Νέα

Κάλεσμα σε φοιτητές: Μαζέψτε ελιές με εργόσημο και ημερομίσθιο πάνω από 60 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.611
Like
6.268
Πόντοι
2.356
Βρε μαλάκα,εγώ έγραψα ότι το ειδικό καθεστώς δεν καθορίζεται από την επιστροφή φπα αλλά από το ύψος των επιδοτήσεων και του εισοδήματος
Όσο για τα δένδρα,δεν είπα εγώ ότι δεν οργώνονται εσύ έγραψες "οργώνεις τα δένδρα" ειρωνικά.Σαφώς και τα οργώνουμε.
Αφού θες κι άλλο ξεβρακωμα οκ.
Να παραθέσουμε τα ποστ με τη σειρά.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
A ρε γκουλαγκ που χρειάζονται σε ολα αυτά τα mounoπανα που έχουν τέτοιες ιδέες σύγχρονης σκλαβιάς και εκμετάλλευσης.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
Μου φαίνεται ότι μετά τον στρατό πρέπει να καταργηθούν και τα πανεπιστήμια..
Μεγαλώνεις ένα παιδί για να το εκμεταλλεύεται ο κάθε Καραβανας ή προφεσορας..
Στο πανεπιστήμιο υπάρχει πιο μεγάλη μαφια απ το στρατό άσχετα αν δεν ανοίγουν στόματα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.611
Like
6.268
Πόντοι
2.356
Κι επίσης πωλούν μαύρα σε πολύ μεγάλο ποσοστό και αν ανήκουν στο ειδικό καθεστώς δικαιούνται και επιστροφή ΦΠΑ.
Τώρα το ειδικό καθεστώς δεν έχει σχέση με το ΦΠΑ και την επιστροφή του
Τι έγραψα εγώ, τι απάντησες εσύ. Και τι αποδείχθηκε ότι ισχύει τελικά. Μια χαρά επιστροφή υπάρχει. Εκτός από τη χρονιά που γράφτηκες εσύ ως αγρότης, για κάποιον περίεργο λόγο.

Να πάμε στο όργωμα τώρα.
Κανείς δεν οργώνει τσάμπα.Πληρώνεται στη συγκομιδή.Δεν παίρνουν τηλ/νο κάθε φορά "στείλε λεφτά όργωσα".

Τελικά κανείς δεν οργώνει τζάμπα

Είσαι ηλίθιος.Δεν οργώνονται οι δενδροκαλλιέργειες;

.Κι εκεί που γέλασα είναι για όργωμα των δενδρων που αν είχες θα ήξερες ότι φρεζάρουν τα χωράφια ή τα περνούν με τον καταστροφέα.

Όσο για τα δένδρα,δεν είπα εγώ ότι δεν οργώνονται εσύ έγραψες "οργώνεις τα δένδρα" ειρωνικά.Σαφώς και τα οργώνουμε.
Τελικά ρε μυρωδιά αερολογε τα οργωνουν ή δεν τα οργώνουν τα δέντρα; Πάρε μια απόφαση γιατί άλλα μας λες τη μία άλλα την άλλη.
Μ' αρέσει που γελάς κιόλας με τις αερολογιες που γράφεις. Ρωτάς κι αν είσαι και ηλίθιος.
Η πιθανότητα να είσαι ή να υπήρξες αγρότης είναι 0.

Α και για να σου λύσω την απορία. Έχω 80 στρέμματα κελυφωτο. Τα 30 είναι δικά μου. Τα 50 της γυναίκας μου. Και θα βάλω κι άλλα. Γιατί λατρεύω την ενασχόληση με αυτά.
Κι η σύγχρονη τάση στις δενδροκομικες είναι η ακαλλιέργεια.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
35
Like
50
Πόντοι
0
Στο πανεπιστήμιο υπάρχει πιο μεγάλη μαφια απ το στρατό άσχετα αν δεν ανοίγουν στόματα.
Θες να πεις οτι για να γινεις ηγουμενος πρεπει να σε γαμησει ο προηγουμενος?
Η οτι για να παρεις προγραμμα, οσο καλογραμμενη και τεκμηριωμενη ειναι η προταση, πρεπει να πεσει και το καταλληλο τηλεφωνο. Να βαλεις εμμισθη ενασχοληση και καποια κορη η γκομενα μεγαλοκαθηγητη να παιρνει μισθο απο το προγραμμα ενω βρισκεται σε αλλη χωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom