Νέα

Ειρήνη Παρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 336K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
βαλε μας και τον ρεμο και τον χατζηγιαννη  :jerking:

καλά τώρα κάτι μας είπες
αυτοί είναι γνωστοί πισογλέντηδες
αλλά τα κορίτσια τα κρίνουν επειδή είναι κολλητές, συνεργάζονται συνέχεια και ντύνονται λες και είναι κουμούνια
αρα είναι λεσβίες
μπράβο πολύ έξυπνη και στερεοτυπική αντίληψη
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
καλά τώρα κάτι μας είπες
αυτοί είναι γνωστοί πισογλέντηδες
αλλά τα κορίτσια τα κρίνουν επειδή είναι κολλητές, συνεργάζονται συνέχεια και ντύνονται λες και είναι κουμούνια
αρα είναι λεσβίες
μπράβο πολύ έξυπνη και στερεοτυπική αντίληψη
ειμαι υπευθυνος για οτι λεω οχι για οτι  καταλαβαινεις ειπα εγω πουθενα οτι ειναι ζευγαρι μεταξυ τους ?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
H Mποφίλιου (η οποία θεωρώ ότι έχει εξαιρερική φωνή, άσχετα αν είναι πολύ ψωνισμένη) είναι ψωλού! Ότι πούτσο βρει τον θέλει!
Η Ζουγανέλη (την οποία βρίσκω πολύ μέτρια ως τραγουδίστρια, αλλά έχει γνωστό όνομα) είναι bi με κλίση προς το λεσβιακό.
Πάντως συμφωνώ με την Μαριάννα πως μεταξύ τους είναι απλά φίλες.

Αυτά που λέω εξακριβωμένα, όχι από το κεφάλι μου. Η 22άχρονη κόρη μου είναι όχι μόνο φαν αλλά και προσωπική φίλη της Μποφίλιου.

Χάθηκε ο κόσμος να ήταν της Παρίση. :( :)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Μια χαζο-Αρετή που είχε βγει απο ένα τηλε-παιχνίδι και όλοι είχαν εντυπωσιαστεί, τίποτα
Άθλια φωνή. Τα νιαουρίσματά της μιμούνταν εντελώς γελοία 0iSQIjPm-aE]αυτή[/MEDIA] εδώ τη φωνή σ' αυτή τη σαχλαμαρίτσα. Απ' τις φωνές και παρουσίες που εντυπωσιάζουν Τατιάνες και Γκαγκάκαινες. Έμετος.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
δεν είμαι σεμνή αυτογνωσία έχω
πάντως σ'αυτό δεν έχεις άδικο, είναι όντως και οι δύο μουνάρες
η φίλη που ανέφερα πιο πάνω η οποία επίσης φωνάρα, αλλά όχι και πολύ εμφανίσιμη γιατί δε κάνει τίποτα?
Μια χαζο-Αρετή που είχε βγει απο ένα τηλε-παιχνίδι και όλοι είχαν εντυπωσιαστεί, τίποτα

Έβγαλε δίσκο τύπε

 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
πλάκα πλάκα ένας παραγωγός μου είχε στείλε κάποτε και μου είχε πει να ασχοληθώ
ίσως για να με γαμήσει βέβαια
αλλά του είπα δεν έχω φωνή δε με ενδιαφέρει
και μου λέει "δε χρειάζεται να έχεις φωνή"

Επίσης μια φίλη μου με φωνάρα, αλλά όχι σπουδαία εμφάνιση, την είχα πάει να την ακούσει ένας πολύ μεγάλος συνθέτης ας μη πω όνομα και τον εκθέσω
Την ακούει της λέει οκ καλή αλλά είσαι του έντεχνου κι εγώ γράφω πιο πολλά ροκ (μαλακίες και στο Σάκη έχει γράψει)
και μετά γυρνάει σ'εμένα "πες μας κι εσύ κανένα τραγούδι" , "μα δεν έχω φωνή", "μα όχι πες, δε πειράζει εγώ θα το κρίνω αυτό"
Εντάξει εννοείται ποτέ δε τραγούδησα, αλλά ο τύπος μου φανηκε πολύ μαλάκας που ασχολήθηκε πιο πολύ μαζί μου παρα με τη φωνάρα
Πιθανότατα λόγω εμφάνισης

Και γενικά δεν έχω επιχειρήσει να μπω ποτέ στο χώρο , ώστε να βρεθούν τα κατάλληλα άτομα να προωθήσουν, γιατί ξέρω ότι εχω αισχρή φωνή
Προφανώς αυτές που ασχολούνται το κυνηγάνε και λίγο, φτιάχνουν κανα ντέμο , το στέλνουν κλπ
Ε και φωνάρα δεν έχουν οι περισσότερες γλάστρες αλλά τουλάχιστον στις νότες πατάνε
Μέχρι και η Στικούδη πατάει στις νότες

Εγώ κατάλαβα ποιος είναι - τον πρόδοσε το ότι είπες για το Σάκη...
 

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
τον αγόρασε κανείς?
σου ειπε κανεις οτι μας ενδιαφερει σε ενα θεμα με φωτογραφιες απο τη μουναρα πατρινια να μας ζαλισεις τα αρχιδια με τις προσωπικές σου ηττες? Δεν υπαρχει καποιος υπευθυνος να καθαρισει τα ασχετα μηνυματα? Τις μαλακιες σου πες τες στο δικο σου το θεμα, αντε πια
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
οποιος ξερει παραπανω πληροφοριες για το εν λογω τεμαχιο ας στειλει πμ με ενδιαφερει
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
σου ειπε κανεις οτι μας ενδιαφερει σε ενα θεμα με φωτογραφιες απο τη μουναρα πατρινια να μας ζαλισεις τα αρχιδια με τις προσωπικές σου ηττες? Δεν υπαρχει καποιος υπευθυνος να καθαρισει τα ασχετα μηνυματα? Τις μαλακιες σου πες τες στο δικο σου το θεμα, αντε πια
σωστος αλλα μας νοιαζουν
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Μια η Παρίση και η νυχτα ακριβη, για να κάτσει μαζί της φάση θελει δουλεια πολύ :grin:
Θέλει πυρφόροι χιλιάδες να 'ναι στους τροχούς θελει και οι μπουζουκόβιοι να ρίχνουν το πανερι τους :grin:

"Κουφαλα δημιουργε , τα παντα εν σοφια εποιησες"....... Τζιμης Πανουσης

τι να λεμε... επικο μουνι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

tumblr_nt2pezlRUS1tbvn8lo1_1280.jpg
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
σου ειπε κανεις οτι μας ενδιαφερει σε ενα θεμα με φωτογραφιες απο τη μουναρα πατρινια να μας ζαλισεις τα αρχιδια με τις προσωπικές σου ηττες? Δεν υπαρχει καποιος υπευθυνος να καθαρισει τα ασχετα μηνυματα? Τις μαλακιες σου πες τες στο δικο σου το θεμα, αντε πια


για την Αρετή κοσμίδου λέμε και για το αν κάνουν τα μπάζα καριέρα η όχι
που κολλάνε οι προσωπικές μου ήττες, εγώ πήγα στο voice?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sardanapalos123

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
H Mποφίλιου (η οποία θεωρώ ότι έχει εξαιρερική φωνή, άσχετα αν είναι πολύ ψωνισμένη) είναι ψωλού! Ότι πούτσο βρει τον θέλει!

Αυτά που λέω εξακριβωμένα, όχι από το κεφάλι μου. Η 22άχρονη κόρη μου είναι όχι μόνο φαν αλλά και προσωπική φίλη της Μποφίλιου.

Δεν τραγουδάει και φέτος στο φεστιβάλ της ΚΝΕ ρε γαμώτο, να την κέρναγα κανά καλαμάκι-κουτάκι Άμστελ και μετά "συζήτηση" εφ'όλης της ύλης στις χημικές τουαλέτες...  :-
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλημέρα μαγκες για θυμηστε μου η ειρηνη παριση ηταν που ελειπε στο ντουμπαι για ένα μεγαλο χρονικο διαστημα και το θρεντ ειχε παρει φωτια σχετικα με φημες για βίζιτες αν ισχυε δε θυμαμαι ποια ηταν αν θυμαται κανεις  :think: :think:
 

Επισκέπτης
δεν είμαι σεμνή αυτογνωσία έχω
πάντως σ'αυτό δεν έχεις άδικο, είναι όντως και οι δύο μουνάρες
η φίλη που ανέφερα πιο πάνω η οποία επίσης φωνάρα, αλλά όχι και πολύ εμφανίσιμη γιατί δε κάνει τίποτα?
Μια χαζο-Αρετή που είχε βγει απο ένα τηλε-παιχνίδι και όλοι είχαν εντυπωσιαστεί, τίποτα


ισως δε κανει τιποτα,γιατι δεν ειναι πολυ εμφανισιμη οπως λες και εσυ.
κακα τα ψεματα,η εμφανιση ανοιγει πορτες σε οτι εχει να κανει με την ζωη.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Δε θυμάμαι αν αυτή έλειπε Ντουμπάι εν τω μεταξύ κάνεις δε βοηθάει δεν απανταει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom