Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
σημερα το μεσημερι κατα τις 13:30 η ολγα στη ρεμουνδου ηταν στη θεση της και θα ειναι ολο τον αυγουστο και το σεπτεμβριο.
θα φυγει τον οκτωβρη για ενα μηνα να παει στην πατριντα..

Βασικα υπαρχει περιπτωση να την πετυχουμε βραδακυ την Ολγα?
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι εγώ ήμουν που πέτυχα πριν λίγες μέρες μια με πολύ μεγάλα βυζιά στη Θεσσαλονίκη που ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ η τσατσά την παρουσίασε ως Λάουρα.Φυσικά και δεν ήταν η γνωστή από Τροφωνίου έτσι?(Καλά θα ήταν!!!!).Τη γνωστή πρόλαβα και την επισκέφθηκα τέλη Ιουνίου και κόντεψα να πνιγώ μέσα στις βυζάρες της....Είστε πολύ κωλόφαρδοι ρε συναγωνιστές Αθηναίοι....Αυτή στη Θεσσαλονίκη ήταν μια ψηλή μελαχρινή με παχάκια αλλά βυζάρες 4 προς 5.Για Θεσσαλονίκη τέτοιες περιπτώσεις θωρηκτών πρέπει να χτυπιούνται στο φτερό κι εγώ ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που την έχασα..........
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Συνάδελφοι εγώ ήμουν που πέτυχα πριν λίγες μέρες μια με πολύ μεγάλα βυζιά στη Θεσσαλονίκη που ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ η τσατσά την παρουσίασε ως Λάουρα.Φυσικά και δεν ήταν η γνωστή από Τροφωνίου έτσι?(Καλά θα ήταν!!!!).Τη γνωστή πρόλαβα και την επισκέφθηκα τέλη Ιουνίου και κόντεψα να πνιγώ μέσα στις βυζάρες της....Είστε πολύ κωλόφαρδοι ρε συναγωνιστές Αθηναίοι....Αυτή στη Θεσσαλονίκη ήταν μια ψηλή μελαχρινή με παχάκια αλλά βυζάρες 4 προς 5.Για Θεσσαλονίκη τέτοιες περιπτώσεις θωρηκτών πρέπει να χτυπιούνται στο φτερό κι εγώ ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που την έχασα..........


κριμα...παντως αν την ξαναπετυχεις αυτην εννοειται οτι περιμενουμε ενημερωση!
 

Επισκέπτης
Αδερφια λενε σε άλλο φορουμ οτι εμφανιστηκε η Αλεξάνδρα στο φωκαιας 25β με βυζάρες . Την ξέρει κανεις να δώσει περιγραφή ?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Είπα να πάω να καταθέσω στην milf Όλγα σήμερα αλλά δεν ήταν εκεί δυστυχώς. Στην θέση της κάποια Ανέτα ούτε κάθησα να την δω. Ο τσάτσος μου είπε πως η Όλγα θα γυρίσει από Τετάρτη μάλλον. Έχει κανείς άλλη πληροφόριση? Τελικά πήγα στην Ζάνα  Αγκύρας 12, η γνωστή Ζάνα.... απλά για να μην παέι χαμένη η κάθοδος στο κέντρο
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα Τροφωνίου και δεν υπήρχε ούτε Λόαουρα, ούτε Αγάπη. Φαίνεται ακόμα κάνουν διακοπές. Αν κάποιος ξέρει πότε επιστρέφουν ας ενημερώσει.
 

Επισκέπτης
Η Λάουρα επιστρέφει την Πέμπτη ή την Παρασκευή .Για την άλλη δεν ξέρω.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
ρε παιδια η Κατερινα δουλευει?εχει γυρισει?
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι πρέπει να παμε να δούμε την Αλεξάνδρα στο Φ65 γιατί σε αλλο thread αναφέρουν για τις βυζάρες της όπως επίσης και κάποια ξανθια σε πουτανόπιατσα στη Γερανίου με ΜΕΓΑΒΥΖΟΥΣ :boobies: :boobies: :boobies:.Ας δώσει report οποιος ξέρει :helpplea:
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
H Λάουρα είναι στο πόστο της από σήμερα, Τετάρτη.
 

Επισκέπτης
Καλά το τι γινόταν χτες στη Λάουρα άλλο πραγμα και προσκύνημα  :boobies: Ρε τι τραβάμε ...

Οσο για την υπερφυσική βυζού στη Γερανίου το διαβασα μαλλον στο πιάτσες ή σε κάποιο άλλο .Ας μας πει λοιπον κανενας κομμάντο αν την βρήκε  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα Λάουρα σήμερα. Χαμός. Περίμενα 25 λεπτά για να περάσω. Αλλά σταθερή αξία και η μοναδική σ αυτό το μέγεθος.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά ξέρει κάποιος αύριο για καμία καλή βυζαρού ή πρέπει να περιμένουμε από Δευτέρα. Π.χ Όλγα?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Οσο για την υπερφυσική βυζού στη Γερανίου το διαβασα μαλλον στο πιάτσες ή σε κάποιο άλλο .Ας μας πει λοιπον κανενας κομμάντο αν την βρήκε
---
απαντώ εδώ για άμεσα -και όχι  στις πιάτσες:
Όχι- πέρασα σήμερα  απο εκεί 18.30-19.00. Εκτός αν εννοείτε μια σκούρα , σαν λιβανέζα ( αλβανο- ή ρουμανο τσιγγάνα μάλλον) μάλλον κοντή , με γλυκό πρόσωπο , στρουμπουλή , γεματη, μέ πιασίματα. Μου κίνησε το ενδιαφέρον αλλα μετά μπήκε...με πακιστανό χάλια στο Χοτέλ Ανδρονίκη- οπότε την έκανα τρέχοντας ...
η γερανίου- Ζήνωνος δεν είχε  τίποτα  καλό  εκείνη την ώρα, όπως και η καποδιστριου και η Eurobank- Χαλκοκονδύλη= ξεραίλα , τιποτα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κατάθεση κατά της 19.30 στην Διδύμου στο υπόγειο. Αν θυμάμε είναι το 18 νούμερο. Εκεί είναι η Ρίτα, milf βυζοπούλα ρωσίδα. Το πρόγραμμα είναι 20 ευρώ και 25 ακάποτο. Πήρα αυτό με τα 20. Τίποτα το ιδιαίτερο πισωκολλητό και τελειωτικό ακάποτο στα βυζιά της. Για τους λάτρες των βυζαρούδων milf. Καμιά σύγκριση με την μοναδική Όλγα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Zaras αν δεν έχεις τις βυζάρες για καμία ώρα να τις χαρείς τι να το κάνεις το 15λεπτο. Εδώ γίνεται λόγος για βυζαρούδες τύπου Ρίτα, Αγάπη κλπ οι οποίες είναι χάλια μαύρα από περιποίηση. Μια ξεπέτα απλά. Μόνο μία Όλγα μένει λίγο, και αυτή χάλασε. Πάντως παιδιά το πρόβλημα είναι πολύ μεγάλο δεν υπάρχουν βυζαρούδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom