακίες (τη μεταχειρίζεσαι σαν πουτάνα έτσι) και προσπάθησε να έρθεις ψυχικά κοντά της. Και συ ο ίδιος φαίνεται να αποφεύγεις να δοθείς ψυχικά σε αυτή τη γυναίκα (σαν να μην το πιστεύεις ότι θα μείνει κοντά σου), πώς περιμένεις να σου δοθεί αυτή; Το ξύλο στο σεξ (αν είναι ακραίο) μπορεί τελικά αυτή η γυναίκα να το χρησιμοποιήσει μέσα της σαν τεκμήριο για το πόσο γουρούνι είσαι και συ - όπως όλοι οι άντρες.  
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε Pai η γυναίκα αυτή μάλλον έχει αρχισει να σε απορρίπτει!

Δεν ξέρω αν είναι ερωτικά ψυχρή αλλά έχει μία επιθετικότητα μέσα της (δεν αφήνει τον εαυτό της να σμείξει ψυχικά μαζί σου και όταν συμπεριφέρεται έτσι η γυναίκα δύσκολα έρχεται σε οργασμό).

Κόψε τα δώρα και τις μαλακίες (τη μεταχειρίζεσαι σαν πουτάνα έτσι) και προσπάθησε να έρθεις ψυχικά κοντά της. Και συ ο ίδιος φαίνεται να αποφεύγεις να δοθείς ψυχικά σε αυτή τη γυναίκα (σαν να μην το πιστεύεις ότι θα μείνει κοντά σου), πώς περιμένεις να σου δοθεί αυτή; Το ξύλο στο σεξ (αν είναι ακραίο) μπορεί τελικά αυτή η γυναίκα να το χρησιμοποιήσει μέσα της σαν τεκμήριο για το πόσο γουρούνι είσαι και συ - όπως όλοι οι άντρες.  


:S :S :S :S :S :S :S τελικα εσυ εισαι πολυ μπροστα :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον εκατσα και διαβασα και τις 4 σελιδες για να μπω στο νοημα.......και αυτο που καταλαβα φιλαρακο,ειναι οτι εισαι 23 ετων και εισαι κατοχος mazda rx8,ενος πολυ ωραιου και σπορ αυτοκινητου.
λοιπον ασε τις αγαπες και τους ερωτες(εχεις χρονια ακομα μπροστα σου)και ξεκολλα απο αυτην που στο παιζει κιολας, και καβαλα το αυτοκινητο και πηδα ολα τα μουνακια απο μπουρναζι μεχρι κηφισια και πιο πανω, και ριξε και καμια φαπα στα κολομερια και πες και καμια κακη λεξουλα(για μενα το μωρη ειναι καπως βαρια,να την αποφευγεις).καυλιτσα,μουνιτσα μου....
οι γυναικες σημερον θελουν ροδα ,τσαντα(κουτσι)και κοπανα...τες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
λοιπον εκατσα και διαβασα και τις 4 σελιδες για να μπω στο νοημα.......και αυτο που καταλαβα φιλαρακο,ειναι οτι εισαι 23 ετων και εισαι κατοχος mazda rx8,ενος πολυ ωραιου και σπορ αυτοκινητου.
λοιπον ασε τις αγαπες και τους ερωτες(εχεις χρονια ακομα μπροστα σου)και ξεκολλα απο αυτην που στο παιζει κιολας, και καβαλα το αυτοκινητο και πηδα ολα τα μουνακια απο μπουρναζι μεχρι κηφισια και πιο πανω, και ριξε και καμια φαπα στα κολομερια και πες και καμια κακη λεξουλα(για μενα το μωρη ειναι καπως βαρια,να την αποφευγεις).καυλιτσα,μουνιτσα μου....
οι γυναικες σημερον θελουν ροδα ,τσαντα(κουτσι)και κοπανα...τες

:2funny:
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν προτιμώ να παρακολουθώ τις συζητήσεις, ως παρατηρητής, χωρίς να παρεμβαίνω, αυτή η περίεργη κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι (αν πραγματικά βρίσκεσαι, γιατί παίζει και αυτό) με παρακίνησε να πω την γνώμη μου και εγώ. Βασικά θα πρέπει να συμφωνήσω με τον TARZAN απόλυτα. Καταρχάς επί 6 μήνες περίπου λέει ότι δεν έχει φθάσει σε οργασμό μαζί σου και τι περίμενε τόσο καιρό, για να σου το αποκαλύψει; Δηλαδή, ήρθε έτσι ξαφνικά μια μέρα και σου είπε ξέρεις όσο καιρό είμαστε μαζί υποκρίνομαι; Και τι προσπάθειες έκανε αφού είναι τόσο ξεβγαλμένη για να σε βοηθήσει να καταλάβεις τι πραγματικά θέλει; Εν πάση περιπτώσει έχω την εντύπωση ότι μάλλον όταν έκανε έρωτα μαζί σου έβαζε τον «αυτόματο πιλότο», γιατί προφανώς δεν θα είχε τίποτα καλύτερο εκείνη την περίοδο να κάνει. Το γεγονός και μόνο ότι έτσι ξαφνικά στο ξεφούρνισε σημαίνει ότι φίλε πάει για άλλα πιο μεγάλα κόλπα. Το θέμα είναι ότι για να μπορέσω να καταλάβω τι παίχτηκε πρέπει να ξέρω το σκηνικό όλο. Αν μπορείς περιέγραψε την σχέση μαζί της διότι από τα λίγα που γράφεις δεν βγαίνει άκρη. Τι διάολο, δεν κατάλαβες και εσύ τι ήθελε; Πάντως τα βλέπω πολύ δύσκολα τα πράγματα και αυτή η υποκρισία που έδειξε απέναντι σου, δείχνει ότι δεν αξίζει τον κόπο να συνεχίσεις μαζί της.                                                                                                                                                                               
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom