Νέα

Ειρήνη Παρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 336K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
12038966_762365330558102_5828784352562518272_o.jpg

12002518_762365313891437_8891748661485917940_o.jpg

11999807_762365577224744_6722483973444986827_o.jpg


Ειρήνη Παρίση : Ο λόγος που όλοι οι καταστηματάρχες θέλουν να συνεργαστούν μαζί της !

Είναι η Πατρινή τραγουδίστρια που το όνομα της τα τελευταία χρόνια έχει παίξει στα media όσο καμία άλλη συνάδελφος της .

Ο λόγος για την Ειρήνη Παρισή , η οποία έχει ταυτιστεί με το sexy στοιχείο  . Και μπορεί τα κορυφαία διαδικτυακά portal να τονίζουν την εντυπωσιακή εξωτερική της εμφάνιση , όμως η δυναμική του κάθε καλλιτέχνη αντικατοπτρίζεται πάνω στην πίστα και μόνο . Αυτό που δηλαδή κάνει η Ειρήνη Παρίση . Δεν περιορίζεται μόνο στις θετικές κριτικές του ηλεκτρονικού τύπου , αλλά αποδεικνύει την δυναμική της με το πιο πειστικό τρόπο . Και το πράττει στην πιο δύσκολη περίοδο που περνάει η νύχτα τα τελευταία 30 χρόνια .

Τι κι αν το "λουλουδικό" έχει εκλείψει , τι κι αν τα μπροστινά τραπέζια εμφανίζονται "σφιχτοί" ώστε να μην προκαλέσουν το κοινό αίσθημα , όμως οι ..ζόρικοι είναι για τα δύσκολα . Η πιο τρανή απόδειξη η εκρηκτική τραγουδίστρια , η οποία το φετινό χειμώνα εμφανίζεται στα "Αστέρια" Live , το κέντρο του Μιλτιάδη Ανδριόπουλου . Ύστερα από δύο σεζόν αποχής , επέστρεψε στην νυχτερινή διασκέδαση της Πάτρας , αρχίζοντας - με το καλημέρα κιόλας - να κάνει αυτό αυτό γνωρίζει να κάνει καλύτερα από κάθε άλλη . Δηλαδή να τα "φέρνει" στο μαγαζί .

Όσο για αυτό ...μαγκιά της !
[URL unfurl="true"]http://patragossipnewsblog.blogspot.gr/2015/10/blog-post_24.html[/url]
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
12038966_762365330558102_5828784352562518272_o.jpg

12002518_762365313891437_8891748661485917940_o.jpg

11999807_762365577224744_6722483973444986827_o.jpg


Ειρήνη Παρίση : Ο λόγος που όλοι οι καταστηματάρχες θέλουν να συνεργαστούν μαζί της !

Είναι η Πατρινή τραγουδίστρια που το όνομα της τα τελευταία χρόνια έχει παίξει στα media όσο καμία άλλη συνάδελφος της .

Ο λόγος για την Ειρήνη Παρισή , η οποία έχει ταυτιστεί με το sexy στοιχείο  . Και μπορεί τα κορυφαία διαδικτυακά portal να τονίζουν την εντυπωσιακή εξωτερική της εμφάνιση , όμως η δυναμική του κάθε καλλιτέχνη αντικατοπτρίζεται πάνω στην πίστα και μόνο . Αυτό που δηλαδή κάνει η Ειρήνη Παρίση . Δεν περιορίζεται μόνο στις θετικές κριτικές του ηλεκτρονικού τύπου , αλλά αποδεικνύει την δυναμική της με το πιο πειστικό τρόπο . Και το πράττει στην πιο δύσκολη περίοδο που περνάει η νύχτα τα τελευταία 30 χρόνια .

Τι κι αν το "λουλουδικό" έχει εκλείψει , τι κι αν τα μπροστινά τραπέζια εμφανίζονται "σφιχτοί" ώστε να μην προκαλέσουν το κοινό αίσθημα , όμως οι ..ζόρικοι είναι για τα δύσκολα . Η πιο τρανή απόδειξη η εκρηκτική τραγουδίστρια , η οποία το φετινό χειμώνα εμφανίζεται στα "Αστέρια" Live , το κέντρο του Μιλτιάδη Ανδριόπουλου . Ύστερα από δύο σεζόν αποχής , επέστρεψε στην νυχτερινή διασκέδαση της Πάτρας , αρχίζοντας - με το καλημέρα κιόλας - να κάνει αυτό αυτό γνωρίζει να κάνει καλύτερα από κάθε άλλη . Δηλαδή να τα "φέρνει" στο μαγαζί .

Όσο για αυτό ...μαγκιά της !

[URL unfurl="true"]http://patragossipnewsblog.blogspot.gr/2015/10/blog-post_24.html[/url]

Γιατί έχει μεγάλα βυζιά
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Γιατί έχει μεγάλα βυζιά

Λες ε; Κι εσύ τόσο μεγάλα έχεις, γιατί δεν σου προτείνουν κι εσένα να γίνεις τραγουδιάρα;

Μην μου πεις ότι δεν έχεις καλή φωνή, το τελευταίο που χρειάζεται είναι. :)
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
αν γραψεις το ονοματακι της θα το βρεις με τη μια
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
για κατασταση εχω ακουσει για 2 χιλιαρικα τωρα αν αληθευει;και αν αληθευει ποσοι τα δινουν
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Λες ε; Κι εσύ τόσο μεγάλα έχεις, γιατί δεν σου προτείνουν κι εσένα να γίνεις τραγουδιάρα;

Μην μου πεις ότι δεν έχεις καλή φωνή, το τελευταίο που χρειάζεται είναι. :)

πλάκα πλάκα ένας παραγωγός μου είχε στείλε κάποτε και μου είχε πει να ασχοληθώ
ίσως για να με γαμήσει βέβαια
αλλά του είπα δεν έχω φωνή δε με ενδιαφέρει
και μου λέει "δε χρειάζεται να έχεις φωνή"

Επίσης μια φίλη μου με φωνάρα, αλλά όχι σπουδαία εμφάνιση, την είχα πάει να την ακούσει ένας πολύ μεγάλος συνθέτης ας μη πω όνομα και τον εκθέσω
Την ακούει της λέει οκ καλή αλλά είσαι του έντεχνου κι εγώ γράφω πιο πολλά ροκ (μαλακίες και στο Σάκη έχει γράψει)
και μετά γυρνάει σ'εμένα "πες μας κι εσύ κανένα τραγούδι" , "μα δεν έχω φωνή", "μα όχι πες, δε πειράζει εγώ θα το κρίνω αυτό"
Εντάξει εννοείται ποτέ δε τραγούδησα, αλλά ο τύπος μου φανηκε πολύ μαλάκας που ασχολήθηκε πιο πολύ μαζί μου παρα με τη φωνάρα
Πιθανότατα λόγω εμφάνισης

Και γενικά δεν έχω επιχειρήσει να μπω ποτέ στο χώρο , ώστε να βρεθούν τα κατάλληλα άτομα να προωθήσουν, γιατί ξέρω ότι εχω αισχρή φωνή
Προφανώς αυτές που ασχολούνται το κυνηγάνε και λίγο, φτιάχνουν κανα ντέμο , το στέλνουν κλπ
Ε και φωνάρα δεν έχουν οι περισσότερες γλάστρες αλλά τουλάχιστον στις νότες πατάνε
Μέχρι και η Στικούδη πατάει στις νότες
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
για κατασταση εχω ακουσει για 2 χιλιαρικα τωρα αν αληθευει;και αν αληθευει ποσοι τα δινουν

ποτε δεν ακουω ραδιο αρβυλα
προτιμω κανα red fm ή rock fm  :grin:

βεβαια, χωρις να ναι και κανονας, οπου εχει καπνο εχει και φωτια
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
πλάκα πλάκα ένας παραγωγός μου είχε στείλε κάποτε και μου είχε πει να ασχοληθώ
ίσως για να με γαμήσει βέβαια
αλλά του είπα δεν έχω φωνή δε με ενδιαφέρει
και μου λέει "δε χρειάζεται να έχεις φωνή"

Επίσης μια φίλη μου με φωνάρα, αλλά όχι σπουδαία εμφάνιση, την είχα πάει να την ακούσει ένας πολύ μεγάλος συνθέτης ας μη πω όνομα και τον εκθέσω
Την ακούει της λέει οκ καλή αλλά είσαι του έντεχνου κι εγώ γράφω πιο πολλά ροκ (μαλακίες και στο Σάκη έχει γράψει)
και μετά γυρνάει σ'εμένα "πες μας κι εσύ κανένα τραγούδι" , "μα δεν έχω φωνή", "μα όχι πες, δε πειράζει εγώ θα το κρίνω αυτό"
Εντάξει εννοείται ποτέ δε τραγούδησα, αλλά ο τύπος μου φανηκε πολύ μαλάκας που ασχολήθηκε πιο πολύ μαζί μου παρα με τη φωνάρα
Πιθανότατα λόγω εμφάνισης

Και γενικά δεν έχω επιχειρήσει να μπω ποτέ στο χώρο , ώστε να βρεθούν τα κατάλληλα άτομα να προωθήσουν, γιατί ξέρω ότι εχω αισχρή φωνή
Προφανώς αυτές που ασχολούνται το κυνηγάνε και λίγο, φτιάχνουν κανα ντέμο , το στέλνουν κλπ
Ε και φωνάρα δεν έχουν οι περισσότερες γλάστρες αλλά τουλάχιστον στις νότες πατάνε
Μέχρι και η Στικούδη πατάει στις νότες

Γενικά όλος αυτός ο χώρος έχει πολύ "σκοτεινιά". Αν είναι αποφασισμένη μία κοπέλα να πετύχει πρέπεί να είναι καλή δυστυχώς σε άλλα πράγματα εκτός από φωνη....
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Γενικά όλος αυτός ο χώρος έχει πολύ "σκοτεινιά". Αν είναι αποφασισμένη μία κοπέλα να πετύχει πρέπεί να είναι καλή δυστυχώς σε άλλα πράγματα εκτός από φωνη....

δλδ θεωρείς ότι η Ζουγανέλη και η Μποφίλιου έκαναν άλλα πράγματα
λεω αυτές που είναι καινούριες για να μη παω σε παλιές
αν έχεις φωνάρα πετυχαίνεις
αν όχι τότε ναι, πρεπει να είσαι καλή και αλλού... :fuck2:
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
δλδ θεωρείς ότι η Ζουγανέλη και η Μποφίλιου έκαναν άλλα πράγματα
λεω αυτές που είναι καινούριες για να μη παω σε παλιές
αν έχεις φωνάρα πετυχαίνεις
αν όχι τότε ναι, πρεπει να είσαι καλή και αλλού... :fuck2:

Η ζουγανέλη τη γλύτωσε λόγω μπαμπά, για τη Μποφίλιου δεν γνωρίζω.... αλλά δυστυχώς μερικά καβαλήματα παίζουν για να βοηθήσουν μια κατάσταση
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
αλλά του είπα δεν έχω φωνή δε με ενδιαφέρει
Γι'αυτό σε γουστάρω, επειδή είσαι ΚΑΙ σεμνή

δλδ θεωρείς ότι η Ζουγανέλη και η Μποφίλιου έκαναν άλλα πράγματα
λεω αυτές που είναι καινούριες για να μη παω σε παλιές
αν έχεις φωνάρα πετυχαίνεις
αν όχι τότε ναι, πρεπει να είσαι καλή και αλλού... :fuck2:
Χεσ΄τη φωνάρα και την ευαίσθητη ψυχούλα που βγάζουν, το θέμα είναι ότι είναι και οι δυο τους μουνάρες (  :cum: ), γι'αυτό έπιασαν
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Γι'αυτό σε γουστάρω, επειδή είσαι ΚΑΙ σεμνή
Χεσ΄τη φωνάρα και την ευαίσθητη ψυχούλα που βγάζουν, το θέμα είναι ότι είναι και οι δυο τους μουνάρες (  :cum: ), γι'αυτό έπιασαν

δεν είμαι σεμνή αυτογνωσία έχω
πάντως σ'αυτό δεν έχεις άδικο, είναι όντως και οι δύο μουνάρες
η φίλη που ανέφερα πιο πάνω η οποία επίσης φωνάρα, αλλά όχι και πολύ εμφανίσιμη γιατί δε κάνει τίποτα?
Μια χαζο-Αρετή που είχε βγει απο ένα τηλε-παιχνίδι και όλοι είχαν εντυπωσιαστεί, τίποτα
 

Συνημμένα

  • 3d2e0303-0a4f-4958-a07b-a94e2bc1fdf0.jpg
    3d2e0303-0a4f-4958-a07b-a94e2bc1fdf0.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 18

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
η ζουγανελη μουναρα  :jerking: κι ειναι και πλακομουνου
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
:new_shocked: :new_shocked:  :headbang:
Με τσάκισες πρωινιάτικο, είχα μεγάλα σχέδια για αυτό το μανάρι


βλακείες λέει
όλοι νομίζουν ότι τα έχουν με τη Μποφίλιου απ'το τρόπο που ντύνονται και απ'τη στενή τους φιλία και συνεργασία
αλλά και οι δύο είναι στρέιτ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom