Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια η προεδρος πρωτα απ'ολα ειναι τρανς.οπςσ και η αγαπη αν δεν κανω λαθος.η ολγα δεν ξερω τι παιζει.η λαοθρα που ειναι?ειναι μεγαλη?αξιζει μια δοκιμη?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εμένα και οι δύο γυναίκες μου φαίνονται. Γνώμη μου βέβαια. Τουλάχιστον για την αγάπη (ο Θεός να την κάνει αγάπη), δεν μου φαίνεται για τρανς απλά χοντρό αγενέστατο πατσαβούρι με βυζιά της κακιάς ώρας. Λάουρα και εγώ παιδιά δεν ξέρω τι παίζει. Ακούγεται πως ειναι παράξενη και αυτή
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε παιδια η προεδρος πρωτα απ'ολα ειναι τρανς.οπςσ και η αγαπη αν δεν κανω λαθος.η ολγα δεν ξερω τι παιζει.η λαοθρα που ειναι?ειναι μεγαλη?αξιζει μια δοκιμη?
Καλά...και αυτές οι πουτάνες δεν παίζονται...έβγαλαν για πρόεδρο έναν πρώην...άνδρα???χεχεχεχεχε
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
H Aγάπη δεν  είναι τρανς- φαίνεται από το πως στήνεται στο ιεραποστολικό..
Για την πρόεδρο τάχω πει -  και διασταυρώσει--- και δεν εισακούγομαι..
με την ολγα  προσωπικά έχω τελειώσει προ 8μηνου... και με την λάουρα από περσι , λόγω αιχρού χώρου και συμμετοχής
οπότε για  .....
.πεστε  κανένα ωράριο  για Λιλιάνα- γιατί από το 84β δεν έχουμε  και δεν ακούμε καλες εμπειρίες  ....
 

Επισκέπτης
Ας βγει κάποιος και να μιλήσει συγκεκριμένα για 84β για να μάθουν όλοι.

Ελεος να μην υπάρχει τίποτα καινούργιο?

Προτεινο όλοι εμεις οι φανατικοί όταν μπαινουμε σε κάποιο να λέμε "Εχετε καμια με πολυ μεγάλα ?" Δεν μπορει λεγε-λεγε κάποια θα φέρουν αμα υπάρχει ζήτηση
 

Επισκέπτης
οπωs ειχα γραψει η λιλιανα ειναι ενα απο τα ωραιοτερα μουνια που κυκλοφορουν στη φυληs και απορω οτι κανεναs  δεν την εχει δει. ειναι μελαχρινη με τεραστια βυζια και για να μη μπερδευτειτε νομιζω οτι ειναι στο 84β η στο διπλα που ειναι στο ισογειο οχι σε οροφο και δουλευει πρωινα. αντε καλα γαμησια και περιμενω κριτικεs.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
θα ειναι καθε βραδυ ? αν ναι , να κατεβω απο το βουνο !!!!!!!!!

οποιος ειναι γνωστης ας απαντησης , διοτι ολο Ολγα και Ολγα , θα την βαρεθουμε !!!!!!!!!
λογικα καθε βραδυ αν και δεν ξαναπηγα...αν δεν βαριεσαι ριξε κανα βλεφαρο..20e με ισπανικο
για κωλο δεν ανεφερε τιποτα..
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Τελικά ποια ρωσσίδα ήταν στην διδύμου 18α βραδυνή βάρδια που αναφέρατε? Μήπως η Ρίτα?
δεν νομιζω να μου πε πως τη λενε ριτα φιλε..καπως αλλιως αλλα δν θυμαμαι τωρα..
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σορρυ.εγω ελεγα για μια αγαπη που ειναι στην αγκυπας αν δεν κανω λαθος.
οσο για την  ελλη ειναι....διασταυρωμενο.φαινεται και απο την φωνη της.μακαρι να μην ειναι!
η λαουρα ειναι βαρεων βαρων?οπωσ η προεδρος? 'η οπως η ζανα?τα βυζια κρεμονται πολυ?ας απαντησει καποιος να μην τρεχω αδικα εκει.να παω αλλου.........
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
giorgospapa απαντησε κιγο στο pm
 

Επισκέπτης
σορρυ.εγω ελεγα για μια αγαπη που ειναι στην αγκυπας αν δεν κανω λαθος.
οσο για την  ελλη ειναι....διασταυρωμενο.φαινεται και απο την φωνη της.μακαρι να μην ειναι!
η λαουρα ειναι βαρεων βαρων?οπωσ η προεδρος? 'η οπως η ζανα?τα βυζια κρεμονται πολυ?ας απαντησει καποιος να μην τρεχω αδικα εκει.να παω αλλου.........

Η Λάουρα εχει και σχετικό αρθρο στις ιερόδουλες .Δεν ειναι βαρεων βαρων αλλά εχει τα μεγαλύερα στην πιάτσα και αμα σε γουστάρει κανει πολλά ...
 

Επισκέπτης
οπωs ειχα γραψει η λιλιανα ειναι ενα απο τα ωραιοτερα μουνια που κυκλοφορουν στη φυληs και απορω οτι κανεναs  δεν την εχει δει. ειναι μελαχρινη με τεραστια βυζια και για να μη μπερδευτειτε νομιζω οτι ειναι στο 84β η στο διπλα που ειναι στο ισογειο οχι σε οροφο και δουλευει πρωινα. αντε καλα γαμησια και περιμενω κριτικεs.
Επίσκεψη χτες στην Λιλιανα .Το οτι ειναι ωραίο μουνι ειναι σωστό αλλά δεν εχει τεράστιες βυζάρες .Ειναι νορμαλ για να μην τρέχετε .Δηλαδη 3αρι...δυστυχώς για μας.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Επίσκεψη χτες στην Λιλιανα .Το οτι ειναι ωραίο μουνι ειναι σωστό αλλά δεν εχει τεράστιες βυζάρες .Ειναι νορμαλ για να μην τρέχετε .Δηλαδη 3αρι...δυστυχώς για μας.

να εισαι καλα φιλε

διοτι ειχα σκοπο σημερα να τραβηχτο μεχρι εκει για μεγαλα boob
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Βρέθηκε βυζί τεσσάριιιιιι! Έκτακτο παράρτημααααααα! Άντζελα, Ρωσίδα, Βιργιλίου Μπενάκη 31 και Κωνσταντινουπόλεως (πίσω από τα μπουρδέλα της Αχιλλέως). Επιστρέφει στις 13 Οκτώβρη και θα είναι εκεί κάθε απόγευμα. Εγώ το καταευχαριστήθηκα, γιατί δεν είχα καταλάβει ότι είχε τέτοιο στήθος. Μόλις το άφησε ελεύθερο, ξεκίνησε η ισπανική  :jerking:.  Με τελείωσε με πίπα (με την καπότα), πολύ πρόθυμα και με χαμόγελο. Από ηλικία, είναι σίγουρα 45-50, αλλά κρατιέται πάρα πολύ καλά. Για όσους γουστάρουν γεμάτα (και γαμάτα) μιλφέιγ, προτείνεται άφοβα!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Την Πεμπτη που περασε εκανα μια βολτα κατα τις 9 το βραδυ απο Μεταξουργειο και επειδη δεν περιμενα να βρω καμια μουνα της προκοπης κατεληξα στο Κολωνου 27(διπλα στο παρκινγκ)απεναντι απο το 30α.ηταν η Ειρηνη,μελαχροινη και ψηλη αλογα με βυζαρες-απο γαμησι χαλαρα-Πολυ μεγαλες φυσικες βυζαρες
Σιλικονατες βυζαρες αλλα με σφιχτο σωμα και καυλομαπα η Τσεχα Ζλανα στη Φραντζη 47 :rockon:(κριτικη στον καταλογο ακολουθει)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ειρήνη rules....χεχε :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Είπα να καταθέσω για πρώτη φορά στην Λάουρα που τόσα πολλά έχουν γραφτεί. Πήγα κατά της 1 το μεσημέρι Τροφωνίου 9. Έρχετε η Λάουρα με όντως τα μεγαλύτερα βυζιά στην πιάτσα στην μάπα σκυλί. Έπρεπε να το καταλάβω πως κάτι δεν θα πήγαινε καλά από την φάτσα της και μόνο. Και δεν έπεσα έξω. Έρχεται στο δωμάτιο αρχίζει πίπα με το σουτιέν. Καλή ήτανε. Της λέω βγάλε λίγο τα βυζιά σου να τα πιπιλίσω. Μου απαντάει πρόσεχε μην μου τα δαγκώσεις γιατί όλοι αυτό κάνουνε. Της λέω οκ και έτσι έκανα. Μετά από λίγο την πήρα πισωκολλητό και της λέω γύρνα να σε πάρω από μπροστά. Ξενέρωσα από την μηδενική και απαράδεκτη συμμετοχή της και μου έπεσε, με αποτέλεσμα να τα μαζέψει και να φύγει τρέχοντας. Τονίζω πως είμαι εμφανίσημος με ωραίο σώμα. Τελικά στις πουτάνες δεν παίζει ρόλο τι εμφάνιση έχεις αλλά ο χαρακτήρας τους. Παιδιά μάυρο στην εν λόγω κυρία για μένα θα κλάψετε το 20ρικο σας. Τελικά πολλά παιδιά από δω είχανε δίκιο για την Λάουρα. Μακρυά. Στην συνέχεια επειδή βιαζόμουνα κατέθεσα στην Ρένα Πολωνέζα milf όχι βυζοπούλα η οποία δουλεύει στην Αλκιβιάδου 16Α. Κάνει ακάποτο που δεν πήρα και έχει πολύ καλή συμμετοχή.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο δικιο έχεις φίλε μου. Ενώ έχει όλα τα προσόντα, μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια. Αλλά βλέπεις την έχουμε κάνει διάσημη και ουσιαστικά την συγκεκριμένη εποχή παίζει μόνη της. Ας υπήρχαν ακόμη 2-3 με τα δικά της προσόντα στην  πιάτσα και θα σου έλεγα εγώ πως αλλάζει συμπεριφορά. όταν την πρωτογνώρισα πριν 7-8 χρόνια στην Ιεροσολύμων, ήτανε αστέρι. Αλλά τότε υπήρχαν και άλλες αξιόλογες στην αγορά.Τώρα τι κάνουμε? Εμπάργκο? Μιά πλαστική κούκλα θα είχε καλύτερη συμπεριφορά. Και να σκεφτείς ότι εγώ είμαι πελάτης της για χρόνια και έχω καταθέσει πολύ χρήμα για πάρτη της.Φαντάσου σε κάποιον που δεν την ξέρει. Και μην πει κανείς ότι είναι θέμα γούστου. Η συμμετοχή είναι το παν.Η εμφάνιση απλά σε δελεάζει. Καλύτερα να πας με μία άβυζη αλλά με την σωστή συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο.Αυτή είναι η άποψή μου και όποιος συνάδελφος θέλει ας με διαψεύσει.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Την Πεμπτη που περασε εκανα μια βολτα κατα τις 9 το βραδυ απο Μεταξουργειο και επειδη δεν περιμενα να βρω καμια μουνα της προκοπης κατεληξα στο Κολωνου 27(διπλα στο παρκινγκ)απεναντι απο το 30α.ηταν η Ειρηνη,μελαχροινη και ψηλη αλογα με βυζαρες-απο γαμησι χαλαρα-Πολυ μεγαλες φυσικες βυζαρες
Σιλικονατες βυζαρες αλλα με σφιχτο σωμα και καυλομαπα η Τσεχα Ζλανα στη Φραντζη 47 :rockon:(κριτικη στον καταλογο ακολουθει)
Έχω πάει 3 απογεύματα σερί από το Σαββάτο αλλά αυτή που λες δεν υπάρχει εκεί. έχεις καμμιά άλλη πληροφορία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom