Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Zaras αν δεν έχεις τις βυζάρες για καμία ώρα να τις χαρείς τι να το κάνεις το 15λεπτο. Εδώ γίνεται λόγος για βυζαρούδες τύπου Ρίτα, Αγάπη κλπ οι οποίες είναι χάλια μαύρα από περιποίηση. Μια ξεπέτα απλά. Μόνο μία Όλγα μένει λίγο, και αυτή χάλασε. Πάντως παιδιά το πρόβλημα είναι πολύ μεγάλο δεν υπάρχουν βυζαρούδες.

μην το ψαχεις βρε φιλε , της βυζαρουδες της καπαρουνε τα καλα prive studio , που δεν τα βρισκεις με τιποτα , ειναι prive  με πελατες διαφορους , και μην νομιζεται οτι χρησοπλιρονουν , απλα ξερουν τους πελατες οι οποιοι ειναι κυριοι με κ κεφαλεο , και οχι να δουλευουν σε μπουρδελα ή στουντιο , και να μπαινει ο καθε ανωμαλο .............  ολοι εχεται ακουσει μαρτιριες απο τις ιδειες τιν κοπελες το τι τραβανε απο μερικους ....... αρα οταν τους ερχεται μια τετοια προτασει , τρεχουνε γριγορα 

και ολοι ξερεται οτι το μεγαλο βυζι παντα προσελκειη κοσμο , αλλα παντα  ;) ;) ;)
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τι να σου πω συναγωνιστή, αν είναι έτσι τα πράγματα, είναι πολύ άσχημη κατάσταση. Το θέμα είναι εμείς τι κάνουμε? Κάθε πληροφορία πάντως πολύτιμη παιδιά.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Τι να σου πω συναγωνιστή, αν είναι έτσι τα πράγματα, είναι πολύ άσχημη κατάσταση. Το θέμα είναι εμείς τι κάνουμε? Κάθε πληροφορία πάντως πολύτιμη παιδιά.

οποιος μπορει και βρισκει τετιοα στουντιο σταματαει πλεον να πηγαινει στα αλλα για αυτο και τα '' καλα παιδια '' ψαχνουν να τα βρουν διοτι εχει πεσει η αγορα στα νομιμα σπιτια αρα χανουν και αυτι το λαδωματους  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αν πέσει στην αντίληψη σου κανένα τέτοιο στούντιο παρακαλώ όπως ενημερώσεις φίλε. Καλά τα στούντιο βέβαια αλλά πολύ ακριβά και εκεί πρέπει να τα σκάσεις χοντρά για να σε μάθουν και να έχεις καλύτερη περιποίηση. Στα μπουρδέλα πάντως αυτή τη στιγμή παίζουν η Λάουρα, η Ρίτα ή Όλγα και πριν λίγο καιρό η Αγάπη που ήταν ψιλομούφα. Κάποια Ειρήνη στην Κολωνού 27 νομίζω είναι ακόμα?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Καλά τα στούντιο βέβαια αλλά πολύ ακριβά και εκεί πρέπει να τα σκάσεις χοντρά για να σε μάθουν και να έχεις καλύτερη περιποίηση.
καθολου , 50 το απλο , και 80 απο πισω !!!!  για τετοιες τιμες λεω

Στα μπουρδέλα πάντως αυτή τη στιγμή παίζουν η Λάουρα, η Ρίτα ή Όλγα και πριν λίγο καιρό η Αγάπη που ήταν ψιλομούφα.
  με εχει κουραση αυτο το στειλακι , '' μην μου το πιανεις '' , '' με ποναει '' και κατι τετοια ...........

Κάποια Ειρήνη στην Κολωνού 27 νομίζω είναι ακόμα?
  εχω πολυ καιρο να τιν πετυχω και παω σε τακτα διαστηματα αλλα τιποτα  :( :( :(
 

Επισκέπτης
κριμα...παντως αν την ξαναπετυχεις αυτην εννοειται οτι περιμενουμε ενημερωση!
Ανεβηκα Θεσσαλονίκη για δουλειά και την πέτυχα στο Προμηθεώς το 1ο από κάτω .Ειναι νταρντάνα μελαχροινή , ψευδίζει και έχει 4αρι .Την πήρα αλλά μάπα το καρπόυζι και μακριά όλοι.Δεν αφήνει να χαιδεψεις και δεν ανεβαίνει από πάνω .Δεν ξερει από πίπα και όταν την πήρα πισωκολλητό και καργαρα με σταμάτησε και λεει "Αμα ξεκινήσω έτσι με σενα δεν θα τη βγάλω τη βραδια οπότε μεγάλε πιο ήρεμα" Φιλοι λοιπον συναγωνιστές μακριά αααα.
Παντως τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα στην Θεσσαλονωίκη. Εμεις στην Αθήνα εχουμε και την Λαουρα και την Ολγα .Τα αδέρφια παώ δεν εχουν τίποτα και συμπαρίσταμε ....

Α να πω και κάτι αλλο σημαντικό .Αδέφια όταν λέτε βυζάρες δεν εννούμε 3αρι και 4αρια που για πολλούς ειναι μεγάλα .Μιλάμε για πάνω από 5αρια οποτε αν ειναι δυνατόν να περιγράφετε καλυτερα και με συγκριτικό την Λάουρα ειδάλως αφήστε τα "υπερφυσική βυζού" και "τεράστιες βυζάρες" που φυσικά δεν υπάρχουν 
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Καλά τα λες, αλλά έχω να προσθέσω κάτι το οποίο εμένα βασικά με χάλασε στην Όλγα. Δεν ξέρω αν πήγες τελευταία αλλά εδώ και αρκετό καιρό δεν βγάζει τα βυζιά έξω από το σουτιέν, σε σχέση με παλιότερα. Αυτό σημαίνει πως δεν μπορείς να πιάσεις τα μαστάρια άρα τι μένει? Έίναι βιαστική, με μικρότερη συμμετοχή και τα μαστάρια κρυμμένα. Έχει πέσει για μένα πολύ, σκέφτομαι αν θα ξαναπάω. Για την Λάουρα δεν ξέρω δεν νομίζω να την έχω πάρει οι απόψεις πολλές και διάφορες.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Eδώ και μήνες έχει χαλάσει η Όλγα- από εκεί που αναλάμβανε αυτή , τώρα ξαπλώνει και περιμένει να  ...της κάνουν άγριο σεξ οι νεαροί πελάτες ,
λές και είναι καμμιά 20χρονη , και να την πληρώνουν και επιπλέον .. ούτε βυζια  κλπ  :headbang:
τα εχουν γράψει και άλλοι  απο καιρό-  εδώ / και  για αγαπούλες με 80χρονους πελάτες κλπ ;) >:(  και για θέματα καθαριότητος κλπ
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]... με σταμάτησε και λεει "Αμα ξεκινήσω έτσι με σενα δεν θα τη βγάλω τη βραδια οπότε μεγάλε πιο ήρεμα" ...[/size]

Εν τάξει συνάδελφε, δε σε είπε και καμπούρη! Την αλήθεια σου είπε η κοπέλα!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]...Πάντως παιδιά το πρόβλημα είναι πολύ μεγάλο δεν υπάρχουν βυζαρούδες... [/size]

Έχω την εντύπωση ότι όποιο κόμμα έκανε σύνθημά του στις εκλογές το "Θα δώσουμε βυζαρούδες στο Λαό", θα τα πήγαινε πολύ καλά!...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Eδώ και μήνες έχει χαλάσει η Όλγα- από εκεί που αναλάμβανε αυτή , τώρα ξαπλώνει και περιμένει να   ...της κάνουν άγριο σεξ οι νεαροί πελάτες ,
λές και είναι καμμιά 20χρονη , και να την πληρώνουν και επιπλέον .. ούτε βυζια   κλπ  :headbang:
τα εχουν γράψει και άλλοι  απο καιρό-  εδώ / και  για αγαπούλες με 80χρονους πελάτες κλπ ;) >:(  και για θέματα καθαριότητος κλπ

έχω να πάρω την Όλγα πάνω απο 4-5 μήνες και με αυτά που γράφονται αρχιζω να ανησυχώ...
Θα προσπαθήσω να την τεστάρω ένα πρωι και θα σας ενημερώσω...
Ελπίζω μόνο να την προλάβω γιατι τέτοια εποχή συνήθως φευγει για την πατριδα της και κάθεται εκεί ενα μηνα περίπου...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Zero θα σου συνιστούσα να πας όσο το δυνατόν πιο πρωί, γιατί τώρα που πήγα κατά της 14.30 το μεσημέρι και ενώ ήμουν στο δωμάτιο χτύπησε το κουδούνι τουλάχιστον 4 φορές και το φιλαράκι που με περίμενε στο σαλόνι μου είπε μόλις βγήκα πως τα δωμάτια όλα είναι γεμάτα και να φανταστείς περίμεναν και στο σαλόνι. Αυτό είναι κακό γιατί στο δωμάτιο είναι πολύ βιαστική σχεδόν ξεπέτα. Καμία σχέση με παλιότερα. Μου το είπε και η ίδια αν έρθεις πρωί που δεν έχει κόσμο δεν έχω πρόβλημα να κάτσω και μισή ώρα μέσα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Zero θα σου συνιστούσα να πας όσο το δυνατόν πιο πρωί, γιατί τώρα που πήγα κατά της 14.30 το μεσημέρι και ενώ ήμουν στο δωμάτιο χτύπησε το κουδούνι τουλάχιστον 4 φορές και το φιλαράκι που με περίμενε στο σαλόνι μου είπε μόλις βγήκα πως τα δωμάτια όλα είναι γεμάτα και να φανταστείς περίμεναν και στο σαλόνι. Αυτό είναι κακό γιατί στο δωμάτιο είναι πολύ βιαστική σχεδόν ξεπέτα. Καμία σχέση με παλιότερα. Μου το είπε και η ίδια αν έρθεις πρωί που δεν έχει κόσμο δεν έχω πρόβλημα να κάτσω και μισή ώρα μέσα.

ok ευχαριστώ, εαν παω θα ενημερώσω
 

Επισκέπτης
Zero θα σου συνιστούσα να πας όσο το δυνατόν πιο πρωί, γιατί τώρα που πήγα κατά της 14.30 το μεσημέρι και ενώ ήμουν στο δωμάτιο χτύπησε το κουδούνι τουλάχιστον 4 φορές και το φιλαράκι που με περίμενε στο σαλόνι μου είπε μόλις βγήκα πως τα δωμάτια όλα είναι γεμάτα και να φανταστείς περίμεναν και στο σαλόνι. Αυτό είναι κακό γιατί στο δωμάτιο είναι πολύ βιαστική σχεδόν ξεπέτα. Καμία σχέση με παλιότερα. Μου το είπε και η ίδια αν έρθεις πρωί που δεν έχει κόσμο δεν έχω πρόβλημα να κάτσω και μισή ώρα μέσα.


Πηγα προσφατα στην Ολγα και ηταν 11.00 το πρωι.Οντως δεν δειχνει τα βυζια της και γενικα πολυ βιασυνη και ολο θα χτυπησει η πορτα και τετοια.Στο ιδιο σπιτι παιζει το απογευμα μια Βικυ με καλο βυζι(οχι πολυ μεγαλο).Αντε να φυγει η Ολγα να κατεβει πρωι η Βικυ μπας και δουμε μια μαυρη στην απογευματινη βαρδια.


Παντως τα δωματια της Ρεμουνδου ειναι πολυ παλια με το ταβανι ετοιμο να πεσει.Στο δυετερο απο δεξια δωματιο αντι για air-condition εχει ανεμιστηρα!!!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.521
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Πάντως και στο Αντελόσπιτο (Φώκαιας) παίζει Μαρία (Ρωσσίδα) και ειδικά η Στέλλα το βράδυ με πολύ καλό βυζί (από συμμετοχή μηδέν αλλά από βυζί καλό και φυσικό)
 

Nicole Peters

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα παει πριν 4 μηνες στη Ολγα.Καλη βρε παιδια αλλα δεν εχει και τα πολυ μεγαλα βυζια.Απο περιποιηση πολυ καλη.Αλλαξαμε 5-6 στασεις,ισπανικο,τριψιμο στη μουρη.Γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος.Πιστευω αν δεν της δημιουργησεις καλη εντυπωση απο την αρχη η Ολγα δεν προσφερει το max του service της.
Παλια πριν 7 μηνες ειχα παει με μια Νατασα απο Ρωσια με καλο βυζι(οχι τοσο μεγαλο) αλλα πολυ καβλιαρα στη φατσα και νταρντανα.
Επειτα μην ξεχνατε και την Αθηνα(εχει περασει και απο Γερμανια,Αυστραλια) που ηταν παλια στην δυδυμου και τωρα σε καποια παραπλευρο της Αχαρνων(που εχωνε μια πλαστικη πουτσα στα βυζια της) που ειναι 40+χρονων.Κρεμασμενες βυζαροι αλλα πολυ καλη περιποιηση.Λεγαμε για ανεκδοτα και τσοντες μεταξυ των αλλων.Την τελευταια φορα που την ειδα δεν περασα μεσα αλλα με παρακαλουσε να μου κανει οτι θελω(δεν εχει τσατσα).Δεχεται και σφαλιαρες στον κωλο.


 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συναγωνιστή για δώσε μας πληροφορίες για την Αθηνά? Ξέρεις, οδό αριθμό και ωράριο. Ακούγετε καλή
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συγνώμη παιδιά που ξαναγράφω στο καπάκι. Φίλε δώσε μας και για την νταρντάνα Νατάσσα πληροφορίες
 

Nicole Peters

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θυμαμαι καλα τους αριθμους και οδους.Αλλα ειναι ενα μπουρδελο σε μια παραπλευρη οδο της Αχαρνων απο την κατω μερια που κατεβαινεις στο υπογειο
Παντως απο εξυπηρετηση παιζεται να ειναι η κορυφαια που υπαρχει.
Μονο απο εμφανιση θα σ'απογοητευσω ειναι ευσωμη προς χοντρη 80-90 κιλα.Ξανθια θυμιζει την καυλιαρα 45αρα μανα του καθενος.

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σημαντικο εδω.Πριν απο 1+χρονο ειχα παει στο Στριπτιτζαδικο Baby Gold στη συγγρου με 3 ακομα φιλους.Υπηρχε μια ΒΥΖΑΡΟΥ-(Με Πλαστικη)(που η Λαουρα εχει νουμερο 0,5 μπροστα της!!!) χωρις ιχνος υπερβολης.Ηταν ξανθια 30αρα με την απολυτα καβλωτικη φατσα και απο τις πιο ομορφες που εχω δει στη ζωη μου.Οι βυζαρες της ηταν μεγεθους μπαλας μπασκετ και απολυτα στητες!!!!
Για τους γνωστες των βυζαρουδων μου θυμιζε την ΚΑYLA KLEEVAGE σε δεκα χρονια νεοτερη(και ομορφωτερη) και με το ιδιο μεγεθος.
Δυστηχως δεν ειχα πανω μου λεφτα και δευτερο εγινε καποια μαλακια στην παρεα.
Μηπως ξερετε τιποτα για αυτην?Αν μου δινοταν η δηνατοτητα θα την ειχα παρει στο σπιτι εστω και αν επρεπε να πληρωσω 200 Εuro.

Oσο γι'αυτη τη Νατασσα ηταν Ρωσιδα ειπα πυ βρισκοταν.Ειχε πολυ προστυχη φατσα.Την πηρα ισπανικο μεσα απο το σουτιεν της!!!Εξω πελατες της ηταν μια παρεα Ρωσων και εγω.

Δεν ξερω τι λετε αλλα παιζουν πολλες βυζαρουδες περα των 10 που ανεφερετε.Απλα θελουν καποια τυχη(πολλες ερχονται και φευγουν μετα απο μερικες μερες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom