Νέα

Χρησιμοποιείτε προφυλακτικό με τη γυναίκα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε χωρίς προφύλαξη

  • Πάντα

  • Τις περισσότερες φορές

  • Σπάνια

  • Ποτέ


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.191
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
σχεδόν 40αρα για 300 ευρο δεν ξέρω τι να πω.περιεργο flex
Άμα βγάζει γούστα χαλαλι της ...οι Ρουμάνες είναι η κορυφαία δύναμη.
Οι πιτσιρίκες συνήθως δεν έχουν παραστάσεις ..μια σαραντάρα είναι έτοιμη να τα δώσει όλα και να τα κάνει όλα...όσο προλαβαινει .
 

Enter_Analman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
109
Like
1.126
Πόντοι
201
Αν εισαι 50 οπωε εγω μια χαρα ειναι 38 Βρεσ εσυ ακαποτο κρεμπιε μικρε πρώτα και μετα θα σου τα πληρωσω εγω............
δηλαδή σε καμία περίπτωση δεν θα γκαστρωθει και μετά θα πληρώνεις υποτροφία?σε καμία περίπτωση δεν ψάχνει να νοικοκυρευτει ειδικά ως χωρισμένη? Ασκεί το επάγγελμα και σου κάνει μια συγκεκριμένη προσφορά με το pie η τι ακριβώς,πολύ εμπιστοσύνη της έχεις..
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785
δηλαδή σε καμία περίπτωση δεν θα γκαστρωθει και μετά θα πληρώνεις υποτροφία?σε καμία περίπτωση δεν ψάχνει να νοικοκυρευτει ειδικά ως χωρισμένη? Ασκεί το επάγγελμα και σου κάνει μια συγκεκριμένη προσφορά με το pie η τι ακριβώς,πολύ εμπιστοσύνη της έχεις..
Μενει Ν Προαστια, εχει δικο της μαγαζι, παιδι, σπίτι και γαμιεται για να γαμιεται και να χρηματοδοτει ταξειδακια απο εδω και απο εκει . Εχει θεμα η τυπισσα ορμονικο και δεν .................... ή ετσι λεει . Παντως 10 μήνες που την ξέρω δεν συναιβει κατι.
Ειναι η πιο λογικη πληρωμενη που γνωρισα. Αν δεν παρω εγω τηλ θα με ψαξει αυτή
 

Enter_Analman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
109
Like
1.126
Πόντοι
201
Μενει Ν Προαστια, εχει δικο της μαγαζι, παιδι, σπίτι και γαμιεται για να γαμιεται και να χρηματοδοτει ταξειδακια απο εδω και απο εκει . Εχει θεμα η τυπισσα ορμονικο και δεν .................... ή ετσι λεει . Παντως 10 μήνες που την ξέρω δεν συναιβει κατι.
Ειναι η πιο λογικη πληρωμενη που γνωρισα. Αν δεν παρω εγω τηλ θα με ψαξει αυτή
χωρίς να πεις πολλές λεπτομέρειες,πως ξεκίνησε όλη αυτή η φάση και κανονίσετε τιμές?
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785
χωρίς να πεις πολλές λεπτομέρειες,πως ξεκίνησε όλη αυτή η φάση και κανονίσετε τιμές?
Seeking αρχικα, κανονησαμε το ραντεβου και τις τιμες, βρεθηκαμε και τα υπόλοιπα ηρθαν στην πορεία. Λαστιχο ποτε καi κρεμπιε απο το τριτο ραντεβου.......Δεν πολυφοβαμαι γιατι το εχω ξανακανει με μια απο glamour.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
676
Πόντοι
81
Ενα παντρεμενο ζευγαρι μπορει να επιλεξει το πηδημα με καποτα για διαφορους λογους αν θελουμε να μιλησουμε σοβαρα
1.αν γουσταρει πρωκτικο πηδημα για λογους υγειηνης η καλαισθησιας ισως επιλεξει συγκεκριμενες καποτες με εξτρα λιπανση
2.αν ανησυχει για θεμα τεκνοποιησης και δεν θελει ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη.καμια αντισυλληψη δεν καλυπτει 100%και ολες εχουν παρενεργειες.πχ τα αντισυλλιπτικα αρκετες φορες βαζουν κιλα η ισως εχουν θεματα με το κυκλο τους.επισης καποιες μεθοδους αντοσυλληψης ισως δεν τις θελουν καν.πχ το σπιραλ
3.αν ενας απο τους 2 ας πουμε ο αντρας για παραδειγμα,ξενοπηδα στις πουτανες ,ισως ανησυχει να μην κολησει κατι στην συζυγο ,και τον παρει χαμπαρι οχι οτι τον νοιαζει η υγεια της
4.νομιζω μετα την εμμηνοπαυση ισως υπαρχουν θεματα με το μουνι και ειναινξηρο.εκει συστηνουν λιπαντικα η καποτα αλλιως γινεται επιπονο
5.πηδημα σε φαση περιοδου οπου παλι για λογους υγειηνης και καλαισθησιας
6.πηδημα αν περναει φαση οπου παιρνει χαπια πχ για μυκητες
Κτλ κτλ.τελος εξαρταται κιολας πως το χρησιμοποιεις,αλλα ζευγαρια ισως ξεκινανε χωρις καποτα και βαζει ο τυπος καποτα οταν καταλαβαινει οτι πλησιαζει να χυσει.παντως γενικα νομιζω ειναι ασυνηθιστο για λογους απολαυσης και κοστους.οι πιο πολλοι αντρες εκπαιδευουν τον εαυτο τους να τελειωνει αλλου πχ εξω στα βυζια στο προσωπο κτλ
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
676
Πόντοι
81
Αμα εχει σταθερο κυκλο ρυθμιζεται 100 %,μπορεις να τελειωσεις ανετα μετα την 20η μερα,αλλιως σπιραλ.Εχω να βαλω προφυλακτικο με τη γυναικα απο οταν τη γνωρισα που εβαλα τις 2 πρωτες φορές
Δευτερα βγηκες 1ο ραντεβου,τεταρτη 2ο γαμησες με καποτα παρασκευη 3ο ξαναγαμησες με καποτα κυριακη 4ο εεε τωρα ειστε παλιο ζευγαρι γνωριζεστε αρα μονο ακαποτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom