Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Τί έγινε Ζέρο με εκείνο το μαγαζί μόνο με βυζαρούδες που είχε υποσχεθεί ότι θα άνοιγε η Όλγα ?
Το σπίτι το είχε ανοίξει πέρσυ τετοιο καιρό στο Μεταξουργείο και το άφησε να το δουλεψουν άλλες γιατι λάλησε με την μπίχλα των Πακιστανων...
Ετσι μου είχε πει.
Παντως θα πάω άυριο ή την Κυριακή να την δώ και θα ενημερώσω έαν έχουν πέσει οι υπηρεσιες της σε σχέση με παλία όπως λένε μερικοι συναγωνιστές εδώ μέσα...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Παντως θα πάω άυριο ή την Κυριακή να την δώ και θα ενημερώσω έαν έχουν πέσει οι υπηρεσιες της σε σχέση με παλία όπως λένε μερικοι συναγωνιστές εδώ μέσα...

Αύριο είπαμε θα παςςςςςςςςςςςςςςςςςς... την Κυριακή είμαστε για άλλα κόλπα....  :rockon:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Την ευλογία σου Δέσποτα... μετά την Κυριακάτικη λειτουργία σου... τα λέμε  :dancing:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τί είναι την Κυριακή ? Δε λέτε και σε εμάς ?  >:(
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αυτη τη Κυριακη θα τον ακουμπησουμε και απο τη Δευτερα συνεχιζουν τα ιδια προσωπα να μας τον ακουμπανε καθημερινως για μια ακομα τετραετια ασαλιωτα ακαποτα και με πιεση.
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά η Λάουρα λειτουργεί ακόμα; Είδα και σε ένα άλλο θρεντ ότι χάθηκε ...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συναγωνιστές η Λάουρα άνοιξε και σας περιμένει! Έκανα κατάθεση ψωλής μες τη βδομάδα.
Συνηθισμένο μαγαζί, συνηθισμένη ώρα. Τώρα για το ποιες μέρες δουλεύει δεν είμαι σίγουρος.
Εγώ πάντως πήγα Τετάρτη. Πάντα τέτοια!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
σήμερα το πρώι πήγα στην Όλγα Ρευμούνδου 21 Α.
ειχα να πάω τουλάχιστον 3 μήνες.
Πολλοι κάνουν παράπωνα οτι τώρα τελευτάια εχει πέσει η αποδοση της. Λοιπον,
εμένα μου έκανε πάρα πολυ καλη περιποιηση, πιπα για πολύ ώρα και ήταν προσχαρη όπως παλια.
και τα βυζία της έβγαλε απο το σουτιεν χωρις να το ζητήσω.
Το μόνο που δεν έκανε με δικιά της πρωτοβουλεια , όπως συνήθιζε παλια , ηταν να ανέβει μόνη της απο πάνω...
Τεσπα το νέο είναι πως σύντομα θα ανοίξει δικό της μπουρδελο στην περιοχή και θα δουλευει και η ίδια. Αυτό απο οτι κατάλαβα θα γίνει αρκετα σύντομα.
Θα ενημερώσω οταν είναι.
Ολγα, η Λευκορωσίδα θεία milf με τις τορπίλες! σταθερή αξία των απανταχού βυζολατρών!
(όπως λέμε ειδωλολατρών) :boobies:
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς κάτι για μία Λίνα με βυζάρες(από κριτική συναδέλφου στις 19/07) που δουλεύει Κ.Σχοινά 2? Πήγα χθές αλλά δεν ήταν εκεί.όποιος γνωρίζει κάτι ας συνεισφέρει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Ξέρει κανείς κάτι για μία Λίνα με βυζάρες(από κριτική συναδέλφου στις 19/07) που δουλεύει Κ.Σχοινά 2? Πήγα χθές αλλά δεν ήταν εκεί.όποιος γνωρίζει κάτι ας συνεισφέρει.

καταρχήν δεν έχει βυζάρες....
εχει πεσεμένα μέτριου μεγέθους βυζια.
Ειναι Αλβανίδα και παλία δουλευε σε ένα μπουρδέλο στη Φυλής που τωρα έχει πλεόν κλείσει (εκέινο το χαμόσπιτο κατεβάινοντας την Πιπίνου στρίβεις εξιά στην Φυλής και το συναντάς στο αριστερό σου χέρι)
Ειναι πάρα πολύ μέτρια γκόμενα και σε εμφάνιση (τώρα έχει παχύνει και έχει πατσοκοιλιά) και σε υπηρεσίες.
Και κάτι ακόμα : ΔΕΝ ΞΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ!
μιλάμε για την απόλυτη αφάνα! η κωλοτρυπίδα δεν φαινεται απο τις τρίχες!
εμένα προσωπικά μου προκαλέι αηδία τόση τρίχα, σε κάποιους όμως μπορεί να αρέσει....
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος με προσφατη εμπειρια απο την ..προεδρο? Ελλη το καλλιτεχνικο της.. Οντως εχει εμφανιση που παραπεμπει σε τραβεστι, αλλα δεν πιστευω πως ειναι. Εχει τεραστια και φυσικοτατα βυζια, τεραστια ειναι και η θπολοιπη βεβαια, οι δυο καποτες ομως παραπανε!! Σε αφηνει να παιξεις, να ζουλισεις και να πιπιλισεις οσο θελεις τα βυζια της, δε βιαζεται καθολου. Ηταν ωραια εμπειρια για μενα, με χαλασε ομως τελευταια με το διπλο προφυλακτικο και εχω καιρο να παω
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε θα συμφωνίσω σε όλα μαζί σου. Οι γνώμες για το αν είναι ή δεν είναι εγχειρισμένη είναι πολλές. Το θέμα είναι οι βυζάρες οι οποίες θα συμφωνίσω είναι πολύ ωραίες και επιτρέπει το πιπίλισμα. Βέβαια αυτό με τις δύο καπότες είναι πρόσφατη πατέντα, προσωπικά δεν νοιώθω και τρομερή διαφορά. Πολλοί λένε πως είναι μπάζο δεν θα διαφωνίσω σε αρκετά σημεία με αυτούς στα συν απλά η περιποίηση αν σε ξέρει και ο χρόνος ο οποίος είναι άφθονος.
 

Επισκέπτης
Της Ελλης παντως ειναι μικρότερα από της Λάουρας .ΛΑΟΥΡΑ = μέτρο συγκρισης .Από κει και πανω αποδεκτά ολά.Απο κει και κάτω αστε το.... :boobies:
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Που ειναι η Λαουρα??
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ε ρε κάτι βυζομάνες που βγάζει η Ελλαδάρα!
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, αλλά εδώ τίποτα.Εκτός από Λάουρα και κανά δύο άλλα μπάζα, τίποτα.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να κάνει κάποια λίστα προσφάτως ενημερωμένη?Για να ξέρουμε τι γίνεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom