Νέα

Δολοφονική επίθεση με καλάσνικοφ εναντίον αστυνομικών !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ε βεβαια...οταν προκειται για δικα μας εθνικα περιστατικα πχ ιμια,κυπρος κτλ μοκο τα μαλακιστηρια της ακροαριστερας
Μην ξεχνας αδελφε τη Β.Ηπειρο,ανατολικη Ρωμυλια,την Πολη,την Μ.Ασια,την αυτοκρατορια του Μ.Αλεξανδρου κλπ κλπ ΚΑΝΕΙΣ δεν μας συμπαρασταθηκε :shit: :shit: :shit:
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
@sanim...ρε μόρτη να τα χαίρεσαι τα 2300 σου ...και την δεύτερη θέση σου στην πυλώτη...και αν δεν βρείς θέση ούτε εκεί θα βρείς θέση στον κώλο σου να το βάλεις ...?! Δεν είναι απάντηση αυτό φίλε μου...
Τι μας παρέθεσες τώρα δηλαδή ? Ποιο ήταν το λογικά έξυπνο επιχειρημά σου, που βοήθησε ?
Μα καλά εδώ γίνεται της πουτάνας και εσύ απέδειξες ότι δεν έχεις το DNA φασίστα ?...νομίζεις ....?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ολη μερα το κωλοβαραω

Με εμφανείς επιπτώσεις στη διανοητική σου ικανότητα...



Woman, please! Πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο για να με εντυπωσιάσεις στο συγκεκριμένο τομέα...


Καμία δουλειά δεν είναι ντροπή...
Σε αυτό το site τουλάχιστον...


Ο μπαμπακας μου ειναι λεφτας,εχω οχι ενα αλλα δυο αυτοκινητα,εξοχικο με πισινα,σκαφος κλπ κλπ

Ασφαλώς και είναι..Πώς αλλιώς θα είχες βγει εσύ ταξικός αγωνιστής;
Μόνο πες μου...Έχεις βρεις τρόπο να διαβάζεις την Αυγή στη πισίνα χωρίς να βρέχεται;

αλλα ΜΑΛΑΚΟΦΑΣΙΣΤΑΣ σαν εσενα δεν ειμαι......

Ύστερα από το "βιογραφικο" που μου παρέθεσες, τί σε κάνει να πιστεύεις ότι είσαι καλύτερος από τον όποιο "μαλακοφασίστα" ;
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.557
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
δηλαδή για να σωθούν οι ζωές των μικρών παιδιών πρεπει να καούν μερικά αυτοκίνητα? πως ακριβώς συνδέεται το ένα με το άλλο. Ή άμα είναι τα αυτοκίνητα ασφαλή συνεπάγεται εκατόμβες θυμάτων σε μικρά παιδιά?
.... παπαριές...... απλός δεν μπορείς να λες στα αρχίδια μου οι σκοτωμοί και ο πόλεμος και από την άλλη να φοβάσαι μην σου κάψουν το τουτού σου
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
δηλαδή για να σωθούν οι ζωές των μικρών παιδιών πρεπει να καούν μερικά αυτοκίνητα? πως ακριβώς συνδέεται το ένα με το άλλο. Ή άμα είναι τα αυτοκίνητα ασφαλή συνεπάγεται εκατόμβες θυμάτων σε μικρά παιδιά?
Συγνωμη.....ΑΥΤΟ καταλαβες???
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
@sanim...ρε μόρτη να τα χαίρεσαι τα 2300 σου ...και την δεύτερη θέση σου στην πυλώτη...και αν δεν βρείς θέση ούτε εκεί θα βρείς θέση στον κώλο σου να το βάλεις ...?! Δεν είναι απάντηση αυτό φίλε μου...
Τι μας παρέθεσες τώρα δηλαδή ? Ποιο ήταν το λογικά έξυπνο επιχειρημά σου, που βοήθησε ?
Μα καλά εδώ γίνεται της πουτάνας και εσύ απέδειξες ότι δεν έχεις το DNA φασίστα ?...νομίζεις ....?
Αυτη η ελειψη χιουμορ θα μας φαει....τσιμπησε ο γνωστος φασιστακος αλλα εσυ γιατι?
 

Επισκέπτης
To παλικαρι δεν παει καλα αργα το βραδι πηγε χειρουργειο . μαλον υπαρχει  σοβαρο προβλημα , ελπιζω να ζησει ..  ηταν στα νεα των 0100.

Ελπιζω αυτο το αποτροπιαιο περιστατικο να γινει αφορμη να επιβληθει πλεον ο νομος και να μπουζουριασουν τους οποιους βικινγκς περιφερονται στο κεντρο και βανδαλιζουν την πολη καθως και τον καθε ανωμαλο με καλασνικοφ που βαλει κατα αστυνομικων μονο και μονο γιατι ειναι το επαγγελμα τους αυτο....

Εγω θα γελαω οταν στην επομενη πορεια θα βγαινουν μαλακισμενα πιτσιρικια με σπασμενα μουτρα να κλαιγονται στην τβ για την βαρβαροτητα των μπατσων
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ΠΟΛΥ φοβαμαι οτι οπως ΑΦΗΣΑΝ τον Αξαρλιαν να πεθανει(στο συνταγμα το ασθενοφορο εκανε 50 λεπτα να ερθει) μηπως εχουμε καποια <<επιπλοκη>> του τραυματια(που μεχρι το απογευμα πηγαινε πολυ καλα).....για τους ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΥΣ της εξουσιας προκειμενου να ααλαξει το κλιμα...ΟΛΑ ειναι πιθανα...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αυτη η ελειψη χιουμορ θα μας φαει....τσιμπησε ο γνωστος φασιστακος αλλα εσυ γιατι?
Υ.Γ Τσίμπαω επειδή σε θεωρώ εξυπνότερο και ικανότερο, στο να δώσεις σθεναρότερες εξηγήσεις εκτός απο τα τεμπέλικα εφυολογήματα - σχολιά σου !!!
Καταλαβαίνεις γιατί τσιμπάω λοιπόν !?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Υ.Γ Τσίμπαω επειδή σε θεωρώ εξυπνότερο και ικανότερο, στο να δώσεις σθεναρότερες εξηγήσεις εκτός απο τα τεμπέλικα εφυολογήματα - σχολιά σου !!!
Καταλαβαίνεις γιατί τσιμπάω λοιπόν !?
Τετοια ωρα? πρωτα απο ολα εχεις την εντυπωση οτι θα ανοιξω σοβαρη κουβεντα με τα χρυσα αυγα?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ελπιζω αυτο το αποτροπιαιο περιστατικο να γινει αφορμη να επιβληθει πλεον ο νομος και να μπουζουριασουν τους οποιους βικινγκς περιφερονται στο κεντρο και βανδαλιζουν την πολη καθως και τον καθε ανωμαλο με καλασνικοφ που βαλει κατα αστυνομικων μονο και μονο γιατι ειναι το επαγγελμα τους αυτο....

Εγω θα γελαω οταν στην επομενη πορεια θα βγαινουν μαλακισμενα πιτσιρικια με σπασμενα μουτρα να κλαιγονται στην τβ για την βαρβαροτητα των μπατσων
νά δείς πανηγύρια άν πεθάνει από τόν τσίπρα καί τήν παρέα του τούς κουκουλοφόρους..
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ΠΟΛΥ φοβαμαι οτι οπως ΑΦΗΣΑΝ τον Αξαρλιαν να πεθανει(στο συνταγμα το ασθενοφορο εκανε 50 λεπτα να ερθει) μηπως εχουμε καποια <<επιπλοκη>> του τραυματια(που μεχρι το απογευμα πηγαινε πολυ καλα).....για τους ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΥΣ της εξουσιας προκειμενου να ααλαξει το κλιμα...ΟΛΑ ειναι πιθανα...

Δεν μεταδίδω άλλο....

:headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τετοια ωρα? πρωτα απο ολα εχεις την εντυπωση οτι θα ανοιξω σοβαρη κουβεντα με τα χρυσα αυγα?

άνοιξε όμως γιατί το φόρουμ το βλέπει πολύς κόσμος που δε ξέρει και παρακολουθεί τα επιχειρήματα εκατέρωθεν.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom