Νέα

Ειρήνη Παρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 336K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
575
Like
36
Πόντοι
6
Αμα πουλάει το Ειρηνάκι το αποτέτοιο της 2 και 2μισι χιλιαρικα τη σίμερον ημέρα μαγκιά της.

Εδώ αυτό το σκατίμπαζο ζητάει 1200 $ για 2 ώρες και 3800 $ για ένα βράδυ χωρίς φουλ πρόγραμμα επειδή έπεξε μισό λεπ΄το στο Game of Thrones.

www.imagebam.com/image/5fd1cf433948879] [/URL]

Πάντως, έκανα αδδ το Ρέβη στο FB και τον έστειλα μήνυμα για να ρωτήξω. Στο "Καλησπέρα κύριε Ρέβη, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.." με μπλόκαρε.. Μήπως τον ενόχλισε το "Κύριε" ????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Σπερμα παντουυυυυ
 

sardanapalos123

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
Πάντως, έκανα αδδ το Ρέβη στο FB και τον έστειλα μήνυμα για να ρωτήξω. Στο "Καλησπέρα κύριε Ρέβη, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.." με μπλόκαρε.. Μήπως τον ενόχλισε το "Κύριε" ????

Χαχαχααχα και σε μένα το ίδιο, χωρίς βέβαια να τον αποκαλέσω "κύριο"...
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Χαχαχααχα και σε μένα το ίδιο, χωρίς βέβαια να τον αποκαλέσω "κύριο"...
Υπάρχει μια ελπίδα, αν ξεκινήσει κάποιος με προσφώνηση "τι κάνεις καυλιάρικο μωρό" "πού είσαι κούκλε" κλπ
εκεί ίσως τσιμπήσει το δροσερό αγόρι και δεν απορρίψει κατευθείαν αλλά και πάλι μέσω fb δεν υπάρχει ούτε 1 στο εκατομμύριο για άκρη
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
O κύριος Ρέβης ή Ρεβύθης, από κοντά αξιολογεί, θέλει τα τεκνά για το κωλί του αλλά έχει μια τεράστια ατζέντα και στα φρύδια του

Η Παρίση με ποδοσφαιριστές ψωλάρει
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
948
Like
199
Πόντοι
6
O κύριος Ρέβης ή Ρεβύθης, από κοντά αξιολογεί, θέλει τα τεκνά για το κωλί του αλλά έχει μια τεράστια ατζέντα και στα φρύδια του

Η Παρίση με ποδοσφαιριστές ψωλάρει

Εγω του ειπα οτι ειναι θεος και οτι θελω να τον γνωρισω και αμεσως εστειλε τηλ... :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Εγω του ειπα οτι ειναι θεος και οτι θελω να τον γνωρισω και αμεσως εστειλε τηλ... :2funny:
μπορει να ηταν αυστηρος ο τροπος που το εγραψες.
Αλλη φορα μην πατας τα κουμπια τοσο δυνατα.
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
τις παλιές εποχές που κι εγώ έκανα accept κόσμο, γιατί τώρα δε θέλω να μαζεύω πολλούς άσχετους, αν έκανα κάποιον accept και μετά έστελνε τον έσβηνα
λεω ωχ θελει να πιάσουμε και κουβέντα τώρα?
πούλο :P
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τις παλιές εποχές που κι εγώ έκανα accept κόσμο, γιατί τώρα δε θέλω να μαζεύω πολλούς άσχετους, αν έκανα κάποιον accept και μετά έστελνε τον έσβηνα
λεω ωχ θελει να πιάσουμε και κουβέντα τώρα?
πούλο :P
την ιδια τακτικη με τους νταβαδες ακολουθεις;
ζμπρωχνεις και εσυ τιποτα 'η ετσι λογω ιδεολογιας το κανεις;
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
948
Like
199
Πόντοι
6
μπορει να ηταν αυστηρος ο τροπος που το εγραψες.
Αλλη φορα μην πατας τα κουμπια τοσο δυνατα.


τον πειρα τηλ με αποκρυψη κ ηθελε ραντεβου για να τα πουμε απο κοντα αλλα σκεφτομουν πως θα την γλυτωσω αν μου ορμηση το θεμα ειναι να βγω κερδισμενος :s&m_2:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
την ιδια τακτικη με τους νταβαδες ακολουθεις;
ζμπρωχνεις και εσυ τιποτα 'η ετσι λογω ιδεολογιας το κανεις;

ναι κάνω κι εγώ διαφήμιση της δουλειάς μου μέσω fb
αλλά και πάλι είπα πως αυτό το έκανα παλιότερα , πλέον έτσι κι αλλιώς δεν κάνω accept άσχετους
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Ρε δεν σου ανοίξανε topic για να γράφεις τις πίπες σου;Κατα τα άλλα είναι που οι άλλοι σε προκαλούν.Βρήκες ευκαιρία και εδώ για να μας πεις για τους σαβουρογάμηδες που σε έκαναν add στο fb.Δεν χρειάζεται να γαμήσεις και αυτό topic.
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Ρε δεν σου ανοίξανε topic για να γράφεις τις πίπες σου;Κατα τα άλλα είναι που οι άλλοι σε προκαλούν.Βρήκες ευκαιρία και εδώ για να μας πεις για τους σαβουρογάμηδες που σε έκαναν add στο fb.Δεν χρειάζεται να γαμήσεις και αυτό topic.

αχ βαριεμαι και να σου απαντήσω  :tired:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ρε δεν σου ανοίξανε topic για να γράφεις τις πίπες σου;Κατα τα άλλα είναι που οι άλλοι σε προκαλούν.Βρήκες ευκαιρία και εδώ για να μας πεις για τους σαβουρογάμηδες που σε έκαναν add στο fb.Δεν χρειάζεται να γαμήσεις και αυτό topic.
πραγματικά,πάω να δω καμια φωτο της καύλας της Παρίση ή να διαβάσω για κανένα κονέ και τελικά πετάγεται σαν την πόυτσα το γνωστό ματαιόδοξο κοριτσάκι να γαμήσει και αυτο το thread
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
τις παλιές εποχές που κι εγώ έκανα accept κόσμο, γιατί τώρα δε θέλω να μαζεύω πολλούς άσχετους, αν έκανα κάποιον accept και μετά έστελνε τον έσβηνα
λεω ωχ θελει να πιάσουμε και κουβέντα τώρα?
πούλο :P
KlEfbG.jpg
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Και είχα μια φαγούρα αν θα μου απαντήσεις.Το topic μην γαμάς και άσε τις μαλακό-θεωρίες σου και το υφάκι αφ' υψηλού
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
πραγματικά,πάω να δω καμια φωτο της καύλας της Παρίση ή να διαβάσω για κανένα κονέ και τελικά πετάγεται σαν την πόυτσα το γνωστό ματαιόδοξο κοριτσάκι να γαμήσει και αυτο το thread

Αυτό ακριβώς.Αλλά είναι τόσο ματαιόδοξη που ακόμα και όταν τις λες μην γαμάς το thread για το λόγο που ανέφερες,πάλι στον ευατούλη της το γυρνάει με απαντήσεις του τύπου απαξιώ να ασχοληθώ.Μιλάμε για περίπτωση.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ελα γυρίστε στην Ειρηνούλα παλικάρια!!!
on topic pls!!
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
http://[URL unfurl="true"]www.kamarinia.gr/sites/default/files/imagecache/article_full/article/2013_01/9912_IRINI_PARISI222222222222222.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kamarinia.gr/sites/default/files/imagecache/article_full/article/2013_01/EIRINI-PARISI-1.jpg[/img[/URL]]
[img]https://dailymention.files.wordpress.com/2012/09/6c71d-topeiraxtiri-gr.jpg?w=705

οτι και να λεμε φωτο σαν αυτη με το βυζι απο το πλαϊ , δεν υπαρχει λεμεεεεε!!!!!
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

ολα on topic
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Αυτό ακριβώς.Αλλά είναι τόσο ματαιόδοξη που ακόμα και όταν τις λες μην γαμάς το thread για το λόγο που ανέφερες,πάλι στον ευατούλη της το γυρνάει με απαντήσεις του τύπου απαξιώ να ασχοληθώ.Μιλάμε για περίπτωση.


είστε βλαμμένα ε?
για το τι μπορεί να κάνει ο μάνατζερ είπα και με ποιό σκεπτικό!
α σας έχει βαρέσει η μαλακία στον εγκέφαλο  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom