Νέα

Δολοφονική επίθεση με καλάσνικοφ εναντίον αστυνομικών !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
το αμαξι μου το εχω σε γκαραζ,εδω που μενω δεν καινε μαγαζια και σπιτια,

Γιατί δεν είχα ΚΑΜΙΑ αμφιβολία για αυτό;

Αν θυμασαι στη πρωτη δημοτικου πρωτα μαθαινεις να διαβαζεις και μετα να γραφεις.....

Είναι καλό να ξέρω ότι πήγες 1η δημοτικού και ότι ήσουν επιμελής μαθητής...
Για παραπάνω δεν παίρνω και όρκο βέβαια.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
καλά εδω γίνονται σφαγές, τα άψυχα κορμάκια των παιδιών όταν τα βλέπεις λες `στα αρχιδια μου', κάτσε στον μικροκοσμό σου με το αμαξάκι σου μην στο γρατσουνίσουν
σέ επιασε ό πόνος γιά τούς παλαιστίνιους εεε??
σούχουν κάνει πλύση εγκεφάλου η παπαρήγα καί ο τσιπρας ¨εεε??
θέλω νά μου πείς όμως πού είναι η παπαρήγα καί ό τσιπρας όταν η κίνα κατέχει παράνομα τό θηβέτ καί έχει οδηγήσει σέ φυλακές και βασανιστήρια χιλιάδες θηβετιανούς...καί στό θάνατο
ξέρεις ποσα παιδιά πεθαινουν από τήν πείνα στήν αφρική κάθε μέρα??
εγώ δέν είδα κανένα από σας νά λεει κάτι γι αυτά γιατι????καλά δέν συζητάμε γιά διαδήλωση....
αγόρι μου επειδή το ισραήλ είναι φιλική χώρα τής αμερικής γί αυτο γίνοντε οί διαμαρτυρίες...είναι ιδεολογικός αντίπαλος ..ξύπνα στά αρχιδια τους τά παιδάκια ..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
σέ επιασε ό πόνος γιά τούς παλαιστίνιους εεε??
σούχουν κάνει πλύση εγκεφάλου η παπαρήγα καί ο τσιπρας ¨εεε??
θέλω νά μου πείς όμως πού είναι η παπαρήγα καί ό τσιπρας όταν η κίνα κατέχει παράνομα τό θηβέτ καί έχει οδηγήσει σέ φυλακές και βασανιστήρια χιλιάδες θηβετιανούς...καί στό θάνατο
ξέρεις ποσα παιδιά πεθαινουν από τήν πείνα στήν αφρική κάθε μέρα??
εγώ δέν είδα κανένα από σας νά λεει κάτι γι αυτά γιατι????καλά δέν συζητάμε γιά διαδήλωση....
αγόρι μου επειδή το ισραήλ είναι φιλική χώρα τής αμερικής γί αυτο γίνοντε οί διαμαρτυρίες...είναι ιδεολογικός αντίπαλος ..ξύπνα στά αρχιδια τους τά παιδάκια ..
Καλα εσυ δεν παιζεσε....τοση  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: μαζεμενη πως την αντεχεις?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
σέ επιασε ό πόνος γιά τούς παλαιστίνιους εεε??
σούχουν κάνει πλύση εγκεφάλου η παπαρήγα καί ο τσιπρας ¨εεε??
θέλω νά μου πείς όμως πού είναι η παπαρήγα καί ό τσιπρας όταν η κίνα κατέχει παράνομα τό θηβέτ καί έχει οδηγήσει σέ φυλακές και βασανιστήρια χιλιάδες θηβετιανούς...καί στό θάνατο
ξέρεις ποσα παιδιά πεθαινουν από τήν πείνα στήν αφρική κάθε μέρα??
εγώ δέν είδα κανένα από σας νά λεει κάτι γι αυτά γιατι????καλά δέν συζητάμε γιά διαδήλωση....
αγόρι μου επειδή το ισραήλ είναι φιλική χώρα τής αμερικής γί αυτο γίνοντε οί διαμαρτυρίες...είναι ιδεολογικός αντίπαλος ..ξύπνα στά αρχιδια τους τά παιδάκια ..

η Κίνα ξεπατώνει ολόκληρα χωριά για να κάνει ένα έργο ένα φράγμα π.χ. ή ένα αεροδρόμιο. Με τη βία διώχνει τους κατοίκους. Η Παπαρήγα... πήγε ως υποτελής του φέουδου να υποδεχτεί τον άρχοντα- Πρόεδρο της Κίνας όταν ήρθε επίσκεψη και πήρε πεσκέσι τα λιμάνια!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
το χω καταλαβει ρε κρετινε οτι εισαι ενας τιποτενιος ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΣ. Δεν χρειαζεται να μου το τονιζεις.

Δεν ξανασχολουμε μαζι σου γιατι δεν αξιζει. ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΤΗΣΙΜΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ
άντε τρέχα στήν παλαιστίνη παλιομαλάκα για συμπαράσταση καί μετά πςεριμενέ τους νάρθουν στα ιμια νά βοηθήσουν...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
αφου εκανες τον  χαρακτηρισμο τωρα πες και που διαφωνεις με το οτι δεν ειναι αμαχος ενας με μολοτωφ στη τσαντα....
αν θες.....
Τα εχουμε πει χιλιαδες φορες σε απειρα θρεντ, εδω, σ'αυτο το φορουμ... Το μηνυμα που σχολιασα ειναι υπερβολικα ηλιθιο για να κατσω να απαντησω σοβαρα και επισης ειναι υπερβολικα ηλιθιο για να μην βρισω... Αυτα!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Γιατί δεν είχα ΚΑΜΙΑ αμφιβολία για αυτό;

Είναι καλό να ξέρω ότι πήγες 1η δημοτικού και ότι ήσουν επιμελής μαθητής...
Για παραπάνω δεν παίρνω και όρκο βέβαια.
Τωρα θα σε φτιαξω και αλλο.....Δ.Υ. με 2300 ευρω το μηνα,ολη μερα το κωλοβαραω,μενω Β.Π.,Ο μπαμπακας μου ειναι λεφτας,εχω οχι ενα αλλα δυο αυτοκινητα,εξοχικο με πισινα,σκαφος κλπ κλπ αλλα ΜΑΛΑΚΟΦΑΣΙΣΤΑΣ σαν εσενα δεν ειμαι......
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.557
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
την παπαρήγα και πιο πολύ τον τσίπρα τους έχω χεσμένους...
και ευχαρίστως αντάλλαζα το αμάξι μου με την ζωή ενός παιδιού ανεξαρτήτου εθνικότητας, ξέρει είμαι και πατέρας και δεν τα βλέπω τόσο ωμά...
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
@Koproni... Εδώ και κάμποσο "παρατηρώ" . Παίζεις έξυπνο... αλλά εξαιρετικά ύπουλο παιχνίδι.
Και πριν " κοκορομαχήσω" ( βαρετό εξαλού )...
Αντιλογείς επι παντώς, αποφεύγοντας επιμελώς την δική σου σαφή, αλλά και μονοσήμαντη θέση - τοποθέτηση...
Πρίν σου απαντήσω λοιπόν και για να μην σε αδικήσω ...Έχεις την δυνατότητα να τοποθετηθείς ΑΥΤΟΒΟΥΛΑ _ ΞΕΚΑΘΑΡΑ !
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τωρα θα σε φτιαξω και αλλο.....Δ.Υ. με 2300 ευρω το μηνα,ολη μερα το κωλοβαραω,μενω Β.Π.,Ο μπαμπακας μου ειναι λεφτας,εχω οχι ενα αλλα δυο αυτοκινητα,εξοχικο με πισινα,σκαφος κλπ κλπ αλλα ΜΑΛΑΚΟΦΑΣΙΣΤΑΣ σαν εσενα δεν ειμαι......
ξέρω ότι τα λες για να τον πικάρεις. Αλλά και οι τύποι που περιγράφεις τα ίδια σκατά είναι με τους φασίστες. Εκμεταλλευτές. Τουλάχιστον οι φασίστες απαλάσονται λόγω βλακείας. Οι άλλοι όμως είναι κρετίνοι συνειδητά.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
την παπαρήγα και πιο πολύ τον τσίπρα τους έχω χεσμένους...
και ευχαρίστως αντάλλαζα το αμάξι μου με την ζωή ενός παιδιού ανεξαρτήτου εθνικότητας, ξέρει είμαι και πατέρας και δεν τα βλέπω τόσο ωμά...
Τι λες τωρα? να καει το αμαξακι του ΕΛΛΗΝΑΡΑ? το ονειρο της ζωης του? η προεκταση του μικρου του πεους? ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΛΗΟΑΝΑΡΧΙΚΕ...ολα τα παιδια του κοσμου στα αρχιδια μας....το Ι.Χ. μας να ειναι καλα.....
 

Επισκέπτης
αγόρι μου επειδή το ισραήλ είναι φιλική χώρα τής αμερικής γί αυτο γίνοντε οί διαμαρτυρίες...είναι ιδεολογικός αντίπαλος ..ξύπνα στά αρχιδια τους τά παιδάκια ..

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ε βεβαια...οταν προκειται για δικα μας εθνικα περιστατικα πχ ιμια,κυπρος κτλ μοκο τα μαλακιστηρια της ακροαριστερας
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
@Koproni... Εδώ και κάμποσο "παρατηρώ" . Παίζεις έξυπνο... αλλά εξαιρετικά ύπουλο παιχνίδι.
Και πριν " κοκορομαχήσω" ( βαρετό εξαλού )...
Αντιλογείς επι παντώς, αποφεύγοντας επιμελώς την δική σου σαφή, αλλά και μονοσήμαντη θέση - τοποθέτηση...
Πρίν σου απαντήσω λοιπόν και για να μην σε αδικήσω ...Έχεις την δυνατότητα να τοποθετηθείς ΑΥΤΟΒΟΥΛΑ _ ΞΕΚΑΘΑΡΑ !
απάντησε πρώτα εσύ σέ αυτά πού λέω αυτόβουλα καί ξεκάθαρα καί θά απαντήσω άν όχι σήμερα αύριο
μπορείσ αλλωστε νά δείς τί ΄χω γράψει καί σέ άλλα ποστ πάνω στά θέμα πού συζητείτε,πού έχω τοποθετηθεί εκτενέστατα...στά προσωπικά μηνύματα
 

Επισκέπτης
Τι λες τωρα? να καει το αμαξακι του ΕΛΛΗΝΑΡΑ? το ονειρο της ζωης του? η προεκταση του μικρου του πεους? ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΛΗΟΑΝΑΡΧΙΚΕ...ολα τα παιδια του κοσμου στα αρχιδια μας....το Ι.Χ. μας να ειναι καλα.....

Γιατι λες και θα γυρισουν πισω πεθαμενα παιδια καιγοντας τα αμαξακια του κοσμακη που δεν φταιει σε τιποτα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τι λες τωρα? να καει το αμαξακι του ΕΛΛΗΝΑΡΑ? το ονειρο της ζωης του? η προεκταση του μικρου του πεους? ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΛΗΟΑΝΑΡΧΙΚΕ...ολα τα παιδια του κοσμου στα αρχιδια μας....το Ι.Χ. μας να ειναι καλα.....

δηλαδή για να σωθούν οι ζωές των μικρών παιδιών πρεπει να καούν μερικά αυτοκίνητα? πως ακριβώς συνδέεται το ένα με το άλλο. Ή άμα είναι τα αυτοκίνητα ασφαλή συνεπάγεται εκατόμβες θυμάτων σε μικρά παιδιά?
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
To παλικαρι δεν παει καλα αργα το βραδι πηγε χειρουργειο . μαλον υπαρχει  σοβαρο προβλημα , ελπιζω να ζησει ..  ηταν στα νεα των 0100.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom