Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αν ξαναπάς συγκράτησε τον αριθμό και την οδό, γιατί έτσι δεν μας δείνεις πολλά στοιχεία. Και ενημέρωσε τους βυζολάτρες γιατί παίζει πολύ σαβούρα τώρα τελευταία δυστυχώς
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε για την Νατάσσα δεν μας είπες που την βρίσκουμε έτσι μου φαίνεται
 

Nicole Peters

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στη Δυδιμου πιθανοτατα.Δεν ειμαι 100% σιγουρος.
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Λεπτομέρειες από την πρόεδρο στην Αχαρνών έχει κανείς να δώσει; Thanks
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η πρόεδρος έχει πολύ μεγάλα βυζιά. Επιτρέπει το χούφτωμα και το πιπίλισμα για όση ώρα θες. Εγώ την ξέρω αρκετό καιρό και πάντα περνάω πολύ καλά. Το μαγαζί είναι δικό της και δεν υπάρχει περίπτωση να σου πει μαλακίες. Επιτρέπει και ισπανική και τελειωτικό στα βυζιά της με καπότα όμως. Ακάποτο δεν κάνει, άφου να φανταστείς τώρα βάζει 2 καπότες στους πελάτες. Στην αρχή σου κάνει πίπα με μία και μετά σου βάζει και την δεύτερη. Για κωλαράκι δεν έχω ρωτήσει ίσως κάποιος άλλος συναγωνιστής να ξέρει κάτι παραπάνω. Έχει προγράμματα από 30 ευρώ και πάνω. Για τα παραπάνω δεν την έχω ρωτήσει τι περιλαμβάνουν. Ίσως κουλούρι δεν ξέρω να σου πω
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως αυτή η Αθηνά που λέει ο συνάδελφος είναι η ίδια με την Αθηνά στην Ιουλιανού? Όποιος έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας διαφωτίσει.
Κατά τα άλλα μόνο η Λάουρα παίζει αυτή την εποχή αλλά πολύ κρύα γυναίκα ρε παιδί μου.Καιρός να ανακαλύψουμε καμμιά καινούργια.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ο συνάδελφος φίλε μίλησε αόριστα χωρίς να δώσει στοιχεία. Στην πραγματικότητα δεν είπε και κάτι που μας εξυπηρετεί.  Και εμένα σε αυτή τη νανά πήγε το μυαλό μου αλλά λένε πως έχει σταματήσει να δουλεύει και δεν είναι πια στην Ιουλιανού.
 

dikolavos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
η πρόεδρος πώς είναι από εμφάνιση και ηλικία, αν εξαιρέσεις τα μεγάλα βυζιά; βλέπεται ή είναι χάλια;
από συμμετοχή πώς είναι;
η διεύθυνση είναι Αχαρνών 104; σε ποιο ύψος είναι αυτό το νούμερο; εννοώ, ξέρετε καμία κάθετη οδό εκεί κοντά;
τι ώρες κάνει βάρδια και ποια την αντικαθιστά όταν δεν είναι εκεί; μήπως καμία άλλη βυζαρού;

είδε κανείς τη βυζαρού Μίνα, που έχει εξαφανιστεί τον τελευταίο καιρό; (υπενθυμίζω πως ήταν παλιά στην Αγκύρας, μετά στην Αλκαμένους και τελευταία στη Διδύμου, όπου εθεάθη τελευταία φορά πριν από 2 περίπου μήνες) για μένα αποτελεί την κορυφαία επιλογή από πλευράς βυζιού σε συνδυασμό με περιποίηση.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Φιλε εγω εχω να παω απο εκει τουλαχιστον 2 χρονια τωρα απο εμφανιση που ρωτας εμενα δεν μου αρεσε καθολου και το μαγαζι ειναι κοντα στην χειδεν νομιζω η λιγο πιο χαμηλα προς αθηνα πισω απο ενα περιπτερο.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Για την πρόεδρο έχω να σου πω πως είναι κοντά στα 50 με πιο πιθανή ηλικία τα 47 με 48. Σε πολλούς δεν αρέσει στη φάτσα εγώ τη θεωρώ εκφυλόφατσα. Επαγγελματίας 100% με σημμετοχή δεν κλαις με τίποτα τα λεφτά σου αφού το σπίτι είναι δικό της. Κοιτά όλα είναι υποκοιμενικά φίλε. Διαβάζεις για κάποιες πως είναι πολύ καλές αλλά είναι μούφα. Πχ Αλεξάνδρα στη Διδύμου, χάλια εντελώς. Σε κάποιους όμως άρεσε και καλά κάνουν οι συναγωνιστές. Κάθετη ειναι η Αγκύρας και το 104 είναι λίγο πριν την εκκλησία όπως έρχεσαι από κέντρο. Καλύτερα πάντως που δεν την γουστάρουν και πολύ για να μην καθυστερεί να έρθει στο δωμάτιο. Για την Μίνα κάπου διάβασα πως έχει καιρό να εμφανιστεί ίσως είναι διακοπές. Αν έρθει θα το μάθουμε μην ανησυχείς 
 

active13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κανενα νεο για στουντιο με big boobs
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον ασ πω και γω για την προεδρο... ξεκινω με μια απορια...προεδρος???? η τυπισα ειναι απο τα χειροτερα πορνηδια που εχω δει... ισως για νταβας να ειναι καλη αλλα για πουτανα με τιποτα.περιποιηση απαραδεκτη,ισωσ καποτε θα ηθελε να γινοταν ποδοσφεριστης και κατελιξε πουτανα οσο για τις δυο καποτεσ stergio καποιο λακο εχει η φαβα.δεν θελω να δοσω περιγραφη γιατι πεζει και να ξερασω βατραχια!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μη μου την Όλγα τάρατε...

Μάγκες διάβασα με απορία σε προηγούμενες τοποθετήσεις ότι η γνωστή Όλγα έχει χαλάσει. Εντάξει δε μπορώ να κατακρίνω τη γνώμη των υπολοίπων μπουρδελιάρηδων γιατί μπορεί όντως να έτυχαν στην περίπτωση, ωστόσο εγώ πήγα 2 φορές την τελευταία βδομάδα και η περιποίησή της ήταν η καλύτερη που έχω συναντήσει. Επίσης έβγαλε και τους βύζους. Πάντως πιστεύω ότι ο συνδυασμός πρόσωπο-σώμα-βυζί σε σχέση με την ηλικία της είναι κορυφαίος. Δεν ξέρω όμως που έχουν εξαφανιστεί οι αερόσακοι της Τζούλιας-Λάουρας. Φοβούμαι τα χειρότερα... Την πήρε κανενός το μάτι μες τη βδομάδα;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
,ισωσ καποτε θα ηθελε να γινοταν ποδοσφεριστης και κατελιξε πουτανα οσο για τις δυο καποτεσ stergio καποιο λακο εχει η φαβα
-------
έχει συζητηθεί  και εδώ. Ο λάκκος= ...μην ορκιζονται  πολλοί ότι είναι γυναίκα 100%. Συγγενής μου άκουσε από  παρέα  μεσόκοπων γκεη πως λεγόταν και παλιά ... αλλά δεν  τα λένε παραέξω
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ίσως και να είναι όπως τα λέτε. Έχουν εκφράσει πολλοί διάφορα, εγώ πιστεύω πως είναι γυναίκα όπως και αρκετοί γνωστοί μου που την έχουν πάρει.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
olga for ever

πηγα παλι για να ευχιθω καλο χειμωνα και μου εξηγιθικε τουλαχιστων 20 λεπτο γ@μιση ..........

η γυναικα δεν παιζεται και με μονο 20 ευρω

10 ευρω για το καθε βυζι (χαχαχαχαχαχα)
 

Επισκέπτης
Μήπως πρεπει αδέρφια να ανανεωθούμε γιατί ολο Ολγα και Λαουρα και τιποτα άλλο ?

Δεν μπορει,τόσοι ειμαστε , να μην υπάρχει κάτι καινουργιο, αντε γιατί δεν θα ξεχειμωνιάσοθμε όπως πάει
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς αυτή είναι η κατάσταση σήμερα. Πριν 10 χρόνια υπήρχαν τουλάχιστον 6-7 κοπέλες στην πιάτσα με 4άρια και 5άρια. Τώρα η Λάουρα η οποία για να σου μιλήσει θέλεις μέσον και η Ολγα την οποία προσωπικά πριν από 10 χρόνια ούτε θα την σκεφτόμουνα για  αυτή την κατηγορία.
Είναι δυνατόν να υπάρχουν 150 μπουρδέλα και studio στο Λεκανοπέδιο και να τις ψάχνουμε με το σταγονόμετρο? Σταματάνε?δεν ξέρω. Μην ξεχνάτε ότι και η Λάουρα δούλευε στο Ιεροσολύμων και μετά είχε εξαφανιστεί για 3 χρόνια.Σταμάτησε και η Αντζυ και έγινε τσατσά.
Χθες έκανα μία τεράστια βόλτα και κάλυψα αρκετά χιλιόμετρα αλλά δεν βρήκα ούτε μία.Πήγα και Περγάμου μήπως βρώ αυτή την Ρίτα αλλά τίποτα.Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό. 
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τί έγινε Ζέρο με εκείνο το μαγαζί μόνο με βυζαρούδες που είχε υποσχεθεί ότι θα άνοιγε η Όλγα ?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Πήγα και Περγάμου μήπως βρώ αυτή την Ρίτα αλλά τίποτα.Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό. 

Η Ρίτα από Αχαρνών & Περγάμου είναι (τουλάχιστον ήταν χθες) πρωινή στη Διδύμου 18Α  (στο 2ο κάτω από την Αχαρνών)  20Ε απλό, 25Ε ακάποτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom