Νέα

Χρησιμοποιείτε προφυλακτικό με τη γυναίκα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε χωρίς προφύλαξη

  • Πάντα

  • Τις περισσότερες φορές

  • Σπάνια

  • Ποτέ


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Οταν δεν κατεβαζεις το καπακι της τουαλετας, σε χτυπαει με πλαστικη παντοφλα ή με το τσωκαρο;
Χαχα, γιατί, επειδή δεν μου δίνει κωλο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κλασσικα εικονογραφημενα, της εχει δωσει εντολες ο γ@μιας της να ειναι το μ@υνι της 5καθαρο για να μη μυριζει ψαριλα απ τα χυσι@ του αντρα της. Οσο για τον κωλο θυμηθηκα κατι που ελεγαν οι παλιοι 《 το ξερουμε οτι εσενα αγαπαει- αλλα σε αλλον δινει κωλο.》 :cheesy:
Δηλαδή εσύ λες ότι την γαμαει άλλος και από τον κωλο?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.615
Πόντοι
2.816
Τύπε γιατί ρωτάς συγκεκριμένα για παντρεμένους;
Θεωρείς ότι οι ανύπαντροι χρησιμοποιούν πάντα;
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.244
Πόντοι
201
Ποτέ με τη γυναίκα μου. Ακόμα και κώλο, που είναι λίγο ταρζανιά, πάντα χωρίς. Έτσι, χόρτασε η γαυλόφατσά της και το λαρύγγι της χύσι. Αλλά το γούσταρε, οπότε όλοι χαρούμενοι. Βέβαια, όταν μεγαλώσαμε θυμηθήκαμε και την γκαύλα να γεμίζεις το μουνάκι χύσι και να τρέχουν στα μουνόχειλα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.020
Like
11.697
Πόντοι
2.256
Γιατί δεν μου τον δίνει πια... έχω χρόνια να της τον γαμησω...όταν μου τον έδινε όμως μέσα την έχυνα...

Δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα οσες παντρεμενες εχω παρει (ακαποτα) απο κωλο καμμια δεν αφηνει τον αντρα της ,ουτε κωλοδαχτυλο.Μια που εχω αυτη τη περιοδο πλεον χωραει ανωδυνα 4 δαχτυλα.Δοκιμασε οπως την πηδας στα 4 να της βαλεις κατευθειαν τα 2 μεσαια δαχτυλα,αν τα καταπιει ανετα τοτε....
 
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα οσες παντρεμενες εχω παρει (ακαποτα) απο κωλο καμμια δεν αφηνει τον αντρα της ,ουτε κωλοδαχτυλο.Μια που εχω αυτη τη περιοδο πλεον χωραει ανωδυνα 4 δαχτυλα.Δοκιμασε οπως την πηδας στα 4 να της βαλεις κατευθειαν τα 2 μεσαια δαχτυλα,αν τα καταπιει ανετα τοτε....
Στο γαμησι επάνω μόνο να της την γλύψω με αφήνει και αυτό για λίγο, δάχτυλο ούτε λόγος... όμως της την έχω σκαλίσει πολλές φορές όταν κοιμάται γιατί κοιμάται και λίγο βαριά όταν είναι κουρασμένη και αν δεν το σαλιωσω καλά το δάχτυλο δεν μπαίνει μέσα...
 

Συνημμένα

  • IMG_20220611_082152.jpg
    IMG_20220611_082152.jpg
    234,4 KB · Εμφανίσεις: 60

AlexandrosBanana

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
60
Πόντοι
0
Πολύ καταπιεσμένα περνάς, κρίμα.
Δεν είμαι τόσο ειδικός, αλλά θα είχε νόημα αν αποτραβιόσουν ερωτικά από εκείνη, ώστε να δεις αν θα σε πλησιάζει και θα σου το ζητήσει; Αν δε το κάνει, υπάρχει πρόβλημα.
Γυναίκα που να μη δέχεται τα χύσια του άντρα της στο μουνί της φαίνεται οξύμωρο. Και το ότι σου έδινε κώλο και με τα χρόνια το σταμάτησε χρειάζεται να το συζητήσετε, να σου εξηγήσει για ποιόν λόγο δεν πέρναγε καλά και δεν θέλει πλέον να το κάνει.
 
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Πολύ καταπιεσμένα περνάς, κρίμα.
Δεν είμαι τόσο ειδικός, αλλά θα είχε νόημα αν αποτραβιόσουν ερωτικά από εκείνη, ώστε να δεις αν θα σε πλησιάζει και θα σου το ζητήσει; Αν δε το κάνει, υπάρχει πρόβλημα.
Γυναίκα που να μη δέχεται τα χύσια του άντρα της στο μουνί της φαίνεται οξύμωρο. Και το ότι σου έδινε κώλο και με τα χρόνια το σταμάτησε χρειάζεται να το συζητήσετε, να σου εξηγήσει για ποιόν λόγο δεν πέρναγε καλά και δεν θέλει πλέον να το κάνει.
Όταν της γαμουσα τον κωλο πάντα ήταν σιγά σιγά και με το μαλακό την τελευταία φορά πάνω στις πολλές καύλες μου την στήνω στα τέσσερα και της δίνω την κωλοτρυπιδα στο χερι που λένε... από τότε τέλος
 

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
113
Like
678
Πόντοι
81
Σε σχεση 4 χρονια και ποτε προφυλακτικο... εχουν υπαρξει και φορες στα τελειωματα της περιοδου που μου το ζηταει απο μονη της βαθεια στην μουναρα της διοτι ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες αλλα μεχρι να ερθει η επομενη περιοδος χεζεσαι λιγο πανω σου... εχω παρει αρκετες φορες αυτο το ρισκο αλλα να προσεχετεε παιδιαα αυταα!!
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
4
Like
2.716
Πόντοι
456
Σε σχεση 4 χρονια και ποτε προφυλακτικο... εχουν υπαρξει και φορες στα τελειωματα της περιοδου που μου το ζηταει απο μονη της βαθεια στην μουναρα της διοτι ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες αλλα μεχρι να ερθει η επομενη περιοδος χεζεσαι λιγο πανω σου... εχω παρει αρκετες φορες αυτο το ρισκο αλλα να προσεχετεε παιδιαα αυταα!!
Έτσι όσο πιο βαθειά τόσο πιο καλά και πιο σίγουρα θα πιάσει ο σπόρος :grin::grin:
Επίσης τελειώματα με-τελειώματα δεν είναι ότι πιο υγιεινό … καλό πλύσιμο μετά ;-)
 

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
113
Like
678
Πόντοι
81
Έτσι όσο πιο βαθειά τόσο πιο καλά και πιο σίγουρα θα πιάσει ο σπόρος :grin::grin:
Επίσης τελειώματα με-τελειώματα δεν είναι ότι πιο υγιεινό … καλό πλύσιμο μετά ;-)
Χαχαχα ας ελπισουμε πως οχι ακομα
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836
Σε σχεση 4 χρονια και ποτε προφυλακτικο... εχουν υπαρξει και φορες στα τελειωματα της περιοδου που μου το ζηταει απο μονη της βαθεια στην μουναρα της διοτι ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες αλλα μεχρι να ερθει η επομενη περιοδος χεζεσαι λιγο πανω σου... εχω παρει αρκετες φορες αυτο το ρισκο αλλα να προσεχετεε παιδιαα αυταα!!
Ρε τυπε εσύ τα πετάς μέσα...
Εμείς τι να προσέξουμε???:think:
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
Καλησπέρα,η ερώτηση αφορά κυρίως παντρεμένους....ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΌ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΣ???ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ???
Εμένα η δικιά μου είμαστε μαζι 18 χρόνια μόνο στην αρχή επερνε χάπια για δυο χρόνια , μετά δεν ήθελε μόνο προφυλακτικό πάντα , στο σώμα τη χύνω , Οχι πρόσωπο αλλά στο στόμα ναι και τα φτύνει μετά στο μπάνιο και πλένει το στόμα της
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
Σε σχεση 4 χρονια και ποτε προφυλακτικο... εχουν υπαρξει και φορες στα τελειωματα της περιοδου που μου το ζηταει απο μονη της βαθεια στην μουναρα της διοτι ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες αλλα μεχρι να ερθει η επομενη περιοδος χεζεσαι λιγο πανω σου... εχω παρει αρκετες φορες αυτο το ρισκο αλλα να προσεχετεε παιδιαα αυταα!!
Εσύ τη γκαστρώνεις, εμείς να προσέχουμε;;;
 
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.024
Like
6.579
Πόντοι
1.056
Δηλαδή χρησιμοποιείται τώρα προφυλακτικό?
Εμένα η δικιά μου είμαστε μαζι 18 χρόνια μόνο στην αρχή επερνε χάπια για δυο χρόνια , μετά δεν ήθελε μόνο προφυλακτικό πάντα , στο σώμα τη χύνω , Οχι πρόσωπο αλλά στο στόμα ναι και τα φτύνει μετά στο μπάνιο και πλένει το στόμα της
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
Δηλαδή χρησιμοποιείται τώρα προφυλακτικό?
Ναι έχει 16 χρόνια περίπου μόνο με προφυλακτικό το κάνουμε , δε θέλει χωρίς . Από μουνι μιλάμε πάντα από κωλο ούτε συζήτηση αν και όταν της βάζω δάχτυλο μπαίνει με λες και το βάζω δε κρέμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom