Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να δωσει διευθυνσεις και ωραρια, Λαουρας και Ολγας? Ρεμουνδου 21 ειναι η Ολγα ακομα. Ευχαριστω!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
χτες διδυμου 18α βραδινη βαρδια
ρωσιδδα καστανη ψιλοmilf με καλα :boobies:
ισως αξιζει μια επισκεψη..
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
χτες διδυμου 18α βραδινη βαρδια
ρωσιδδα καστανη ψιλοmilf με καλα :boobies:
ισως αξιζει μια επισκεψη..

θα ειναι καθε βραδυ ? αν ναι , να κατεβω απο το βουνο !!!!!!!!!

οποιος ειναι γνωστης ας απαντησης , διοτι ολο Ολγα και Ολγα , θα την βαρεθουμε !!!!!!!!!
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
καλησπερα καποιος συναγωνιστης ανεφερε οτι η ολγα θα ειναι μεχρι τελος Σεπτεμβριου στη Ρεμουνδου..ξερουμε ποτε θα ξαναγυρισει?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
"καλησπερα καποιος συναγωνιστης ανεφερε οτι η ολγα θα ειναι μεχρι τελος Σεπτεμβριου στη Ρεμουνδου..ξερουμε ποτε θα ξαναγυρισει?"
-------
<<<<...  διευκρίνισις ? :think:
1) αφού είναι ήδη εκεί.. πως θα ξαναγυρίσει ?  δηλαδή
2) είναι εκεί .. αλλά  θα ξαναγυρίσει αλλού ,όπου και την αναζητούμε  ?
3) θεωρείται είναι εκεί , αλλά  τελικά δεν είναι , οποτε  το θέμα είναι  πότε θα ξαναγυρίσει στη ρερμούνδου ? :huh:
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
σορυ δεν ημουν πολυ συγκεκριμενος..καποιος εγραψε οτι θα φυγει για τη χωρα της αν θυμαμαι καλα τελος Σεπτεμβριου και εχουμε 28/9 οποτε απο βδομαδα δε θα ναι εκει..η ερωτηση εχει να κανει αν οντως θα φυγει και αν ξερουμε ποτε θα ξαναγυρισει...?..μια σελιδα πισω ο Zerotolerance εγραψε οτι ψαχνει να ανοιξει δικο της σπιτι..τωρα το ειδα.. :huh:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εγώ νομίζω παιδιά πως οι μετοχές της Όλγας είναι προς τα κάτω. Αυτό και μόνο που δυο φορές από τις 4 που την έχω πάρει, έχω φύγει χωρίς να χύσω τα λέει όλα. Μέσος χρόνος στο δωμάτιο κάπου 7 λεπτά και πολύ βιαστική. Έτσι τιμάει το 20ρικο? Και για τις υπηρεσίες τις ούτε 10 δεν πρέπει να παίρνει. Τι να την κάνω την ευγένεια αν μένω με το πουλί στο χέρι. Σέβομαι τις γνώμες των άλλων παιδιών εδώ μέσα ίσως είναι προσωπικά με μένα ίσως έχω άγχος μόλις πάω εκεί και δεν τελειώνω.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τελικά ποια ρωσσίδα ήταν στην διδύμου 18α βραδυνή βάρδια που αναφέρατε? Μήπως η Ρίτα?
 

Επισκέπτης
επεστρεψε η βικη στη διδυμου18β οση πιστοι προσελθετε για τουs λατρειs βυζιων και ακαποτων.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Bodos πότε είναι η βίκυ? Τι ώρες?
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
η βικυ τι βαρδια δουλευει?
 

Επισκέπτης
xθεs  δουλευε το απογευμα υποθετω και σημερα το ιδιο αλλα πηγαινετε να δειτε για πιο σιγουρα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
που ειχε χαθει τοσο καιρο η βικυ?ειχε αναφερθει οτι γυρισε απ διακοπες 15 σεπτεμβρη αλλα ειχα περασει 2 φαρες απο διδυμου και δεν την πετυχα ουτε πρωι ουτε απογευμα.
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια πως ειναι η βικυ?
 

Επισκέπτης
παντωs σε οποιον αρεσουν οι βυζαρεs νομιζω στο 84Β φυλυs  ειναι η λιλιανα απιστευτο μουνι πηγαινετε και δεν θα χασατε θα α με θυμηθειτε.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συναγωνιστή τι βάρδια είναι η Λιλιάνα; Είναι βυζοπούλα με όλη τη σημασία της λέξεως;
Πάντως μάγκες πρέπει να βρούμε καινούρια πουλέν. Όλο οι ίδιες και οι ίδιες... Νυσάφι πια!!!
 

Nicole Peters

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε θα συμφωνίσω σε όλα μαζί σου. Οι γνώμες για το αν είναι ή δεν είναι εγχειρισμένη είναι πολλές. Το θέμα είναι οι βυζάρες οι οποίες θα συμφωνίσω είναι πολύ ωραίες και επιτρέπει το πιπίλισμα. Βέβαια αυτό με τις δύο καπότες είναι πρόσφατη πατέντα, προσωπικά δεν νοιώθω και τρομερή διαφορά. Πολλοί λένε πως είναι μπάζο δεν θα διαφωνίσω σε αρκετά σημεία με αυτούς στα συν απλά η περιποίηση αν σε ξέρει και ο χρόνος ο οποίος είναι άφθονος.

Που ακριβως ειναι αυτη η Ελλη?Γιατι δεν λετε?Εχει βυζια σαν την Ολγα(κατα την γνωμη μου οχι μεγαλα)?

Επισης σκοπευω να επισκεφτω την αγαπη Τροφωνιου 11 αξιζει?Γνωμες?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έλλη Αχαρνών 104, από περιποίηση αξίζει έχουν υποθεί αρκετά δες στις ιερόδουλες το topic ''Πρόεδρος''. Αγάπη, ένας όγκος με βυζιά και περιποίηση του κώλου. Μακρυά
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή την στιγμή φίλε μου, δεν αξίζει καμμία. Η Λάουρα έχει τα μεγαλύτερα 5+ αλλά από συμμετοχή άστα να πάνε, η Αγάπη είναι πουρό με συμετοχή μέτρια προς κακή, για την Όλγα θα διάβασες τι γράφουνε,δεν υπάρχει τίποτα το εξαιρετικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom