Νέα

Χρησιμοποιείτε προφυλακτικό με τη γυναίκα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε χωρίς προφύλαξη

  • Πάντα

  • Τις περισσότερες φορές

  • Σπάνια

  • Ποτέ


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Ναι έχει 16 χρόνια περίπου μόνο με προφυλακτικό το κάνουμε , δε θέλει χωρίς . Από μουνι μιλάμε πάντα από κωλο ούτε συζήτηση αν και όταν της βάζω δάχτυλο μπαίνει με λες και το βάζω δε κρέμα
Δεν μας τα λες καλά ρε φίλε μου
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.175
Κριτικές
170
Like
90.604
Πόντοι
46.423

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
Τα τελευταια 7-8 χρονια χωρις. 3-4 μερες πριν την περιοδο και 3-4 μερες μετα τα αδειαζω μεσα! Δεν ειχαμε ποτε ατυχημα - ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη, ωστοσο αυτο δεν αποτελει για κανενα λογο σοβαρη μεθοδολογια αποφυγης εγκυμοσυνης. Τυποι, μην προτρεπετε τον κοσμο να αρχισει να κουμπωνει αντισυλληψη μια γυναικα ετσι επειδη εχετε ακουσει/διαβασει/δοκιμασει εσεις. Ο καθενας κανει τις επιλογες του και καλο θα ηταν να αναλαμβανει και τις εθυνες και τις συνεπειες του, ο,τι αυτο σημαινει.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
1
Like
2.476
Πόντοι
456
Ρε μάγκες πείτε μου ένα λόγο να παντρευτεί/κάνει σχέση ένας άντρας αν είναι να γαμάει με καπότα;
Με καπότα γαμάς και στα μπουρδέλα, και άλλη κάθε μέρα, και μουνάρα και πιο φτηνά σου έρχεται στο τέλος του μήνα.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
88
Like
17.979
Πόντοι
25.036
Καλησπέρα,η ερώτηση αφορά κυρίως παντρεμένους....ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΌ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΣ???ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ???
Ναι για να μην κολλήσουν την σύζυγο αφροδίσια από τα ακάποτα που κάνουν με τις πουτάνες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Ξέρει και πολύ καλά μάλιστα αλλά δεν θέλει να παίρνει χάπια
Καλά ξηγιεται...γιατί να σαπίσει τα συκωτια της με χάπια ενώ μπορεί να έχει το ίδιο αποτέλεσμα πολυ πιο φθηνά και χωρίς πιθανες παρενέργειες ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Ρε μάγκες πείτε μου ένα λόγο να παντρευτεί/κάνει σχέση ένας άντρας αν είναι να γαμάει με καπότα;
Με καπότα γαμάς και στα μπουρδέλα, και άλλη κάθε μέρα, και μουνάρα και πιο φτηνά σου έρχεται στο τέλος του μήνα.
Όποιος έχει κάνα χρηματοδεντρο στην αυλή ας κάνει ποδοσφαιρική ομαδα με τα παιδιά του .
Οι λοιποί σύνεση και προφυλακτικό ...
Ο νοων νοειτω.

..
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
21
Like
441
Πόντοι
4.180
Όχι με τίποτα μου πέφτει κάτω ευθείαν. Καποτά μόνο σε υπερμουναρα πουτανα που μου μένει κάγκελο.

Στη γυναίκα με τπτ
 
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Καλά ξηγιεται...γιατί να σαπίσει τα συκωτια της με χάπια ενώ μπορεί να έχει το ίδιο αποτέλεσμα πολυ πιο φθηνά και χωρίς πιθανες παρενέργειες ;
Για καποτα δηλαδή μιλάς?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες πείτε μου ένα λόγο να παντρευτεί/κάνει σχέση ένας άντρας αν είναι να γαμάει με καπότα;
Με καπότα γαμάς και στα μπουρδέλα, και άλλη κάθε μέρα, και μουνάρα και πιο φτηνά σου έρχεται στο τέλος του μήνα.
εχεις δικιο τυπε, για πουτανες τις παντρευονται απλα ιδιωτικης χρησης.
αν ειναι να φορανε και καποτα, ποιο το οφελος…
:jerking:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
εχεις δικιο τυπε, για πουτανες τις παντρευονται απλα ιδιωτικης χρησης.
αν ειναι να φορανε και καποτα, ποιο το οφελος…
:jerking:
Από ένα σημείο και μετά δεν γίνεται χωρίς καποτα...είναι η αρχή του τέλους .
 

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
225
Πόντοι
0
Τα τελευταια 7-8 χρονια χωρις. 3-4 μερες πριν την περιοδο και 3-4 μερες μετα τα αδειαζω μεσα! Δεν ειχαμε ποτε ατυχημα - ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη, ωστοσο αυτο δεν αποτελει για κανενα λογο σοβαρη μεθοδολογια αποφυγης εγκυμοσυνης. Τυποι, μην προτρεπετε τον κοσμο να αρχισει να κουμπωνει αντισυλληψη μια γυναικα ετσι επειδη εχετε ακουσει/διαβασει/δοκιμασει εσεις. Ο καθενας κανει τις επιλογες του και καλο θα ηταν να αναλαμβανει και τις εθυνες και τις συνεπειες του, ο,τι αυτο σημαινει.
3 4 μετα τη περιοδο εμένα μια φορα στο εξάμηνο που επαιζα ετσι επιασε... Πλεον με συτη που ειμαι τωρα, με στραγγιζει ανυπομωνει να τα παρει στο στομα να τα πιει καθημερινσ όμως... αν δε πεσει πηδημα εχει πίπα.
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
577
Like
9.412
Πόντοι
1.046
Χρησιμοποιούμε γιατί μετά το παιδί το οποίο για να δημιουργηθεί έπαιρνε παρα πολλά χημικά, κατέστρεψαν τον οργανισμό της, ο οποίος ακόμα δεν έχει καθαρίσει. Φυσικά φοβάται γιατί αν ξανα μείνει έγκυος δεν ξέρουμε τι θα βγει. Αύτα από εμένα. Αν ο γιατρός κρίνει ότι μπορούμε και χωρίς προφύλαξη θα είναι όπως παλιά χαχα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom