Νέα

Ότι καλό δεν ακούμε από τα ΜΜΕ - 373 χλμ. με ένα λίτρο καυσίμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Α-Ω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gamisterix

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
τουλαχιστον μπορει να βρεθει να καμια εταιρια και να αγορασει καμια πατεντα,και να παρει κανενα φραγκο αυτος που την δημιουργησε.

στο αλμπανία λέκι ντεν έκετε για νόμισμα; ε, ραμίζ;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τουλαχιστον μπορει να βρεθει να καμια εταιρια και να αγορασει καμια πατεντα,και να παρει κανενα φραγκο αυτος που την δημιουργησε.
παρακολουθούν οι εταιρίες τέτοιες "εκδηλώσεις" για καινούρια μυαλά, πρόσφατα είχανε πάρει κάποιον στην Microsoft σαν επιβράβευση για την πρωτιά του, μερικούς μήνες σεμιναρίων και φυσικά αυτό που θέλουν όλοι γνωριμίες.


σαλτα γαμησου ρε μαλακα πακιστανε.
μην ασχολείσαι με αυτόν, είναι μόνος του στο σπίτι και αντί για μουνί θα την παίξει με κανέναν αράπη που παίζει μπάσκετ στο αμέρικα
 

gamisterix

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
παρακολουθούν οι εταιρίες τέτοιες "εκδηλώσεις" για καινούρια μυαλά, πρόσφατα είχανε πάρει κάποιον στην Microsoft σαν επιβράβευση για την πρωτιά του, μερικούς μήνες σεμιναρίων και φυσικά αυτό που θέλουν όλοι γνωριμίες.

μην ασχολείσαι με αυτόν, είναι μόνος του στο σπίτι και αντί για μουνί θα την παίξει με κανέναν αράπη που παίζει μπάσκετ στο αμέρικα

μμμ...είσαι πολύ σέξυ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
HEAVY-METAL-poster.jpg







 
OP
OP
Α-Ω

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
γαμιστερίξ, αρκάνς σας είναι εύκολο να συγκρατηθείτε λίγο αμφότεροι;
Υπάρχει λόγος σοβαρός για φετιχιστική βία σε αυτό το νήμα ιδιαίτερα;

 
OP
OP
Α-Ω

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
η πάρτα είχε βγει το 2006 νομίζω πρώτη σε διαγωνισμό με ηλεκτροκίνητα αυτοκίνητα, το τμήμα αεροναυπηγών... το οποίο ήταν η 1η μου επιλογή

είχε πάρει τρόπαιο ή απλά συμμετείχε, γνωρίζεις;
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
παρακολουθούν οι εταιρίες τέτοιες "εκδηλώσεις" για καινούρια μυαλά, πρόσφατα είχανε πάρει κάποιον στην Microsoft σαν επιβράβευση για την πρωτιά του, μερικούς μήνες σεμιναρίων και φυσικά αυτό που θέλουν όλοι γνωριμίες.
αυτο το ξερω.
ενας γνωστος μου ειναι εδω και 10 χρονια στην νασα,αλλα δεν ξερει κανεις το αντικειμενο με το οποιο ασχολητε.οσες φορες ετυχε να τον δω καποιο καλοκαιρι,που ειχε ερθει για διακοπες,και τον ρωτησα,μου απαντουσε με γενικολογα.ο τυπος τελειωσε χημικος και πηρε υποτροφεια για μεταπτυχιακο για αγγλια,και μετα βρεθηκε στην νασα.
εδω να πω οτι εχει βγαλει παρα πολλα λεφτα,εχει παρει και αμερικανικη υπηκοοτητα,και πιο πολυ σε αμερικανο φερνει παρα σε ελληνα σε νοοτροπια.

μην ασχολείσαι με αυτόν, είναι μόνος του στο σπίτι και αντί για μουνί θα την παίξει με κανέναν αράπη που παίζει μπάσκετ στο αμέρικα
ηδη τον εχει παιξει.
τωρα παιζει με την κολοτρυπιδα του.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
είχε πάρει τρόπαιο ή απλά συμμετείχε, γνωρίζεις;
την πρωτιά τη θυμάμαι γιατί ήταν σε αγώνα με άλλα ηλιακά αυτοκίνητα.
τρόπαιο δεν ξέρω αν υπήρχε ή πιο ήταν το έπαθλο εν τέλει, πάντως μου είχε μείνει η πρωτιά τους επειδή ήθελα να περάσω σε αυτή τη σχολή. ο αγώνας ήταν πανευρωπαικός
 
OP
OP
Α-Ω

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
την πρωτιά τη θυμάμαι γιατί ήταν σε αγώνα με άλλα ηλιακά αυτοκίνητα.
τρόπαιο δεν ξέρω αν υπήρχε ή πιο ήταν το έπαθλο εν τέλει, πάντως μου είχε μείνει η πρωτιά τους επειδή ήθελα να περάσω σε αυτή τη σχολή. ο αγώνας ήταν πανευρωπαικός

ΦΑΕΘΩΝ ;
 

gamisterix

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
αυτο το ξερω.
ενας γνωστος μου ειναι εδω και 10 χρονια στην νασα,αλλα δεν ξερει κανεις το αντικειμενο με το οποιο ασχολητε.οσες φορες ετυχε να τον δω καποιο καλοκαιρι,που ειχε ερθει για διακοπες,και τον ρωτησα,μου απαντουσε με γενικολογα.ο τυπος τελειωσε χημικος και πηρε υποτροφεια για μεταπτυχιακο για αγγλια,και μετα βρεθηκε στην νασα.
εδω να πω οτι εχει βγαλει παρα πολλα λεφτα,εχει παρει και αμερικανικη υπηκοοτητα,και πιο πολυ σε αμερικανο φερνει παρα σε ελληνα σε νοοτροπια.
ηδη τον εχει παιξει.
τωρα παιζει με την κολοτρυπιδα του.

Λες και αθώα ψεματάκια πονηρέ!!! ΝΑΣΑ το λέμε τώρα το μαφιοζιλίκι; ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΦΛΑΜΟΥΡΤΑΡΙ !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:


 
OP
OP
Α-Ω

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
να που με τα χρόνια είχα ξεχάσει τις λεπτομέρειες.
το λινκ τα λέει όλα.

μπράβο, αυτό ήταν ναι.
Έπαιζε κι ένας διαγωνισμός με αρκετά μίλια στην Αυστραλία πάλι με ηλιακά λίγο πιο μετά απο το Φαεθων αλλά δεν ξέρω αν κατέβηκε η Πάτρα με το ηλιακό της.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
δυστυχώς για αυτό δεν έχω κάτι υπόψιν μου.
 
OP
OP
Α-Ω

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
να που με τα χρόνια είχα ξεχάσει τις λεπτομέρειες.
το λινκ τα λέει όλα.

«Για την κατασκευή του "Ερμή 2", απαιτούνται περίπου 300.000 ευρώ, τα οποία δεν υπάρχουν.

Ευελπιστούμε ότι θα βρούμε χρηματοδότες, ιδιώτες ή και το κράτος, ώστε ο "Ερμής" να γίνει πραγματικότητα»

300Κ το προτότυπο;! κάπως μπόλικα μου ακούγονται, σκελετός ανθρακόνημα;
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Συγχαρητηρια παιδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom